Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

telma

jasne ze tak...wesolych, wesolych... najwazniejsze zeby bylo wesolo...HEJ HEJ HEJŻE HA zatanczmy wszyscy razem wesolego o-ber-ka :-)))

@telma

Ja wolę kankanaaa

telma
@lubiący lody

kankana to z rana/ a oberki pod kolderki ;-)

lubiący lody

A Tobie życzę troszkę zdecydowania tzn żebyś podjął/podjęła decyzję pod jakim nick zostaniesz i odrobinę rozumu bo na większą zmianę nie można liczyć więc chociaż odrobinkę

Wesołych Świąt

tomasz
@lubiący lody

wesolych... :-)))

KowalSwegoLosu

fajnie i pewnie nie tylko ona lubi ten sport:D arek tez swiety nie jest:D

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ityle

wcześniej też takie dawali :) a porozumienie, normalnie, składasz wypowiedzenie i tyle, odrabiasz ten czas, który masz w umowie i cześć.

Grzesiu

dziś dawali nowe umowy,są one na czas nieokreslony z wypowiedzeniem na 3 miesiace, podobno wiele osob sie wachalo aby je podpisac, jak ktos znajdzie lepsza prace, jak to bedzie wypowiedzenieza porozumieniem stron? na styczen praktycznie wieksza produkcja niz w grudniu

XXXXXXXX

mi się też nie wydaje żebyście ludzie dostali przedłużenie umów ;) nie tu w HS - (no może, jakiś mały procent, a reszta won) zwłaszcza, że od przyszłego roku będą duże zmiany co do zawierania umów :) firma, jak firma, zależy też gdzie sie trafi, ale gdyby było tak dobrze, nie pracowaliby tam ukraińcy na "polach ryżowych", a i wiele osób by nie odchodziło, a HR w tej firmie to pomyłka.

Zdziwko
@XXXXXXXX

A co masz do HR ? Mi jakoś za skurę nikt nie zalazł.

inpoteny

kiedy premia roczna

@inpoteny

Jaka premia"wiagra"Ty żebyś umowe dostał to będzie dobrze . Ludzi zwalniają,ludzie się zwalniają a Ty premie chcesz? Puknij się jak tam chcesz i w co chcesz byłbyś się opamietał

miki

A co ciebie obchodzi co u nich słychać to ich sprawa czy się rozejdą czy nie zajmij się swoim zyciem a nie ich widać że nie masz co robić i interesujesz się kimś a ten co wipisuje co ona mu robiła to ostatni łajza i ma jakieś kompleksy bo prawdziwy facet co ma z kobietą to się nie chwali

kiziamizia

czy ktoś wie co teraz slychac u delmowatych tz kasi i lukasza? czy mieszkają razem czy planują rozwod? proszę o konkrety bo to tenat nr 1 for ever w HS:)

@kiziamizia

Turlaj dropsa i pozdrów maxmixa:) Delma.....to już zrobiło się maślane

poinformowany
@kiziamizia

Delma na razie chyba będzie grzeczna jak Tomka już nie ma to nikt sie nie odwarzy jej stuknąć :) A wiecie że behapówka też lubi takie zabawy ? :)

lektor

ludzie jak ludzie mówia bo lubia wielu mysli wielu mówi ludzia sie w głowach ........ taka prawda ja tez nie narzekam na HS Mam dobra załogę z która dobrze sie współpracuje.Jak ktos szuka newsow i je rozgłasza to możne powinien zmienić prace na dziennikarstwo? i zatrudnić sie do tv.. Tyle.

witek

Heesung jest super.Załoga jest super.Jeżeli wszyscy są super, to nikt nie jest.Gdyby kolacje dalej były to forum nie sprowadzało by się do jednego góra dwóch tematów.Tylko szkoda że wpisy na forum nie dotyczą pracy w zakładzie tylko nowości kto z kim i gdzie. @-ie się należało jestem za,bo za bardzo ludzi gnębi(ła).Pozdrowienia dla zwykłych pracowników heesung-a.

witek

Kto jest większym głupcem? Głupiec,czy ten co za nim idzie?

kiziamizia

przesłuchałam piosenki sobiś - [adlina na YT piosenka zgrana super gościu ma talent:D pozdro dla delmy i heesunga

blu

poziom forum pokazuj tylko jacy ludzie pracują w tym zakładzie. Firma żyje i będzie żyła takimi historiami. Szkoda tylko, że przez to cierpią niewinni ludzie. Bo Ł. nie byl niczemu winny. Niektórzy mają dwie twarze i ciężko jest ich rozszyfrować. Zapewne wszystkie 3 strony czytają to forum, więc anim cokolwiek obraźliwego napiszecie, pomyślcie dwa razy.

@blu

To pisze jakaś nawiedzona laska która puszcza się na lewo i prawo i kręci lody a teraz ratuje świat walczy bo większość się zwalnia i nie będzie miała chętnych mój nick lubiący lody nie jest przypadkowy. Wiem co się wyprawia w tym zakładzie i nie tylko w tym we wszystkich "masowkach " gdzie ludzie spędzają połowę swego życia. I tak masz rację tak ludzie mają dwie twarze i trudno ich rozszyfrować dlatego jeszcze nie rozpadly się wszystkie związki partnerskie, małżeństwa itp.ale dobrze w sumie że ktoś piszę takie rzeczy może otworzy to co niektorym oczy i nie pozwolą z siebie robić głupców.

lubiący lody

I powtórzę: wszyscy są grzeczni idealni itp i Ty też do póki prawda nie wyjdzie ale oliwa sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa. A Ty zacznij lepić pierogi a nie wypisujesz głupoty sama sobie piszesz i sama sobie odpowiadasz masakra

do lubiacy lody

Lubiacy lody ty to jakims kasi przydupasem. widac ze jestes siedzisz z nia dlatego tak jej bronisz czy tez sie walisz jak ona co moze to ty ela jak to mowia kur...wa kur....wie lba nie urwie

@do lubiacy lody

To Ty się wal:) taki harnaś z Ciebie mordę nie wyparzona masz :) popatrz najpierw na siebie i dopiero oceniaj innych i określ się i pisz pod jedną "nazwą" bo tylko zmieniasz "nazywy" tak zwany Nick bo możesz nie zrozumieć patrząc na te wszystkie Twoje wpisy

xxx

prawda jest jedna je...bie go w rogi bo lubi ten sport a widac ze meza ma od gotowania a nie od j.......nia ogarnij sie chlopie

@xxx

Prawda jest taka że wszyscy są doskonali,idealni i bez skazy do póki prawda nie wyjdzie na jaw. Więc morda w kubeł i do roboty bo jutro mogą o was napisać jakieś nowinki z HS

lucyna

sliwa jest debilem naiwnym jak ona urodzi murzyna to tez mu wkreci ze to jego bo to osiol juz dawno by ja kopnol w pizde gdyby byl facetem

yo

dzisiaj na nocce bedzie lecial hicior ostatnich dni juz zgrywam hehe pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.