Opinie o Sembly Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sembly Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sembly Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sembly Sp. z o.o. w Bydgoszcz

zmęczona

Krotko mowiac. Wiele sytuacji mozna bylo w tym zakladzie przemilczec. Zaczynajac od notorycznych nadgodzin w tygodniu, przez soboty ktore oglaszali czesto 2 dni przed weekendem. Mozna bylo nawet przemilczec notoryczne robienie z ludzi (usunięte przez administratora) przez kadry. Miarka przebrala sie w tym miesiacu kiedy zostawili ludzi bez pieniedzy do zycia. czy jestescie swiadomi ze ludzie maja do oplacenia czynsze, zaleglosci itp? czy jestescie swiadomi ze w sobote bylo swieto a niedziela jest niehandlowa i jedyna opcja zrobienia jakis zakupow byl piatek a wy nie wyplaciliscie wyplat? Miarka sie przebrala. Pracujemy za smieszne pieniadze, ludzie przychodza do pracy chorzy, bo zabieracie pensje na kilka miesiecy w przod za pare dni l4, zabieracie nam pieniadze za najmniejszy blad, a sami co dajecie od siebie? nawet brak wyplaty tego lichego wynagrodzenia na czas? Dla was to moze byc tylko weekend opoznienia, dla wielu osob ten jeden spozniony dzien mial fatalne skutki. moim zdaniem przesadziliscie.

Byly pracownik
@zmęczona

Nie pracuje juz w tej pseudo firmie od 2 lat a widzę,że nic się nie zmieniło. Poniekąd jest to też Wasza wina(przykre ale prawdziwe) otwórzcie oczy i miejcie do siebie troche szacunku. Sembly to najgorszy pracodawca na bydgoskim rynku. Gdybyście tylko wiedzieli co o Was mowi ma zebraniach ten pseudo dyrektorek....

Na jakie zarobki można liczyć magazyn- produkcyjny w miesiącu

Piszesz to z własnego doświadczenia czy to po prostu jakieś domysły / sugestia? Czemu tylko 1500 zł? z czego wynika taka kwota? chyba ze odnosisz ją do czegoś jeszcze? To na umowie jest?

Gość 1

Witam mam pytanie jakie zmiany są w tej firmie ? I co kobiety przeważnie robią

...
@Ktos

Będzie pokazywanie dupy i cyc.kow na dwie zmiany

Mark

Nie ma co narzekać, wypłata na czas, warunki pracy ogólnie jak na produkcje nie są najgorsze. W wielu firmach produkcyjnych w BDG albo są poślizgi z wypłatami albo warunki placowe czy produkcyjne są na niskim poziomie.

@Mark

Dzisiaj 10 a wypłaty nie ma na koncie!

Cześć, czy oni kogoś szukają? Ktoś spytał o opcje na złożenie CV a mnie od nich dawno oferty się nie pokazywały już. chciałem się dowiedzieć jakie warunki musze spełnić żeby od razu mi dali umowę o prace z opisu. to teraz możliwe?

Ted Nowy wpis

Anetka z kadr lubi na ostro w bobra

.... Nowy wpis

Witam gdzie można CV złożyć

Ja to się zastanawiam się czy na produkcji praca mimo wszystko jest ciężka. niby pisali kiedyś w dawniejszej ofercie, że go nie wymagają ale moją uwagę zwróciła wzmianka o dokładności i bezbłędności. Zdarzało się, że ktoś z powodu jakichś błędów musiał odejść?

nick tv Nowy wpis

Praca nie jest ciężka, ale to praca stojąca przy taśmie. Kobiety ,stoją, przy taśmie przykręcają śrubki przy pomocy elektrycznego wkrętaka. Podłączają przewody, dokładność jest ważna, bo wtyczkę do gniazda na płycie głównej można włożyć odwrotnie , trzeba uważać, wykonujesz te same czynności przez 8 godzin, inna praca to test telewizora, zakładanie worka na telewizor. Praca dla mężczyzn to głównie wyjmowanie paneli z kartonu. Pakowanie telewizorów do kartonu.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sembly Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Ile mogą wynieść teraz stawki produkcyjnych? Kilka miesięcy wstecz było to od 25 do 26 pln. W jaki sposób wzrost minimalnej krajowej na nie wpłynął? Ze 30 pln będzie? nic generalnie nie piszecie, ofert w sieci też nie widzę. nie ma jak na razie rotacji?

nick tv

Z informacji które można przeczytać w internecie że firma Sembly zmieniała nazwę na AYONZ FACTORY. Ofert pracy na starej internetowej stronie sembly.pl brak.Jeśli chodzi o stawkę to na pewno nie mniej niż 27,70zl na godzinę. Nie ma komentarzy , trudno coś więcej napisać.

nick tv
@nick tv

Adres internetowej strony. https://www.sembly.pl/praca

Na jakie zarobki można liczyć magazyn- produkcyjny w miesiącu

Gg
@Nowy

Najniższą krajowa

@Gg

To słabo. Z taką kasą to lewo można wiązać koniec z końcem. Nie zanosi się że coś się poprawi? Nie zapowiadali w tym roku jakichś podwyżek?

Szef
@Marcin

Dla ciebie nie będzie podwyżki weź się do roboty a nie tylko o kasie myslisz

Lol
@Szef

Produkcyjno-magazynowi dostają więcej niż najniższa, więc g prawda to co piszą poprzednicy. Co najmniej 300 zł więcej niż najniższa + nagroda za frekwencję i brak błędów 200-460 w zależności od stażu.

Hahaha
@Lol

Produkcyjno-magazynowi czyli pracujesz na 2 stanowiskach a płacą ci ochłapy XD no ale jak ktoś nie ma większych ambicji i lubi być wykorzystywanym to spoczko XD

Lidia
@Gg

A do tej najniżej krajowej są jakieś dodatki? Np premie jakieś wpadają? W jaki sposób są naliczane i od czego zależne?

Al KTOS
@Lidia

premie są za frekwencje , zwiększają się równolegle z przepracowanymi miesiącami.

Była

Nigdy, nigdy nie polecam pracy w tej firmie. Wypłaty ucinane nie wiadomo z jakiego powodu, panie kadrowe mają czas na picie kawy ale nie na rozliczenia, posadę dostały chyba po znajomości skoro wypłacane pieniądze są wiecznie ZANIŻONE! ODRADZAM KAŻDEMU, NIE WCHODZCIE W TO (usunięte przez administratora)

Mańka

jak się u was teraz robi na produkcji? nie ma rotacji? tak jak ktoś już zauważył była oferta ze trzy miesiące temu wystawiana. Piszą w niej o dodatku zmianowym, ile wyniesie? I co z tym zabraniem premii świątecznej, które tu sugerowali? Czy doszło do niego?

Jajo

Firma krzak Opóźnienie i źle naliczane wypłaty zdarzają się notorycznie . Czyja to wina że ktoś nie dostał wypłaty ? Niczyja na to wychodzi . Panie w księgowości i kadrach niestety nie wykazują za grosz empatii i siedzą w pracy za kare dlatego nie zdziw się jak nie dostaniesz wypłaty a jak pójdziesz się o nią upomnieć to jeszcze zostaniesz wyzwany jak przyjdziesz;) . Oczywiście pojęcie prawa pracy wśród Pań jest obce.Pracodawca zmusza pracowników do brania bezpłatnych urlopów w okresie świątecznym . Dla kogoś z kiepska sytuacja finansowa nieciekawie bo za to ta osoba ma żyć ? Oczywiście każdy chce wolne święta ale za coś później też trzeba egzystować, co zrobić z wypłata 2000 netto ? Premia ? Zapomnij Prędzej Pani kadrowa stanie się miła niż ty dostaniesz premie . No i darmowe soboty oczywiście za które zapłacą ci za 9 miesięcy (chyba zapłacą ) . Liderzy i inżynierzy też zmieniają się jak rękawiczki oczywiście z wiadomych przyczyn ;). A Jakąś kasę zarobisz tylko na zleceniówce w pierwszym miesiącu bo inna stawka . Jeszcze o ewentualnym przedłużenie umowy powiadomią cię ostatniego dnia chodź nawet nie zawsze ale jeśli wytrzymasz do drugiego miesiąca będziesz szczęśliwcem zarabiającym najniższą krajową czego oczywiście w ogłoszeniu nie napisali ;)

Krycha
@Jajo

A kto tam jest liderem teraz? Pracowałem jak byla Monika i Sandra. Czy cos się zmieniło?

@Jajo

Czy mogę się z panem/panią skontaktować w sposób prywatny? Mam parę pytań. Również jestem bez pieniędzy przed świętami. Na pewno tak tego nie zostawię. Ta strona dawno nie była odwiedzana przeze mnie ale widzę że nie tylko mi nie zgadzają się wypłaty bo wpisów negatywnych doszło bardzo dużo. Również nie polecam. Pani z kadr, nie dość że niesympatycznie się wypowiada do innych i o innych to jeszcze uważa że pracownik jest nikim - takie moje zdanie.

@.

W sumie prywatnie będzie ciężko bo każdy woli tu zostać anonimowy by nie mieć jeszcze większych problemów z wypłatami, myślę jednak, że trzeba grupowo złożyć skargę, to niedopuszczalne by tak traktować pracowników. Ciekawe czy Panie z kadr też mialy wypłaty w listopadzie nie 10-tego a 13-stego.

Dacie znać tak z ciekawości czy przelewy były w piątek czy jednak w poniedziałek? Sugestia jakaś co do tego wpadła w postach, chce mieć pewność. Czy na produkcje będą jeszcze do was szukać? wyświetlała mi się oferta sprzed paru miesięcy, podali w niej widełki do 26 plnów i ciekawi mnie czy przypadkiem nie będzie jeszcze więcej teraz po nowym roku?

Czy opóźnienia w wypłacie czy tez błędy w naliczeniach nadgodzin oraz premii mogły wynikać z typu stanowiska? chodzi mi o to, że w takim wątku ludzie rozbieżnie pisali, deklarując przy tym, że pracują od samego początku… z czego wiec to wynika tak w ogóle? są powystawiane oferty na produkcje i myślę nad nimi ale teraz to już nie wiem

Karlos

Szanowe panie kadrowe . Jeżeli myśla panie że wyplaty powinny być wypuszczone do 10 dnia miesiąca a nie na kontach pracowników to jest pani w ogromnym błędzie. Informacja do inspekcji pracy z całą pewnością wpłynie i nie pomogą tu żadne wymówki. Miłego weekendu ;)

@Karlos

To wasza pierwsza taka sytuacja czy zdarzało się to może częściej? Co teraz? zastanawiam się czy ktoś z góry się do tego odniesie? Rozmawiają z ludźmi o takich problemach? Chciałem patrzeć za ogłoszeniem na produkcje do was, od nowego roku macie już zaplanowane zmiany?

ferdek

Pracowałem od początku istnienia tej firmy.Teraz relaksuje się.Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.Pieniądze zawszy były na czas, praca wtedy zaczynała się od 7 do 15.(usunięte przez administratora)

Halina
@ferdek

Ja też pracowałam od początku firmy i opóźnienia w wypłacie i źle naliczane nadgodziny,premie się zdarzały nie raz.

uisyR

Dla wszystkich aplikujących. Robią gigantyczne problemy z wypłacaniem kasy za soboty. Mamy listopad a wiele pracowników ma je dalej nierozliczone. Teoretycznie mają jeszcze czas ale zastanówcie się dwa razy czy chcecie pracować w systemie w którym wynagrodzenie za wasze soboty będzie rozliczone nie wiadomo kiedy :)

asb

Zgadzam się wypłaty weszły dopiero w poniedziałek, do tego trzeba walczyć o wypłate CAŁEGO wynagrodzenia

zmęczona

Zmęczeni
@zmęczona

Szanowni Państwo, nikt nikogo nie zmusza do pracy. Każdy z nas dobrowolnie może ją zmienić, a czasy obozów pracy już dawno się skończyły. Nie przypominam sobie aby w przeszłości nie było pieniędzy na czas, tak więc chciałbym wszystkich uspokoić, a atmosferę w pracy tworzymy my ludzie, pozdrawiam

@Zmęczeni

Oczywiście, że już były sytuacje kiedy nie było wypłaty do 10 dnia miesiąca. Więc proszę się nie ośmieszać. Nie wspominając o tym, że pracowaliśmy w soboty za DARMO bo wynagrodzenia, za te dni nadal nie ma. Zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Może i czasy (usunięte przez administratora) się skończyły, ale na pewno nie tutaj.

wtf
@Zmęczeni

Co to jest w ogóle za argument przepraszam bardzo? Czasy (usunięte przez administratora) się skończyły więc łaskawie zapłaćcie za wykonaną pracę na czas ZGODNIE Z UMOWĄ. Idąc tą logiką rozumiem że w tym tygodniu nie będę przychodzić do pracy a i tak mi zapłacicie normalnie bo przecież wcześniej zawsze pracowałem więc uspokajam atmosferę.

Byly pracownik

TEDY

(usunięte przez administratora)chcą żeby pracował człowiek za free . Gdzie (usunięte przez administratora)są wypłaty . W poniedziałek o tym ZUS i skarbówka oraz sąd pracy dowiaduje się że wypłata powinna być do 10 każdego miesiąca a pieniędzy nie ma !!!!

Mark

@Mark

Dzisiaj 10 a wypłaty nie ma na koncie!

Ka484

Jeżeli myślicie że zwykli pracownicy produkcji nie są w stanie napisać skargi za to co zrobiliście dzisiaj z wypłatami to się grubo mylicie

Kandydatka

Witajcie, na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na inżyniera produkcji. Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jak z atmosferą? Po komentarzach widać, że firma jest różnie oceniana. W jakich godzinach pracują inżynierzy? Jak z wynagrodzeniami? Dziękuję, pozdrawiam :)

B

Ten zakład jeszcze działa?

Rybarczyk
@Kandydatka

Nie polecam. Nie bez powodu brakuje tam inżynierów. Był inżynier z LG który się zwolnił bo miał dość, był inżynier z sharpa to mu podziękowali - dawali mu zadania nie wykonalne, a ostatni sam zmienił stanowisko na technika że względu na różnice w zarobkach-to powinno wiele wyjaśniać

A gdzie kierownik produkcji?

@Kandydat

Nie wiem w sumie gdzie, ale widzę po ofercie na stronie, że jeszcze przez 13 dni będą go do siebie szukać. Składałeś papiery, skoro się interesowałeś? Z tym kiero chodziło ci o ofertę dla lidera czy go tez szukali teraz? ja o tym drugim stanowisku pisze. Nie można na nie awansować?

Zostaw merytoryczną opinię o Sembly Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sembly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sembly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sembly Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 23 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sembly Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 91 ocen.

Sembly Sp. z o.o.