Opinie o Universe Print Mariusz Baranowski w Zaścianki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Universe Print Mariusz Baranowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Universe Print Mariusz Baranowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universe Print Mariusz Baranowski w Zaścianki

Totalne dno! Jak lubisz pracować bez umowy za najniższą stawkę to praca idealna dla Ciebie ???? umowy nie dali, ale w sobotę za najniższą stawkę masz być, bo cytuję „tutaj każdy staje na baczność jak trzeba”. Śmieszne i smutne zarazem. Doceniajcie i szanujcie pracowników, których macie na stałe, bo takich już nie znajdziecie. Powodzenia z pokoleniem Z, zobaczymy kto kogo (usunięte przez administratora)

pracuję tu już dłużysz czas. Od dawna nie pracujemy w soboty.

Baks

Usuwają komentarze o mojej super pracy, musze tu robić bo innej nie znajde. Mamy super socjal, drukarzom palą się ręce do pracy. Uwielbiamy pracować pod presją czasu to nasza dewiza. Łazienki i pasty do rąk nie ma, bo możemy umyć swoje delikatne dłonie w zimnej wodzie. Nasza hala produkcyjna to nowoczesny budynek w którym przepięcia są co półgodziny. Nie potrzebujemy mieć normalnej kuchni z czystą lodówką bo po co szefa na koszty naciągać. Powiesiliśmy wentylację do maszyn, aby temperatura była optymalna. Nasz kierownik Miras to super gość, lubi gdy chce nas okraść z naszej wypłaty. Zapraszamy Inspekcje pracy aby zobaczyli jak nam tu dobrze. Kocham moją firme ta praca to najlepsze co mnie w życiu spotkało.

Mireczek

No to zainwestuj w okulary, bo to jest widoczna wada wzroku, albo brak jakiekolwiek spostrzeżenia na rzeczywistość. Ludzie robią tu latami bez żadnej umowy. Zarabiają mniej lub tyle samo co małolaty, które są przyjęte po znajomosci dyrektora i siedzą albo na telefonie, albo partaczą najprostsze zadania. Starzy zostaną bo kierownik im liże (usunięte przez administratora) by zostali. Reszta to przemiał. Ogólnie powodzenia w tej śmieszniej firmie z kartonu

Czy w Universe Print Mariusz Baranowski pracuje się na open space?

Anika Nowy wpis

Po niespełna półtorej roku pracy w UP na stanowisku: krawcowa, mogę wyrazić swoją opinię. Plusy: -Pan Walenty jest świetny. Zawsze pomógł i jest wyrozumiały. Bardzo miły człowiek, -Pani brygadzistka jest bardzo cierpliwa ale jak trzeba, to skrytykuje, -Mila atmosfera, -Przyjemna, prosta praca, -Jeśli potrzebujemy wyjść wcześniej lub wziąć wolne, nigdy nie było z tym problemu. Minusy: -Pana Mariusza widziałam dwa razy przez ten czas, raz kiedy prosił, żebyśmy robiły nadgodziny (zapytany o to, czy dostaniemy 50% za nie, odpowiedział "pomyślimy") drugi raz jak poprosił, żebyśmy robiły nadgodziny i pracowały w sobotę i niedzielę (tym razem dostaliśmy za to dodatkowe pieniążki) -Prawie nigdy wypłata nie była na czas. Zawsze jedenastego, czasem dwunastego. Jeśli 10 wypadał w piątek, dostawaliśmy 1000zł zaliczki. Jeśli w sobotę, musieliśmy czekać na poniedziałek. -z jakiegoś powodu dostałam 50% za L4 a kiedy chciałam się dowiedzieć dlaczego, powiedziano mi "księgowa tak policzyła" i musiałam drążyć. Dostałam różnice, ale nie zostało mi wyjaśnione co się stało. Powiedziano mi to samo, -Przez rok byłam na umowie zlecenie. O kopię umowy o pracę trzeba było prosić kilka miesięcy, -Nadgodziny wymagane, ale płatne jak zwykła dniówka, żadnych premii. Ogólna opinia jest neutralna, ale bardziej w stronę negatywną.

Jak wygląda sprawa grafiku w Universe Print Mariusz Baranowski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Baks

@Baks

Nie musisz tu pracować. Szukaj innej pracy. Nikt Cię za zwolnienie nie zabije. Prawda jest taka że jeśli ktoś chce pracować to pracuje i nie ma źle. Porządek ? Niektórzy jakby mogli to robili by pod siebie nie sprzątali, część pracowników zostawia po sobie (usunięte przez administratora) licząc że ktoś inny to sprzątnie. Praca jest ciążka i wymagająca ale jest część ludzi pracujących tu od wielu lat, z doświadczeniem. Dlaczego oni nie odchodzą? Problem jest z młodymi, którzy przychodzą i chcą za "nic nie robienie" mieć duży hajs.

Jurand express
@pracownik

Tu nie masz racji znasz tltko to z biura. Problem jest z starymi, właśnie , bo żaden młody nie będzie pracował z takimi ludźmi którzy nic nie robią właśnie i tylko wykorzystują tych młodych, to tak zwani pozoranci i temu nie odchodzą

@pracownik

Młodzi robią tu wszystko za starych. Dlatego starzy zostają zarabiając więcej, a młodzi ochłapy i robią 3x więcej za tych (usunięte przez administratora) Widać żeś z biura albo nie masz pojęcia co się dzieje na hali

Mireczek Nowy wpis

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Universe Print Mariusz Baranowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

pracuję tu już dłużysz czas. Od dawna nie pracujemy w soboty.

Jaki jest wkład kierownictwa Universe Print Mariusz Baranowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Universe Print Mariusz Baranowski?

Serplas.t...ooooo

Jaka atmosfera gorzej nigdy nie widziałam w życiu swoim doczesnym sami kombinatorzy i (usunięte przez administratora) pracują każdy sobie wilczkiem jest, płaca minimalna zero perspektyw praca po nocach ludzie zawistni

@

Universe to (usunięte przez administratora) i naciągacze na samym początku wszystko pięknie ładnie ,później opiekun wyciąga informacje i kombinuje jak by wyłudzić od ciebie więcej kasy. A jak się nie zgodzisz to blokuje konto a kasie możesz zapomnieć

Jakie narzędzia pracy zapewnia Universe Print Mariusz Baranowski? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Universe Print Mariusz Baranowski?

Mirek

Dzwonisz, mówisz że chcesz pracować, dostajesz 11zl/h i pracujesz na umowę zlecenie bez podwyżki do końca zycia.

Babajaga

Pierwszy etap wytrzeszcz Mirasa Drugi etap patologia na hali Trzeci etap zwolnienie się :D

Aleksander

No nie wiem czy korpo bo tam raczej są podwyżki a nie za małą kasę do końca życia jak wspomniał Mirek. Serio nie ma żadnych podwyżek albo premii? Bo ciężko mi uwierzyć że ludzie nie wnioskują o większą kasę.

Pracownikk
@Aleksander

Nie nie ma, za grosze robisz w warunkach brudu.

Alicja
@Pracownikk

Dziwi mnie to tak szczerze, nie podchodzisz do tego zbyt negatywnie? Szkoda, że premii ani podwyżek nie ma skoro tak piszesz, ale w takim razie za taką no powiedzmy sobie szczerze marną stawkę trudno byłoby tu normalnie pracować. Jak to się dzieje, że ludzie tu pracują w takim razie. Czym innym są motywowani?

@Alicja

Niczym, zmieniają się co miesiąc.

MARAD

Do tej pory nie zapłacili mi za metki !!!! 190 dni mija!!! (usunięte przez administratora) !!!!!!

Jak długo trwa proces awansu w Universe Print Mariusz Baranowski?

Monika R

Nie ma awansów. Ile wyrwiesz na początku tyle twoje.

Nergal

PIP powinien się tym zakladem Zainteresowac.Strata czasu Szkoda Nerwów!!!

Niemiec
@Nergal

Wszyscy na umowach 1/4 etatu , szkoda pracować

Jak jest z pakietem medycznym w Universe Print Mariusz Baranowski? Można dołączyć rodzinę?

Najlepszy człowiek

Rodzinę to można stracić a nie dołączyć w tej nędzy

Miras

A co to jest pakiet medyczny? Pan Mariusz nie zna takiego słowa. Niewolnika się zmienia nie leczy

Przedzalniana8

Dlaczego firma jest w rejestrze na Zaściankach? Adres to Przędzalniana 8. (usunięte przez administratora) Kiła i Mogiła :(

Czy pracownicy Universe Print Mariusz Baranowski chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Danuta

Czy próbowałeś w jakiś sposób interweniować lub zgłaszać zachowania, które uznałeś za mobbing? Jeżeli czujesz się nękany w pracy to jest to poważna sprawa, zarówno dla pracownika jak i firmy, która może mieć duże problemy z powodu takiego zjawiska.

RafałekP

Smażymy się na hali i podskakujemy w rytmie lat 80

Roman

Na dole widziałem komentarz, że firma zatrudnia na czarno. Czy to prawda? Może ktoś jeszcze to potwierdzić?

Lolek

No Pani Magdo az tak źle? To po co Pani tej roboty się trzyma? Aż tak Pani ja kocha czy lubi po prostu rządzić ludźmi?

Taka Pani

@Aleksander hmm co wspólnego mają świadczenia socjalne do marnych zarobkow?To może powinnam pójść do Caritasu żeby też mi doplacili do wypłaty? Co do premii fakt byla dwa trzy razy w roku. Ale rok ma 12 miesięcy...

Aleksander

Faktycznie nie można tego nazwać podwyżką. Czy kiedy tam pracowałeś mogłeś zwiększyć zarobki jakimiś dodatkami? Myślę tu o premiach lub świadczeniach socjalnych. Czekam na Twój komentarz.

Każdy może być zadowolony pracując w dobrej firmie tylko trzeba dobrze pracować.

Zadowolona

A ja tu pracuję i jestem zadowolona, a komu robić się nie chce to tylko narzeka. Nie wiem po co w ogóle Mariusz takich zatrudnia sciemniaczy i nierobów

Zostaw merytoryczną opinię o Universe Print Mariusz Baranowski - Zaścianki

• Jak się pracuje w Universe Print Mariusz Baranowski?

Zobacz opinie na temat firmy Universe Print Mariusz Baranowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Universe Print Mariusz Baranowski?

Universe Print Mariusz Baranowski
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.

Universe Print Mariusz Baranowski