Opinie o Loxone Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Loxone Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Loxone Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loxone Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, Przeczytaj to jeśli zastanawiasz się nad pracą w firmie Loxone. Widząc na tym portalu wiele pytań odnośnie pracy w firmie Loxone nie mogę zostać obojętny, jednocześnie widzę, że od dłuższego czasu firma poszukuje pracowników, wiąże się to z bardzo dużą rotacją ludzi w zespole. Rotacja ta wynika z wielu czynników takich jak: -Brak możliwości pracy hybrydowej -Ograniczone a raczej brak możliwości rozwoju -Pakiet zdrowotny i sportowy, który jest standardem w każdej firmie, w Loxone było opcją do wyboru, jedno bądź drugie z ulgą 30 zł -Krótkie piątki oczywiście występują, które są okupione ciężką pracą od poniedziałku do czwartku od 8 do 17, w firmie są organizowane bardzo często szkolenia po których jest nacisk aby zostawać dla towarzystwa z instalatorami ( "w ramach integracji") -Przy zatrudnianiu zostały obiecane ciekawe integracje pracownicze co 3 miesiące, od czasu mojego przyjęcia do zakonczenia pracy, nic ciekawego sie nie odbylo, prawdopodobnie brak finansow na pracowników : ) -W ogłoszeniu jest napisana kawa oraz herbata ale z tego co słyszłem aktualnie trzeba się na nią składać. -Każdemu pracownikowi jest nakładane bardzo wiele obowiązków, a w przypadku nie wyrabiania się z natłokiem pracy, można spodziewać się wypowiedzenia, ponieważ firma chce nieskończonego rozwoju/progresu pracownika. -Firma szczyci się dobrą komunikacją i atmosferą a tak naprawdę każde uwagi są traktowane jako atak. -Biorąc pod uwagę realia rynkowe i stostunek pracy do płacy, było bardzo słabo. Podwyżki są bardzo rzadko, nie ma żadnych stałych podwyżek (rocznych, inflacyjnych) Ten wpis nie ma na celu ataku na firmę, są to jedynie moje obserwacje. Mam szczerą nadzieje, że coś się zmieni na lepsze, bo firma przyciąga naprawdę fantastycznych ludzi, którzy są szybko wypalani.

@Nikola

-Integracje pracownicze co 3 miesiące- nie wiem od kiedy byłeś zatrudniony, ale odkąd ja pracuje mieliśmy wiele integracji-kolacja na barce w Warszawie, wyjazd na Śląsk połączony z gokartami, tygodniowy wyjazd do Austrii gdzie oprócz warsztatów mieliśmy dostęp do darmowego piwka, wina, pysznego jedzenia-całej strefy Wellness wszystko bez ograniczeń a na końcu była impreza. Moim zdaniem to ciekawe spędzanie czasu, ale rozumiem, że Tobie mogło się nie podobać. -Firma chce nieskończonego rozwoju/progresu pracownika - Zgadzam się w 100% staramy się pomagać rozwijać umiejętności pracowników szukamy ich mocnych stron i proponujemy im nowe ukierunkowanie- Powtórzę zatem, wystarczy chcieć się wykazać i otwarcie komunikować swoje potrzeby-nikt nie potraktuje tego jako atak a wręcz przeciwnie-otwarta komunikacja jest doceniana. -Podwyżki są bardzo rzadko każdy pracownik - rzeczywiście nie ma podwyżek inflacyjnych. Podwyżki są uzależnione od twojego zaangażowania i wyników pracy co wydaję się być uczciwe:) Jeżeli ktoś jest zaangażowany i spełnia się w pracy-zapewniam, że nie ma się o co martwić :) -Kawa oraz herbata ale z tego co słyszałem aktualnie trzeba się na nią składać- Rzeczywiście pracownicy symbolicznie się składają się a uzbierane środki na koniec roku przekazujemy na cele charytatywne-oprócz tego Loxone sam od siebie dołoży swoją cegiełkę :) Staramy się, żeby w naszym zespole były osoby, które chętnie chcą dawać coś od siebie. Jeśli komuś szkoda pieniędzy na zwierzątka i dzieci w potrzebie to cieżko mi się już do tego odnieść. -Biorąc pod uwagę realia rynkowe i stosunek pracy do płacy, było bardzo słabo- Stawiamy naprawdę na otwartą komunikację, dlatego w każdym naszym ogłoszeniu dajemy informację o kwocie wynagrodzenia jaką jesteśmy w stanie zaproponować. Moje pytanie brzmi: Skoro widziałeś proponowane wynagrodzenie i według Ciebie było słabe to czemu po 1. w ogóle złożyłeś CV, po 2. zacząłeś z nami współpracę? Naprawdę każdy z nas ma wybór jeżeli dla Ciebie płaca była za niska- zawsze można było zdecydować się na pracę w innej firmie. Mój wpis nie ma na celu ataku na Ciebie, ale jest moją obserwacją popartą faktami. Gdybyś miał jakieś pytania bądź wątpliwości zachęcam do kontaktu bezpośrednio z nami- jesteśmy do dyspozycji :) Też uważam, ze to firma przyciąga fajne osoby i myślę, że dzieje się to nie bez powodu:)

Kamil Kandydat

Cześć, czy w firmie po czasie wdrożenia jest możliwość przejścia na tryb hybrydowy ?

Nikola

@KamilKandydat Tak jak wiele firm na rynku firma oferuje tylko pracę stacjonarną. Mocno inwestujemy na nasze placówki i chcemy, żeby były one wypełnione partnerami, klientami oraz oczywiście pracownikami ;) Jeśli chodzi o sprzęt: to w zależności od stanowiska i jego potrzeb.

Hejka, myślę o pracy jako specjalista ds. sprzedaży. piszą w niej o zimnych jak i ciepłych telefonach. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale oferowane są szkolenia i webinary, możecie o nich opowiedzieć i ocenić ich skuteczność?

Anonim Nowy wpis

Nikola Nowy wpis
@Anonim

Dziękujemy za przesłanie tej subiektywnej opinii. Cieszymy się, że nasi byli pracownicy nadal żywo interesują się pomyślnością i rozwojem firmy :) Pozwól, że odniosę się do poszczególnych argumentów i przedstawię fakty. . Wspieramy osobisty rozwój naszych pracowników, jeżeli więc ktoś chce zmienić pracę i rozwijać się w innej dziedzinie- szczerze go w tym wspieramy. Z wieloma byłymi pracownikami mamy bliskie relacje a nawet współpracujemy z nimi na innej płaszczyźnie. Jeżeli zdarzy się wyjątkowa sytuacja i zostanie podjęta decyzja o rozwiązaniu umowy z pracownikiem w takiej sytuacji zawsze staramy się być fair w związku z tym rozwiązanie umowy zawsze jest za porozumieniem stron a pracownik jest zwolniony z obowiązku świadczenia pracy przy wypłacamy wynagrodzeniu nawet do 3 miesięcy. Nie znam wielu firm, które tak robią. Firma Loxone aktywnie poszukuje pracowników na dwa stanowiska( w tym jedno tylko i wyłącznie dlatego, że nasza koleżanka przebywa na zwolnieniu lekarskim, inaczej nie byłoby takiej potrzeby)- proces zatrudniania składa się z 3 etapów rekrutacji co wiąże się z dłuższym czasem samej rekrutacji. Zależy nam, żeby wybrać osobę, która w @Loxone będzie czuła się dobrze i wpasuje się w wartości firmy. Między innymi dlatego, żeby uniknąć późniejszej rotacji wśród pracowników. Z osobistych uwagach muszę napisać, że firma w Polsce jest od roku 2019 r. 2 osoby, które pracują z nami od samego początku są dziś na stanowiskach managerskich. Staż pracowników waha się od 4 do 2 lat. W poprzednim roku zostały zatrudnione 3 osoby na stanowiskach technicznych, które nie planują zmiany pracy a wręcz przeciwnie rozwijają swoje umiejętności. Wykazują się na arenie międzynarodowej i już osiągają sukcesy:) Nie jest więc zatem prawdą również opinia dotycząca braku rozwoju. Wystarczy chcieć :) -Praca hybrydowa-@loxone przewiduje pracę zdalną w zakresie o jakim mówi kodeks pracy -Pakiet zdrowotny i sportowy- jesteśmy firma międzynarodową a w innych Państwach nie ma czegoś takiego jak dofinansowanie do opieki zdrowotnej albo do multisportu-jako, że jest to popularne w Polsce manager na tę chwilę postarał się o takie rozwiązanie i każdy z pracowników ma wybór. Chociaż jest to popularne rozwiązanie w wielu firmach-nie możemy tego nazwać standardem-pracowałam w firmach gdzie nie było, żadnego z tych benefitów :) -Krótkie piątki- jeżeli ktoś nie lubi pracować krócej w piątki może wybrać inną pracę gdzie pracować będzie od poniedziałku do piątku w godzinach np. 8-16:) Myślę, że w każdej pracy człowiek stara się pracować ciężko więc jeżeli tak właśnie wygladała Twoja praca w Loxone to tylko pozytywnie świadczy o Tobie :) -Integracje z Instalatorami- Są organizowane raz na 2 tygodnie po szkoleniu, zostaje ten kto chce :) można się napić piwka i zjeść pizzę

Nikola Nowy wpis
@Nikola

po aktualnych ofertach już widzę, że dalej występuje ten sam trend na prace z biura co kiedyś. ciekawi mnie mimo wszystko ocena warunków, zwłaszcza ze podano teraz widełki placowe na poziomie od 5 000 do 6 500 zł. czy na dzień dzisiejszy uważacie te zarobki za adekwatne?

Nikola

Tak jak we wcześniejszych odpowiedziach @Loxone mocno inwestuje w placówki, chcemy zatem, żeby były one wypełnione partnerami, klientami oraz oczywiście pracownikami ;) Praca w pięknym, najbardziej zautomatyzowanym biurze to sama przyjemność :) Na własnej skórze pracownik codziennie doświadcza funkcjonalności systemu :) Regularne analizy rynku pracy sprawiają, że jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas wynagrodzenie na pewno będzie atrakcyjne. I widząc ilość przesłanych do nas CV, mogę śmiało możemy to potwierdzić ;)

Widziałam ofertę pracy na administrację. Wynagrodzenie 5 tysięcy brutto, to jest oferta na pół etatu? Ile wynosi premia? Jest napisane, że praca z biura, a czy praca hybrydowa jest możliwa?

@Marta

@Marta Jako firma będąca już wiele lat na rynku oczywiście zdajemy sobie sprawę z warunków płacowych dotyczących danych stanowisk. Regularnie posiłkujemy się analizami rynku pracy, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas wynagrodzenie na pewno będzie atrakcyjne. I widząc ilość przesłanych do nas CV, mogę śmiało to potwierdzić ;) Praca oczywiście stacjonarna, nie da się reprezentować firmy na froncie, jednocześnie będąc w domu :)

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista wsparcia technicznego oferowane przez firmę Loxone Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Chce poznać bieżące opinie dotyczące wsparcia technicznego. Jest teraz dostępna oferta dla specjalisty do niego. uwagę zwrócił punkt w wymogach „poczucie odpowiedzialności i humoru” : ) atmosfera do teraz może być oceniona na dobrym poziomie? ciekawi mnie co z tymi widełkami placowymi, bo jest różnica w postaci 2 tys

Nikola

Co do atmosfery: tu trzeba się przekonać na własnej skórze, ale zarówno w PL zespole jak i międzynarodowym stawiamy mocno na komunikację. Poczucie odpowiedzialności i humoru w przypadku stanowisk odpowiadających za wsparcie naszych partnerów jest bardzo ważne! Staramy się budować z nimi silne relacje, a to właśnie często jest kluczem. Widełki: wynagrodzenie zależne jest od umiejętności oraz doświadczenia, które oczywiście w trakcie pracy może, a nawet powinno się wyrównać!

Kamil Kandydat

@Kamil Kandydat

Tez chętnie się dowiem, może ktoś odpowie? I tak dodatkowo skoro można byłoby przejść na tryb hybrydowy to jaki układ dni byłby dopuszczalny i dlaczego? interesuje mnie także sprzęt, który można byłoby ewentualnie otrzymać. Laptop i telefon to podstawa?

Ww

Z tego co mi wiadomo pracuje się stacjonarnie w biurze przed i po wdrożeniu

Nikola

Chętnie nawiązałbym współpracę z tą firmą. Czy jest informacja o aktualnych ofertach pracy

jako obserwator masz jakieś inne zdanie odnośnie spółki? a raczej odnośnie warunków zatrudnienia jakie mogą obecnie w niej występować? Znasz ewentualny poziom rotacji? widziałam, że w ubiegłym roku był poszukiwany spec od marketingu i ciekawa jestem przyszłych naborów. ile osób teraz pracuje na dziale?

@Monika

Cześć! Pracuję w marketingu od marca i jestem bardzo zadowolona. W polskim dziale mamy dwie osoby i efektywnie dzielimy się pracą; mamy też stałe wsparcie od międzynarodowego zespołu (w sumie w marketingu grupy Loxone jest ponad 30 osób na całym świecie). Jeśli chodzi o rotację; firma jest bardzo ugodowa jeśli chodzi o dalszy rozwój gdzieś indziej, jeśli ktoś chce zmienić pracę to nie ma absolutnie problemu - dlatego duża ilość pracowników, którzy spędzili tu już wiele lat świetnie pokazuje jakie panują warunki :)

Już?
@Werka

Pracujesz od marca i już znasz wewnętrzną politykę firmy? Ktoś się aż tak zwierzał? Dział HR musi bardziej uważać bo brzmi to tak niewiarygodnie, że w zasadzie nie wiadomo co o tym myśleć.

Hela
@Już?

A to nie jest skutek jakiegoś wdrożenia czy coś? Są szkolenia wstępne? Kiedyś o nich pisali, ale nie wiem jak mogą wyglądać te aktualne. opisze ktoś może bardziej szczegółowo ten proces?

Inżynier magazynier

Moim zdaniem coś tu śmierdzi... Opinie obecnych pracowników pisane na jedno kopyto. Nie wiem jak to skomentować, ale najwidoczniej menager kazał. ????

Dlaczego
@Inżynier magazynier

No na stronce to niektóre ogłoszenia wiszą podejrzanie długo... sprzedaż, pomoc techniczna, marketing: dlaczego tak jest?

@Dlaczego

Hej! Już tłumaczę jak to działa :) Pewnie chodzi Ci o oferty na stronie Loxone - te są zawsze otwarte, a zgłoszenia tam zebrane trafiają do "talent pool". Firma bardzo szybko się rozrasta, więc nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne kolejne ręce do pracy. Jeśli chodzi o aktywną rekrutację to poszukujemy na stanowisko Partner Coach do Bytomia

@Inżynier magazynier

Hej, opinie były wstawiane w różnym czasie. Dodatkowo, jako "świeża" osoba - bo pracuję od marca - mogę przyznać, że faktycznie wszystko tu napisane się sprawdza. Jest dynamicznie, a zespół po prostu fantastyczny; ciepli, fajni ludzie z ambicjami i chęcią rozwoju. Ja kocham podróżować i próbować nowych rzeczy, więc często wyjeżdżam (szczególnie do naszej bazy w Austrii) i mam okazję prezentować swoje pomysły nawet przed samym CEO. Czuję sprawczość, zdobywam doświadczenie i mam sporo swobody. Ogólnie naprawdę polecam!

Czy w Loxone Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Werka

Tak, zatrudniamy osoby zza granicy na rynek US, który aktualnie rozwijamy :) Te osoby pracują w innych godzinach: 14:00 - 22:00

Magda

Loxone to świetne środowisko pracy dla ambitnych i lubiących dynamikę. Firma rośnie w błyskawicznym tempie a każdy pracownik dokłada swoją cegiełkę, dzięki czemu każdy ma poczucie, że jest częścią tego sukcesu. Duże zaangażowanie jest doceniane i nagradzane. Czuję, że jako pracownika mam dużą niezależność i bardzo szerokie możliwości rozwoju. Przełożeni mają otwarte głowy i potrafią słuchać. Mam duży komfort w wykonywaniu obowiązków, a kiedy mam jakiś problem, mogę liczyć na wsparcie kolegów.

@Magda

Fajnie to brzmi, a czy zarobki są równie atrakcyjne co inne opisywane przez Ciebie rzeczy? I czy do tych możliwości rozwoju wpisują się jakieś szkolenia branżowe oraz szansa na awans?

@Maja

@Maja Nie mam na co narzekać w kwestii wynagrodzenia ;) A co do możliwości rozwoju i awansu, myślę, że firma mi je daje. Ja mam ten komfort, że jestem elastyczna. Dlatego mam wiele perspektyw robienia nowych rzeczy. W PL mamy ogromny potencjał rozwoju bo rynek automatyki jest całkiem świeży.

Inż. Mamoń
@Magda

Nauczmy się jak to w Europie przystało rozmawiać o konkretnych kwotach - na jakie pieniądze netto może liczyć przykładowo kandydat na stanowisko wsparcia technicznego ?

@Inż. Mamoń

Hej! Przecież masz w ofercie ????

@Magda

Przepraszam za pytajniki. Będę ostrożniejsza z emotikonami : )

@Magda

Możliwe, że po prostu ktoś tutaj mówiąc wprost, liczył na coś więcej? Czyli słabo z negocjacją? A późniejsze podwyżki, jaka byłaby na nie perspektywa?

Kandydat na pracownika

Hej Loxone, kiedy skończycie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. marketingu? Mam nadzieję, że bierzecie pod uwagę dorobek kandydatów w postaci portfolio tekstów. Jeśli chcecie poszerzyć zasięg to faktycznie potrzebny wam ktoś, kto przedstawi wasze produkty i usługi w sposób prosty i zrozumiały. Zwłaszcza w trudnych dla biznesu i domowych gospodarstw czasach. Reszty można się douczyć w firmie. Mój poprzedni pracodawca tego nie pożałował, a nie miałem o jego branży zielonego pojęcia, gdy do niego przychodziłem. No ale jego i wasza technologia z pewnością są zielone....

Andżelika

Już od pierwszego dnia pracy w Loxone czułam się zaopiekowana przez współpracowników. Panuje tutaj bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy są pomocni, pozytywnie nastawieni i bardzo otwarci. Uważam, że to super miejsce dla osób chcących się rozwijać i poszerzać swoje kwalifikacje a przy tym miło spędzać czas. Dodam też, że ogromnym plusem są godziny pracy, w piątek kończymy o 12:00! :)

@Andżelika

Fajnie to brzmi! A czy zarobki są równie zadowalające? I czy krótsza praca w piątki nie oznacza tego, że zarabiacie mniej? W inne dni pracujecie 8 h?

Andżelika
@Maja

Zadowalające ???? Od poniedziałku do czwartku pracujemy 7:15-17:00 (w tym przerwa na lunch 12:00-13:00) a piątki 7:15-12:00. Wychodzi +/- pełen etat ???? Pozdrawiam ????

Andzelika
@Andżelika

W miejscu znaków zapytania były emotikony :/

@Andżelika

Ok, czyli ten krótszy piątek nie wpływa na zarobki? A czy zdarzają się wam czasem jakieś nadgodziny? Jeśli tak to jak sa rozliczane?

Sandra

Loxone to miejsce dla ambitnych osób, chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę, szukających wyzwań. W tym miejscu nie ma rutyny, ponieważ każdy dzień pozwala na wykonanie nowych zadań, pozwalających się zarówno wykazać, jak i zaczerpnąć nowych informacji. Firma stawia na rozwój Pracownika, a przy tym wspiera go na każdym kroku na ścieżce rozwoju. Praca w międzynarodowym środowisku pozwala na komunikację w języku angielskim, dzięki czemu można osiągnąć naprawdę wysoki poziom praktycznego posługiwania się tym językiem. Kolejnym ważnym aspektem jest możliwość poznania nowego środowiska- dzięki szkoleniom, podróżom służbowym. Pracownik ma możliwość poznania zagranicznej części zespołu Loxone. Dobra atmosfera pracy i zgrany zespół, to powód do świetnego samopoczucia w pracy. Dlatego z chęcią się do niej przychodzi, a myślę, iż na tym zależy wielu osobom: aby praca była przyjemnością i z uśmiechem się do niej przychodziło :) Oprócz tego jest wiele spotkań integracyjnych, pozwalających na pielęgnowanie swoich relacji wśród Pracowników. Jeżeli komuś zależy na rozwoju, poszerzaniu swoich kompetencji i ma chęci rozwijać firmę wspólnie z całym zespołem, to Loxone jest miejscem właśnie dla takiej osoby.

Eunika

Atmosfera, rozwój i pieniądze- firma zaspokaja każdą z tych potrzeb. Pracuję tu już prawie 3 lata i w każdym z wyżej wymienionych widzę progres. Atmosfera- zaangażowany, młody zespół, z którym nie da się nudzić. Rozwój- nieograniczone możliwości pracy w międzynarodowym teamie. Ponieważ na polskim rynku firma jest dość młoda, na ten moment każdy nowy pracownik może stać się przyszłym "filarem". Pieniądze- konkurencyjne, adekwatne do rozwoju.

Dla osób, których interesuje automatyka budynkowa, firma Loxone będzie strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobre podejście do pracowników, traktują wszystkich z należytym szacunkiem. Dobra atmosfera i warunki pracy. Częste integracje (minimum dwa razy w roku ;) )

Doris

Firma z mocnymi korzeniami, rozwija się prężnie na rynku polskim i zagranicznym. Daje możliwość rozwoju i dobrych zarobków.

Konrad

Od początku firma stawia duży nacisk na edukację i przeszkolenie pracownika. Koleżeński zespół tworzy miłą atmosferę pracy i poczucie wsparcia na początku drogi. Jest co robić, dużo się dzieje w branży automatyki, a firma cały czas rośnie i dość szybko stawia przed nowymi pracownikami wyzwania, które pomaga zrealizować na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam dołączyć do naszego zespołu, każdemu kto ma chęć rozwinąć skrzydła.

Grzegorz

Pracuję w Loxone ponad rok, zdecydowanie nie ma nudy! :) Firma naprawdę daje bardzo dużo możliwości rozwoju, szkolenia za granicą oraz wewnętrzne w siedzibie pozwalają bardzo szybko się rozwinąć. Jeżeli ktoś się stara i angażuję to jest to doceniane. W firmie panuje miła atmosfera i zawsze można liczyć na pomoc przyjaciół. Zdecydowanie polecam!

Daniel

Nie ma nudy. Mimo stażu 3 lat codziennie spotykam się z nowymi kwestiami technicznymi. Rozwiązanie Loxone daje nieograniczone możliwości automatyki oraz sterowania. Firma jest międzynarodowa, daje to możliwość rozwoju osobistego oraz szlifowania angielskiego. Firma zapewnia szkolenie dla nowych pracowników, podczas którego poznaje się szczegóły systemu oraz nabywa niezbędną wiedzę do pracy. Dodatkowo po szkoleniu możesz liczyć na wsparcie bardziej dostarczonych kolegów. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Loxone Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Loxone Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Loxone Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loxone Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Loxone Poland Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 80
    00-175 Warszawa
  • NIP: 5252773572 REGON: 382020512 KRS: 0000761882

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042