Społem
counter
1 1 2 5 1
Londzina 4 Nowy wpis

Nie ma co się dziwić, że nikt nie chce pracować. Zachowanie kierowniczki i pracowniczek poniżej poziomu dna i mułu. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, pani kierowniczka miała mi wszystko wytłumaczyć i pokazać, a ja miałam zadecydować czy odpowiada mi praca jako ciastkarz. Zostałam potraktowana skandalicznie. Z góry założono, że nic nie umiem i jestem leniwa. Pani kierownik spytała czy potrafię cokolwiek zrobić w domu, czy wiem że w pracy nie pije się kawki, tylko ciężko pracuje. A stwierdzenie przez pracownicę, że pewnie zaraz zajdę w ciążę kompletnie mnie zmroziło, dodatkowo teksty o tym, ze to ciezka praca, a nie zabawa były powtarzane co chwilę. Potraktowano mnie jak idiotkę, ktora nie wie po co i dlaczego jest w tym miejscu, żebym nie myślała, że będę co chwilę na l4 siedzieć. Co to ma być?! Kto normalny, inteligentny powie takie słowa osobie, którą widzi od 5 minut? Po wyjściu z tego przybytku usłyszałam śmiechy i kpienie z mojej osoby, okna pootwierane bo gorąco, echo. Jednym słowem tragedia. Niestety bardzo niskie wynagrodzenie idzie w parze z brakiem kultury, praca dla tzw patologii. Zobaczyli młodą, zadbaną dziewczynę, która nie wygląda jak strzęp, to zaczęły się docinki i ubliżanie. Bardzo negatywni, bezczelni i prości ludzie.

Administrator

Wątek o warunkach w firmie Społem w miejscowości Racibórz nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne informacje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Społem - Racibórz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024