Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Opinie o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Niebieskie oko

A ja bardzo pozdrawiam śliczną Agnieszkę z obszaru czwartego . Zawsze patrzę na Ciebie.

@Niebieskie oko

A którą Agnieszkę? Na obszarze 4 są trzy Agnieszki :D

Endzi

To są jakieś żarty czy ktoś może mi wytłumaczyć jak odbywa się planowanie produkcji na eb. Tyranię po 10h. Teraz jeszcze w sobotę na 8 h trzeba przyjść do pracy. Od poniedziałku praca po 12 h druga zmiana to jest jakaś farsa i nieporozumienie. Plany na 60 baterii a dziennie a dzienny wynik to ledwie 30. Może ktoś mi to wytłumaczyć. Jeżeli tak sprawa ma wykładać to pierwszy ruch inspekcja pracy

Me
@Endzi

Jeżeli masz tez tyle odwagi porozmawiać o strikte wewnętrznych tematach wewnętrznie to szacun! Te bzdury które opisujesz tu zewnętrznie i anonimowo tylko świadczą o twoim intelekcie

Misia

Czy ktoś się znów pożegnał z IT? Straszna rotacja, co chwile nowe ogłoszenia...

biorąc
@Misia

pod uwagę ilu przypadkowych ludzi tam pracuje i jak bardzo niemiecka część zespołu udaje, że pracuje to się wcale nie dziwie :D

ktos
@biorąc

wszystko sie kreci wokol kasy. zeby zaoszczedzic porobili z dzieci bez doswiadczenia analitykow biznesowych w it

Pisuar
@ktos

Tak, wszystko się kręci wokół kasy, tak jak w każdej firmie, każdym biznesie. I tam było, jest i ma być. Jeżeli uważasz inaczej, to zapewne jesteś z pokolenie "dajmy wszystkim po równo nic!". Nie podoba się w firmie, zapraszam do zmiany. Nie tak łatwo, bo samemu nic się nie reprezentuje? Lepiej lać hejt na innych motywowany swoim brakiem komptenecji? W IT pracują osoby młode, ale również i doświadczone z wpisami z CV z wielkich globalnych korporacji, nie tylko z pcimia górnego. Dzięki temu, te młode osoby pracujące jako BA, mają się od kogo uczyć. Czy to dobry model? A czy firma zaczynała od fabryki silników, teraz doszła fabryka baterii, a za chwile kolejne....a więc czy to dobry model, odpowiedz sobie samemu.

Haha
@Pisuar

Widać właśnie to jak wspaniale zespół IT współpracuje, kablowanie kolegów, zazdrość, zawiść, załatwianie haków na współpracowników u rodziców i krewnych. No może w końcu Wam kumatego dyrektora załatwili, ale od kolegów w IT niczego sie nie nauczysz, bo nie mają czym się podzielić. Słoma z butów im wystaje...

poszkodowany?
@Haha

A Tobie kto nadepnął na odcisk w IT? Może to że zespół IT nie chciał współpracować z Tobą nie oznacza że nie współpracuje z innymi... polecam trochę autorefleksji a nie widzenie problemu i winy we wszystkich dookoła oprócz siebie

Haha
@poszkodowany?

To po co ściągacie ludzi do zespołu z którymi nie chcecie współpracować? Widzisz w tym logikę? Dlatego może polowe z Was zamienią wkrótce na poddostawców

Misia
@Misia

Byłabym szczęśliwa gdyby pozbyli się całego tego IT praktycznie zbędny dział, w przypadku istotnych spraw i tak wzywani są poddostawcy, wysokie mniemanie, brak szacunku do operatorów, no w większości rozwydrzona dzieciarnia której przygotowano bałwochwalcze stanowiska w j angielskim dla podniesienia ego... po opiniach ludzi najbardziej krytykowany dział w całej firmie całe szczęście rozwiązanie już w drodze

Tajniak
@Pisuar

To powiedz to swojemu przełożónemu, współpracownikom, kadrom, prezesowi, że przychodzisz tylko dla kasy i masz resztę gdzieś... no śmiało dajesz, był taki juz jeden co wyśmiewał swój zespół od ideowców, tylko hajs owszem, ciągle mało...

DlaZasady
@poszkodowany?

Tzn., że w firmie dyskryminacja ma się dobrze.... a to z jakiego powodu się nie współpracuje z jednym a z drugimi tak? Bo sympatie, bo ktoś ma krzywe spojrzenie, za dobrym samochodem jeździ, niewyraźnie się wysławia, inaczej się ubiera, przyjeżdża nie z tej miejscowości albo kibicuje niewłaściwemu klubowi sportowemu, a może ma złą narodowość lub kolor skóry? Jak łatwo przekraczać pewne granice to świadomości brak. Czy muszę tłumaczyć na jak niskim poziomie jest kultura w tym zakładzie?

Gdzie jest barszcz

Drogi Mercedesie Mam prośbę do was a właściwie do osoby która zajmuje się zakupami czy może ci w tym roku zrobić tak żeby nie było tych kart Edenred w tamtym roku w firmie mówiono że tą kartą można płacić wszędzie gdzie są akcesoria dziecięce niestety mi ta sztuka się nie udała próbowałem wszędzie zaczynając od Decathlonu poprzez CCC a także Euro AGD byłem w Oszołomie Byłem w Kauflandzie i niestety nie udało mi się efekt był taki że ów karta do tej pory leży u mnie na półce I nic z nią nie mogę zrobić jeszcze raz wasz proszę Szanowny Mercedesie Nie dawajcie tych kart w roku

@Gdzie jest barszcz

Karta działa, tylko musisz się zalogować na swoje konto i przelać pieniądze na tą kartę. Pieniądze są, i uwierz mi co jak co ale ta kartą opłaciłam rachunek w leroy.

@Gdzie jest barszcz
@*

To chcesz powiedzieć przyjacielu że jeszcze muszę tą kartę zasilić to są cuda niewidy ja dziękuję jeszcze raz proszę Mercedesa mi nie dawali tych kart Cześć Po prostu porażka Dla zwykłego szarego operatora to jest kosmos

@@Gdzie jest barszcz

Szanowny Panie, prosimy o podejście do koleżanki w lobby w budynku nr 3, chętnie pomożemy. Karta jest ważna do końca czerwca, zatem na pewno będzie można ją jeszcze wykorzystać. Pozdrawiamy Zespół komunikacji i PR MBMPL

Szok
@@Gdzie jest barszcz

Razem z kartą dostałeś info jak się zalogować. Tak trudno przeczytać? Tekst w języku polskim, drukowane litery, podana strona do logowania... A na stronie wszelkie info o aktywacji karty. I informacje co zrobić, żeby kartą móc płacić. A płacić można praktycznie wszędzie. Tylko Szary operatorze musisz się wysilić, uruchomić szare komórki i poczytać ze zrozumieniem. Dostałeś KARTĘ. Środki są przelewane na twoje KONTO. Po zalogowaniu się na podaną w informacjach stronę widzisz ile pieniędzy zgromadzonych masz na KONCIE. Klikasz doładuj KARTĘ, i z twojego konta, środki są przelewane automatycznie na twoją kartę. I wtedy możesz nią płacić... Przeczytanie ze zrozumieniem kilku zdań naprawdę nie zaboli...

@@Gdzie jest barszcz

Nie, nie musisz jej zasilać. Twoje pieniądze są na koncie tej karty, musisz jedynie przelać je i aktywować tą kartę bo ona jest nie aktywowana. Zadzwoń do HR, podpytaj powinni Tobie pomóc

Operator Maszyn

Rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji... Patrząc na to że jest to nowa firma pozwalają sobie na pokazowa rekrutacje. Pytanie w większości nie mają związku z praca na produkcji. Najlepiej mówić że praca w Mercedesie jest twoim spełnieniem marzeń może wtedy Cię przyjmą i nie weźcie się mówić źle na wasz były zakład pracy nawet jak było tragicznie to mówcie że praca była świetna. Brak udzielenia informacji dlaczego Was nie przyjęli być może robią losowanie totolotka. Zobaczymy jak zakład ruszy pełną parą czy dalej będę głupie pytania czy branie ludzi do pracy jak popadnie.

Dlaczego zwolniła się z poprzedniej firmy,jakim jesteś człowiekiem,co powiedzieli by ludzie z którymi pracowałeś wcześniej na twój temat,jakiego przełożonego chcieli byście mieć, dlaczego mercedes,

Jeśli jest wprowadzona zmiana light to może niech 1 brygadzista będzie "pracował" na dwa obszary? A pozostali niech idą na baterie, benzynę czy gdzie tam chcą. Fakt jest taki, że z nudów to niektórzy zasypiają.

Magdalena
@Nowy

Fakt jest taki, że zasypiali już przed podziałem na zmianę lżejszą. Na końcowym na 13 obszarze są 4 stacje. Na innych obszarach po 5 maksymalnie po 6 stacji. Jest zatem sytuacja, w której monterzy muszą pracować prawie 8 godzin w takcie a w tym czasie brygadziści z nudów ściągają sobie kolejna gierkę na telefon, albo odpalają kolejny filmik na youtubie. Jest oczywiście kilka wyjątków.

Czy ktoś może się wypowiedzieć o dziale logistyki? Jak wyglądają zarobki?

Neon

Czy może mi ktoś powiedzieć czego spodziewać się na GSM2? Nie chce czytać prywatnych pretensji, ani wnikać w istnienie ukladow ciekawi mnie bardziej czy oni tam nowych nauczą, wyjaśnia pokażą, jak się tam zaaklimatyzować, dopasować, jak podchodzą do nowych itd. mam mieć przeniesienie i nie wiem czy się stresować czy po prostu nic się nie zmienia i praca jak dotychczas? Od razu zaznaczę ze jest mi obojętne na jaką stacje i gdzie trafię bo szybko się uczę, chodzi mi bardziej o atmosferę

Obiektywny

Obiektywnie patrząc co się dzieje w firmie a pracuje na linii wychodzę z założenia ze 90% wpisów pochodzi od osób dla których praca w MBMP jest pierwszą w życiu ,Wy jeszcze nie widzieliście firm w których na żadnym chwilowym przestoju byście dalej siedzieli i patrzyli w telefon tylko każda Wasza wolna chwila była by wykorzystana na pracę np sprzątanie ,wyklejanie linii,malowanie linii itd a w MBMP macie luzik w pakiecie z dobrym benefitem i tak jest dla Was źle. Ludzie naprawdę w całej okolicy jest mnóstwo firm w których niema takich warunków pracy /płacy itd szanujcie to co macie i obecny czas bo pandemia się skończy i MBMP wskoczy na założy plan produkcyjny czyli 3zmiany w będziecie płakać ze dużo trzeba robić!!! Mamy robić bo po to Mnie/Ciebie zatrudniono abyśmy pracowali i za to Nam wszystkim wypłacają pensje. Pozdrawiam.

Serio
@Obiektywny

Oooo poważanie, przecież wymagania są zawsze na poziomie kilku lat w środowisku produkcyjnym, to jak to 90% ludzi bez doświadczenia. No i te rekrutacyjne sito trwające po kilka miesięcy na jedno stanowisko bo tak ciężko wybrać kandydata bez doświadczenia? No coś tu nie gra...

Z dielesa na benzynę. Zmiany miały być na 2 tygodnie. A dziś powiedziano, że zostajemy na benzynie za stałe... Nikt nie pytał o zdanie, tylko przenieśli nas jak śmieci. Ciekawe co zrobicie jak przestanie być problem z częściami i wróci normalna produkcja na diesela. Zatrudnicie nowych, którzy zajmą nasze miejsca? To my tyle czasu się staraliśmy, wykonywaliśmy jak najlepiej nasze obowiązki, a teraz jak śmieci wywalone na drugą linie na stałe! Szkoda, że zapominacie, że niektórzy dojeżdżają razem i teraz część osób będzie mieć problem z dojazdami. I dlaczego rozbiliście jedna zmianę? Na drugiej mistrz potrafił się postawić i tamte osoby są "bezpieczne"... Tak się nie postępuje z ludźmi. Nie pyta o zdanie, kłamie, że owe przejście na drugą linie jest tymczasowe... Nie szanujecie nas. Nie zdziwcie się, że się tym samym odpłacimy. Już wielu spośród nas mówi o zwolnieniu się, jeśli nie zostaniemy przywróceni na "naszą linie"...

Niedługobylypracownik

Kłamali nam do ostatniej chwili, a teraz nawet nie chcą z nami rozmawiać i wyjaśnić tego. Jeszcze zabierają nam zaplanowany urlop w okresie wakacyjnym, bo benzyna ma pierwszeństwo i zostaje nam wrzesień i październik. Jeden wielki żart ta cała firma

Qqq
@Niedługobylypracownik

Niedopuszczalne jest odwołanie pracownika z urlopu z powodu zwykłych okoliczności i potrzeb pracodawcy.Urlop wypoczynkowy jest jednym z podstawowych uprawnień każdego pracownika. Wynika on nie tylko z Kodeksu pracy, ale jest również zagwarantowany w samej konstytucji.

Pracownik diesla

Pisałeś lub pisałaś tą wiadomość o godzinie 10.49, a wiemy, że benzyna pracuje tylko na dniówki. O tej godzinie nie mają przerwy. Chyba nie jest tam tak źle skoro miałaś czas się tak rozpisywać. Robiłaś to na lini rozumiem? Wiec przestań narzekać i do roboty.

@Pracownik diesla

Nie miałam tylko miałem jak już coś i nie bądź taki hop do przodu, bo niedługo też będziesz na benzynie. Jakbyś nie wiedział, to pracownicy diesla mają przerwę o 10.30 i o tej godzinie my przeniesieni zostaliśmy wysłani na obiad

Jojo

Zmieniają nas to powinni zmienić mistrzów,i zrobić rotację,i ciekawe czy im to będzie po nosie

@Qqq

Ludzie nikt nikogo nie odwołuje z urlopu, nie wiecie co piszecie, plan urlopowy jak sama nazwa wskazuje to tylko plan, żeby kogoś odwołać to musi być na tym urlopie, jak ktoś chce pracować to jest mu obojętnie czy pracuje na dieslu benzynie czy bateriach, popatrzcie trochę na siebie z jakiegoś powodu zostaliście wybrani do przeniesienia, raczej nie za bezproblemowa pracę. Nikt Wam jeszcze nie pozmieniał urlopów, pracujecie jak inni a już narzekacie , pora spojrzeć na siebie a nie wiecznie wytykać innych palcami

Pracownik diesla

Przecież nie wysyłają nas do Chin tylko na drugą linię. Ja mogę nawet dziś się tam przenieść. Ciesz się, że masz pracę.

@Pracownik diesla

W takim razie zamień się z kimś z nich jak jesteś taki hop do przodu.

Przeniesiony

Inaczej bys spiewal gdybys byl wsrod nas... punkt widzienia zalezy od punktu siedzenia... chyba ze jestes jednym z tych ktorzy chodza i udaja ze jest wszystko jak byc powinno

Justyna

Cieszcie się że firma daje wam możliwość przejścia na inną linie a nie zwalnia was , to firma dyktuje warunki a nie wy... Jeszcze by tego brakowało że work będzie się panoszyć , macie pracę to pracujcie i tyle , jeśli wam się nie podoba cześć jak czapka , na wasze miejsce jest wielu chętnych , przez takich jak wy robi się tylko (usunięte przez administratora)...

Szanowni Państwo, prosimy o potwierdzanie informacji u przełożonych oraz zachęcamy do rozmowy z brygadzistami oraz mistrzami, bądź HR BP w celu wyjaśniania podobnych sytuacji. Pozdrawiamy Zespól komunikacji i PR

Przeniesiona
@Przeniesiony

I tak ci źle? Dziś 4 dzień na benzynie. Nic nie robimy, albo prawie nic. Na dieselu byśmy teraz zapierdziel mieli, a tak to sobie spokojnie siedzimy. Fala krytyki na pokaz, że na chwilę trafiliśmy na benzynę, a naprawdę widać, że wcale nie jest tak źle, tym co najwięcej komentują w jakiej złej sytuacji się znaleźli

Gorszy pracownik
@Justyna

Co to za tekst ?"brakuje żeby work się panoszył?" Każdy pracuje na dieslu tak samo ciężko ( benzyna inny świat :)) . Nieważne czy przez Worka czy na firmie swoje musisz robić. Ale niezrozumiałe jest to że dajesz z siebie wszystko przez kilka miesięcy i tkwisz na tej beznadziejnej umowie z podfirma a przychodzą nowe osoby na benzynę i na dzień dobry mają wszystko.

Oserwator

Ta strona to tragedia, nie można zostawić na tej stronie negatywnej krytyki, szczerej prawdy, co nie wygodne zaraz usuwają. Ile za to wam płacą??????

@Oserwator

A dlaczego wewnątrz firmy nie głosicie tej szczerej prawdy, tylko pod anonimowymi nickami na tym śmieciowym forum?

@Oserwator

Jeśli szczerej prawdy ,to czemu szczerze nie powiesz temu komuś co cię boli tylko wylewasz tu bolączki... Nie masz odwagi ?

Def
@Abc

Nazywasz się Abc? Czy nie masz odwagi? Obciach. Ta strona jest po to żeby pisać opinie. A opinie są pozytywne lub negatywne. Chyba wiesz?...

@Oserwator

Szanowni Państwo, zachęcamy do wyrażania opinii i jeszcze bardziej zachęcamy do rozmów wewnątrz firmy z przełożonymi czy też HR BP. Pozdrawiamy Dział komunikacji i PR

@Def

A ty nazywasz się Def ??? Czyżbyś nie miał odwagi hmm... Niech każdy zacznie od siebie wtedy będzie dobrze...

XYZ

To co dzieje się od pewnego czasu to cyrk! Zero rozmowy z pracownikiem,słowa wyjaśnienia. Pracownicy są postawieni przed faktem, nie ma możliwości negocjacji. Nikt nie chce pomóc rozwiązać problemu, bo mistrzowie i liniowi nie chcą narażać swoich stanowisk a brygadziści nie mają nic do powiedzenia w tym zakładzie. Przyjmując się mydlono oczy,że będzie to inaczej wyglądać a tymczasem pracowników traktuje się gorzej niż zwierzęta. (usunięte przez administratora) mają lepiej niż zwykli pracownicy mercedesa. Szkoda tylko, że Ci „zwykli” pracownicy tworzą fundament tej firmy....

Zadowolony
@XYZ

Oby (usunięte przez administratora)w chlewie dostawały obiady za darmo , owoce, kawę , dojazdy , roczne premie , podwyżki co roku. Ludzie ogarnijcie się przychodzicie do pracy a (usunięte przez administratora)pociskać

@XYZ

Szanowni Państwo, zachęcamy do otwartego dialogu z przełożonymi na temat Państwa oczekiwań. Konstruktywny feedback dany drugiej osobie, wyrażony z szacunkiem, doprowadzi do zmiany. Pozdrawiamy Dział komunikacji i PR

ABC

To co się tu dzieje to jakiś cyrk i (usunięte przez administratora) nawet gorzej. Brak poszanowania pracownika, nikt się z nami nie liczy. Informację na ostatnią chwilę. Zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Dosłownie czujemy się jak ,,(usunięte przez administratora)". Niektórzy pracownicy diesla co zostali przeniesieni, już drugi dzień są bez obiadu. Nie wspominając już o traktowaniu nas tam, jak byśmy byli jacyś gorsi. Ogólnie dużo by wymieniać... Podsumowując odechciewa się wszystkiego i nie chce się tu przychodzić.

Blondi
@ABC

To nie przychodz w czym problem ???

Ona

Szybkie pytanie, dlaczego Mercedes decydując o terminie urlopu wciąż zabiera kolejne dni przez to że nie ma części? Za dużo urlopu mamy? Brak części nie jest nasza wina....

Nastradamus
@Ona

Bo samochody się nie sprzedają

Hans
@Ona

Taka polityka firmy nic nie poradzisz, robią co chcą...

@Nastradamus

To nie jest wina pracowników... I tak się za nas decyduje kiedy mamy urlopy, na dodatek zabierają nam urlopy bo nie ma części... Zaraz na nasze potrzeby mieć urlopu nie będziemy....

@Hans

To że samochody się nie sprzedają nie są naszą wina, pracownicy są gotowi do pracy i nie dość że firma zabiera 10 dni na urlop w terminie który im odpowiada to jeszcze zabierają nam nasze wolne które pewnie by się przydało w innym czasie.... A tak firma się chwali że jest numerem 1 i są najlepsi....

Premium
@Ona

Od czego to się zaczęło... od niespodzianek nadgodzin, od uwalenia premii pod byle pretekstem, zabierania przerw, teraz zabierają urlopy co jeszcze .... dobrze, ze jeszcze wynagrodzenie w terminie płaca ale może i tego nie będzie wkrótce.... w mediach oczywiście odtrąbienie sukcesów a wewnątrz organizacyjna porażka... siać robienia z ludzi idiotów i przymuszania do propagandy

@Premium

Dokładnie....zabieranie premii bo inna hala nie zrobiła planu...zarobki nie są rewelacyjne a jeszcze część nam się zabiera a niby fabryka numer 1

Miszcz
@Ona

Fabryka numer 1 owszem, ale na pewno nie pracodawca nr 1, no chyba, że dla członków rodzinki...

@Nastradamus

Szanowni Państwo, zgodnie z informacją dostępną na media.daimler.pl wyniki finansowe za rok 2020 były dużo lepsze od oczekiwanych i to pomimo pandemii COVID-19. Oczekiwania względem roku 2021 są na wysokim poziomie, a liczba do tej pory sprzedanych samochodów wynosząca ponad 590 tysięcy sztuk wskazuje na wzrost o 22.3% i daje powód do dumy. Pozdrawiamy Dział komunikacji i PR MBMPL

Lolek
@Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.

Co z moim komentarze z dziś rano? z 9:33?? Dlaczego jedne pojawiają się od razu a inne są usuwane..

@Ona

Szanowni Państwo, MBMPL jest firmą, która przestrzega przepisów Prawa Pracy. W kwestii urlopu wypoczynkowego, spółka nasza nie postępuje niezgodnie z przepisami. Urlop wypoczynkowy jest jednym z najważniejszych uprawnień pracownika. Wyjątkiem jest obecnie panująca sytuacja (określona w art. 15gc Ustawy z dnia 02.03.2020r.), spowodowana stanem zagrożenia epidemiologicznego, gdzie pracodawca może wskazać pracownikowi termin wykorzystania urlopu zaległego. Jeśli mają Państwo wątpliwości, prosimy o kontakt z przełożonymi- mistrzami czy menedżerami lub HR BP. Pozdrawiamy Dział Komunikacji i PR MBMPL

@Ona

Zmusili Was do podpisania umowy? Nie wiedzieliście jakie są warunki zatrudnienia? Czy jednak świadomie decydowaliscie się na premiowe wynagrodzenie?

Panna Zuzanna

Czy wy wszyscy zapomnieliście, że jest pandemia? Że gospodarka podupadła na prawie każdej płaszczyźnie? Spójrzcie może na to, że firma od początku pandemi nie wyrzuciła pracowników, a wręcz przeciwnie ciągle ich zatrudnia. Daje pracę w dobrych warunkach. A to, że dostajecie wczasy pod gruszą to też plus, nie każda firma to robi. Jestem tu praktycznie od początku i zauważyłam, że im więcej ludzi tym więcej problemów

@Panna Zuzanna

Widać dla niektórych podstawa + premia wynikowa + premia absencyjna, to mało. Nie wspominając o wczasach pod gruszą, prywatną opieką medyczną, kartą sport/kultura... A do tego firma robi co może, żeby nie zwalniać pracowników w dobie pandemii... Mało tego wszyscy się cieszą jak są wysyłani na postojowe, a potem lament, bo dostaną odrobinę potrąconą premie absencyjną przy wypłacie (inne zakłady za postojowe płacą jedynie 80% nie 100% podstawą, a premie są całkowicie "kasowane"). Ludzie nie doceniają tego co mają. Tak wam źle - nikt nie trzyma na siłę...

Mam pytanie czy praca w tym zakładzie jak i podejście do pracownika jest czysto merytoryczne i obiektywne czy tak jak w innych miejscach rządzą prywatne sentymenty? Czy jest to firma która reprezentuje standard wyżej?

Wojtek
@Piotr

Jak kolega napisał to kierat nutę 8h plus 2h w Autobusie życia nie masz...

@M
@Wojtek

Zawsze możesz dojeżdżać samochodem jak ci źle autobusem. Lub znaleźć pracę bliżej miejsca zamieszkania A nie tylko narzekać że pół życia w autobusie. No i że praca 8 godzin ????

Pracownik Diesla
@Piotr

Niestety podział na bardziej i mniej lubianych jest widoczny golym okiem

Zły

Nie polecam nikomu pracy tutaj. Pieniądze to nie wszystko, a atmosfera w pracy i traktowanie pracownika poniżej zera. Możesz się starac, dostawać pochwały, a i tak zostaniesz gdzieś z dnia na dzień przeniesionych, bo nie jesteś ich pupilkiem

Qqq
@Zły

Ale w kim jest problem ? W brygadzistach czy mistrzach ?

Zły
@Qqq

Jedno i drugie

Ok

Kiedy ludzie z WorkService przejdą ma umowę z Mercedes?

Onaona

Szukam dojazdu na 2 zmiany ze Złotoryii czy ma ktoś wolne miejsce obecnie moja zmiana to 2 poproszę o informację.

Zainteresowana

Czy ktoś z was pracuje na logistyku ? Proszę o informację na temat tego stanowiska.

PB 300

Pracuje na Frontend i nasz kolega bliski przyjaciel brygadzisty,udaje drugiego brygadzistę choć nim nie jest i miksuje się od pracy ,gdzie można to zgłosić żeby skończyć z patologią na naszej zmianie

Pb300
@PB 300

Również pracuje na Frontend i nie rozumiem po co siejesz anonimie taki ferment? Z wyjątkiem Brygadzisty i ww. jest jeszcze jeden, który również lata po lini jak postrzelony pozytywnie postrzelony :) Nikt Ci nie broni nauczenia się każdej stacji jak tych dwóch ... Może wtedy przełożony cie doceni, zaufa i pozwoli siebie zastąpić podczas swojej nieobecności w pracy. Jakbym miała z kimś problem, to nie zalilabym się na forum. Pozdrawiam

@PB 300

I to jest miejsce, gdzie trzeba się tym chwalić/ żalić? GoWork ma wysłać posiłki?

Ciekawy

Zastanawia mnie to dlaczego jest tak dużo negatywnych wpisów, czy ludzią nie chce się pracować? Czy faktycznie blask gwiazdy wygasł i nadeszła rzeczywita prawda? A miało być tak cudownie!!!!!!

@Ciekawy

Bo jest dobrze, ale ludziom się w (usunięte przez administratora) poprzewracało od dobrobytu i zapomnieli, ze może być źle. A brakuje im odwagi cywilnej, żeby wprost powiedzieć co jest nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 760.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 83 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.