Opinie o Locobox Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Locobox Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Locobox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Locobox Sp. z o.o. w Katowice

Daffo

Firma oferuje szeroki wybór produktów, które są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Można znaleźć coś odpowiedniego

Jan K

Zamówienie właśnie dotarło. Jakość i projekcja produktów super. Polecam

Dawid

Dobre ceny i porządna jakość.

Kamil Urbański

Szafki top jakość, ekspresowa wysyłka i kontakt z obsługa klienta w razie pytań bezproblemowy. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Locobox Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Mariusz

Super produkty i błyskawiczna wysyłka zamówienia polecam

Damian

Zamówione meble z odbiorem osobistym, wszystko było tak jak należy.

PrzedostatniWolnyLogin

Firma tragedia. Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek. Ku przestrodze. Zamawiałem u nich meble (2019). Zamówienie przyjęli, a jak zbliżał się termin (końcowy, bo mieli widełki czasowe), nikt o niczym nie wiedział i dopiero wtedy zaczęli interesować się sprawą. Jeden mebel (szafkę) poprosiłem o anulowanie i zwrot pieniędzy. Anulowani szafkę, ale... pieniędzy za zwrot nie otrzymałem. Pozostałe meble (stolik i dwa krzesła) przyszły, natomiast czekałem za zwrot około 700-800 zł. Komunikacja tragiczna. Rzekomo wszystkim zajmuje się dyrektor, a telefon jest tylko do księgowych czy innych pracowników, którzy mówią, że informację przekażą, zaznaczą, wyślą maila etc., etc. Numeru telefonu do dyrektora nie mogą przekazać, bo RODO.(usunięte przez administratora) manipulacja. Poinformowałem, że jak tak dalej pójdzie, sprawa skierowana będzie do sądu. Myśleli, że to tylko straszenie, jednak byłem konsekwentny. Dopiero gdy miał być termin rozprawy i otrzymali wiadomość od kancelarii prawniczej, że mogą wylądować na liście dłużników, łaskawie (w okolicach listopada/grudnia) oddano pieniądze. Meble zamawiałem w styczniu/lutym. Omijać szerokim łukiem.

Pawel

Dobra jakość mebli. Solidne i funkcjonalne.

Polecam

Ambos

Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa. Duży asortyment w dobrej cenie.

Polecam, dobre ceny i spoko jakość, przy odbiorze osobistym zero problemów

damian
@Adam

odbiór osobisty i płatność przy odbiorze?

Kamil

Na ich ofertę trafiłem dosyć przypadkowo ale na szczęście okazało się że wszystko jest ok.

Kupione dwie szafy do warsztatu. Z zakupu jestem zadowolony. Ogólnie dobry kontakt i dostarczone na czas.

Zero zastrzeżeń moim zdaniem. Dobre ceny.

Artur

Pełen profesjonalizm, bardzo fachowa i konkretna obsługa klienta. Bardzo dziękuję

Zamawiam regularnie szafy od nich i trzymają wysoki poziom. Można się normalnie dogadać, jakość dobra.

Polecam!

Współpraca dobrze się układa i mogę Locobox polecić, bo to profesjonaliści

Damian

Dobra firma do współpracy.

Klient

Zakupione szafy są wykonane solidnie, dokładnie. Pracownicy chętnie służą pomocą, doradzają, proponują cały wachlarz rozwiązań, by produkt dopasować do potrzeb klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Locobox Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Locobox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Locobox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locobox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Locobox Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 314 ocen.
  • 3 Maja 22 lok. 2C
    40-096 Katowice