Opinie o Job Corporation Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Job Corporation Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Job Corporation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Corporation Sp. z o.o. w Opole

Kasandra Nowy wpis

Witam, ja wpadłam akurat zapytać o pracę bezpośrednio w agencji a nie przez agencję, widziałam, że 8 miesięcy temu szukano rekruterki i jak się znajdzie coś nowego to chciałabym spróbować. Zaintrygował mnie opis wynagrodzenia z oferty jako dobre. Dobre go jakie, ktoś wie?

Kaczorek Nowy wpis

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Obiecali pracę po wyjedzie kilka dni była praca potem zwolnienie bo niby pracy nie mieli szkoda kosztów tylko dojazdu. Z wypłatą tez (usunięte przez administratora) pobierają nie wiadomo co nie wiadomo za co a jak się do nich dzwoni wyjaśnić to mówią ze sprawdzą a potem już nie odbierają telefonu. Agencja najgorsza z możliwych. Nie da się zarobić nie polecam jak najdalej od takich (usunięte przez administratora)

Nadal darmowe kwatery dają? Tak jak pisali w październiku w ogłoszeniu na tapeciarza. Muszę się zorientować, a przy okazji jeśli tak, to napiszcie jeszcze, jak ktoś wie, czy warunki są jakieś w porządku, czy w dużo osób by się mieszka itd. Jest łazienka w pokoju? Ciekawe, kiedy następny wyjazd będzie, wie ktoś?

Kolczyk Nowy wpis

Powiem bez ogródek. To Cygan. To że w Opolu spawa się karuzele ,to wszyscy wiedzą. Firma ma drugą nazwę w Danii. podaje się za JO Industrie i to typowa lewacka gałąź. Ściąga ludzi na remonty i szuka spawaczy który podniesie im renomę. Szkoda fatygi i certyfikatów!!! Ekipa stała to z 6 monterów i tyrają po 12 godzin. Żadnej polityki pracy ,a przedstawicieli firmy nawet nie zobaczysz. Inne opinie pod nazwą Jo industries. Dżuzeppe cię...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Job Corporation Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię Malarzy/Tapeciarzy/Ociepleniowców?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Robert

Do tej pory oceniano tego pośrednika zatrudnienia przez pryzmat osób, które korzystały z jego usług. A jak tu jest, gdy się w tej firmie pracuje, choćby jako rekruter? Szukają aktualnie dwóch osób. Jest i umowa o pracę, spotkania integracyjne, premie za wyniki i od 4700 do 5200 zł brutto / m-c. Mam nadzieję, że to kwota podstawy? Proszę też napisać więcej, jakie wyniki trzeba tu wykręcać, by otrzymywać premię i co to za kwota?

Taki ktoś

Witam chciałbym wyjechać jako pomocnik elektryka Jak to wygląda w Niemczech? Płacą? Terminowo? Jakie pieniądze za miesiąc i ile godzin?

Krystyna
@Taki ktoś

A czytałeś wcześniejsze opinie? Ja z niczym nie ręczę ale zmartwiła mnie tam, gdzie podobno ze stawki gwarantowanej ucięli do 30%, to trochę niefajnie sprawę zapowiada. Ale może u Ciebie będzie inaczej?

@Taki ktoś

Jako były pracownik tej firmy podaje śmiało swoje imię i nazwisko... Najgorsza z możliwych agencja pracy i proponuje omijać ja najszerszym możliwym łukiem... Nie zgadza się tam zupełnie nic poczynając od wcześniej uzgodnionej stawki przez miejsca pracy po tragiczne hotele... Każda inna firma na pewno będzie lepsza

Odpuść sobie????

Ta firma to totalna porażka, miałem krótką ale intensywną przygodę z nimi i wszystkich szczerze ostrzegam, trzymać się z daleka! Biuro w opolu to jedynie karykatura i przykrywka firmy MB Service z niemiec. Mieszkania o niższym standardzie jak socjale z Polski, brak ogrzewania, brak pralki, brak podstawowych narzędzi do życia. Wypłaty opóźnione i pomniejszone o jakieś wymyślone kary (do 200€), stawka miała być 11-12€, a wychodzi 8€, z zawodu jestem malarzem a kazano mi udawać elektryka bo Państwo z biura zadzwonili żeby uzupełnić inną kadrę, na sam koniec szantaże, że nie dostanę wypłaty interwencje w Opolu bezsensowne, szefa nigdy nie ma na miejscu, a pracownicy w biurze każą kontaktować się z siedzibą w Niemczech, co jest praktycznie niemożliwe. Po rozmowie z Panem Bartoszem poczułem się jak menel z pod sklepu, nawet inni pracownicy w brygadzie zwalniali się i odradzali pracy gdy do nich przybyłem.

Krystyna
@Adam

EJ taki trochę cyrk według mnie się tam porobił tak szczerze. Miałeś w ogóle jakiekolwiek pojęcie o tej całej elektryce czy na szybko się uczyłeś, skoro udawałeś tylko elektryka? W sumie jak praca wtedy szła? A tego, że złoili na stawce to już nawet nie skomentuję...

Witam, czy pracował ktoś w Rosenheim na stanowisku Ślusarz /Pomocnik Ślusarza?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Job Corporation Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk?

Damian Smolarczyk

Jako były pracownik tej firmy radzę omijać najszerszym możliwym łukiem... Najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia pracując w Niemczech

Łukasz Kaźmierczak

Dzień dobry, nazywam się Łukasz Kaźmierczak, wcześniej tu już komentowałem tę firmę pod pseudonimem Kazix. Podaję publicznie imię i nazwisko dlatego że wszystko, co piszę w tym komentarzu jak i w poprzednich jest prawdą i nie wyprę się tego. Wróciłem tutaj bo właśnie rozliczałem PIT w Polsce i znowu musiałem trzymać w dłoniach ten boleśnie hańbiący pasek wypłaty z Job Corporation, do niedawna działający pod nazwą MB-Service (pod tą nazwą jest więcej opinii). Moja współpraca z nimi na szczęście nie trwała długo, ostatnie robocze 5 tygodni zeszłego roku. Pisałem tutaj niżej że za listopad zapłacono mi 8 zamiast obiecanych 9 euro. W lutym dostałem wypłatę za grudzień z niespodzianką: uwaga: wyrównanie za listopad, wynoszące MINUS 120 euro, czyli za listopad wyszło mi średnio 7 euro za godzinę. Za grudzień to samo, plus musiałem trochę się namęczyć żeby mi te pieniądze łaskawie wypłacili, co uczynili dopiero w lutym. Problem z tą firmą jest taki, że w biuro w Opolu jedynie rekrutuje i obiecuje ściemy, a wypłatami i zleceniami zajmuje się inna firma zarejestrowana w Niemczech (pod nazwą MB-service GmbH & Co. Kg). I jak masz problem z wypłatą, to firma z Opola mówi że to nie ich problem. I weź tu się procesuj z firmą z Niemiec. Ja odpuściłem, bo za te 5 tygodni pracy braknie mi trochę ponad 500 euro, gra chyba nie jest warta świeczki, zwłaszcza że nie mieszkam już w Niemczech. Dla uczciwości powiem że mieliśmy dobre auto firmowe, zakwaterowanie też akurat się trafiło kozackie, poza tym kontakt z opiekunem również działał. Raczej niewielu pracowników będzie miało tyle szczęścia. Ale za 7 euro za godzinę przy obiecanych 9 i tak czuję się (usunięte przez administratora) Dodam jeszcze, że nie było ze mną żadnych problemów, a Niemiec u którego pracowaliśmy był bardzo zadowolony.

Mazak
@Łukasz Kaźmierczak

Możesz wystąpić do niemieckiego sądu pracy w Erfurcie nawet mieszkając w Polsce.

Zenek
@Łukasz Kaźmierczak

Ta firma z Opola nazywa się mei personal oni werbują Polaków dla firmy MB serwis oczywiście (usunięte przez administratora) ludzi problemy z zaliczka wypłata to już szkoda pisać mieszkanie to speluna zazwyczaj przerabiałem to z nimi najlepsze jest to że jak na tym mieszkaniu zaraziłem się cowidem i wylądowałem w szpitalu to przysłali mi wypowiedzenie co za firma banda idio..... Inie dorozw..... Nie polecam z nimi wspulpracy

Pracownik2021

(usunięte przez administratora) Praca 2 miesiące za darmo. Przywłaszczają zarobione pieniądze Omijać szerokim łukiem

Magdalena
@Pracownik2021

Widziałeś, co pisali wcześniej? Że można złożyć pozew do niemieckiego sądu pracy, bo ponoć wypłatami zajmuje się niemiecka firma, nie sam Job.

kriss

gdzie pracowales?

Max
@Pracownik2021

Jak wygląda ta praca? I jak warunki mieszkaniowe?

Pracowni2021
@Magdalena

Tak firma mb service zarejestrowana w niemczech. Sprawa w sądzie właśnie

@kriss

Kóln -pomocnik elektryka

@Max

Praca i mieszkanie bardzo dobre. Tylko co z tego? Jeśli nie wypłacają pieniędzy

Magdalena

Większość pisze o Job Corporation jako o pośredniku pracy, a ja tu z innym problemem: czy firma nie ma teraz wolnego miejsca pracy dla rekrutera? Dwa lata temu w ofercie były zarobki 2700-4000 brutto. Rok temu szukali młodszego rekrutera, ale nie podali widełek. Ile się zarabia w Job aktualnie? Będzie niedługo nabór dla specjalistów HR?

Marianek

Firma nie (usunięte przez administratora) wiec nie rozumiem nie ktorych opini, jak sie jedzie chlac a nie robic to sa kary , macie to zawsze tlumaczone przy podpisywaniu umowy. pracuje 6 lat w firmie i nigdy nie bylo przypadku zeby mi sie wyplata nie zgadzala , wystarczy chodzic do pracy a nie leciec w kulki

Wanda
@Marianek

Jakie kary dokładnie są przewidziane w Job Corporationie? Rozumiem, że za picie mogą być bo to jest niedopuszczalne ale czy jeszcze jakieś inne są, o których warto wspomnieć? I jakie są konsekwencje danych przewinień?

Kazix

Mamy 24 stycznia, a ja jeszcze nie otrzymałem wypłaty za grudzień.

nike
@Kazix

no i będziesz miał problem

Jerzy
@nike

Dlaczego problem? Czyżbyś sugerował, że pracodawca ten może nie wypłacić całości wynagrodzenia, które pracownikowi się należy? Tak aktualnie rozumiem Twój komentarz, dlatego może sprecyzujesz, co dokładnie miałeś na myśli? Będę Ci bardzo wdzięczny za każdą merytoryczną wypowiedź w tym zakresie.

Arni
@Jerzy

Dokładnie tak... polecam sąd pracy ...

Tak
@Jerzy

Ja tez zostałem (usunięte przez administratora)firma do bani uważajcie

Łukasz Kaźmierczak
@Jerzy

Nie wypłaca, ale mało komu chce się procesować o brakujące kilkaset euro, zwłaszcza że wypłatami zajmuje się niemiecka firma mb-service gmbh & co. kg, a ta z Opola jedynie rekrutuje i obiecuje.

Nie będę kłamał (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to ta sama firma co mein personal. Oszukali mnie i nie wypłacili 250 euro zostałem zmuszony do podpisania dokumentów na moją nie korzyść. Nie polecam, omijajcie szerokim łukiem.

Zaka

Ludzie dajcie se spokój z tą niby pseudo firma i panią za biurkiem chamskie odżywki zero kontaktu w weekend parują ludzi jak im pasuje jeden od drugiego mieszka po 500 kilometrów

Polecam każdemu. Wypłata na czas i zgadza się co do centa! Dzięki za szansę!

Kazix

Job Corporation to nowa odsłona agencji MB Service, dlatego że jako MB stracili licencję. Narzekam bo z obiecanych 9 euro na rękę zapłacili jedynie 8. W ogłoszeniu o pracę obiecują zwrot za pierwszy transport do Niemiec co nie jest prawdą, obiecują też stawkę zależną od doświadczenia co też nie jest prawdą. Malarze dostają najniższą krajową a elektrycy najniższą krajową plus jeden euro za godzinę. Słyszałem też że mimo obietnic nie zwracają pieniędzy za paliwo, a powinni zwrócić jeśli odległość od zakwaterowania do miejsca pracy jest większa niż 30km. Sam jednak nie miałem okazji się o tym przekonać na własnej skórze. Uczcie się języka i nie dajcie się (usunięte przez administratora) Pozdrawiam!

Kubson

Nie poleca.! Tylko strata pieniędzy na wyjazd!

Joincik

Pracuje ktoś jako malarz w sonthofen i mógłby podzielić się jak tam się pracuje i warunki

Marecki
@Joincik

Znajomy pracuje w Sonthofen już jakieś 2 tygodnie jako malarz, wczoraj z nim rozmawiałem, bardzo sobie chwali pracę i brygadę, ja jestem aktualnie w Hamburgu i również nie mam żadnych zastrzeżeń.

Angello_43.
@Marecki

Pośiadasz, może jakiś numer telefonu do tej agencji? Jeśli tak podał byś mi?

Mb-servis
@Marecki

UWAGA NA (usunięte przez administratora) PSEUDO AGENCJE POŚREDNICTWA PRACY w OPOLU !!!!!! TEN SAM WŁAŚCICIEL, TA SAMA FIRMA ALE INNA NAZWA - Mb-servis, Mein Personal , Job cooperation, lub premium work. PROKURATOR JUŻ SIEDZI IM NA KARKU. WSZYSCY POSZKODOWANI MOGĄ PISAĆ NA instrumentalista@interia.pl im więcej na bedzie tym szybciej dobierzemy im się do .......

Zostaw merytoryczną opinię o Job Corporation Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Job Corporation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Job Corporation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Corporation Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Corporation Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Grudzicka 51B lok. 7
    45-432 Opole
  • NIP: 7543203308 REGON: 382230652 KRS: 0000765427

Job Corporation Sp. z o.o.