Białystok

Opinie o ArteHome

ArteHome

Informacje na temat wynagrodzenia podawane są do wiadomości wybranym kandydatom na ostatnim etapie rekrutacji. Biorąc pod uwag zakres przeinaczeń jakich dopuszcza się Pan w powyższym komentarzu, przypuszczamy, że nie zakwalifikował się Pan ze względu na rażący brak umiejętności słuchania ze zrozumieniem.

Method Man

Witam. Na start firma nie daje umowy o pracę. Proponują natomiast umowe zlecenie przez okres 3 miesięcy, gdyż tłumaczą to tym, iż są to warunki które są uczciwe na początek dla obu stron. Na moje pytanie odnośnie mojej ewentualnej rezygnacji tj. rozwiązania umowy przed upływem 3 miesięcy dostałem odpowiedź że pieniądze nie zostaną mi wypłacone. Na rozmowie nie została mi podana informacja o wynagrodzeniu mimo iż pytałem dwukrotnie.

woro

@Krzysiek no wychodzi na to, że w tej chwili nikogo nie szukają.

Krzysiek

Jestem z Augustowa jak jest praca to ja chetnie przyjade. Gdzie te wakaty?gdzie mozna sie zglosic?

czarus

jak szukacie miłych i fajnych kolesi jestem chętny gdzie ogłaszacie wakaty?

Adam

A macie wakaty? wisi mi nedzny zryw kolesia pracy szukam.

ArteHome

Polecamy przekonać się osobiście jakie panują u nas warunki. Hejtu w sieci nie brakuje… i jak zwykle zamiast merytorycznych argumentów frustraci potrafią operować wyłącznie wulgarnym bełkotem, do którego nie warto się odnosić.

blum

nie radzę panuje bałagan mało płaca duzo wymagają o premii zapomnij

Zostaw opinię o ArteHome - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ArteHome