Opinie o Altrad Poland S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Altrad Poland S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Altrad Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altrad Poland S.A. w Białystok

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Altrad Poland S.A. jako Księgowa? Jakie macie wrażenia?

Ja 007 Nowy wpis

Zakład szkodników i bałaganiarzy.Uczciwi ludzie na bruk choć pracują za najniższe uposazenie to i tak dyrektor pozbywa się bo woli miernych ale wiernych.Konfidentura w pełnym rozkwicie i szkodzenie ludziom na poziomie, bi nikt porządny nie będzie donosicielem jeśli nawet to funkcja wynagradzana i to suto.Donoszą ci, którzy to robią od zawsze i nie potrafią wypowiedzieć się poprawnie po polsku a przełożeni nie reagują na to bo lubią fałsz i obłude. Dyrektor zamiast zwolnić największych szkodnikow, zwalnia ludzi prawych i tych którzy serce zostawili w tej firmie.Ledwo zdążył przyjsc a narobił więcej szkody niz pożytku a ludzie zwalniani płaczą po nocach bo nie mogą znieść okrutnej niesprawiedliwosci. Niech ta niesprawiedliwosc choc w którymś momencie zycia dyrekcji i kierownictwa otworzy im oczy i niech wezmą na barki ludzkie lzy i biedę, którą zafundowali.

Alkoholiki Nowy wpis

Przydałby się w tej firmie ciągle kontrolę odnośnie BHP PiP . Alkohol na porządku dziennym. Większość zakładu pije, o włos od tragedii. Nikt nic z tym nie robi. Dużo było "wypadków pod wpływem"

Rok temu Nowy wpis

Pracowałem rok temu , firma nic nie warta , brygadziści za "dzięcioła" podostwlawali pod grupy zarabiają po 4-5tys , nic nie robią a z ludzi robią (usunięte przez administratora) za 2800 zł... majstry chodzą jak w transie , zwalniają ludzi , możesz nic nie robić a nie zwolnią, kto jest milszy brygadzistom ten przetrwa.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Altrad Poland S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Barbara

Firma kierowników i brygadzistow.W żadnej firmie nie ma czegoś takiego jaktutaj, 1 kierownik i 1 pracownik albo 1 brygadzista i 1 pracownik. W calej firmie wystarczy 1kierownik w administracji i 1 kierownik na orodukcji tylko za godziwe pieniadze. Uczciwych pracowników wyrzuca się jak (usunięte przez administratora) do smietnika a miernych zostawia się ale wiernych. Na umiwach stalych won z firmy bo szuka sie oszczędności, a przedłuża się umowy czasowe. WSZYSTKO załatwiane jest szeptem. Kuriozum niesprawiedliwosci i kolesiostwa.Im glukszy tym bardziej chce rządzić.(usunięte przez administratora)

Pampers

Beznadzieja(usunięte przez administratora).Kase trzepie szefostwo,zwykły (usunięte przez administratora) poniżej średniej krajowej.Omijac szerokim łukiem

Co to za firma . Ci co nie robią to podwyżki dostają. Zwalniają ludzi a za tydzień dzwonią wróć... teraz w dobie kryzysu wypłata ledwie 2500 . Godziny pracy piszą po swojemu , za plecami a jak upomnisz się o swoje to wymówka ze tak wyszło. Ci co kiedyś podgrupy podostawali i teraz zarabiają to są mocarze . A realu nieroby . Bo podgrupy lepsze mają. Zero równości. A młodzi tyrają za 2500 na tych "szyhowcòw " firmy brygadzistów i dupolizow

Spawacz

Świeżo po wypłacie 2500 jako spawacz. Dziękuję dowidzenia.

Elżbieta
@Spawacz

Przy umowie też tyle proponowali? Są jakieś możliwości podbicia tej wypłaty np. nadgodzinami czy jakimiś premiami?

Nik22

Slabo placa. Nie polecam. Ciezko przetrwac od wyplaty do wyplaty.

Leszek fluk

Na magazyn rano,jak zachodzisz po rzeczy potrzebne do pracy czyli:rękawice, krem do rąk jakieś tarcze do szlifierki itp. To dostajesz to z wielkim żalem a zazwyczaj jest tak,że akurat nie ma i musi zamówić. Latem na hali plus 40 a zimą-10 rury od centralnego zamarzają bo liczą oszczędności,myjki zamarzają. W okresie zimowym ciężko dostać kalesony albo jakieś kurtki a kierownictwo mówi,pracujcie intensywniej to będzie wam cieplej. (usunięte przez administratora) totalne ten zakład. Jedyny plus to taki,że można wypić kielicha na rozgrzewķę i to nie do końca bo tylko wybrańcy mogą sobie trzasnąc w trakcie pracy,aż w końcu dojdzie do tragedii.

Kłamiej

Firma Francuza to totalne dno,dają Ci 1860zl brutto na umowie na start,resztę regulują premią uznaniową,max w miesiącu tej premii możesz dostac 1020zł czyli na wypłatę najniższa krajowa za robienie norm strasznie wygórowanych. Wychodzi na to,że norm nie musisz robić bo i tak Ci najniższą krajową wypłacą. Obiecanki szefa produkcji,że podwyżka po trzech miesiącach to jakiś żart haha bo nie wiadomo czy dostaniesz nawet po 5 latach,zasłaniają się tym,że dobrze zarabiasz jak robisz cały miesiąc nadgodziny i wszystkie soboty to max 3100 zł na rękę. Kolesiostwo,góra patrzy tylko swego interesu,jak chcesz podwyżkę to zasłaniają się tym,że francuz się nie zgadza. Zimą na hali jest podobna temperatura jak na zewnątrz spada nawet na minus,ciuchy robocze raz na rok dostajesz czyli przez pół roku chodzisz w porwanych,żeby dostać coś z magazynu to trzeba czekać 2 tyg i to nie wiadomo czy dostaniesz. (usunięte przez administratora) totalne,burdel i nic więcej. Spawacz zarabia na rękę 2,200zł a placowy ma to samo. Jaki fach byś nie miał to dostaniesz kasę na rękę taką jak ma sprzątaczka... Nie polecam tego chłamu!! Wyzysk i kombinacja!

Adam 0032

Ta firma to totalna porażka. Żerują na ludziach myślą że ludzie będą pracować po 10 lat bez podwyżki. Płaca to 2300 zł a nawet mniej. Nie zamierzają nawet podnosić w tym roku. Ludzi traktuje się jak woły robocze. Możesz usilnie pracować i tak nie zarobisz. Kolesiostwo. Podwyżek tu prawie nie ma. Grupy zaszeregowania porobione od 1860 zł możesz pracować po kilkadziesiąt lat i tak nie dostaniesz. Firma to totalne (usunięte przez administratora) Kto zamieszcza pozytywy to kłamie. Nie polecam.

Nochal0009

Nie wiem czy to ta sama firma altrad Białystok co piszą pozytywy. Ja akurat w niej jeszcze pracuje do wiosny. Placa to na start to 1860 zł bez możliwości podwyżki. Kolesiostwo. Totalna porażka, zarobki na maksa to z premią 2300 ledwo obojętnie czy spawacz czy operator. Kto zamierza się tu zatrudnić i być niewolnikiem to z barana w mur niech się walnie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Altrad Poland S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Altrad Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Altrad Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altrad Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Altrad Poland S.A.
  • Nowosielska 6