"Astop" A.A. Jaworowscy sp. j.

Białystok

Opinie o "Astop" A.A. Jaworowscy sp. j.

mistik

Przepraszam za swoją nieprawdziwą i mijającą się z prawdą opinię o firmie Astop. Nie miałam na celu nikogo pomówić lub obrazić. Nie było to moim zamiarem.

mistik

Jestem była pracownica tej " firmy" radze sie trzymać od niej z daleka zwlaszcza osobom niepelnosprawnym które szukały by tam zatrudnienia. To perfidni oszuści żerujacy na naiwności i niewiedzy takich osob Ja posiadam 2 g inwalidzką i zatrudnilam sie w tej firmie jako tzw Specjalista ds sprzedaży A w zeczywistosci przez 8 godzin musialam na stojąco ukladac pakować i sprawdzac ich produkty. Wg umowy a bylam zatrudniona na pelny etat powinnam otrzymac 2000 zl brutto cczyli jakies 1100 na rękę a otrzymalam nie cale 600 zl

Od dawna nikt nie wypowiadał się o firmie "Astop" A.A. Jaworowscy sp. j.. Daj nam znać co się dzieje z tym pracodawcą, czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o "Astop" A.A. Jaworowscy sp. j. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Astop" A.A. Jaworowscy sp. j.