Opinie o United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Niestety negatywna opinia jest słuszna, firma źle traktuje pracowników, nie chce płacić za pracę w godzinach nadliczbowych, a jest ich bardzo dużo, wszystko kupuje się jak najtańsze, nawet prezenty świąteczne które dali to jakieś (usunięte przez administratora) za kilka złotych ,sam wstydziłbym się dawać coś takiego komuś w prezencie.

Zakrecona..
@Wiki

"...jak na kolacji było podkreślane że były wyprodukowane tylko na Wigilię dla pracowników."...doooobre , w przyszlosci ta waga zyska na wartosci :) :) :)

Pozytywnie Zakręcona.

Do wszystkich sprawdzających tu opinie przed podjęciem ważnych życiowych decyzji :) 1. Takie opinie zazwyczaj piszą frustraci, którzy z różnych powodów zostali zwolnieni bądź ich umowy nie zostały przedłużone. Proszę miejcie na to poprawkę! 2. Atmosfera w firmie jest naprawdę fajna, mamy młody, dynamiczny zespół, możliwości rozwoju nie osiągalne nigdzie indziej. 3. Dla lubiących podróżować - miejsce idealne - z Polski obsługujemy całą Europę. 4. Bałagan jest fajny! Nie jest to wszystko tak ustrukturyzowane jak w skostniałych strukturach konkurencji. 5. Za nadgodziny zwracany jest czas wolny bo była do tego przestrzeń - cenimy work-life balance! Dla chcących zarabiać na nadgodzinach otwieramy nowe możliwości już wkrótce :) Dla każdego coś dobrego. Nie sugerujcie się opiniami frustratów tylko sprawdźcie sami :)

Nikola
@Pozytywnie Zakręcona.

Odbiór dni za nadgodziny? Dobre.... Otwieracie możliwości zarabiania na nadgodzinach? Równie dobre....

Czarodziej

Powiem szczerze po przeczytaniu niektórych opinii miałem wątpliwości, które szybko się rozwiały po tym jak dołączyłem. Póki co oceniam firmę 5/5. Widzę, że Działowi HR się tu mocno obrywa... jak mam być szczery to w całej swojej długoletniej karierze nie spotkałem takiego HRa! Dziewczyna jest najlepsza! Jestem pełen podziwu ile ona jest w stanie rzeczy ogarnąć. Rekrutacja też na najwyższym poziomie profesjonalizmu!

Negatyw Nowy wpis

Niestety pracuje tu wystarczająco długo by powiedzieć że nagrywne opinie są prawdziwe. Na początku każdy się nabierze na miłą atmosferę, a po jakimś czasie odkryje że wszyscy managerzy są kukiełkami szefowej HR, która tu rozdaje karty wg własnego humorku. Dziwi mnie postawa Admina portalu który usunął tak wiele opinii (nie łamiących zasad), pewnie na prośbę tej pani z HR.

As Nowy wpis

Wyślij swoje cv to się przekonasz, ludzie stąd odchodzą nie bez powodu chociaż na pewno usłyszysz na wstępie same superlatywy tak jak to zawsze bywa podczas rekrutacji, jakoś trzeba tych ludzi zwabić. Jeśli nie chcesz mieć życia prywatnego lub potrzebujesz "uciec" z domu czy może lubisz zwiedzać lotniska czy oglądać szpitale przez kilkanaście godzin dziennie to próbuj, takich właśnie u nas szukają (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Szukam (usunięte przez administratora) i interesuje mnie zatrudnienie na Kierownik Sprzedaży. United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Artur- byly pracownik

Mialem "okazje" pracowac przez chwile w tej firmie i ogolnie jako korporacja z Chin jest w miare ok natomiast Polski oddzial na Europe dostal sie we "wladanie" bezradnych (usunięte przez administratora) ktorzy zajmuja sie glownie soba ,udowadnianiem ze sa "potrzebni" oraz "ochami i achami" w mediach spolecznosciowych zamiast zajmowac sie istotnymi rzeczami co generuje mega chaos i bardzo nieprzyjemna atmosfere w firmie, takie towarzystwo wzajemnej adoracji. Co do plusow i minusow: PLUSY: -ciekawy sprzet MINUSY: - Ogromny balagan w firmie - firma lubi i potrzebuje jak ludzie duzo pracuja w nadgodzinach lecz za nadgodziny nie placi. HR opowiada bajki o czasie zadaniowym , innego zdania jest jednak Panstwowa Inspekcja Pracy ktora twierdzi ze w czasie zadaniowym tez sie placi za nadgodziny. - Bardzo dlugo czeka sie na zwrot kosztow za podroze, czasem i miesiac a firma nie chce dawac kart kredytowych wiec placisz ze swoich - Ogromny balagan w serwisie, wszystko jest na wczoraj , menadzer serwisu to (usunięte przez administratora) , zawsze jest nieobecny a informacje przekazuje na ostatnia chwile lub w ogole nie przekazuje - Osoby zarzadzajace nie odpowiadaja na wiadomosci email lub na komunikatorach , wszystko jest przekazywane ustnie zeby pozniej nie bylo sladu ze cos potwierdzili. - Wszystko jest robione "jak najtaniej" , najtansze narzedzia , walizki narzedziowe jak dla pracownikow budowy, do sprzetu medycznego uzywa sie odkurzaczy przemyslowych bo szkoda pieniedzy na profesjonalne do elektroniki itd. - BHP jest ignorowane , ja osobiscie pracowalem przez kilka miesiecy z materialami radioaktywnymi i nie moglem sie doprosic o dozymetr , dostalem jak juz sie rozstawalismy - Jakiekolwiek uwagi merytoryczne sa przez HR traktowane jako "narzekanie"

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży w firmie United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Emily- wpis nieanonimowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Drodzy, Mój poprzedni wpis zniknął, chociaż nie zawierał obraźliwych tekstów. Jeżeli jednak kogoś mimo wszystko uraziłam- zrobiłam to nieumyślnie. O swoich odczuciach napiszę jednak jeszcze raz. Nieanonimowo- Emily to jedno z imion, którymi się posługuję. Ze smutkiem czytam wpisy rozgoryczonych byłych już pracowników naszej firmy. A dokładnie ...maksymalnie 2 osób, które wykorzystują możliwość zamieszczania tu dobrowolnej ilości postów pod wciąż zmienianymi pseudonimami. Poniekąd rozumiem, albo przynajmniej staram się zrozumieć, Waszą frustrację- droga Misio, Mizerio czy Marcinie. Po każdej porażce rodzi się w człowieku bunt. Jednak zamieszczanie wulgarnych i skrajnie uszczypliwych postów nie odwróci biegu rzeki, a jedynie doprowadzi do wojny na słowa. Wojny pełnej bezowocnych starć, którą trudno będzie, jednej czy drugiej stronie wygrać. Kim ma być odbiorca Waszych postów? To oczywiste. Jest to nasz potencjalny kandydat. Nieznany Wam Człowiek, którego chcecie ( zakładam, że w dobrym czynie)... ostrzec? Wy Wiecie i my wiemy, że na każdy negatywny post, będziemy odpowiadać i starać się przekonać czytelników, że nasz zespół jest zgrany, a możliwości rozwoju pozwalają związać się z United na długi czas. Bo tak, w naszym przekonaniu (pracowników) jest. Jedna i druga strona będą wymieniać się ciągłymi uwagami. Nas będą bronić nasze działania w Europie, postawa zespołowa i przekonanie, że możemy na sobie w pracy polegać, a Wy będziecie na nowo powtarzać te same puste frazesy. Niestety, ten spór będzie się toczył. Dlatego Drodzy Kandydaci, prosimy Was, abyście w trakcie rozmów rekrutacyjnych szukali odpowiedzi na wszystkie pytania, które zrodzą Wam się teraz lub później. Rozmawiajcie z rekruterami, z managerami lub poproście o opinię obenych pracowników. Nie chcemy nic ukryć. Naszym celem jest pokazać Wam firmę możliwie najlepiej, tak, abyście w momencie nawiązania współpracy, byli zadowoleni ze zmiany. Do rozgoryczonych, byłych pracowników mam jeszcze jedną prośbę. Wydaje się, że nasz bagaż doświadczeń zawodowych powinien nadawać naszym wypowiedziom odpowiedni, kulturalny ton. Obrażanie ludzi jest posunięciem, które po prostu nam wszystkim już nie przystoi. A jeszcze sugestywniej napiszę, że lepiej rozmawiać otwarcie, w tzw. "4 oczy", a nie poprzez media społecznościowe. Ale to już Wasza decyzja.

Zgoda

W pełni się zgadzam z tą wypowiedzią, a pracuje tu o wiele dłużej. Wylewane są smutki max 3 osób, a zwłaszcza jednej i łatwo jest określić kogo, bo grupa osób pracujących w biurze jest bardzo wąska. Ja polecam firmę bo tu nie ma atmosfery korpo, firma szybko się rozwija i stwarza wiele możliwości rozwoju własnych kompetencji. Nigdzie nie jest idealnie ale tu jest o wiele lepiej niż w wielkich korpo w których pracowało wielu z nas.

Pozytywnie Zakręcona.

Nikola
@Pozytywnie Zakręcona.

Czarodziej

Wiki
@Marcin

Nie zgadzam się. Firma dała na gwiazdkę markowe bluzy, do tego wagi turystyczne i zestaw upominkowy słodkości więc większość była zadowolona. Jeśli chodzi o nadgodziny to pytanie jaki masz wymiar czasu pracy czy zadaniowy czy podstawowy, więc jak w każdej firmie ma to znaczenie przy nadgodzinach i ich rozliczaniu.

Wiki

Rozumiem że prezent ci się nie podoba bo wszystko to rzecz gustu. Przykre że rozsiewasz takie plotki jak na kolacji było podkreślane że były wyprodukowane tylko na Wigilię dla pracowników. Zawsze można zmienić pracę na większe korpo jak tu ci nie pasuje.

Zakrecona..
@Wiki

Misia B misia Kasia konfa ce

Nikt nikomu nic nie każe i twoje oskarżenia są tak niedorzeczne że aż zabawne. KAŻDY w tej firmie może wziąć psa do biura jak ma chęć i to jest tu fajne. Dni z psami są w wielu nowoczesnych firmach. A że prezes bierze swojego psa i to od czasu do czasu, to nikomu nie przeszkadza, więc nie siej zamętu tylko by popsuć atmosferę w biurze. Jedni chodzą na papierosa lub kawę na przerwę, a inni jak mają ochotę mogą wyjść na spacer czy obiad do pobliskiej restauracji.

Takietam

Pracuje w firmie dłużej niż rok i na pewno trzeba powiedzieć o tym, że to nie jest wielkie korporo tylko rozwijająca się organizacja. To ma swoje plusy i minusy. Plusy to większa elastyczność procesów, niezależność, normalna niekorporacyjna atmosfera, możliwość rozwoju. Minusy są wynikiem szybkiego rozwoju firmy np. ciągle są procesy które trzeba ulepszyć i dopracować, powiększyć zespoły by nadążały za rozwojem firmy ale widać po ogłoszeniach że HR robi co może by ten problem szybko rozwiązać. Co jeszcze może mieć dla innych znaczenie... Pakiet Allianz jako opieka medyczna ma swoje plusy i minusy, nie ma narzuconej marki samochodów np tylko Ford albo Toyota, przy pracy zadaniowej jest ona na prawdę zadaniowa i liczą się efekty więc ściemniacze tu się nie odnajdą. Cele roczne są jasne a premie jak wszędzie są powiązane z wynikami firmy. Generalnie praca jest ciekawa a ludzie w 95% fajni, bo jak w każdej firmie trafiają sie czarne owce które marudzą i utrudniają innym życie. Produkty i zastosowane w nich technologie zawsze robią na klientach niesamowite wrażenie podczas prezentacji ich możliwości. Kto ma wątpliwości zawsze może zweryfikować nawet na LinkedIn jak firma się rozwija, takich rzeczy się nie fabrykuje, to konkretne szpitale i instytuty, czy ważne konferencje. Ilość ogłoszeń o pracę jest związana z rozwojem firmy a nie rotacją pracowników.

BlaBlaBla
@Takietam

Dobry sprzęt to jedno a tragiczne kierownictwo to drugie, opowiadanie bajeru i historii z "mchu i paproci" jest jedną z najmocniejszych stron nadzorujących firme, kto was nie zna ten to kupi...a rzeczywistość jest dla was druzgocąca. Piszcie sobie dalej pozytywne komentarze, to akurat nam tu dobrze codziennie wychodzi.

Inżynier

To miło spotkać się z taką opinią w internecie:) Faktycznie, UIH ma spore aspiracje, mogę potwierdzić. Zainstalowaliśmy już sporo maszyn i każda z nich przechodzi rygorystyczne testy, spełniając każdy z nich z nawiązką:P Co oczywiście budzi uzasadniony niepokój u konkurencji, a wiemy to z relacji naszych Klientów - tych, którzy nam już zaufali i tych, z którymi obecnie rozmawiamy.

Romek
@Inżynier

A czy mozesz wspomniec jakim "kosztem" instalujecie te maszyny i jak "dobrze" firma traktuje pracownikow czy to juz jest mniej wazne?

Nikt

W krótkich słowach: - UNITED Imaging Healthcare to ogromna (podają, że mają ponad 10000 pracowników) firma międzynarodowa, - Oddział w Polsce jest jednocześnie przedstawicielstwem na całą Europę. To daje szansę na awans i dalszy rozwój zawodowy pracownika ???? - Kandydaci do pracy powinni mieć doświadczenie. Specjaliści produktowi oraz Dyrektorzy sprzedaży powinni posiadać doświadczenie w zakresie diagnostycznych urządzeń obrazowych, bez tego będzie sporo wiedzy do przyswojenia ???? - Nie ma problemu z zatrudnieniem kandydata, bez względu na jego nr PESEL ???? - Wynagrodzenia proponowane kandydatom są na przyzwoitym, adekwatnym do branży, poziomie ???? - Narzędzia niezbędne do pracy kandydata zapewnia firma. - Kandydatom firma proponuje prywatną opiekę medyczną, innych benefitów brak (bony lunchowe, karty Multisport etc.)

Kamil

Przy pierwszym kontakcie byłem dość sceptyczny - frma nieznana w naszym regionie:( przy bliższym poznaniu - WOW - okazuje się, że firma to niezła machina - nie ustępuje jakością konkurencji, a nawet niektórych gigantów odstawia na tyły:) przy tym wciąż inwestuje w R&D, mając predyspozycje stać się drugą-trzecią potęgą w bardzo krótkim czasie:) ja z niecierpliwością oczekuje dalszych rozmów. Wielki pozytyw!

Zostaw merytoryczną opinię o United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
  • Żwirki i Wigury 14
    02-092 Warszawa
  • NIP: 7010897544 REGON: 382075097 KRS: 0000760334

United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.