Opinie o Pro Secur Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro Secur Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pro Secur Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Secur Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Oszukany

Ta firma to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !!! Wpłaciłem im pieniądze na myjkę którą mieli mi sprzedać i wysłać a teraz nie odbierają telefonów , więc złożyłem zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa , niech i oszustów pozamykają ###

Dandy
@Oszukany

A z kim rozmawiałeś? moze probuj nadal sie kontaktowac. wiem ze czlowiek nie powinien sie upominac o swoje ale czasem sa jakies niejasnosci

Janusz
@Oszukany

Złożył Pan zawiadomienie ? Adres zameldowania jego to Bielawa ul.3go Maja, a kupił mieszkanie na nowym osiedlu Wrocław ul.Klimasa 43, chodzi na siłownię na ul.świeradowską 51 i jeżdzi czarnym opel astra z katowic ...może jak go Pan spotka osobiscie to Panu zapłaci.

@Oszukany

to (usunięte przez administratora) złożyłem pismo szt 2 do Inspekcji Pracy we Wrocławiu ale oni nie odbierają listów nie odpowiadają na wezwanie Inspekcji Pacy ciekawie kto ich ochrania.Zalegają z wypłatą za Wrzesień i Pazdziernik 2019 rok 400 godzin to co wyprawiają to rodzinna grupa przestępcza przenoszą się z miejsca na miejsce wygrywają przetargi pomimo że wyrok już ma Przemek i dalej kręci lody na Niepełnosprawnych we Wrocławiu na ul Czartoryskiego 45 ciekawe czy ktoś dobierze się do ich majątku kupuje samochody na firmę Mazdy rejestracja Katowicka (usunięte przez administratora) z Wrocławia

TIPTUS Nowy wpis
@Oszukany

Proszę o kontakt mailowy.. tak samo jak Pan Zostałem. (usunięte przez administratora) i okradziony..tiptus10@o2.pl

Marek Nowy wpis
@Oszukany

Witam ja pracowałem we Wrocławiu na ul Czarkoryskiego na Ośedlu i Przemek Waśko nie zapłacił pieniędzy za 2 mieśące InspekcjaPracy we Wrocławiu nie mogła się skontaktować z Pracodawcą tj Przemek Wasko na ul Wita Stwosza to tylko przygrywka zero kontaktu nie odpowiadał na wezwania jak się dowiedziałem to kręci lody od dawna teraz podobno jest na Górnym Śląsku Marek Stróżyk

TIPTUS Nowy wpis

Witam. Proszę o kontakt osoby które zostały tak samo jak ja oszukane i okradzione przez Firmę Pro Secur Przemysław Waśko. Mamy możliwość złożyć pozew zbiorowy i sprawić aby za wszystko odpowiedział. Proszę o kontakt e-mail tiptus10@o2.pl.

Ulka

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Ulka

Tak, spółka normalnie funkcjonuje.

@Piotr

jerzeli chodzi o firme P.R.O. waśko to nie porozumienie łamie prawo pracy itp kłamca (usunięte przez administratora) ostatno tj 2019 r samochud czerwony tojota bierze na firme samochud lasingowy ubiera się jak dziad bo udaje biedaka Marek z Wrocławia

@Piotr

Jak smiesz pisać takie (usunięte przez administratora) ta firma nigdy nie powinna funkcjonować i kropka Marek z Wrocławia

jaxcek Nowy wpis
@Marek

pro secur ochrania osiedle na mieszczanskiej szuka do pracy nie jaki tomekogloszenie na olx wroclaw ochrona znajduje sie

Witold

Komuś nie po drodze z dobrą pracą i teraz narzeka?

@Witold

alkoholi tylko potrafi narzekać !!! wont stąd !!! stałe obiekty sa naprawdę poukładane !!! atmosfera fajna, firma dobre zorganizowana !!! nie narzekam !!!

@anonymous

co ????? niewiarygodne masz czelność tak pisać nie płaci nadgodziny dni nocne nie płaci firma kogucik który pieje i kropka

@anonymous

masz czelność bronić tego złodzieja kpina a morze razem dmuchacie w jeden puzon kpina i kropka wrocław

@Witold

Jk śmiesz tak pisać napweno dmóchasz w jeden puzon z przemkim i oszukujesz tak jk on ale przyjdzie czas i wymiar Sprawiedliwości cię dopadnie zabierze te domy na pomorzu i tel lipny rozwód terz rozliczy Marek z Wrocławia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pro Secur Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Tadek

Wąsko okradł Dolkom na kilka Milionów nie płacił Nadgodzin !!!!Cały czas Oszukuje od 10 Lat!!!!

Kogucik.
@Tadek

Po co pracowałeś balwanie 10 lat!

janusz

wasko szuka do pracy we wroclawiu na osiedle mieszkaniowa osiedle ul czartoryska wroclaw kontakt ogloszenie wroclaw olx ochrona praca

@janusz

Osiedle ul. Czartoryskiego. Znalazł, zatrudnił, zapłacił minimalną za jeden miesiąc. Nie płacił nadgodzin, nocek, następnych wypłat, ZUS (jak się okazało też nie). Zatrudniał jako Ochrona PRO sp. z o. o. Ryszarda W. ale tylko Przemysław się pojawiał. Adres oczywiście wirtualny.

**ochrona**

UCIEKAJCIE !!! Pierwszy miesiąc Ci zapłaci, a potem będzie Cię straszył jak się upomnisz o kasę !!! Nie szanuje ludzi, obraża wyzywa. Firma KOGUCIK wszystko zarejestrowane na Ojca rzekomego koordynatora Przemysława ( o tym samym nazwisku co prezes )! Nic nie wskórasz wartość firmy to 5000,00 zł hahahaha

aneta52

Nie polecam pracy w tej firmie,to kolejna firma Przem Waśko,a takze Ochrona Pro,na ojca jego Ryszarda W,nie szanuje ludzi,nie płaci wynagrodzeń,szuka tylko z grupami,bo ma z tego dotacje,a nam nie płaci,sam ma nowe auto i mieszka Wroclaw ul.Klimasa 43,widzę go rano na ul.Świeradowskiej 51 na siłownię tam chodzi.Nie polecam.

Zuza

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Zuza

szukają do wrześni .

jaro
@anonymous

tj wasko sam sobie opinie wypisuje

obiekt suchy las konwaliowa
@anonymous

Witam w dniu 4 czerwca 2019 roku sąd karny w oławe uwzględnił zażalenie oszukany osób przez przemysława waśke i zwrucił do prokuratury do ponownego rozpatrzenia Zgłoszone oszustwa waśki do prokuratury krajowej...dzwonić na mój numer 513-106-185 dzwonić jak ktoś wie gdzie jest waśko chętnie (usunięte przez administratora) dopadne z ekipą i wjeb taki ze będzie wracał na golasa

Prokurator
@obiekt suchy las konwaliowa

To teraz Ty się nie zdziw jak ktoś Cię pozwie o te Twoje wypociny wobec drugiej osoby.

@Prokurator

prokuratura wznowila sledztwo za gladius patrol jeszcze grabowka patrol gwarant te firmy wasko krystyny borowczyk tez na oszukiwal ludzi grabowska patrol proponowala 3zl za godzine

504127001 walbrzych 30osob poszkodowanych prokurator umozyl sledztwo

aneta52
@obiekt suchy las konwaliowa

Prosecur, Ochrona pro wszystkim rzadzi Przemyslae Wasko,nie polecam tam pracy,poczytajcie o nim, wczesniej miał Grabowski Patrol, Gladius , zaklada firmy na innych, nie polecam, (usunięte przez administratora) dużo ludzi. Podaj swoj aktualny numer. Obiekt suchy las

Jaką macie atmosferę w pracy? Na jaką umowę mozna liczyć i jakie zarobki?

Irena
@Zainteresowany

Przyznam szczerze, że sama chciałabym to wiedzieć. Może ktoś jeszcze opisze tu te kwestie. Zarobki na pewno zależą jednak (między innymi) od stanowiska. O jaką posadę chciałbyś się zatem starać w Pro Secur?

jacek

umowy w gladius patrol lewe w bielsko biala tam firma zostala wypierniczona za zaleglosci czynszowe a oni nadal posluguja adresem choc ich wcale tam nie ma firma do 30,12.2014 byla a w dniu wo16 nadal poslugiwala adresem krs0000521824,mozma zapoznac z wpiami

Zostałem oszukany przez przedstawiciela tej firmy niejakiego Przemka. Budowa W Suchym Lesie. Os, ust nie wypłaca kasy. Od ponied, ialku zgłaszam to Inspektorat pracy i inspektorat budowy.

dandy
@1256368880

a chronil Pan tą budowe mial pan umowe o prace?(usunięte przez administratora)

Damian
@1256368880

Na policje to jest oszust

@1256368880

co się stało ze tak wyszło należność wypłacona?

jacek wroclaw
@1256368880

pracowalem w gladius patrol i tez wisi wasko 3500 w 2017r czy pokazuje sie na obiektach

gryzli

masz moze jakis numer do biura do tej firmy?

Mieczysław

Czy możesz proszę wyjaśnić, co miałeś dokładnie na myśli? Obawiam się, że twoje pytanie może być niezrozumiałe dla innych użytkowników. Chciałbym przypomnieć, że na forum rozmawiamy o sprawach dotyczących warunków pracy, a nie prywatnych sprawach pracowników. Czy myślisz o powrocie do tej firmy?

Wynajmujący

Należność uregulowana - póki co jest ok - zwracamy honor .

ok

Dzień dobry, jest nawet ok, tylko kierownik mógłby rzadziej przyjeżdzać nawiedza nas co kilka dni , wcześniej pracowałem w innej firmie i norma było że nikt nie odwiedzał . Upierdliwy jest system do obchodów jak nie zrobię trasy to od razu mam telefon. Po za tym naprawdę dobrze mi sie pracuje.

@ok

potwierdzam te kontrole , jeżeli ktos pracuje uczciwie to nie ma się czego obawiać , kontrole sa dla naszego bezpieczeństwa a nie widzi mi się kierownika. Naprawdę firma jest dużo lepiej zoorganizowana nić te wielkie molochy. jedyny minus to wypłata za nadgodziny które sa rozliczane w systemie 3 miesięcznym zgodnie z regulaminem wynagradzania, wypłata przed 10 razem z dodatkiem nocnym około 1 700 zł na rękę. polecam

@ok

potwierdzam to co kolega napisał. Te nowe systemy wartownicze są bardzo upierdliwe ale skuteczne, ale kierownik za często przyjeżdźa , widać że zna sie na robocie i sie stara. ale absurdem jest że pełnomocnik też przyjeżdza. Firma jest w porządku, tylko pomieszczenie socjalne na obiekcie mogło by być lepsze bo jest stare.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Secur Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Pro Secur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Secur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pro Secur Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Rynek 55 lok. 3A
    58-200 Dzierżoniów