Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

kolagen

Co to jest DZIAŁ ODZYSK??

ona

Madzie nie ma szans bo albo na portierni zostawiasz cv i wątpię że dochodzą do kadr albo meilem ale też lipa jest, zero odzewu

Madzia

Jak się dostać tam do pracy chętne złoze cv tam jak widze ze 2300zł na reke na początek jak płaca ja tyle zarabiam jakbym miała dostać tyle na początek i to na produkcji to pewnie stara pracownica z 3 tys zarabia .

bezrobotna

a jak się tam dostać? już tyle razy składałam papiery i kicha ;(

zana

Witam chciałabym dostać się do Wrigley ale chyba mam małe szanse jak nie mam nikogo kto tam pracuje. Dlatego dla osoby która załatwiłaby mi pracę 1 wypłata jest jej.

w

Gdzie najlepiej składać cv ? są jakieś przyjęcia ?

aggag2

Elo elo - 2013-02-27 14:16:16 Witam Serdecznie. Chcialem sie tak naprawde dowiedziec jak wyglada praca i placa w wrigleyu przez start peaple... I czy jest jakas mozliwosc zeby przejsc na umowe wrigleya ;> Prosze o odpowiedz ! :)Jest luzik na poczatek dostaniesz ok 2200-2300 na reke pozniej nie wiem Praca robisz swoje co kaza.. POLECAM

Elo elo

maks

Wie ktoś jakie warunki sę na stanowisku PH? Jaka kasa i czy mozna prywatnie jeździć samochodem służbowym?

klio

Ale przedstawicielem to bym chciała zostać..... Fajna fura, gadżety, pewnie kasa też dobra . ktoś wie ilu ich zostało jak sie Mars pojawił ?

obs

DO MONITORA : JA BYM TAKICH RADYKALNYCH OSĄDÓW NIE WYDAWAŁ. ROZUMIEM, ŻE TO EMOCJE ZAGRAŁY. A TERAZ CZAS NA TRZEŹWĄ OCENĘ. KAŻDY MA PRAWO WYBORU : WRIGLEY PRAWO OPERATORA RESTAURACJI , PRACOWNIK MA PRAWO WYBORY DAŃ I BĘDZIE KORZYSTAŁ LUB NIE Z RESTAURACJI. PISZESZ , ŻE ZMIANA OPERATORA BEZ NAWET POZORNYCH NEGOCJACJI Z DOTYCHCZASOWYM - A MOŻE ZAWIODŁA KOMUNIKACJI : WRIGLEY/OPERATOR ; A MOŻE KTOŚ Z EURESTU ZANIEDBAŁ TEMAT - ODPUŚCIŁ SOBIE . TAK CZY OWAK KONKURENCJA NA RYNKU OPERATORÓW RESTAURACJI PRACOWNICZYCH JEST I TO JEST FAKT; NO I TRZEBA WALCZYĆ/ ZABIEGAĆ O KLIENTA. pozdrawiam

MONITOR

NOWYJ. POŻYJEMY / ZOBACZYMY. I NIE ZDZIWIENI , TYLKO OBSESYJNIE ZAPATRZENI W OBNIŻANIE KOSZTÓW DECYDENCI W WRIDLEY-U KUPUJĄ KAŻDĄ BAJKĘ O NISKICH CENACH. TANIO TO NIE ZNACZY DOBRZE / TANIO TO ZNACZY BADZIEWO - GACIE ZA 50 GR. W LUMPEKSIE / TANIO TO ZNACZY ŚMIERDZĄCA KOLOŃSKA Z KIOSKU RU (usunięte przez administratora) . EUREST SZEDŁ PO KRAWĘDZI OPŁACALNOŚCI DLA SIEBIE BY WASZE ROZBUCHANE OCZEKIWANIA SPEŁNIAĆ. POŻYJEMY / ZOBACZYMY KIEDY KOLEJNĄ FIRMĘ PO PARTYZANCKU SPŁAWICIE A POTEM KOLEJNĄ , A POTEM BĘDZIE LIKWIDACJA STOŁÓWKI I PUNKTY SPOŻYWANIA POSIŁKÓW PRZY WYDZIAŁACH GDZIE KAŻDY BĘDZIE SZAMAŁ CO MU MAMUSIA PRZYGOTUJE. WRIGLEY MOŻE I NIEZŁY PRACODAWCA ALE METODY POZBYWANIA SIĘ NIEWYGODNYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW PRYMITYWNE. Z TCHÓRZOSTWA NIKT NIE ZAPROSIŁ EURESTU CHOCIAŻBY DO POZORNYCH NEGOCJACJI , PODOBNIE JAK Z LUDŹMI. KTOS MIAŁ W TYM INTERES ??

Nowyj

monitor - 2012-10-02 12:02:16 WRIGLEYOWCY. NIE PODOBAŁ WAM SIĘ EUREST, NIE SMAKOWAŁO ŻARCIE ? TERAZ WASI PRYNCYPAŁOWIE ZAŁATWILI WAM NOWĄ FIRMĘ DO STOŁÓWKI. HAHAHAHA !!! EUROPEJSKĄ ...HAHAHA !!!! KTO TAM MA JAKIEŚ POWIĄZANIA Z FIRMĄ EVERGRUPA, CO ROBI WSZYSTKO ? SMACZNEGO BAMBRY !!! BOKIEM WYJDZIE WAM TO ŻARCIE ALBO CZYM INNYM. ŚWIŃSTWEM JEST FAKT , ŻE PO CI (usunięte przez administratora) , PO PARTYZANCKU A TO ZNACZY , PO ZNAJOMOŚCI WPROWADZA SIĘ NOWĄ FIRMĘ BEZ PRÓBY ROZMOWY Z DOTYCHCZASOWĄ. BEZ SŁOWA , BEZ REKLAMACJI , Z DNIA NA DZIEŃ. TAK JAK FIRMĘ DERATYZACYJNĄ , KTÓRA Z DNIA NA DZIEŃ ZAKOŃCZYŁA WSPÓŁPRACĘ Z WRIGLEY NA RZECZ JAKIEŚ PSEUDO-KORPORACYJNEJ. MACIE MYSZY ???? MACIE !!!! MACIE OSY ???? MACIE !!!!Zdziwieni? ceny mieliście jak z kosmosu, np bułka za 80 gr?? Pączek za 2 zł?? Wrigley pomimo swoich wad i tendencji na rynku pracy jest nadal jednym z najlepszych pracodawców w Wielkopolsce. Dobra płaca, stołówka, luxmed, program emerytalny.

ewa

Moim zdaniem niejedna osoba chciałaby tam pracowac skoro zarobki sa bardzo dobre w porownaniu do innych firm ja bym chciała za ta kase co tam płaca pracowac w tej firmie nawet moge grysc ziemie jak pracownik produkcyjny tak jak czytałam 2 tys 700zł ma na reke i pewnie jeszcze jakis socjal jest.

kaizenowiec

Nie ma szans na prace w wrigleyu. Od roku nikogo na stałe nie przyjmują, redukują stanowiska, kupa sezonów. Firma schodzi na psy...

jaśek

Witam mam pytanie czy jest ktoś wstanie napisać jak się dostać do Wrigley-a w Poznaniu? Jakie są wymagania do kogo kierować swoje CV? Czy są miejsca wolne? Proszę o odpowiedź.

madzia

witam..z ta praca nie jest tak latwo...2 miesiace temu zlozylam cv i zero odzewu...nie wiadomo czy wogole dostarczono do kadr...bo nie mozna wejsc wogo;e do srodka tylko zostawia sie w portierni!!!!

Jak dostac sie do Wrigley'a ? Mam dobre kwalifikacje na magazyniera, duze doswiadczenie, uprawnienia i praktyke na wozkach i nic. Od 10 lat wysylam aplikacje na wszystkie ogloszenia z tej firmy na stanowisko magazyniera i nie dostalem ani jednego zaproszenia na rozmowe. To normalne w przypadku tej firmy ? Proponuje 2 tys PLN do raczki, platne po podpisaniu umowy o prace, osobie ktora mnie wkreci do tej firmy. GG: 6048860

lesia

Witam!Jak dostac sie do wrigley?Od dłuższego czasu szukam pracy.prosze o kontakt ne lesia271@wp.pl.

FRODO

POMIĘDZY SWIĘTAMI MAJĄ PRACOWAĆ CZTEROZMIANÓWKA RESZTA WOLNE A CI ORAĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.