Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Stifler

Widać, że firma usuwa niewygodne komentarze. Mój zniknął z tej strony w przeciągu kilku tygodni:)

Polo
@Stifler

Łatwiej usunąć tutaj komentarz niż naprawić problemy wewnątrz firmy. Tam to rączka rączkę myje.

Kandytad

Jak wygląda rekrutacja do firmy ?

Nanana
@Kandytad

Tak, że jak podpasujesz mistrzowi to Cię weźmie, a jak nie to Cię odrzuci. Tylko subiektywna opinia o tym decyduje i szczęście na kogo trafisz podczas rekrutacji

@Nanana

Bo dostałem telefon z work service o rekrutacji w jaworze w mercedesie I mnie porostu zastanawia przebieg rozmowy I ogólnie

Teressa

Witam, czytam wasze opinie na temat pracy w owym miejscu.. Obecnie pracuje w firmie w uk która również jest związana z rynkiem samochodowym. Ze wzdlegu na sytuację jaka panuje w miejscu w którym obecnie pracuje zostanie zamknięte i przeniesione do innego kraju. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do Mercedesa.. Mam 4 letnie doświadczenie w pracy na lini montażowej. Polecacie i odradzacie????

Ona
@Teressa

Jak masz taką możliwość to omijaj to miejsce szerokim łukiem, dobra rada

X
@Ona

@Ona a ty się już zwolniłaś czy dopiero masz zamiar?Rynek pracy czeka na taki pracowników

Baba
@X

No tak, dla was najlepiej aby się zwolnił każdy kto nie należy do waszej kliki. W końcu mercedes to rodzinna firma XD

Fit
@Baba

W takim razie witamy w rodzinie

Hfdfcf

Witam ile jest zmian na bateriach A ile na silnikach

GDZIE JEST BARSZCZ
@Hfdfcf

Na silnikach 2 zmiany, na bateriach 3 zmiany.

Stefan
@Hfdfcf

Na dieslu też planują nocki od lipca.

Mecertyop
@GDZIE JEST BARSZCZ

A jakie godziny pracy

Operator Maszyn

Rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji... Patrząc na to że jest to nowa firma pozwalają sobie na pokazowa rekrutacje. Pytanie w większości nie mają związku z praca na produkcji. Najlepiej mówić że praca w Mercedesie jest twoim spełnieniem marzeń może wtedy Cię przyjmą i nie weźcie się mówić źle na wasz były zakład pracy nawet jak było tragicznie to mówcie że praca była świetna. Brak udzielenia informacji dlaczego Was nie przyjęli być może robią losowanie totolotka. Zobaczymy jak zakład ruszy pełną parą czy dalej będę głupie pytania czy branie ludzi do pracy jak popadnie.

Dlaczego zwolniła się z poprzedniej firmy,jakim jesteś człowiekiem,co powiedzieli by ludzie z którymi pracowałeś wcześniej na twój temat,jakiego przełożonego chcieli byście mieć, dlaczego mercedes,

Urlop

Kiedy będzie informacja na temat urlopów?

Bateria1974

Witam, chciałbym się dowiedziec dlaczego w szanujacej się firmie jest wykorzystywanie człowieka poprzez zatrudnienie przez work service już ponad 12 m-cy.? Ci ludzie w większości , pracują ciężej jak pracownik mercedesa, starają się, nie biorą l4!!!!!! Nie są w ten sposób docenieni przez zarząd!!!! Firma ma ich za nic!!!! Nie mają benefitow A już nie wspomnę o podwyżkach. Jak tak można ? Wstyd ...

DJA
@Bateria1974

A po jakim czasie przechodzi się na Mercedesa??

Jula
@DJA

Jak się spodobasz brygadziście lub mistrzowi

Lunatyk
@DJA

Według przepisów firma może na pod firmie trzymać się 18miesiecy a potem albo musisz przejść na firmę albo kopa ale do innej pod firmy przerzucą xD dla nas to niestety lipca sytuacja, ale od strony firmy mając ileś tak ludzi na pod firmie robią oszczędności no i w razie wu Worki pierwsze lecą

Xfaxian

Kiedy beda przyjęcia do pracy?

Mateusz W

Witam, pracowałem w Niemczech w Accumotive, mam spore doświadczenie, znam niemiecki, chciałbym aplikować do jawora na technik kontroli jakości do spraw bateri, czy mógłby ktoś napisać jakie są zarobki i czy warto, pozdrawiam

Bobi

Dlaczego silniki są tak pełne kolesiostwa? Duże ma znaczenie gdzie trafisz w tej firmie, wszsytko byle by nie diesel

@Bobi

A możesz konkretniej?

Sikor
@Bobi

Ryba psuje się od głowy

Jagusia

Chciałbym się dowiedzieć jak długo będziemy pracować ponad swoje możliwości , mam na myśli nadgodziny na benzynie i soboty , ludzie po 2 tygodniach są wykończeni .....

Wisienka
@Jagusia

Tak długo jak będzie potrzeba .

Aurela
@Jagusia

szkoda ze nieformalnie jesteśmy zmuszani to tego bo mamy umowy na czas określony i krzywo patrzy na nas jaśnie pani która tylko chodzi w kółko w tom i powrotem i udaje ze pracuje a My zasuwamy w okrojonym składzie i nieraczy nam pomoc bo tipsy sobie podrapie.No ale zmianowa ma inne przywileje

Ona
@Jagusia

A gdzie był wpis , jak długo można siedzieć na postojowym i mieć za to płacone , jak długo mogę przychodzić do pracy na 8 godz siedzieć na krześle spijać kawkę i nic nie robić i mieć za to płacone, czemu wtedy nikt nie protestował.

Baby
@Ona

To ciekawe, bo jak pracownicy baterii, którzy ponoć cały czas robia (nawet. A trzy zmiany i soboty) przyszli na benzynę bo nie mieli pracy to większość z nich poszła na L4 bo nie dawali rady. Zatem chyb nie jest tak kolorowo na tej benzynie... Co do pracy w Niemczech to wrócili ludzie z delegacji. Polska nie ma podjazdu do zakładu w Niemczech, zarówno pod względem socjali jak i plac.

Stonoga
@Baby

O właśnie, Mercedesie, kiedy my w Jaworze będziemy mieć zamontowane przy liniach maty antyzmęczeniowe - w ramach standaryzacji miejsc pracy w Waszych firmach na całym świecie?

Poli
@Stonoga

Niemcy się szanują i dbają o swoich, natomiast tutaj Polacy którzy myślą że złapali Pana Boga za stopy, bo pracują w mercedesie, dokręcają śrubę aby się przypodobać

She

Jest marzec a nie ma żadnej informacji o urlopach? Znowu mamy czekać pół roku na jakąkolwiek informacje?

Nikt

Mam pytanie do Zarządu Spółki. Dlaczego w automatach do kawy nie ma mleka? My pijemy w większości kawę z mlekiem. Wybaczcie, ale tak się nie da pracować nie tak się umawialiśmy wyszło szydło z worka otwarła się puszka pandory. Sam widziałem jak do biura były znoszone ogromne ilości mleka w kartonach a w automatach…. PUSTKI!! Już nie chce pisać o BARSZCZU on idealnie pasował do pierożków a jego też brak.

@Nikt

Mleko jak mleko, ale ja o BARSZCZU porozmawiam z Andrzejem na spotkaniu. To się w głowie nie mieści żeby taki BARSZCZYK zastąpić rosołem. ten rosół to przecież jest woda z solą. Nie rozumiem tego w Polsce jest duży dostęp do buraka.

Banan
@Nikt

Ok, na chwilę żarty na bok. Pracuję na 3 zmiany. Owoce zatem widzę raz na trzy tygodnie. Już pomijam fakt, że chytre babki chowają po szafkach ile się da. Skoro są owocowe wtorki i czwartki, to ja jako monter też chciałbym zjeść jakieś jabłko nie tylko na pierwszej zmianie. Skoro w biurach owoce są cały tydzień, i to nie tylko jabłka i banany, bo mają tam jeszcze kiwi, winogrona itd. to myślę, że o nas monterów też można by zadbać. W końcu ogłoszeniu o pracę jakiś czas temu bardzo się tymi owocami chełpiliście.

Marian
@Banan

O czym Ty mówisz ? Pracuje w biurze na 3 zmiany i mamy również tylko owoce na 1 zm, do tego O wiele mniej.

Forest
@Marian

To zapraszamy na produkcję

szok_niedowierzanie
@Nikt

Przepraszam że tak nieśmiało wtrącę... czy brak barszczyku i mleka to jedyne problemy w tej firmie? Oj to Zarząd tego nie udźwignie :)

Gucio

Pani z GSM2, która pracuje na end, by się ogarnęła z chowaniem owocow po torbach, kieszeniach i gdzie tylko można, wynosząc poza teren zakładu. Myśląc ze nikt nie widzi… Owoce są dla pracowników Mercedesa!!!

Japko

Ciekawe czy zarząd w Niemczech wie co się dzieje u nas w firmie? Szumne zapowiedzi, a na goworku nota 1,5 XD mówi o tym co pracownicy myślą o firmie.

@Japko

Ciekawe czy pracownicy wiedzą, jak wygląda praca w zakładach w Niemczech?? Na pewno nie ma darmowych obiadów, kawy herbaty, barszczu, owoców, darmowych transportów etc, etc. Może zamiast ciągle narzekać, warto docenić to, co otrzymujemy od pracodawcy, który nas rozpieścił do takiego stopnia, że chwilowy brak kubka w automacie, czy zamiana rosołu na barszcz, wywołuje u pracowników oburzenie i tym samym MBMPL otrzymuje miano najgorszego pracodawcy na świecie...

Papko
@.

Daruj sobie, za takie samo wynagrodzenie jak tam możemy sobie sami kupić...

Jabłko
@.

Jeśli rozpieszczaniem nazywasz darmową kawę, obiady czy transport czyli to co teraz oferują praktycznie wszystkie duże zakłady w okolicy i jednocześnie pobierasz najniższe wynagrodzenie spośród tych zakładów to gratuluję braku ambicji.

Ohohoho
@Japko

A co się niby dzieje , pracować Wam się nie chce i aferę o byle bzdurę robicie. Zajmijcie się swoją pracą a nie narzekaniem i obgadywaniem innych

Pffff
@Papko

To jedz do Niemiec, będziesz zarabiać jak oni. W czym problem. Może jeszcze (usunięte przez administratora) Ci wycierać w toalecie bo Ci się należy ...

Zażenowany

Wszyscy tutaj narzekacie jak wam to jest tutaj źle i że zmuszają was do nadgodzin.. ale nie pamiętacie jak siedzieliście i nic nie robiliście przez miesiące a wypłatę dostawaliście praktycznie za nic? Postojowe które było dotychczas też było płacone.. łatwo się przyzwyczaić do dobrego ale jak już produkcyjna się zaczęła pełną parą to już jest problem.. 2 tygodnie nadgodzin i jedna sobota a już jest afera.. jest ciężko, nie powiem ale chyba większość z nas dostała pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej czy będzie w gotowości pracować w nadgodzinach.. informacje o nadgodzinach dostajemy wcześniej i mamy wybór czy chcemy czy nie chcemy.. ja też nie byłem na wszystkich nadgodzinach i żadnych konsekwencji z tego tytułu nie mam. Myślę, że lepiej załatwić wszystko rozmową a nie żalić się na goworku i tym samym psuć wizerunek firmy. Przesyłam wam dużo energii na ten tydzień !! Damy radę! Monter

Zadowolony
@Zażenowany

Racja, nikt nikogo nie zmusza przynajmniej na RM , kto pracował wcześniej na produkcji ten doceni wszystko co tutaj mamy. Pozdrawiam GSM2

Zadowolona
@Zadowolony

Zgadzam się, jeśli ktoś ma pojęcie o tym jak wygląda praca i traktowanie własnych pracownikow w innych firmach to na pewno na plus odnotuje wiele rzeczy, które oferuje mercedes. Prawda jest taka że jeśli ktoś chce pracować to pracuje, i raczej nie ma na co narzekać.

Rafał

Dzień dobry, zamierzam aplikować na stanowisko technik ds. Baterii. Jak wygląda praca technika i czy zarobki są zadowalające. Pozdrawiam

Rafał
@Rafał

Witaj praca ciężka ale zarobki bardzo dobre, po roku czasu spokojnie (usunięte przez administratora)podstawy. Zapraszamy

Marcel
@Rafał

W automatach nie ma barszczu. Jeżeli istnieje realne prawdopodobieństwo, że znajdziesz pracę z barszczem to warto próbować dalej.

Nowa
@Marcel

Hej może kupić Ci ten barszczyk ????sam dobrze wiesz że się nie doczekasz ????

Do MBMPL

Dlaczego usuwacie nieprzychylne komentarze i zamykacie ludziom usta na goworku? Nie lepiej skupić się na poprawie tego co jest w firmie aby takich komentarzy nie było? No chyba że celem MBMPL jest piękne wyglądanie na zewnątrz (nowoczesna fabryka, standardy daimlera) niż poprawa tego co źle funkcjonuje wewnątrz zakładu

Buli
@Do MBMPL

Bo to trzeba porozmawiać z ludźmi i się zapytać co jest nie tak, a dla nich lepiej zamiatać wszystko pod dywan

@Do MBMPL

Szanowni Państwo, zgodnie z regulaminem GoWork mamy prawo i możliwość archiwizowania komentarzy, które: zawierają dane osobowe lub prywatny numer telefonu, naruszają dobra osobiste, ujawniają tajemnicę handlową firmy, zawierają wulgaryzmy, zawierają zarzut popełnienia przestępstwa, opinia jest niemerytoryczna lub dotyczy innej firmy. Tylko i wyłącznie w takich przypadkach możemy ją archiwizować. To portal GoWork ostatecznie decyduje, czy dany komentarz zostanie zarchiwizowany. Zachęcamy do otwartego dialogu wewnątrz firmy. Pozdrawiamy Zespół komunikacji i PR MBMPL

Gumol
@Do MBMPL

Kolego lub koleżanko Usuwają komentarze jak i pracowników którzy mają swoje zdanie . Jeśli jesteś bez swojego zdania oraz brak Ci ambicji to nadajesz się idealnie do Nich.

Twoj Kolega

Witam mam pytanie Kiedy bedą przyjęcia na silniki / baterię i czy biorą bez większego doświadczenia tylko z checiami do pracy

Kandytad

Kiedy są u was przyjęcia?

Forfel

Dlaczego usuwacie posty i niewygodne pytania zadawane przez pracowników w zamian wklejane są te głupie pytania o rekrutacje i wolne stanowiska, kandydatom wyjaśnijcie czym jest ta firma i praca podczas rozmowy.

Fortel
@Forfel

Taka firma , ściema , fikcja , wielki Mercedes a wewnątrz (usunięte przez administratora)

Neutral
@Forfel

Może dlatego ze nie ucina się dłoni która ciebie karmi. Jak masz jakiś problem to załatw to wewnętrznie, a nie przez portal. Tylko dokładnie w tym jest problem! Na wewnętrzną rozmowę brak Tobie odwagi, więc najlepiej lecieć anonimowo tu.

Buba
@Neutral

Bo może się boją że im nie przedłużą umów jak się odezwą. Przypatrz się jak od nowego roku nie przedłużają umów tym niewygodnym

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 757.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 83 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.