Opinie o Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. w Wasilków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. w Wasilków

Papaj

Najlepsze stanowisko w tej firmie to praca w terenie by nie musieć obcować z właścicielami którzy wykorzystując swoją pozycje potrzebują się dowartościować poniżając pracowników. Firma dobra dla osób, które chyba nie maja żadnego innego wyboru.

Dolarsowa
@Maria

Potwierdzam. Omijać z daleka. Oni kazdego PM robią w kulki na premiach. A nowo przyjetym opowiadaja jak to ludzie chcieli u nich praciwac. Jak blagali. Moze i tak bylo jak obiecywali premie, czlowiek biegał od szpitala do szpitala a oni przy platnosci premii zwalniali czlowieka. Tam normalne sa tylko dziewczyny od przetargow z biura i ksiegowa. Reszta pochodzi z innej planety. Nie polecam

Radek

Nie polecam. Wszystko co poniżej to prawda. Szkoda się powtarzać. Pewnie każdy z byłych pracowników potwierdzi to

Radziu z krakowa
@Radek

A pomyślałeś chwilę? Ta firemka krzak może już upadła. Ode mnie chłopaki już nie odbierają telefonów. Oni tacy są. Białostoczczanie. Trochę inny tok myślenia. Trochę się odkleiło. Efekt masz jaki masz

Grzecho Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Tak sobie obserwuje te powiadomienia przychodzące na maila i czacha dymi. Facet upomina się o premie zaległą już piąty rok? Garmax to jeszcze istnieje? Przecież to żenadą śmierdzi hehehehehe...może jedna ze stron skieruje sprawę do sądu bo obje strony są śmieszne xd

Sikor

Będą te premie czy nie ? Te zaległe. Biuro nie odbiera już telefonów. A szefów nigdy nie ma. Pewnie witamskie ciuchy sprawdzają. I te małe Wietnamki. Jak to się właściciele chwalili.

Pracownik Nowy wpis
@Sikor

Człowieku, to już się nadaje do leczenia. Wypisujesz bzdury od kliku lat. Jeżeli ktoś się na to nabiera, to współczuję i radzę włączyć myślenie. A Tobie życzę zdrowia psychicznego, bo bez niego widać nie zaznasz spokoju.

Maria Nowy wpis

Życzę Ci kobito żeby Ciebie też występował na kasę tak jak nas. Akurat mamy w grupie Przedstawiciel Medyczny na fejsie cały czas kontakt ze sobą. Czyli ludzie którzy zostali (usunięte przez administratora) przez właściciela. Czyli nikt z nas nie ma racji tylko Ty masz. I od kilku lat robisz za (usunięte przez administratora) Negatyw jak zawsze do skutku

Kamil
@Radek

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię i napisać kilka argumentów potwierdzających Twoje zdanie? Jaka jest atmosfera w firmie i relacje z przełożonym? Napisz kilka słów o umowach o pracę. Jakiego są rodzaju? Zlecenie, czy na czas określony? Pracodawca na swojej stronie http://garmex.pl/kariera/ nie ma konkretnych ofert pracy, ale zachęca osoby zainteresowany pracą w firmie o pozostawienie kontaktu i przesłanie CV w celu weryfikacji aplikacji. Zachęcam Was do dyskusji.

@Kamil

Krótko i na temat. Niech Kamiński wielki Boss zapłaci mi premie z odsetkami za 4 lata. Honoru trochę. Bo wstyd na cały kraj. Miało być merytorycznie to jest. Ale on nie wypłaci bo takich jak ja jest od groma. Każdego ten (usunięte przez administratora) wykręci na kasę. Obiecuje a potem się wycofuje. A biedne biuro boi się stracić pracy i przytakuje mu budując jego ego. Żenada Białostocka

R.B
@Radek

Wkrótce ukaże się wywiad że mną na temat oszukiwania pracowników i nie wypłacania im premii należnych, do tego dojdą inne sprawy. Zero ściemy. Sama prawda o firmie Garmex. Nie omieszkam poinformować wszystkich zainteresowanych gdzie będzie wywiad dostępny i udostępniony przez jeden z największych portali pracowników i pracodawców w Polsce. Mam nadzieję że tym samym chociaż przyszli pracownicy dwa x pomyślą nad tym czy pracować dla MR.Wojciecha. I tak to się kończy oszukiwanie pracownika na kasę gdy zgodnie z prawem nie może na drodze sądowej odzyskać swoich pieniędzy.

Radziu z krakowa Nowy wpis
@Radek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy firma Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownica / Pracownik działu sprzedaży. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Biuro

Wszyscy nasi pracownicy dziś dostali po 1500zl premii świątecznej. Bonów nie było dla zainteresownych.

@Biuro

Chyba tylko biuro bo my z terenu nie dostaliśmy nic. Ani zaległych premii. Ale spokojnie. Konkurencja nas pilnuje. Zostaniecie sami jak patyki Panie kaaaa...I Panie J.... wszystkich klientów wam odbierzemy bo umowy się kończą. A i przetargi już nie idą. Wesołych Świat. Abyście pod choinką znaleźli nasza premie. Zaległą I wypracowaną. Do grobu jęk nie weźmiecie a resztę sobie dopowiedzieć możecie jak wytrzezwiejecie

Pielegniarz

Potwierdzam opinie byłych Przedstawicieli z firmy Garmex. Obecna odzież jest pyląca. Jednorazówki to przyszłość. Proszę nie odwiedzać nas już w Warszawie. Bloki operacyjne są kontrolowane. Nie interesuje nas wasz problem z płatnościami z byłymi PM z grupy Przedstawiciel Medyczny na FB. Interesują nas to czym Państwo handlują. Nie polecamy was z całym poszanowaniem za długa współpracę

Krystyna

Pytanie do pracujących. Prawdą jest ze szefostwo nasze bony nam szykuje na święta? Jak inne liczące się na rynku firmy. Jak konkurencja nasz? Takie info usłyszałam w biurze

Marysia poczekaj

Poczekaj chwile. Po nowym roku może zapłaci. Dziś ma płacić nam w bonach sodexo na mikołaja i pod choinkę. Przynajmniej biuro tak mówiło. Po 1500zł. Może to nie dużo bo inne firmy dawały tyle 5 lat temu ale lepsze to niż nic

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Radek

13.11.2023 11:11

Radekikona wywiad

Pracowałem na stanowisku przedstawiciela medycznego. Na co dzień uczestniczyłem w przetargach szpitalnych.

Radekikona wywiad

Sam zrezygnowałem ze współpracy z powodu tego, jak byłem traktowany przez przełożonego. Przykłady niektórych zachowań opisuję poniżej.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Radekikona wywiad

Widełki wynagrodzeń na tym stanowisku to około 5000 zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Radekikona wywiad

Pracowałem w tej firmie rok.

Radekikona wywiad

Dział Księgowości jest bardzo pomocny, osoby pracujące w biurze są pozytywne i zaangażowane.

Radekikona wywiad

Niepożądane zachowania przełożonego, co opisuję poniżej. Brak możliwości rozwoju.

Radekikona wywiad

Nie ma możliwości rozwoju na stanowisku, o czym jest się informowanym na początku współpracy.

Radekikona wywiad

Odbyłem tylko raz jednodniowe szkolenie, które niczego nowego mnie nie nauczyło.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Radekikona wywiad

Atmosferę między pracownikami oceniam pozytywnie. To zgrany i pomocny zespół.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Radekikona wywiad

Według mnie atmosferę między pracownikami a pracodawcą można ocenić negatywnie.

Radekikona wywiad

Na negatywną atmosferę w firmie wpływały według mnie telefony pracodawcy o różnych porach dnia, które nic nie wnosiły do rozwoju oraz jego niepożądane zachowania. Przykładowa sytuacja miała miejsce, kiedy na prośbę pracodawcy sprzedałem firmowy samochód. Następnie przełożony w wulgarny sposób poinformował mnie, że to mój problem, w jaki sposób wrócę do domu 20 kilometrów bez auta.

Radekikona wywiad

Zdarzało się, że pracodawca mówił o swoich uprzedzeniach wobec osób pochodzących z Warszawy i wobec samego miasta, uzasadniając tym samym brak premii dla mnie i innych pracowników mieszkających w stolicy.

Radekikona wywiad

Sugeruję traktować pracowników z większym szacunkiem.

Czy w firmie Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

@pracodawca

Pozdrawiam Szanownego W.K z samego poniedziałku. Przypominam się o zobowiązaniu. Masz Pan długi wobec byłych Przedstawicieli. W nowy rok kolejny wchodzić z długami ro trochę słabo. Dla przypomnienia podeślę na maila nr konta.

Justyś

Odradzam i nie polecam tej firemki. (usunięte przez administratora) W wolnej chwili opiszę jak big Boss (usunięte przez administratora) mnie na pieniądze. Wstyd na xale Podlasie ale jemu to wszystko jedno. Dziadek ukrywa się na ranczo swoim i już w Polskę nie jeździ bo za dużo wrogów ma. Szczerze współczuję Pani W.K ale sam żeś naważył tego piwska więc go teraz wypij. Wspólnik powinien pana przegonić raz na zawsze z tej firmeki. Człowiek na poziomie przynajmniej który wysłowić się potrafi. Z czym pań masz problem ale to pewnie brak znajomości języka skoro tyle lat się w stanach było. Cytuje Pana słowa. Nie pozdrawiam i nie polecam. Proszę oddać tylko moje pieniądze które ciężką pracą zarobiłam

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Radek

23.10.2023 04:10

Radekikona wywiad

Chcę opowiedzieć o krótkiej, szybkiej i owocnej współpracy. Niestety przerwał ją brak wypłaconej premii. Pracodawca po roku skontaktował się ze mną z pytaniem, czy mógłbym przekazać swój "teren" innej osobie - odpowiedziałem, że oczywiście, ale po wypłaceniu zaległej premii.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Radekikona wywiad

Byłem przedstawicielem medycznym, zajmowałem się pozyskiwaniem nowych klientów.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Radekikona wywiad

Nie, nie miałem możliwości pracy zdalnej.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Radekikona wywiad

Brak chęci wypłacenia zaległem premii przez pracodawcę. Mam tu na myśli premię za uzyskane wyniki sprzedażowe.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Około 5 tysięcy złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Radekikona wywiad

Przez rok, w tym czasie kilka miesięcy bez umowy.

Radekikona wywiad

Cytując klasykę: "Nigdy w życiu". Ta praca to telefony po 23:00 w nocy i przed 5:00 rano, duża kontrola, sprawdzanie na każdym kroku - co do przejechanego kilometra i minuty pracy przedstawiciela. Sięgało to tak daleko, że pracodawca robił telefonem zdjęcia licznika w samochodzie, z którego korzystał przedstawiciel.

Radekikona wywiad

Nie było żadnych możliwości rozwoju - ta firma to nie korporacja, w której można wspinać się po zawodowych stopniach.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Radekikona wywiad

Wszyscy w tej firmie oszukują się wzajemnie i manipulują. Każdy boi się kontaktu z pracodawcami - jeden z nich jest uprzejmy i kulturalny, a drugi odnosi się do pracowników w sposób nieprzyjemny i wrogi. Zdarzały się sytuacje, że właściciel pozwalał pozostałym pracownikom słuchać rozmowy, podczas której zwalniał jakąś osobę. Pierwszy raz spotkałem się też z sytuacją, że pracodawca wyrywa pracownikowi telefon z ręki i sprawdza go - doświadczyłem tego tylko w tej firmie.

Radekikona wywiad

Warunki nie były przestrzegane, wszystkie ustalenia były "na słowo", bez odpowiednich zapisów.

Radekikona wywiad

Poleciłbym pracodawcy, żeby uporał się ze swoimi problemami - to moja jedyna sugestia.

Papaj

Maria
@Papaj

Wtedy Cie nikt nie pilnuje i robisz co chcesz. No chyba że dolarcowy zadzwoni to ściemnia mu się to co chce usłyszeć. Minusem jest to że co byś nie zrobił w terenie i jak bardzo się starał to Pan W.K i tak Cie wykręci na kasę. Gardzę takimi pracodawcami. Nie polecam

Dolarsowa
@Maria

Walka z wiatrakami. Co bys nie napisał kolego to premii zaległej nie otrzymasz. Tak jak i ja. Predzej Pan prezes zapłaci za (usunięte przez administratora) niz Ty zobaczysz talara na koncie . Pozdrawiam Cie serdecznie. Mnie też omamił i premii nie wypłacił

Katarzyna
@Anna

Cześć Aniu. Te komentarze znikną tak samo jak ostatnim razem gdy przyszly piwiadomienia na maila. Zapomnijcie o tych obiecanych premiach. Przeciez pan miś w zyciu nikomu nic nie odda. Pozdrawiam was serdecznie. Bylych kolegow, kolezanki jak i klientow. Zapraazam do konkurencji

Radek

Napisze wprost jako były pracownik. (usunięte przez administratora)nam premii do dziś nie wypłacili. Pomijam już fakt że oni mają uczulenie na Warszawiaków. Syndrom zakompleksienia, nie wiem, nie wnikam. Fakt jest jeden. Kamiński (usunięte przez administratora) nie płaci premii a zarobił na mnie od groma pieniędzy. Nie polecam i nigdy nie polecę tej firmy

Czy w Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Radek

Ta firma jest niereformowalna. Jakie zmiany? Kamińskiego (usunięte przez administratora) chcesz zmienić który do dziś nie wypłacił mi zaległej premii? No proszę Cie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.? Chętnie zatrudniają?

xxx

Raczej mają stały skład pracowników

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.?

General

Na rysik i tabliczkę gipsowa + kartę autostopowicza.

Roman

Polecam atrakcyjne zarobki niestety musiałem się zwolnić w powodów prywatnych i bardzo tego żałuje .

Zostaw merytoryczną opinię o Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. - Wasilków

• Jak się pracuje w Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.
1.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • 40B
    16-001 Wasilków
  • NIP: 5423056720 REGON: 200170180 KRS: 0000289654

Garmex Andrzej Jafiszow Wojciech Kamiński sp.j.