Mein Personal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mein Personal Sp. z o.o.

Adaś

Wypłaty na czas, mieszkania super! Auto z wypożyczali to full wypas. Zarabiam w Mein Personal 11€ jako elektryk. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Paniami z Opola.

Ocieplenia

Pojechałem z firmom na ocieplenia i na początku były problemy z dogadaniem się po nimiecku na szczęście pomoc z biura była. Kwatera spoko mimo ze w 3 śpimy, zaliczki som. Dla mnie ok

Stefan

Kiedyś pracowałem w Mein Personal. Zdecydowałem się na powrót bo nigdzie indziej mnie tak dobrze nie traktowali. Kontakt z koordynatorami in plus, auto in plus. Stawki Ok.

Stefan

Pracowałem w tej firmie dwa miesiące. Zwolniłem się ze względów prywatnych. Wszystkie wypłaty się zgadzały. Auta z wypożyczalni, ale zadbane i sprawne. Trochę można się doczepić do mieszkań, ale jedzie się w sumie pracować to nie ma co oczekiwać hoteli z basenem. Mieszkaliśmy w trzy osoby, ale w dużym pokoju z łazienką. Kuchnia była wspólna na piętro, ale dobrze wyposażona. Ogólnie można bez problemu jechać.

Adaś

Czy w Mein Personal Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Elektryk?

Gregor Nowy wpis

Pojechałem do Dachau na budowę i po dwóch tygodniach pracy stwierdzili że tam już nie ma pracy .Początkowo chcieli mnie przenieść do Frankfurtu nad Menem ale z tego też się wycofali .kazali mi zjechać do Polski i rozwiązali że mną umowę.

Czy poziom wynagrodzeń w Mein Personal Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 4 maja.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mein Personal Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk / Elektromonter
Albert

Nie polecam. Panie z biura są nieprofesjonalne, nie potrafią odpowiedzieć na pytania i jedynie odsyłają do kontaktu z biurem w Niemczech. Które nie odpowiada na wiadomości. Dodatkowo Panie nie odpisuje na wiadomości.

@Albert

Witam, o jaki zakres pytań w tym przypadku chodzi? Czego konkretnie nie można się wprost dowiedzieć? To już wchodzi raczej w szczegóły odnośnie danego miejsca pracy skoro odsyłają? Czy do dziś ktoś miał podobnie czy raczej takie sytuacje są już rozwiązane?

Najgorszy pośrednik!!!!! Przy podpisaniu umowy wszystko super - później jest tylko gorzej . Nie odbierają telefonów, kontakt przez WhatsAppa smsowy - dramat !!!! A wyplaty ..... szkoda gadać ;(

Dzień dobry, Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony. Prosimy o opisanie całej sytuacji mailowo na info@meinpersonal.pl - Niestety nie wiemy kto napisał opinię i tym samym nie wiemy o jakiej sytuacji mowa.

Paweł K.

J.W. Firma załamka. Przed podpisaniem umowy cudownie, a potem brak kontaktu, zmiany grup podatkowych. Nikt nic nie wie.Nie polecam i przestrzegam.

Dziś na fb firmy znalazłem ofertę na pracę przy termomodernizacji w Niemczech. Obiecane m.in. ubezpieczenie pracownicze, zakwaterowanie i płatne nadgodziny. Nie wymagają znajomości niemieckiego. Czy ktoś może potwierdzić, czy obiecywane zarobki (min. 7500 PLN) są osiągalne bez nadgodzin?

Jozek

Przestrzegam wszystkich przed firmą Mein Personal z Opola. Pracuję w Niemczech parę ładnych lat i nie wiem co mnie podkusiło żeby wyjechać do pracy za ich pośrednictwem. Winna jest moja naiwność. Teraz uwaga:Nie płacą ( nie chodzi o termin ) tylko w ogóle!!! Nie odpowiadają na maile i telefony. Negatywne opinie usuwane są w ciągu 5 minut. Oszukują na godzinach za które i tak nie płacą.Pojechalem jako malarz a kułem zelbeton.No trudno pomyślałem.Wazne że jest praca. I wiecie co? Za 11 godzin dziennie wyliczyli mi 7.Gdyby ktoś nie zrozumiał- SIEDEM!!! Mam już 4 osoby do pozwu zbiorowego.Jezeli jeszcze kogoś oszukali a na pewno to proszę o kontakt. Wyrwiemy złodziejom należne nam pieniądze z odsetkami. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam Józek

Czy w Mein Personal Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jarosław

Ogolnie firma jest na plus. Nie zawsze wszystko jest idealnie, ale na kazde zgloszenie biuro szybko reaguje i stara sie rozwiazac problem jak najszybciej. Pracuje juz 3 rok.

Artur
@Jarosław

Olewają pracowników,zostawiają bez pracy i zakwaterowania i zero kontaktu.

Gabriela
@Artur

Tak po prostu? Piszesz z własnego doświadczenia? Jeśli tak to możesz przy okazji opisać okoliczności? Zastanawiam się czemu kolega wyżej jakieś inne warunki miał. Tutaj koordynuje parę osób?

Artur
@Gabriela

Zacznijmy od pytania: czy umowy w Opolu są w języku polskim czy tylko niemieckim? Dajecie egzemplarz umowy w Opolu, jeśli ktoś nie zna języka, to po polsku, czy „umowa będzie do odebrania w Niemczech”? Czy „ Wasze „ firmy w Niemczech naprawdę istnieją na podanych adresach, czy to fantomy? Czy zdarza się, ze wysyłacie pracownika na swój koszt ponad 1000 km, a po 1 dniu, jak pracownik już dał dokumenty w Niemczech, nie wiadomo do czego, to okazuje się, ze dany profil pracownika nie jest potrzebny? Czy tak się zdarza? Czy mieliście zgłoszenia w roznych organach, inspekcjach, na policji z tego tytułu? Tak, po prostu pytam…..

Jurii
@Jarosław

Tak to prawda, że olewają pracownika i problemy w zakwaterowaniu (zagrzybione). Liczy się dla Nich ile godzin przepracowaleś i ile im zarobiłeś. Praca wiele kilometrów od zakwaterowania a koszty tankowania pojazdu leżą po stronie pracownika.

Sergiej
@Jurii

Przy podpisaniu umowy jest fajnie, później to pożal się Boże. Kwatera we Frankfurcie to dla szczurów nie dla ludzi. Olewają pracownika jak mogą. Gdy nie ma pracy z ich winy nie płacą lub przenoszą do swojej drugiej agencji i Ty jako zielony musisz udawać fachowca przy wstawianiu okien.

Serhii

Wypłaty na czas, mieszkania dobre . Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z Paniami z Opola. Bardzo dobra firma. Polecam

Firma zapewnia pracę przez cały rok razem z zakwaterowaniem i wypłaty zawsze są na czas. Firma dobra dla ludzi którym chce się pracować.

Gabriela

No ale to czekaj jak ta sprawa z pokojem ostatecznie się rozwiązała? Załatwili co trzeba skoro chyba dalej pracowałeś z tego co zrozumiałam? Jak zostało to wyjaśnione i co z jakąś rekompensatą? Co do tego wypowiedzenia jakie było co do tego odniesienie, coś jednak było w tej umowie niejasnego?

Urszula

Kojarzę starsze ogłoszenie, firma szukała Specjalisty ds. rekrutacji. Ktoś może pracuje w dziale i opowie o pracy? Warto obserwować oferty i wysłać swoje cv? Dużo tu wpisów od osób, które znalazły prace dzięki agencji, niestety nic mi to nie mówi :/

Zonka

Witam wczoraj umieściłam wpis dotyczący pracy mojego męża zatrudnionego przez agencję Mein Personal w Opolu dziś już opiniibrak.To co panie obiecują jest nieprawdą. Twierdzą że one tylko rekrutują do pracy.Maz miał obiecaną długo terminową pracę a okazało się że pojechał na kilka dni przeszło 1000 km .Zero zwrotu kosztów przejazdu , więcej stracił niż zarobił .Wyszło że zarabiał 7.50 e na godzinę .a jak powiedział że pracował w niedzielę to pani stwierdziła że u nich się w niedziele nie pracuje Panie w Opolu nie odbierają telefonu twierdząc że one są tylko od werbowania . Kontaktować każą się z agencją w Niemczech .Napisałam do nich że nie zgadza się kwotą wypłaty (300 euro) to podały mail na który mam napisać .ODRADZAM tą agencję ludzie nie bądźcie naiwni

Lege artis
@Zonka

Robinson

W ogóle nie ma reakcji, szukaj innej pracy jeżeli nie chcesz mieć problemów i dostać zapracowane pieniądze

@Robinson

Jeśli się dodaje tego typu komentarz to może warto się przedstawić z imienia i nazwiska? Każdy dostaje tyle na ile zapracował więc traktujemy to jako zwykłe pomówienie.

Voyager19

Regularne zjazdy do Polski co pod tym się kryje i co jaki czas mogę być w domu i na ile dni

Witam jest ktoś obecnie co pracuję dla mein personal

Krystian

Wyjechaliśmy teraz na wtorek do pracy. Póki co klasa. Mieszkanie na poziomie, auto nowe. Praca też super. Mogę polecić

@Krystian

Pracujesz tam nadal

Szymon

Nie zapłacili bo odszedłeś? To znaczy nie rozliczyli się z tobą do końca? Próbowałeś interweniować, bo ja bym chyba nie odpuścił.

kandydat
@Szymon

A ty tu też pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Mein Personal Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Mein Personal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mein Personal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mein Personal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 17 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mein Personal Sp. z o.o.