Opinie o Sembly Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sembly Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sembly Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sembly Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Kosmo

Może ktoś napisać czy u Moniki jest jedna zmiana na lini czy dwie zmiany?

@Kosmo

Na razie jest jedna zmiana.

mimi

Zgadza się nie wyrabia się i ludzi spycha na lini albo myśli że wszyscy będą jej pomagać ;/

Anka

Jak wygląda praca w kadrach?

Kandydatka

Ewela serio ?!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sembly Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak tam po dzisiejszym zebraniu ???? Dobrze,że wszystko nagrałem będzie co przesłać do Inspekcji Pracy. Jedno wielkie XD

Xxxx

Do czego tym razem zmuszani są pracownicy ?

Dds
@Xxxx

Do wzięcia kolejnych 5 dni urlopu. W sumie to już będzie 21 dni do których nas zmusił nas zarząd tej śmiesznej firmy. Ojjjj posypią się kary

Wkank
@Dds

Na to są paragrafy, a jak niektórzy mają po 20 dni urlopu to co ? Może w końcu ludzie zaczną myśleć o zmianie pracodawcy na kogoś nieco stabilniejszego a nie kolegę z państwa środka.

Art 81 par 1
@Wkank

Oczywiście ze są paragrafy. A jak ktoś nie ma to ma wziąć BEZPLATNY. LUDZIE NIE DAJCIE SIE !!! WALCZMY O SWOJE. Ta firma i tak upadnie i tak. I tak zwolnią ludzi po nowym roku i tak. Zgłaszajmy wszyscy na e-skargi do Inspekcji pracy. Oni nie mają prawa nas zmusić do urlopu. Przeczytajcie sobie W myśl art. 81 Kodeksu Pracy pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania, określonego stawką godzinową lub miesięczną. Jeżeli teraz na to pozwolimy to będą robić z nami co chcą. A wystąpienie paniusi z kadr która tylko śmiechy i hihy bo kontenery nie przyjechały A przecież samolotem nie wyślą było ŻAŁOSNE!!!!!

@Art 81 par 1

Dlaczego uważasz że zwolnią wszystkich w 2022 roku ?

@Xxxx

Wszystkich nie ale co roku zwalniają w okresie styczen-marzec bardzo dużo ludzi. Wiec co z tego że powiedzą ci ze nie zwolnią Cie teraz jak zwolnią za pół roku XD oczywiście lecą zawsze najsłabsze ogniwa lub z dużą ilością chorobowego

Jola

Jeden wielki KABARET. Mam przepracowane prawie 20 lat pracy. Pracowałam w kilku firmach również produkcyjnych i nigdzie ale to NIGDZIE nie było takiego bałaganu logistycznego i zmuszania pracowników do wzięcia swoich urlopów bo firma nie ma części zeby ruszyć z produkcją. Jeden wielki smiech na sali. Ja to zgłaszam do inspekcji

zibi

Zebrania nie było i nie będzie!!!

pipi

Miało być dzisiaj zebranie a tu lipa :/

A.

Ulica Kościuszki oddział dzienny zaprasza :) Zamiast w poniedziałek do pracy to może jednak psychiatryk by ci się przydał?

pin

Pozdrawiam serwis co nic nie robi!!! Szczególnie jeden taki od blondyneczki!

kermit
@pin

Trzeba było nie krzyczeć kiedyś z zazdrości że pomagamy bo teraz oficjalnie mamy zakaz i jak już pomagamy to"na lewo" bo "mamy naprawiać tv a nie przyklejać tasiemki" :D ..z letnimi ubraniami miałyście to samo - zazdrość i krzyk jak kto się ubiera a teraz zdziwienie, że nikt nie może normalnie się ubrać w gorące dni - brawo i samokrytycyzmu następnym razem

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sembly Sp. z o.o.?

Ktoś

Tak :)

Zjebastian
@Ktoś

A któreś się nadstawiajo ?

@Zjebastian

Najlepsza jest ta co daje młodszym :)

Kamil

Czy po wsb mam szanse na zatrudnienie w sembli?

Prezes
@Kamil

Za niskie ma Pan wykształcenie, by u nas pracować na produkcji.

gov.pl
@Kamil

czy przyjal Pan juz swoja szczepionke na covid-19 sars-cov2?

Zenek Martyniuk

Jak to sie stało nie wiem, nie moge jeść nie moge spać, telewizor mi spadł na ziemie, fabian chyba mnie (usunięte przez administratora)

Xc

Pozdrawiam Liderke S. Bardzo miła i pomocna liderka tylko więcej uśmiechu:)

No
@Xc

Też pozdrawiam a nie to co Monika

Jes
@No

A co ty chcesz od Moniki?

Olif
@No

Jak Monika to najlepsza liderka w tej firmie jest. Stuknij się porządnie w dzbana.

No
@Olif

Czytaj uważnie a dopiero pisz.. Czy ja napisałem że najlepsza? Najgorsza!!!

Omg
@No

Popracuj z innymi liderkami to bedziesz mial porownanie. Monika przynajmniej rozmawia normalnie z ludzmi i ma zdrowe podejscie a nie wiecznie niezadowolona mine. Pomaga wszystkim a nie faworyzuje wybrane osoby. Przestancie najeżdzac na ludzi wokol na tej stronie. Masz jakis problem to pewnej osoby to jej powiedz to wprost a nie wypisujesz tutaj. Chcesz to opisz sytuacje ktora dzieje sie w firmie a nie ze nie masz odwagi powiedziec danej osobie co ci nie pasuje...

@Xc

Pani Sandra najlepsza liderka w tej firmie!!!! Nigdy lepszej liderki nie poznałam.Nawet jak czegoś nie wie to idzie zapytać i udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Dzięki niej jest nadzieja dla tej firmy.

detix

Ciekawa jestem ile czasu wytrzymają nowe " Panienki." :/

@detix

Jak się dostaną na L2 daje im pół dnia

Sylwia

Przyznam się, że nie do końca wiem, o co Wam chodzi. No ale tak czy inaczej - natknęłam się w sieci na ogłoszenie od firmy Sembly - zatrudniają teraz pracowników produkcyjnych. Czy pracodawca, jeśli chodzi o to stanowisko, wymaga jakichś kwalifikacji i doświadczenia, czy można liczyć na przyuczenie?

He
@Sylwia

Tak możesz liczyć ale na obgadanie ci (usunięte przez administratora) Ja pracowałam 1,5 dnia. I najlepiej jak byś umiała na Start wszystko co pracownik z doświadczeniem, powodzenia

@Sylwia

Witaj ! Zostaniesz przyuczona. Dziewczyny na produkcji są z różnych branż i każda daje sobie radę. Na linii zawsze ktoś ci pomoże , podpowie. Możesz tez liczyć na pomoc liderek : Moniki , Ewy czy Sandry :))

@123

Zostaniesz przyuczona i każda normalna dziewczyna Ci pomoże,możesz też liczyć na pomoc niektórych liderek( nie wiem- Ci nie pomoże-Pozdrawiam Aga :) ) jak się nie będziesz zajmować obgadywaniem,tylko pracą ,to możesz spokojnie iść tam do pracy.Pracować trzeba jak wszędzie.Dziewczyny są fajne( nie wszystkie ) i kierownictwo też.Pozdrawiam ludzi tam pracujących.Sami sobie robicie atmosferę w pracy.

Co?

Kierownik wporzadku? Czemu tak kłamiesz? Skoro trzeba się mu tłumaczyć czemu się nie zostaje nadgodzin! Tu umiesz ładnie pisać a na lini każda obgaduje go i liderki nie wspominając o koleżankach obok.... Piszesz że jak się będziesz zajmować pracą a nie obdgadywaniem będzie ok.... Powiedz to może kobietą na lini a nie nowej osobie......

Kodeks pracy
@Co?

Pracownik, który nie znajduje się pod szczególną ochroną, nie ma prawa odmówić pracodawcy wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych, gdyż obowiązek ten wynika bezpośrednio z charakterystyki umowy o pracy, której obowiązkiem jest podporządkowanie się pracodawcy. Odpowiedź na pytanie: czy pracodawca może zmusić do nadgodzin - jest twierdząca.  Musisz się tłumaczyć inaczej może Cie zwolnić. Taki kodeks pracy

Help

Jak słyszę Anię z L 2 jak za plecami każdemu obrabia (usunięte przez administratora) Aż mi się nóż otwiera w kieszeni, weź się do roboty bo słabo się to słucha

ktos
@Help

wydaje mi sie , ze plotkarstwo to najstarszy zawod swiata. przykro sie slucha jak ludzie strzelaja fochy na lewo i prawo. praca nie jest lekka. kazdy powinien miec troche rozumu wiedzac, ze nie sa to wcale latwo zarobione pieniadze, a za atmosfere w firmie odpowiadamy wszyscy.

Help
@ktos

Zgadzam się

@Help

Zgadzam się nie raz się słyszało jak komentuje nawet kobiety ze swojej lini

Pilot

Dokladnie z rokezem na głowie

sum
@Pilot

Przecież cały zakład wie ży mistrzynią w smarowaniu (usunięte przez administratora) jest karp.można zapytać każdego nowego który stanie obok niej na linii.zrąbane (usunięte przez administratora) ma kazdy,liderzy,technicy i kierownik,o pracownicach nie wspomne.Jest mistrzynia manipulacji i główną afesrzystką.Po co ją tu trzymać?Tylko dlatego ze donosi liderce?Bez niej było by dużo lepiej.Pozdrawiam

Jacek
@sum

Prawda,w sumie trafione w dziesiątkę. Tez o tym myślałem,rozdaje cukierki tylko po to żeby jej pomagać,bo sama nie daje sobie rady.Szkoda ze tu pracuje.Ciekawe czy wie ze nikt jej nie lubi.

To prawda
@sum

Wszystkie negatywne komentarze na temat firmy i pracowników na tej stronie pisala karp.... jak odejdzie atmosfera się oczysci. Jest najwieksza aferzystka w tej firmę. A najlepsze jest to,że uśmiecha się Tobie prosto w twarz a za plecami jedzie po tobie jak po szma.... miała być kiedyś zwolniona za błędy ale liderki ja wybroniły. Wybroniły a ona um du*pe zrąbała. Paskudna osoba z paskudnym charakterem

@Jacek

Mowa o Ani? Z lini 2 ?

Ty

Nie o Monikę K

@Ty

Monikę ta blondynka z L 2 ?

Były
@Ty

Nie słyszałem żeby Monika k coś obgadywała ale słyszałem nie raz jak Ania na tyłach ta z irokezem jechała na kobiety a po chwili z nimi gadała

XD
@Były

Hahahahaha nie ściemniaj. Nie ma takiej osoby,która by tego nie wiedziała. Te wszystkie komentarze tutaj o liderkach i firmie tez pisze ona. Ona sama jedzie po wszystkich ale jest tak glupia,że nie wie,że ludzie mają ja gdzieś i wszystko rozpowiadają. Prawdo Moniko? Może przyznasz się wkoncu jakich słów używasz wobec swoich przełożonych i współpracowników. NIE MA OSOBY W FIRMIE,KTOREJ BY NIE WYZWALA

Szok
@XD

A jest jeszcze jedna Monika na l2?

XD
@Szok

Nie

Bełkot

Cały czas ogłoszenia że szukają do pracy, czemu się nikt nie zainteresuje czemu co chwilę ktoś się zwalnia

Ktos
@Bełkot

Hm, może dlatego ze nie nadają się do takiej pracy, nie dla każdego praca na linii jest odpowiednia ;)

Ktoś 1
@Ktos

Oczywiście , że tak. Zwłaszcza , że trzeba być lekko manualnie sprawnym , szybkim i być gotowym do pracy stojącej. Dobrze jakby osoba rekrutującą powiadamiała o premii , jej wielkosci i o ostatnim piśmie ,o przymusowych nadgodzinach.

Użytkownik
@Ktos

Najlepiej tak mówić że nie nadają się!! A może atmosfera robi swoje i dodatkowe godziny raczej przymusowe

Użytkownik
@Ktoś 1

Na rozmowie takie bajki opowiadają że każdy chętny, a w rzeczywistości brak słów

Zniesmaczona

Nie polecam. Kobiety na linii bardzo niesypatyczne. Pracowałam tam 2 dni, wyszłam o 14 i na drugi dzień nie wróciłam. (usunięte przez administratora)

@Zniesmaczona

Liderka Monia rozkładany nogi przed wiadomo kim (fuj) I myśli,że jest fajna. Ludzie z L1 najgorsze te stare i grube. Z L2 bez kultury plotkary z(usunięte przez administratora) pod nosem

@.

Kierownik F nie ogarnia tematu i żyje w innym świecie. Inżynier Lukasz składa niemoralne propozycje. Ludzie to deb.ile beż wychowania. W kadrach nic nigdy nie wiedza. Pani rekruterka Dominika DRAMAT.

&
@.

Witaj, czy możesz przybliżyć co to były za konkretnie niemoralne propozycje? Zbieramy materiały dowodowe na różne osoby z tej firmy w związku z licznymi przestępstwami o różnym charakterze. Odpowiednie służby zajmują się już tą firmą.

Hahaha
@&

Halo policja proszę przyjechać na goworka bo jakas smutna,sfrustrowana osoba wypisuje bzdury! Hahahaha. Tak z głową to wszystko ok? Byla u nas ostatnio inspekcja i wiesz co? I nic ! XD

Tarzan
@Hahaha

JP na 100%! Beka, służbami nas straszom, dobre jaja, haha. my jestesmy bezkarni, nietykalni, auuu! Pozdro linia 2

@&

Tak, na przykład "cześć, co słychać?". Mam nadzieję, że pomogłam!

Swój

oj A....... przestań bronić swojego koleżkę.Przecież wszyscy wiemy ,że będziesz go bronić bo nic nie wiesz i bez niego byś zginęła

Zniesmaczona
@Zniesmaczona

To,że administrator usunął połowe mojego komentarza nie znaczy,że zmieni się fakt.Fakt jest taki,ze liderki są niesympatyczne i drą się jak stare gacie.

kandydat

Witam,chciałem przyjść do pracy do tej firmy,ale okazało się ,ze ludzie są zmuszani do nadgodzin za które nie ma pieniędzy.Mija 10 dzień miesiąca a pracownicy nie dostali wynagrodzenia.W ogłoszeniu są podane bzdury tylko po to żeby zachęcić potencjalnego kandydata,który jak ma trochę oleju w głowie i potrafi liczyć to zobaczy ze nawet z nadgodzinami jest najniższą krajowa.Atmosfera jest poniżej krytyki,a liderki E i A poniżają człowieka jak tylko mogą.O wszystkim wie kierownik,który z tym nic nie robi(kierowniku od czego Pan tam jest?) .Odradzam prace w tej firmie,chyba że ktoś chce pracować w niemiłej atmosferze za najniższe pieniądze.Napiszcie w ogłoszeniu ,że odciągacie z premii za wszystko:oddawanie krwi,za L4,za UŻ,błędy .Czyli tej premii nigdy nie ma.Szanujcie ludzi którzy u Was zostali,bo grono może się zmniejszyć.

Kolezanka
@kandydat

Wszystko można zarzucić tej firmie ale nie to,że jest zła atmosfera. Nie wiem na jakiej zmianie pracujesz sle tam gdzie jestem ja czyli na L1 jest taka atmosfera,której nie miałam w żadnej innej pracy. Pozdrawiam. A co do wypłaty to ja dostalam dzisiaj ;)

@kandydat

Przepracowałam pierwszy miesiąc na umowę o pracę. 2450 bez nadgodzin to chyba nie jest najniższa krajowa? Po co tak kłamać?

?!;)
@Nowa

Proszę pokaz kwitek! Pracuje tu prawie 3 lata i nie mam tyle z pełną premią.

@?!;)

Dlaczego kłamiesz? Przeciez pokazywałyśmy sobie kwitki nawzajem. Dziewczyny z twom stażem miały ponad 2500. Ja nie wiem czy my pracujemy w tej samej firmie czy o co chodzi ? XD to powiedz ile ty miałaś? Bo aż jestem w szoku. Widzialam kwitki 3 dziewczym i miały od 2400-2600. Obcięte z premi za błędy między 20-60 zł.

@?!;)

Zresztą łatwo policzyć jeżeli pracujesz 3 lata. 2890+460+100=3450 brutto. Teraz przelicz sobie ile to netto

Stara
@?!;)

Jak stale łazisz na L4 to nie dziw się że masz taką wypłatę.

qwerty
@kandydat

Grono się znacznie zmniejszy, jak zacznę do pracy przychodzić uzbrojony!

do starej labadziary...
@Stara

...ośmieszacie się tylko tymi na siłę pisanymi jakże pochlebnymi komentami o tej żałosnej firmie. Brak umowy oraz ubrań roboczym i najniższa wypłata krajowa... tym właśnie jesteście. Nie zniknął negatywne kometarze o waszej (usunięte przez administratora)firmie :)

Sajgon

Linia nr 2 to pomyłka. !!!!

radio

Na lini jest jeden typ ktòry się wydzera, śmieje, zagaduje pracownicę i gada bzdury.Nie można się nawet skupić na pracy!!!

@radio

Lepiej jak gada bzdury niż plotkuje jak reszta kobiet przez 8 godz nawet w szatni

diksy
@radio

Zgadzam się.Ile można gadać i paplać jęzorem.A pòźniej są błędy na linii.

Hitman
@radio

Proponuję tanie usługi. Dziś promocja 10%. Do zobaczenia w darknecie.

Pozdrowienia dla przesympatycznej pani z kadr Doroty ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Sembly Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sembly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sembly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sembly Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 122, z czego 23 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sembly Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 91 ocen.

Sembly Sp. z o.o.