Opinie o O4Season Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O4Season Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O4Season Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O4Season Sp. z o.o. w Kraków

Hej, jakieś nowości odnośnie tego, czy zaczęli wypłacać zaległości dla pracowników? Ktoś coś odzyskał? Firma w KRS niby aktywna, to może się coś poprawiło odnośnie finansów i pracy tutaj?

@Mirek

A ktoś przy tym sklepie internetowym jest zatrudniony? Czy pracują tam tylko właściciele?

Zainteresowana

Dzień dobry. Na portalu była opinia ze pan prezes złożył wniosek o ogłoszenie upadłości - dlaczego ta została usunięta? To chyba ważne dla osób poszukujących pracy, by były tego świadome? Czy osoba komentująca jest w stanie przekazać te informacje jeszcze raz

@Michał

Poza tym wobec kowalskiego, pawlicy i wszystkich innych osób, które wyprowadziły majątek spółek toczy sie kilkanaście postępowań karnych na terenie całej Polski.

Mirek

Siedziba firmy jest przeniesiona na ul. Christo Botewa 6b w Krakowie

Katarzyna Pawlica

Firma nie działa. Majątek spółki został wniesiony bezprawnie do MK18 sp. zoo. Siedziba tej spółki przy Chrostowska Botewa. Tam jest też magazyn sklepu internetowego który nadal prowadza. Rzeczy sprzedawane na Allegro

@Katarzyna Pawlica

Czyli nie działa, ale jednak działa tylko pod inną spółką? Czemu uważasz, że bezprawnie wnieśli majątek? Nie jest to fuzja jakaś czy coś?

Mirek

Żadna fuzja. Spółka jest zabezpieczona prawnie i KJP wydrenowala majątek do utworzonego nowego podmiotu. Trwa obecnie postępowanie karne w tej sprawie.,

@Mirek

No ale co to oznacza dla pracowników? Pod jaką nazwą teraz pracy u nich szukać? Czy nie radzisz, bo pracownicy nie przeszli pod tą inną spółkę i są jakoś poszkodowani w tych zmianach?

Mirek Nowy wpis

Spółka nie istnieje. Majątek został bezprawnie wniesiony do MK18. Tam dalej prowadzą sklep internetowy. Żadne zaległe wynagrodzenia nie zostały nadal wypłacone przez Kowalskiego.

@Mirek

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu O4Season Sp. z o.o.?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w O4Season Sp. z o.o.?

Zainteresowana

Joanna
@Zainteresowana

Upadłość jest oddalona ze względu na przestępstwa dokonane przez m. In. kowalskiego, pawlice i pasinskiego

Dawid
@Joanna

No dobrze ale chyba nikt z pracowników nie jest już zatrudniony i raczej nie wznowią działalności. Ludzie dostaną zaległą kasę? Jak zwolnili więcej osób na raz to nie należały się jakieś odprawy? Ktoś wie?

@Dawid

Proponuje osobiste spotkanie z kowalskim i pawlica w nowej siedzibie spółki mk18 ul. Christo Botewa 6b w Krakowie

@Dawid

Nikt nie dostanie zaległej kasy. Majątek firmy został bezprawnie wniesiony przez Kowalskiego do nowej spółki MK18. Nikt nie odzyskał żadnych pieniędzy. Nie zapłacili wynagrodzeń nie płacili składek ZUS itd. Mają to gdzieś. A spotkać Kowalskiego jest trudno bo się ukrywa przed ludźmi.

@Michał

Jest codziennie na ul. Christo Botewa 6b w Krakowie. Jezdzi nowym audi a6. To proponuje pawlice odwiedzić w tym samym miejscu. W końcu koteczek prezesa miała „pełnomocnictwo” do złodziejstwa

Magazynier

Po rozmowie i oprowadzeniu po magazynie w którym śmierdziało i latały karaluchy zrezygnowałem.

Nie chce się tutaj udzielać lepiej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Joanna

Jaka jest sytuacja? W KRS firma wciąż jest jako aktywny płatnik VAT, ale sklep jest zlikwidowany, FB nieaktualizowany od 2021 roku... Czy ten brak płatności dla Was to po prostu efekt stopniowego "upadania"? A może już macie tą kasę?

Magda
@Joanna

Firma ma siedzibę ul. Christo Botewa 6b w Krakowie pod nazwa MK18.

Magda
@Magda

Majątek O4 i G4 został wydrenowany przez pawlice i kowalskiego do MK18. W pseudo nowym biurze pracuje kowalski, pawlica i siostrunia kowalskiego

Prawnik
@Magda

Majątek spółki g4 i O4 również.

Firma O4 Season z Mateuszem Strojkiem na czele to jeden wielki przekręt . Wykorzystują pracowników , obiecują złote góry a później nie wypłacają pensji i nie odbierają telefonów . Sprzedają towary, których nie mają ( np. Ad blue)i nie zwracają klientom pieniędzy .Firma ma same długi !! Dotychczasowe pozytywne opinie były wynikiem tego że firma płaciła za usuwanie negatywnych komentarzy .

Dawid

Nie wypłacili ci kasy? Ile już zalegają?Ja na twoim miejscu zgłosiłbym do PIP. Próbowałeś o zrobić albo dogadać się bezpośrednio z szefem?

@Dawid

@Dawid Zalegają z wypłatami kilku osobom . Możliwości porozumienia brak , jeśli „szef” nie odbiera telefonu i nie odpisuje na wiadomości.

Irena

no to nieciekawie nie dostac kasy za wykonana prace, bardzo kiepskie a unikanie kontaktu to juz brak slow. Co z tym zrobisz?

Janusz

Nigdy nie miałem problemów z pensją, zawsze była wypłacana na czas. Z tego co wiem to winien jest prezes p, Rafał Kowalski bo z tej firmy wyciągnął towar do swojej drugiej G4 Garage za ponad pół miliona złotych wiedząc, że nie będzie mógł za niego zapłacić oszukując w ten sposób kontrahentów, pracowników a także Pana Strojka. Pan Mateusz był twarzą tej firmy i udziałowcem a nie właścicielem. Osobą decyzyjną jest jej prezes i to zawsze do niego należała decyzja zarówno jeśli chodzi o pracowników (p. Dominika, p. Krzysiek i jeszcze kilka osób o tym wie) jak i o towary bo to p. Kowalski narzucał bezsensowne wystawianie (usunięte przez administratora) po G4 i jakieś dziwne tematy. Kto pracował ten wie. Jeśli chodzi o wypłaty to oczywiście sytuacja taka nie powinna mieć miejsca ale nie można mówić o firmie a tym bardziej o kimś kto ją budował (p. Strojek) kilka lat i robił obroty pod 3 miliony, rocznie, że to przekręt. On też został (usunięte przez administratora) i stracił praktycznie wszystko na co pracował ostanie 5 lat. Dobrze byłoby aby ktoś zanim doda opinię miał pojęcie co tak naprawdę miało miejsce. Dodam jeszcze, że to właśnie Panu Mateuszowi zawdzięczam szansę i możliwość rozwoju w ecoomerce. Byłem bez doświadczenia . Praca w tej firmie dała mi wiele możliwości i nauczyła sporo nowych rzeczy dzięki czemu dzisiaj mogę skutecznie działać w tej branży.

Teresa
@Janusz

No to sytuacja nie co się wyklarowała, dlatego warto znać sytuację z każdej ze stron. Tylko skoro każdy kto pracował o tym wiedział, to oni celowo te istotne fakty pomijają czy naprawdę do nich nie dochodzi to wszystko? Faktycznie aż tylu pracowników było tutaj tak mało lojalnych i wyrozumiałych? :/

@Janusz

Januszu/Mateuszu ? Jak to było? Uderz w stół a nożyce się odezwą ...Trzeba przyznać że jak na byłego pracownika jesteś wyjątkowo dobrze poinformowany. Tylko że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z punktu widzenia pracownika , który nie otrzymał wynagrodzenia i był ignorowany tygodniami przez Pana Mateusza , nie specjalnie mam ochotę wykazywać wyrozumiałość. Poza tym żeby móc pracować musiałam ponieść wysokie koszty dojazdu jak i opieki nad dziećmi a to już podwaja moją stratę. Piszesz o prezesie Kowalskim, no cóż niestety kontakt z Panem Kowalskim był niemożliwy , po tym jak został zabrany z firmy w kajdankach ( zapewne za niewinność ). Jedyną osobą reprezentującą firmę był Pan Strojek ,więc siłą rzeczy to on jest adresatem roszczeń . "Dobrze byłoby aby ktoś ktoś zanim doda opinię miał pojęcie co tak naprawdę miało miejsce." serio ?? Od grudnia nikt w O4 nie pracował i nie odbierał telefonów a zwłaszcza Pan Mateusz. Skąd niby mają wiedzieć ? Jedyne co wiedzą , to to że nie dostali wynagrodzenia . Piszesz że zawdzięczasz Panu Strojkowi możliwość rozwoju i duże doświadczenie - super ! Ja natomiast "zawdzięczam" stratę kilku tys zł i zszargane nerwy i odrzucenie kilku ciekawych ofert pracy ( bo przecież miało być tak pięknie ) . I jeszcze jedno , ja nie muszę się ukrywać za fałszywym nickiem, bo wszystko co napisałam jest faktem a nie pomówieniem .

Maja
@Anna

Okej, masz rację w tym co piszesz. Ponawiam czyjeś pytanie z góry, czy ktoś to gdzieś zgłosił? Np do PIPU?

@Maja

Oczywiście .

Teresa
@Anna

No i co dalej? Na samym "oczywiście" sprawa chyba się nie kończy?

Lesław poszkodowany klient

Spółka ma jakieś magazyny w których trzymała towar? Jest jakaś szansa, żeby odzyskać pieniądze? Pracownicy, którym zalegają pieniądze koniecznie kierujcie sprawy do sądu o zapłatę (jesteście zwolnieni od kosztów sądowych). W jakim banku spółka miała rachunek?

Maja

Hej, trochę się zdziwiłam gdy przeczytałam wasze komentarze o braku wypłat dla pracowników. Większość bardzo chwali sobie tutaj pracę, ja sama chciałam rekrutować. Jakiś pracownik może wypowie się, czy takie sytuacje zdarzają się często? A może firma ma jakieś swoje powody, aby nie wypłacić co niektórym wynagrodzenia?

Jaki dress code obowiązuje w O4Season Sp. z o.o.?

Zaden

Nie polecam firmy ,po umówieniu się na rozmowe o prace nie odbierają telefonów zmarnowany czas ,Pani na infolini oschła i udająca że nic nie wiem że szefa niema ,brak jakiejkolwiek chęci pomocy. DRAMAT POLECAM DWA RAZY SIE ZASTANOWIĆ.

@Andrzej

To nie odbierają czy Pani na infolinii nie taka ? Ciężko to słyszeć, ponieważ ostatnio rozmów było kilkanaście w ciągu 3 dni i nie odbyły się jedynie te, na które nie stawili się kandydaci.

@Andrzej

Proces rekrutacji prowadzimy od początku stycznia i nie zdażyło się jeszcze aby którykolwiek kandydat czy kandydatka zaproszony na rozmowę nie został przyjęty. Zdarzały się sytuacje kiedy zaproszeni kandydaci nie pojawili się na rozmowie (niektórzy informowali inni nie). Jeżeli ktoś nie został zaproszony najwidoczniej nie spełniał naszych oczekiwań lub jeszcze nie mieliśmy możliwości zapoznania się z przesłaną aplikacją. Dla zastanowienia się nad rzetelnością powyższej opinii należy dodać informację, że w ogłoszeniu nr podany jest bezpośrednio do szefa a nie na infolinię, którą jednak odbiera Pani...

@Endrju

Po nie odebraniu telefonu z ogłoszenia .jak juz byłem na miejscu próbowałem sie skontaktować z infolinią w celu kontaktu i wyjaśnień

Kkroo

Pracuje w tej firmie już jakiś czas. Miła atmosfera i sympatyczne szefostwo. Wypłaty zawsze na czas. Polecam

Wiusek

Firma jak najbardziej na plus, pracowałem tam 2 lata, przyjazna atmosfera i mili ludzie. Polecam pracodawcę, bo naprawdę miło wspominam te 2 lata.

Lee Sin

Dobra praca dla studentów, luźna miła atmosfera oraz elastyczne godziny pracy, dla kogoś szukającego stałej pracy również znajdą się odpowiednie stanowiska.

iru

Pracowałem w tej firmie chwile niestety musiałem zrezygnować ze względu na studia stacjonarne. Praca przyjemna i atrakcyjna dla osób chcących zacząć przygodę z e-commercem. Wróciłem zostawić opinie bo ludzie są mega przyjaźni. Największym atutem w tej firmie jest atmosfera. Po studiach chętnie bym tu wrócił.

Endrju

Jak na firmę, która niecałe dwa lata temu 'wyszła z garażu' to idzie nieźle, mimo pewnej dozy chaosu organizacyjnego. Częste zmiany w procesach mają na celu znalezienie najlepszej formuły działania bieżącego i zapewnić solidną podstawę do dalszego rozwoju, ale na co dzień mogą sprawić wrażenie nie sterowności i olewania przez kierownictwo - niemniej jest to ciekawe miejsce do startu w e-commerce i wzięciu udziału w tworzeniu nowego modelu biznesowego firmy. Jeżeli ktoś lubi wyzwania i chce aktywnie uczestniczyć w budowie i rozwoju młodej firmy lub szuka pomysłu na siebie, to jest to miejsce, gdzie warto próbować ale jeśli ktoś oczekuje spokoju, gotowych rozwiązań i zero odpowiedzialności to polecam większą korporację z utrwalonym i jasno określonym zakresem obowiązków i procesów.

Ania11902

Wracam właśnie z dnia próbnego i jestem mega pozytywnie zaskoczona :) Profesjonalne podejście, sympatyczni ludzie i miła atmosfera :)

KubAA.

Polecam

Avva

Pracowałam 3 miesiące. Nigdy nie było problemów z wypłatą. Mili współpracownicy i przyjemna atmosfera w biurze. Darmowa kawa i woda. Osobiście polecam.

Szymon

Pracowałem w tej firmie ponad rok i nie rozumiem tych komentarzy. Nigdy nie miałem problemu z wypłatą, dodatkowo dłuższa przerwa niż gdzie indziej. Do dyspozycji kawa, herbata za free. Nikt nie kombinuje z umowami i płaceniem pod stołem. Jedynie maruder Robert mający problem sam ze sobą chodził i smęcił, że to mu nie pasuje albo tamto i psuł atmosferę i morale. Ciekawe czy nadal na magazynie robi nic nie robiący Kuba? Jak ktoś ma status studenta i do 26 lat to zarobki są całkiem niezłe. Na umowie o pracę nie wiem bo chciałem pracować tylko na zleceniu. Polecam tą firmę i nie ma co brać tych komentarzy na poważnie bo widać, że ktoś chce im zaszkodzić. Pewnie zwolnili jakiegoś trola internetowego :).

@Szymon

Dziękujemy za wsparcie i pozytywna opinię.

Ponieważ godzą w dobra osobiste pracowników i mają negatywny wpływ na bieżącą działalność firmy. Opinie nie były merytoryczne oraz przedstawiały opinie o osobach a nie o firmie.

aspartam
@O4Season Sp. z o.o.

W jaki sposób 'godzą w dobra osobiste pracowników'? O szok, negatywne opinie miały za cel wpływać na działalność firmy i nie wzięły się znikąd. Nie może Pan zarzucać braku merytoryki tych opinii skoro one zniknęły i nikt nie może sam tego zweryfikować. Ten sposób radzenia sobie z przeciwnikami przypomina mi (usunięte przez administratora) ;) O szok, firmę tworzą ludzie więc opinie o nich (w szczególności o zarządzie), są bardzo mocno na miejscu. Nie każdy chce pracować w atmosferze, jaką tworzy o4s i zanim wyśle CV - tutaj może zorientować się, jak to u was wygląda.

@aspartam

Firmę budują pracownicy i niestety czasami okazuje się, że znajdują się nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu, których jedynym wynikiem pracy wniesionym do firmy jest komentarz na niniejszej stronie. Wychodząc naprzeciw opiniom, które się pojawiają, w naszej firmie są prowadzone zmiany personalne. Budujemy nowy zespół wraz z nowymi osobami zarządzającymi mając na uwadze wcześniejsze rozczarowania.

Bartek

Spędziłem w tej firmie 4h, stanowisko nieprodukcyjne. Ogólne spostrzeżenia to bałagan w dokumentach i brak systematyki, czego efektem są opinie klientów o firmie. Spółka zajmuje się sprzedażą wszystkiego i niczego zarazem.

@Bartek

Ciekawe jest co Pan pisze. Z jakimi dokumentami miał Pan do czynienia podczas tych 4 godzin skoro na 4 godziny przychodzą jedynie osoby (do dodawania ofert) na próbę, żeby zapoznać się z systemami, na których pracujemy? Po raz kolejny widać, że ktoś kto jeszcze pracuje wraz z już niepracującym pracownikiem próbuje zepsuć opinię o firmie bo atmosferę już udało się Wam popsuć. Na szczęście są w naszej firmie pracownicy, którym zależy na niej i na nich głównie możemy polegać. To właśnie dla nich budujemy nowy zespół i dokładamy wszelkich starań, żeby pracowało się jak najlepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o O4Season Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w O4Season Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O4Season Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O4Season Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy O4Season Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w O4Season Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

O4Season Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 7 ocen.

O4Season Sp. z o.o.