Opinie o Ochrona Pro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ochrona Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ochrona Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Pro Sp. z o.o. w Wrocław

anonimowy

Pracowałem w ochronie Pro .. I faktycznie nie polecam podejmować żadnej pracy z tą firmą .... Podjąłem pracę na początku miesiąca Pan Przemysław W przyjechał do mnie na osiedle .. Ulicy Jodłowickiej podpisać umowę o pracę na okres próbny po czym po paru dniach miał mi tę umowę dostarczyć nie widziałem już potem ani umowy ani Pana Przemysława na początku odbierał telefony a potem jak poszedłem na L4 i nie pojawiłem się w pracy to Stwierdził że wynagrodzenie mi się nie należy ... Nie zapłacił mi za wykonaną pracę ... Po czym Przestał odbierać telefony Źenada .... nie polecam na prawdę jest tyle renomowanych firm że z grupami niepełnosprawności przyjmą każdego

SzimIn
@anonimowy

(usunięte przez administratora) Trzeba go zaszlachtować bo inaczej będzie robił szkodę innym. Proponuję pozew zbiorowy.

KubaRozpruwacz
@SzimIn

Na pozew zbiorowy nie możesz liczyć w naszym społeczeństwie zbyt dużo to będzie trwało i zbyt kosztowna będzie dla państwa i poszczególnych pracowników zawiedzionych przez tę firmę skuteczniejszą Będzie i Sprawiedliwi wsze za szlachtowanie tego gościa.

Poznałem właściciela tej firmy. Jest tak jak napisano. Pozdrawiam serdecznie

Sylwia
@anonimowy

Moja mama też została pokrzywdzona sprawa jest w prokuraturze

Blizna

Phe he miałem do czynienia z tym wykrętem. Polubownie niczego nie załatwicie, natomiast z adekwatnym argumentem w silnej pięści udało mi się skłonić tego frajera do dobrowolnej spłaty zobowiązań.

@Blizna

Czy sam wyperswadowałeś mu konieczność spłaty należności ?

Juby

Był pracownik firmy Ochrona Pro zatrudnia mi pan Kacper i Przemek obiecywali bardzo dużo a po kilku miesiącach okazał obietnicę Był wyciągnięte z palca i nic warto tylko słów a później zaczął kłopoty z wypłat wynagrodzenia z opóźnieniem i Był walczy dzwonił upomni się o pieniądze a jak się zwolin to nie dostał pieniędzy za nadgodziny I od 4 miesiąc nie ani pieniędzy za tę nadgodziny a najważniejsze nie dostałem świadectwo pracy I występie na drogę sądową o świadectwo pracy nie podaruję i tego

Co jaki czas w Ochrona Pro Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dark

Ochrona pro ? Nie radzę podejmować w tej firmie ochrony pro ? Pracy ?

Byly Pracownik

Podwyżkę? Hahahahaha. Im więcej pracujesz tym mniej płacą.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Ochrona Pro Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku WAŁBRZYCH OCHRONA. Jaki był jej rezultat?
oto

Firma działa poza prawem. Fikcyjne umowy, nieodprowadzanie składek zus, zaliczek do us. Jak się poszczęści dostaniesz wynagrodzenie okrojone o to co powinni odprowadzać, a co zostaje w ich kieszeni. Podobnie rzecz się ma z PFRON. Klasyczna szara strefa.

Daniel

Ten człowiek to (usunięte przez administratora) mnie i nie zapłacił za dwa miesiące pracy żadnej umowy potem już nawet nie odbierał telefonu a przez kolegów straszył karami jeśli do pracy nie przyjdę jak taki (usunięte przez administratora) może prowadzić firmę która zajmuje się ochroną

afrykaner

czy jeszcze pracujecie w tym syfilisie?to waśko jak go złapią to się nie wypłaci,nie odpuszczajcie tej firmie krzak.

Juby

TA FIRM JEST NIC NIE WARTA ŻUCAJO OBIETNIC NA WIATR A DODZWONIĆ SIĘ DO DWOCH KIEROWNIKÓW TEJ FIRMY TO WYGLONDA TAK ŻE DZWONISZ PISZ I NIE ODZEWU A LUDZI KTÓRY ZATRUDNIAJĄ TO OLEWAJĄ A BYŁ PRACOWNIK FIRY TY BARDZIEJ MAJ GDZIEŚ I TEŻ POTRAFIĄ OSZUKAĆ NA PIENIĄDZACH ALB OSWOJE WALCZ ALBO WYCAL NIE PŁACĄ I CZEBA WALCZY ZNIM A CZEKAN NA JAKIE KOLWIEK OAPIER OD FIRM TO TRWA OD DWÓCH DO CZYTERECH MIESIĘCY I TO TEŻ NIE ZAPEWNIA 100 % SUKCES ŻE DOSTANIESZ TE PAPIERY

maniek

zostalem zatrudniony przez p. marte , obiecała mi dodatek za grupę nadgodziny płacone 100 procent, na poczadku myślałem ze to tylko obiecywanki jak w każdej firmie ale byłem zaskoczony jak dostałem wypłatę za listopad, wszysdko bardzo dobrze wyliczone a jeszcze dostałem premie 500zl za polecenie im pracownika, łącznie wypłata większa niż w amazon a praca dużo lepsza, wydaje się być obiecująco wkoncu pożądna firma

@maniek

Maniek czy pracujesz tam jeszcze. Pieniądze to nie wszystko również i praca pieniądze będziesz otrzymywał tak długo jak pracujesz jednak nie licz na żadne umowy bote obiecanki to puste słowa. Przeczytaj sobie Maniek opinie na tym portalu o tej firmie. Człowiek jest nierzetelny nieuczciwie niesłowny. Uważasz że może robić co chcę. Jednak nie zna jednego prawa. Prawa Karmy. To prawo przyczyny i rezultatu. W naszej jeżeli gdzie mówi się że Bóg karze za złe uczynki a wynagradza za dobre. Jednak nie trzeba być wierzącym człowiekiem aby doświadczyć tego. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zrobionych w hulaj. przez tego "człowieka". Pozdrawiam wszystkich naiwnych mających tak zwaną nadzieję. Adam Nowakowski

@Ed

to jest firma krzak,stary waśko już zdechł ,został młody (usunięte przez administratora) ale nie wie co go czeka,zawiadomiłem ZUS skarbówkę, MSWiA ,prokuraturę,teraz składam pozew do sądu,on się nie wywinie,trochę to potrwa ale będzie płakał.

Alojzy
@Ed

Dziwi mnie jedno ze ludzie się dają się wykorzystywać .Naiwnych nie brakuje

Dark

Pracuje daw lat 2 w ochronie pro tylko dostałem 1 pierwszą umowę o pracę na 3 miąsiace w tej firmie ochrony pro a nie razu nie było pracodawcy budowlane w Warszawie z umowy o pracę płacił 2060zl z umowy zlecenia oszukiwali mnie płacili raz 690zl raz 850zl razy 450zl płacili z umowy miałem prawe przy dwa lata godziny 350 miesięcznie a nie miałem żadnego urlopu w pracy w tej firmie ochrony pro bardzo proszę się zwalniać się ? Z tej firmie ochrony pro

Kancelaria PFW

W przypadku tego dłużnika skuteczna jest egzekucja. Na bieżąco staramy się monitorować stan majątkowy. Poszkodowanych zapraszam do kontaktu pod numerem 539 694 006

Zachęcam do działania

Szanowni Państwo, wszelkie nieuczciwości ze strony tej firmy polecam kierować na drogę sądową - właśnie wpłynął do mnie przelew od komornika, który zajął należne mi wynagrodzenie z konta tej (tfu) firmy, dodatkowo zostali obarczeni kosztami sądowymi (jako pracownicy jesteśmy ustawo z nich zwolnieni). Do dzieła!

@Zachęcam do działania

dobra wiadomość,już policja go szuka,złożyłem pozew do sądu,nasmarowałem skargę do PIP, ZUS,Urzędu Skarbowego i MSWiA.

@afrykaner

To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Przemek Waśko we Wrocławiu na ul Czartoryskiego po trzech mieśącach musiał się wynieść albowiem Inspekcja Pracy zaczeła szukać kontakt i uciek cwaniaczek zostałem (usunięte przez administratora) na 300 godzin nie poleca czas żeby ktoś rozliczył całą rodzinke i kropka

afrykaner

jeszcze pracujecie w tym syfie,MSWiA powiadomiło policję że PRO działa nielegalnie bo nie ma licencji ochroniarskiej ,już go szukają, skarbówka ,ZUS ,PIP też chcą z nim pogadać,adres padniętego Waśki to 58-260 Bielawa ul 1 Maja 15 m 7,nie pomoże przepisanie majątku na członków rodziny,poszedł pozew do sądu,ten (usunięte przez administratora) ma (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ochrona Pro Sp. z o.o.?

taklauanna

Nie

afrykaner

uciekajcie jak najdalej od tego badziewia,to coś co się wabi waśko to (usunięte przez administratora) do kwadratu,skarbówka go dopadnie.

afrykaner

uciekajcie z tego syfu,jedyna pociecha to to że stary waśko zdechł,niech mu mogiła (usunięte przez administratora) zakwitnie.

afrykaner

uciekajcie jak najdalej z tego badziewia,to jest firma krzak ale pomału dobierają się im do (usunięte przez administratora)

afrykaner

MSWiA nie zajmuje się takimi skargami,skargi na PRO składajcie w ZUS we Wrocławiu,napiszcie o fałszywym adresie na Wita Stwosza.

afrykaner

jeszcze ktoś pracuje w tej (usunięte przez administratora)firmie?

Katarzyna kliś

Dzień dobry Chciałam się podzielić wrażeniami na temat firmy. Posiadam orzeczenie niepełnosprawności, rozpoczęłam pracę o1.12.2019 r. W serwisie sprzątającym. Rozmowa na początku była bardzo miła i potwierdzam że szczera, mam komornika I nie było z tym problemu. Warunki pracy bardzo fajne, nowe osiedle , jest brud bo są remonty mieszkań ale uważam że jest ok. Kierownictwo firmy, merytoryczne i konkretne. Po tygodniu poprosiłam o zaliczkę i dostałam, 200 zł . Naprawde Miłe zaskoczenie. Naprawdę polecam.

KubaRozpruwacz
@Katarzyna kliś

Chyba już Pani tam nie pracuje. ... Proszę następnym razem sprawdzać firmy z którymi mamy nawiązać tzw "stosunek pracy"

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Pro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ochrona Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ochrona Pro Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław