Opinie o Match-Trade Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Match-Trade Technologies Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Match-Trade Technologies Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Match-Trade Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

rekrutowany

Pani rekrutującej mnie na testera i pytającej "Dlaczego do nas aplikowałeś" spieszę z odpowiedzią, że APLIKOWAŁEM BO OPUBLIKOWALIŚCIE OGŁOSZENIE i zadawanie tego pytania nie ma sensu, pozdrawiam!

Łukasz

Po wysłaniu CV dostaję maila z potwierdzeniem i informacją że "Każda osoba otrzymuje od nas informację czy zostanie zaproszona do kolejnych etapów.", ale mimo to czekam ponad 2 miesiące na jakąkolwiek odpowiedź

@tester

Testerze, nie wiesz nawet, jak w swoim odczuciu masz dużo racji. Brak transparentności i niezdrowe podejście do człowieka to jak oddychanie. Oczywiście, że ubierane w ładną nazwę, ale na tyle nieadekwatną i na tyle bezrefleksyjną, że śmiejesz się do łez, kiedy jesteś w środku, kiedy się rozstajesz i kiedy jesteś poza. Bardzo dziwne miejsce, w którym merytokracja i logika są na ostatnim miejscu.

Witam. Zastępca Kierownika Działu Marketingu zawsze jest wyłaniany poprzez ofertę zewnętrzną? W pierwszej kolejności zastanawia mnie to czemu nikt z zespołu nie awansował, czy o to trudno na dziale? druga sprawa to już sam proces rekrutacyjny, w jaki sposób przeprowadzana jest sama rozmowa? Przyznam, że nie do końca spełniam ten warunek z 5cioletnim doświadczeniem ale mam nadzieje, że dadzą szanse...

Pytanie od kandydata
@Kandydat

@pracodawca czy dział HR nie ma nic do powiedzenia w odpowiedzi na zadane wyżej pytanie?

Lara Nowy wpis

Junior Product Support Specialist nie wymaga wcześniejszego doświadczenia, a przynajmniej tak wskazane jest w jednej z aktualnych ofert. jak przy tym oceniacie samo przeszkolenie i dalszy rozwój? warto starać się o pracę na tym stanowisku?

to_żart

Cały proces rekrutacyjny to jakiś joke. Po wysłaniu CV możesz ewentualnie liczyć na kontakt za 1 miesiąc jak dobrze pójdzie. Ale ok zadzwonili, sama rozmowa z osobą z HR nawet ok - raczej ciężko się do czegoś przeczepić ale też nie było to topka rozmów. Sama rozmowa techniczna to żart i robienie sobie jaj z osoby, z którą rozmawiają. Masz znać każdy szczegół, jeśli go nie znasz to źle, jak mało odpowiesz źle, jak nic nie odpowiesz źle. Na spotkaniu nie ma atmosfery, traktują to jak przesłuchanie, zwracasz uwagę, że nie pisali o części tematów w ogłoszeniu to źle. Jeśli taka atmosfera i nastawienie do ciebie jest na początku to jak będzie jak będziesz tam pracował ? czy ludzie, którzy robią z ciebie kompletnego jełopa to te osoby, z którymi chcesz pracować. Warto się zastanowić przed aplikowaniem ale jeśli nie jest ci to straszne przeczytaj całą wikipedie może sprostasz.

xd Nowy wpis
@to_żart

Sam byłem na rozmowie. Brak człowieka na tej rozmowie, druga strona nie jest zainteresowana przedstawieniem jak wygląda zespół, czym masz się zajmować, z jakich technologii korzystają oraz w którym kierunku idą. Weryfikacja czy nasze cele są zbieżne... brak podstaw dalej tylko gorzej. Lider zespołu devops i adminów to jakiś na dzień dobry chce zniechęcić kandydata. Pytanie po co zatrudniają skoro mają gdzieś ludzi.

Dział HR

Cześć, rekrutacja do Działu Marketingu na Zastępcę to nowo utworzone stanowisko, którego wcześniej nie było. Ze względu na odpowiedzialność poszczególnych członków, charakterystykę zespołu oraz naszą wizję rozbudowy działu chcemy dać szansę rynkowi (usunięte przez administratora)

Podobno

Podobno trudno o to w dziale. Podobno 3 seniorów z solidnym przetarciem rynkowym odeszło w ciągu 3 tygodni na przełomie roku. Podobno dział sam o sobie mówi, że jest toksyczny. Podobno.

@Dział HR

Dziale HR, dziękuję, że przedstawiliście tutaj swoje stanowisko, odpowiadając na pytanie. Z tego, co słyszałem, wcześniejsze rekrutacje na stanowiska seniorskie miały prowadzić do wypełnienia dokładnie tej roli, o której mówicie. Z jakiego powodu z firmą rozstało się aż 4 seniorów w ciągu ostatniego roku? Z jakiego powodu ta rola nie jest nadal wypełniona? Jaka jest więc charakterystyka zespołu, aby nie dało się w nim funkcjonować doświadczonym profesjonalistom? Dlaczego Wasza odpowiedź zawierała nieregulaminowe rzeczy, które musiały być usunięte przez administratora Gowork? To wszystko zaczyna mi się kleić po prostu w nieprofesjonalny obrazek. Uważam, że każdy kandydat ma prawo poznać odpowiedzi na te pytania.

Pytanie od kandydata Nowy wpis
@Kandydat

Ktoś coś wie o pracy jako financial controller?? Dlaczego szukają pracownika do pracy stacjonarnej, ale oferują umowę b2b? Czy to nie jest tak, że powinna to być UoP skoro ta praca ma znamiona pracy etatowe, a nie kontraktowej i jest jasno wymagane miejsce wykonywania obowiązków? I nawet na b2b dają płatny urlop na 30 dni. A wiecie, czy jakies inne benefity urlopowe dają??

Ex

Trafiłeś/aś w sedno i dlatego nawet HR, podszywający się tu często pod opinie, nie odpowiada ????. Praca: oczekiwana najchętniej 100% stacjonarnie. Umowa: oczekiwana najchętniej 100% B2B. Urlop płatny na B2B 30 dni w roku: faktycznie, choć do tej pory nie wiem, jak to się zgadza z prawem, ale doświadczyłem. Inne benefity urlopowe nieobecne.

Kasandra
@Ex

Z ta umowa to nie jest przypadkiem tak, że wybierasz jak chcesz? Przynajmniej u mnie w ofertach na inne stanowiska wyświetla się też ta na zlecenie i ta na umowę o prace. do tego jeszcze podkreślają ze wybór umowy jest elastyczny. Czy tym samym nie idą na rękę pracownikowi?

Były
@Kasandra

Wybór jest elastyczny, ale jak zwykle z różnymi dostępnymi opcjami, preferowane jest B2B i oczywiście wyżej płatne. Chodzenie na rękę pracownikowi nie jest najmocniejszą cechą firmy, bo firma nie rozumie, że pracownicy są jej najmocniejszą cechą. I potwierdzam, formuła umowy: najchętniej B2B, formuła współpracy dyktowana: najchętniej 100% stacjonarnie.

@Ex

A skąd braliście ofertę dla tego kontrolera finansowego? Ja jak teraz mam przed sobą ogłoszenie to piszą, że umowa jest elastyczna i zależy od preferencji kandydata a co do biura to podkreślili potem, że jest jakieś nowoczesne, widocznie by zachęcić. A jak jest w praktyce wyposażone, że tak je określają?

Programista Java

Typowe rekrutacja na programistę, najpierw krótki wywiad z HR, potem typowe "przesłuchanie", czyli pytania jak po wpisaniu w google "java interview questions". Jak ktoś "dla sportu" połazi na kilka innych rozmów to tu sobie poradzi.

interfejs vs klasa abstraktyjna, multithreading w javie, wzorce (fabryka strategia), mikroserwisy vs monolit

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Łukasz

@Łukasz

Dziękujemy za wiadomość. Sprawdzimy co się wydarzyło. Prosimy o wiadomość na rekrutacje@match-trade.com.

assessor
@Łukasz

bardzo podobnie mam. tzn. nie oczekiwalem nie wiadomo czego, ale firemka tylko napisala zdawkowego maila i na tym sie skonczylo. widac taki poziom profesjonalizmu. z tego tez powodu nie do konca wierze w te wszystkie dyrdymaly tu opisane, z pakietem relo wlacznie.

tester
@assessor

sobie ta firemka robi z forum swoj q&a i zeby napedzic aplikowanie. nie ona pierwsza niestety i nie ostatnia. odczucie po rekrutacji - nawet nie zadne, bo wygladalo jakbym zostal pomylony z innym kandydatem.. niejasna komunikacja.. widac na wiecej ich nie stac.. a ten pakiet frelo to moze kilka stow dla ukraincow czy tam innych nacji.. ubrane w "ladna nazwe";-) nalezy potraktowac te firme tak jak ona traktuje innych..

@tester

rekrutowany

Proces rekrutacyjny w tej firmie to jakaś porażka... HR kompletnie jest odklejony i nie rozumie, że w IT zbieranie CV przez 2 miesiące może skończyć się połową nieaktualnych aplikowań. Aplikowałem do tej pory brak odpowiedzi, firma wydaje się spoko to 2 raz co próbowałem, za każdym razem wyprzedzili tą firmę bardziej ogarnięte działy HR.

Jak tryb pracy może tu być zorganizowany skoro najlepiej się sprawdził w kontekście modelu hybrydowego? Czemu praca zdalna mogłaby cos blokować? Nie występują w tym przypadku jakieś wyjątki od reguły?

Lili

A jakie są warunki współpracy na B2B? Widzę na ich stronie, ze dają płatny urlop, więc spoko, a czy sprzęt też wysyłają do pracy zdalnej? Bo teoretycznie przy takiej formie współpracy nie muszą. Jeśli to pomoze w odpowiedzi to interesuje mnie pozycja java developera. Jak często spotykacie się w biurze? I może opowiecie o rekrutacji, czy nie ma miliona niepotrzebnych etapów itp.?

@Lili

Cześć :) nasze zespoły pracują stacjonarnie/ hybrydowo z przewaga pracy w biurze, bo taki model nam się dotychczas najbardziej sprawdził. Generalnie wszyscy nasi Pracownicy pracują na sprzęcie firmowym, chyba, że pojawiają się jakieś indywidualne odstępstwa. W kontekście procesu rekrutacji na stanowisko Java Developera: 1 etap to krótka rozmowa telefoniczna z Rekruterem, 2 etap to spotkanie z naszymi JD, którzy prowadzą rozmowę techniczną + krótką sesję live codingu, 3 etap to feedback.

Kornelia
@Dział HR

Ehhh, czyli u was na pracę całkowicie zdalną nie da się załapać? Na ile dni pracy z domu w takim razie można liczyć w skali miesiąca?

@Kornelia

Niestety na tę chwilę nie. Zakładamy 1, maksymalnie 2 dni pracy zdalnej w tygodniu.

Dzień dobry, Prosimy o wiadomość na maila rekrutacje@match-trade.com, żeby zweryfikować temat. Jednocześnie prosimy o sprawdzenie skrzynki że spamem, ponieważ zdarzają się sytuacje, że właśnie tam trafiają wiadomości.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Dyrektor Sprzedaży w firmie Match-Trade Technologies Sp. z o.o.?

Kx

Jak wygląda praca na stanowisku Office Assistant w MTT? Czy trzeba mieć udokumentowaną/jakąkolwiek(?) wiedzę o branży?

@Kx

Cześć :) pojawiło się tutaj podobne pytanie, dlatego odpowiem bardzo podobnie: "W kontekście obowiązków wszystko jest dosyć jasno opisane w ogłoszeniu, więc trudno tutaj dopowiedzieć coś konkretnego. Ewentualnie jakieś szczegółowe pytania proszę skierować na maila: rekrutacje@match-trace.com :) Odnośnie pytania dotyczącego wymogu znajomości branży - nie, nie wymagamy tego."

Xxxxx xx

Jak wygląda praca na stanowisku office manager i czy na to stanowisko trzeba miec wiedzę z branży w ktorej dziala MTT?

@Xxxxx xx

Cześć :) wydaje mi się, że chodzi o pracę Office Assistant, ponieważ nie szukamy Office Managera. W kontekście obowiązków wszystko jest dosyć jasno opisane w ogłoszeniu, więc trudno tutaj dopowiedzieć coś konkretnego. Ewentualnie jakieś szczegółowe pytania proszę skierować na maila: rekrutacje@match-trace.com :) Odnośnie pytania dotyczącego wymogu znajomości branży - nie, nie wymagamy tego.

Jak wygląda pakiet relokacyjny? Jest to wsparcie w zakupie, wynajmie czy mieszkanie firmowe?

@Kandydat

Pakiet relokacyjny jest to pewna ustalona kwota wypłacona jednorazowo wraz z pierwszym wynagrodzeniem. Dzięki temu jako firma możemy zrekompensować np. koszt czynszu, kaucji lub pomóc w doposażeniu mieszkania.

W Match-Trade Technologies Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Księgowa. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Obecny pracownik

Szanowni Państwo, jako osoba pracująca w zespole HR chciałabym potwierdzić, że rekrutację na stanowisko Samodzielnej Księgowej/ Samodzielnego Księgowego zakończyliśmy już w grudniu, ponieważ udało nam się wyłonić najlepiej dopasowaną profilowo osobę :)

@Obecny pracownik

I ta osoba jest obecnie na okresie próbnym? Przysługuje na nim standardowa stawka i dopiero później jest opcja na jej negocjację? Jak weryfikują tu wyniki z pracy?

@Iza

Dzień dobry Pani Izo, niestety nie ujawniamy warunków zatrudnienia poszczególnych osób.

@Obecny pracownik

Tak jasne, raczej chodziło mi ogółem. Czy pracownicy mają szanse na wstępne negocjacje czy to dopiero po dłuższym stażu występują perspektywy na podwyżkę, np., rok zatrudnienia?

@Iza

Jak najbardziej jest możliwość rozmowy o swojej stawce po okresie próbnym lub w trakcie półrocznych rozmów podsumowujących współpracę. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.

Programista

W czasie, kiedy sporo firm zwalnia bo "klienci się wykruszają", w Match-Trade Technologies w ogóle o cięciach etatów się nie myśli. Rozsądne zatrudnianie i sprawna sprzedaż produktów na przestrzeni lat, przyniosły fajne efekty. Praca jest stabilna, a projektów do wyboru - sporo.

Firma Match-Trade Technologies Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Business Development Manager. Czy dalej można tam aplikować?

Obecny pracownik

Jak najbardziej :) Zapraszamy do przesłania aplikacji.

Robert
@Obecny pracownik

Możesz coś więcej napisać o rekrutacji? Ile jest etapów? Jedna osoba prowadzi rozmowę czy więcej? Jeśli chodzi o feedback to zawsze go dają?

@Robert

Jasne. Nasza rekrutacja jest elastyczna. Zakładamy 2-3 etapy w tej rekrutacji w zależności oczywiście od danej kandydatury. W pierwszej kolejności pojawia się krótka rozmowa telefoniczna z Rekruterem, dotycząca firmy, motywacji, krótkiego bio kandydata, itp. Dalej rozmowy prowadzi już Zarząd (bezpośrednio/ zdalne w zależności od sytuacji, w założeniu 2 osoby po naszej stronie), gdzie szerzej omawiany jest profil stanowiska, doświadczenie/ kompetencje, itp. Po spotkaniu w obrębie ustalonego czasu pojawia się z naszej strony feedback. Jako Pracodawca mocno dbamy o kulturę informacji zwrotnej i zawsze udzielamy Kandydatom feedbacku :)

Ile można zarobić na stanowisku DevOps Engineer w firmie Match-Trade Technologies Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa?

Obecny pracownik

Cześć, tak jak mamy wskazane w naszym ogłoszeniu na na Mid/ Senior DevOps Engineer (po aktualizacji stanowisko nazywa się Network & System Engineer) widełki wynoszą 15000-25000 na B2B.

Czy w Match-Trade Technologies Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Engineer?

Obecny pracownik

Cześć, jasne jest taka możliwość. Po spotkaniu rekrutacyjnym jeżeli zdecydujemy się na złożenie oferty to wówczas jest czas na negocjacje i ustalenia w kontekście warunków i umowy. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się w miarę naszych możliwości dopasować do oczekiwań naszych Kandydatów. Wobec tego zapraszamy do przesłania aplikacji :)

Agnieszka
@Obecny pracownik

To fajnie, a na początku zatrudnienia ile trwa okres próbny? :)

@Agnieszka

Standardowo - 3 miesiące :)

Iwona
@Obecny pracownik

A potem można otrzymać umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Iwona

Jak najbardziej jest taka możliwość :)

Maja
@Obecny pracownik

A te negocjacje to faktycznie negocjacje np. pensji czy firma stawia przed kandydatem kwote i ten musi się zgodzić jeśli chce te prace?

@Maja

Cześć Maja :) Generalnie zawsze zostawiamy jakieś pole do negocjacji, bo jesteśmy otwarci na rozmowę. Należy natomiast pamiętać, że jak każdy pracodawca, również i my mamy pewne budżety, które zakładamy przy danych stanowiskach. Oczywiście może zdarzyć się tak, że pewnych oczekiwań nie będziemy w stanie spełnić, czego głównym powodem zapewne będzie doświadczenie zawodowe/ poziom umiejętności danej osoby.

Iwona
@Obecny pracownik

A czy zarobki się jakoś różnią po przejściu na umowę na czas nieokreślony?

@Iwona

Nie ma to znaczenia :)

@Obecny pracownik

A można zrobić tak, żeby były wyższe? ;)

@Iza

Można, to wszystko zależy od indywidualnych ustaleń między pracownikiem, a menadżerem. Pozostałe kwestie związane z procesem zatrudnienia i zarobków chętnie omówimy podczas procesu rekrutacji :)

Maja
@Obecny pracownik

Aha czyli na samej rozmowie nie ma podanych konkretów co do tego? A jest wtedy już mowa o konkretnej pensji?

@Maja

Czy na rozmowie rekrutacyjnej podawana jest konkretna kwota pensji? Oczywiście, że nie. Możemy wskazać, a raczej przypomnieć widełki jakie mamy na to stanowisko (bo mamy je również w ogłoszeniach). Wysokość pensji pada dopiero po spotkaniu, gdy zdecydujemy się na współpracę i składamy ofertę. Czasami już na etapie oferty pojawia się również informacja o stawce po okresie próbnym.

@Obecny pracownik

Czyli zdarza się, że na tym samym stanowisku za taką samą pracę ludzie mają różne wynagrodzenie?

@Iza

Pytanie jest mało precyzyjne. Ludzie zatrudnieni na tym samym stanowisku, pracujący w różnych projektach mają różny poziom odpowiedzialności. Ponadto posiadają różny poziom doświadczenia/ umiejętności (junior/ mid/ senior). To powoduje, że posiadamy widełki na dane stanowisko w obrębie różnych, wskazanych wyżej poziomów. Więcej na ten tematy związane z wynagrodzeniem/ szczegółami związanymi z danymi stanowiskami w naszej firmie opowiemy więcej na etapie rekrutacji. Zapraszamy do przesłania CV aplikując na interesującą Panią rekrutację - www.praca.match-trade.com

Mam doświadczenie w pracy jako Trader. Myślicie, że firma Match-Trade Technologies Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Obecny pracownik

Cześć, w ciągu roku prowadzimy różne rekrutacje do różnych naszych teamów. Również do zespołu zajmującego się tradingiem. Myślę, że Twoje doświadczenie może być dla nas cenne, dlatego zachęcamy do pozostawienia kontaktu do siebie/ CV na przyszłość :) Posyłamy link do naszego formularza: https://tomhrm.app/ats/match-trade-technologies/eFt7xm/jobs/pl/1/form . Polecamy również śledzić nasze aktualne oferty pracy np. na naszej stronie: praca.match-trade.com.

Zostaw merytoryczną opinię o Match-Trade Technologies Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Match-Trade Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Match-Trade Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Match-Trade Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Match-Trade Technologies Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Match-Trade Technologies Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Match-Trade Technologies Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chłodna 51
    00-867 Warszawa

Match-Trade Technologies Sp. z o.o.