Opinie o Intermarché w Olsztyn Doktora Stanisława Dorantta 20

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermarché. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermarché o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermarché w Olsztyn Doktora Stanisława Dorantta 20

Pomoc

To co czytam w tych opiniach jest przerażające. Tak nie może być w tych czasach w Polsce, to skandal! Wszystkim, którzy zostali pokrzywdzeni w tym miejscu pracy polecam skontaktować się z młodym aktywistą, Łukaszem Michnikiem. Pomógł mi w innych kwestiach, ale jestem pewna, że tutaj też zrobiłyby porządek. Proszę do niego pisać na maila, zawsze odpowiada jeszcze tego samego dnia: lukas.michnik@gmail.com

Ona jeszcze tam robi ? Bo chętnie przyjdę i napluję jej w twarz :) ale szkoda mi czasu na takiego śmiecia ;)

Eme

Przydałoby się!

Olcia-polcia

Czyta się naprawdę strasznie te opinie... A jeszcze gorzej jest w momencie kiedy musisz je potwierdzić. Rozumiem że ludzie którzy nigdy nie pracowali w tym sklepie nie mogą uwierzyć w słowa tutaj pisane, ja też nie wierzyłam dopóki nie doświadczyłam tego na własnej skórze. Czasami warto zaufać opinii publicznej. Ludzie, jak w każdej branży, są różni, jednak o dziwo częściej trafia się na zgrany zespół i młode dziewczyny, które służą wiedzą i pomocą. Zdarza się jednak "przeżyty" Pracownik który uważa że jak jesteś młodsza to można cię zmieszać z błotem ???? przykre ale prawdziwe. Kierownictwo to inna bajka. To że szefostwo siedzi na górze i ma wszystko gdzieś mogę z czystym sercem potwierdzić. Oni chcą zysku i jeżeli on się zgadza to nigdy w życiu nie zainteresują się taką mrówką robotnicą. A pani kierownik sklepu? Niestety, dużo prawdy tu o niej w waszych opiniach. Kobieta szanuje i lubi ludzi którzy są już pracy nauczeni, mają ją we krwi i chcą wykonywać... W innym wypadku jesteś nikim, co daje ci odczuć w sposób bardzo arogancki i bezczelny. Kwestia tego, że do tej pracy często przychodzą młodzi ludzie... Którzy dopiero chcą się nauczyć, szybciej lub wolnej, bo każdy ma inne predyspozycje, ale widać że chcą. Niestety nie dostają tutaj takiej szansy. Albo już umiesz... Albo nie marnuj naszego czasu. Takie motto powinno wisieć nad drzwiami do biura. Podsumowując, z całym MŁODYM zespołem można żyć naprawdę fajnie o ile wytrzymasz psychicznie z kierownictwem. Pracowałam już w wielu miejscach i to, pomimo całkiem dlugiego okresu pracy (z musu oczywiście) wspominam najgorzej. Naprawdę, szkoda zdrowia, nerwów, twojej pracy (bo i tak nikt jej nie doceni) i czasu. Zaufaj ludziom którzy to przeżyli.

Obserwator
@Olcia-polcia

Wracaj do piaskownicy mała

@Obserwator

Niech kierowniczka sama wraca do piaskownicy tam gdzie jej miejsce, praca z ludźmi nie dla Ciebie ! Szkodzisz społeczeństwu ! Powinnaś siedzieć w zamkniętej klatce.

TAK
@anelante

Bardzo dobrze powiedziane.

Ann

Odradzam nawet rozważanie opcji pracy w Intermarche. Kierowniczka traktuje wszystkich jak (usunięte przez administratora) Wszyscy są nieudacznikami i lepiej jak zrobi sama. Praca po godzinach za darmo. Ludzie płaczą po kątach przez to jak są traktowani. Dramat. Wszyscy są najgorsi i nikt się nie nadaje. Współczuję pracownikom którzy dalej muszą tego wysłuchiwać.

Ann5
@Ann

To naprawdę niesamowite, że nikt jeszcze się tym nie zajął! Tam naprawdę rozgrywa się dramat! Zastanawiam się co jest nie tak z kierowniczka , że robi takie rzeczy.... i ma na to przyzwolenie!

ann3
@Ann5

ma na to przyzwolenie bo szefostwo nie widzi za nia żadnego zastępstwa bo robi obroty i nie ważne jakim kosztem a liczą sie wyniki i interes sie kręci

sarka
@Ann

ann 1 ....ann 5 czy jak sie tam nazywasz, moze idź do szkoly i startuj na dyrektora, sama bedziesz mogla rządzić zamiast pisać klamstwa i oczerniac ludzi pracy

Celina
@Ann5

Zajął się już tym nie jeden człowiek, ale co z tego, jak prezes f... da w łapę pracownikom służb i po temacie.

@sarka

Taa. Bo sama blondyna to człowiek sukcesu i pracy!

Sprzedawca

Bezstresowo, to raczej rozmowa, kandydat czuje się dowartościowany

Wykształcenie, doświadczenie, chęć do pracy, dyspozycyjnośc

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

anelante

Nie ma mowy. Marna szansa na uzyskanie jakiegokolwiek wynagrodzenia za pracę!

anelante

Kierowniczka Karolisia powinna zostać wyprowadzona z tego przybytku w kajdankach wraz z nałożonym postępowaniem karnym, jak i całe gburowate kierownictwo!

xvc

Nie polecam pracy w tej firmie. Prezesowie bardzo gburowaci brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka. Kierowniczka blondynka krzyczy, obraża pracowników jak tylko może. Mobbing na porządku dziennym- z strony kierowniczki. Omijajcie szerokim łukiem tą firmę. Pójdziesz na zwolnienie lekarskie to zabierają ci premie z wynagrodzeń. Mało ludzi do pracy i każdy musi zajmować się nie tylko swoim stanowiskiem, a jeszcze innymi. Jest tam straszna rotacja pracowników - nawet nie można zdążyć z zapamiętywaniem osób czy jakkolwiek imion. By później pracować razem ( współczuję pracownikom obecnym, którzy są tam na siłę z względów finansowych); Zgłaszajcie do PIPu niech w końcu przejrzą na oczy. I nie mówię o kłamstwie tylko szczerej prawdzie, która się tam wyprawia. Dziwne, że to nadal funkcjonuję.

@xvc

jedna z premii jest wlasnie za frekwencję, druga za jakość pracy, wiec czego się spodziewasz, a od prezesów to się odwal, obrażasz ludzi!

klaudia
@pracownik

chyba kierowniczka tu siedzi i odpisuje :)

Olga

Mamy dobrego pracodawcę, szanującego pracowników więc nie ograniczajcie firmy do jednej osoby bo to niesprawiedliwe.

Ola
@Olga

Taki pracodawca który pozwala na takie rzeczy a wie co się dzieje to raczej nie jest dobry

Ona

Powiem tak jeszcze w tak nienormalnej firmie nigdy nie pracowałam.Kierowniczka jest chora psychicznie,poniża i wyzywa ludzi co jest jej zdaniem normalne.Twierdzi że skończyła studia a do dziś dnia sie zastanawiam czy nie była to łopatologia:)Uważa sie za osobę inteligentną,gdzie poziom inteligencji jest równy zera.

Kasjerka
@Ona

Wszystkie źle opinie pisane są przez jedną osobę której nie chciało się pracować. I teraz próbuje szkalować dobre imię sklepu. Domyślam się przez kogo. Tu jest naprawdę w porządku, atmosfera jest OK.

Kasjerka

...

Nie polecam pracy w tym markecie. Kierowniczka niezrównoważona psychicznie , wyżywa się na pracownikach z powodów własnej nieudaczność. Prezesi jedzą jej z rąk, i w (usunięte przez administratora) mają co się dzieje na dole . Ważna jest sprzedaż sprzedaż i sprzedaż. To ze ludzie płaczą po kontach jest oznaka ich słabości psychicznej jak to owa Pani stwierdza. Wszyscy udają, nie masz prawa zachorować a w ogóle najlepiej jak byś nie miał rodziny bo to tylko problem .. w skrócie jeżeli marzysz o psychiatryku , byciu poniżanym i mieszanym z błotem zapraszam do współpracy z tymi ludźmi. Ja osobiście odradzam każdemu o zdrowych zmysłach. Pozdrawiam .

Były pracownik.
@...

Potwierdzam.

Mili
@...

Powiem szczerze że podziwiam ludzi którzy tam pracują to jakaś porażka.Dziwię się że jeszcze taka osoba tam pracuje i nazywają ją kierowniczką.Gdyby miała odrobinę honoru sama by zrezygnowała po takich wpisach, ale widać że ta kobieta nie wie co to jest honor

Mili

Wszystkie opinie negatywne to prawda nie polecam tam pracy kierowniczkę dawno powinni zwolnić ta kobieta nie powinna pracować z ludzmi .Jak ktoś ma dzieci to nawet nie powinien starać się tam o pracę ta kobieta jest negatywnie nastawiona do osób mających rodzinę.Za karierę własną rodzinę by sprzedała.Ogólnie sklep byłby naprawdę super ale pod innym kierownictwem.

Wojak

O co tyle krzyku? Pracowałem tam długo i nie było żadnych problemów. Nie mam zastrzeżeń!

lelek
@Wojak

a to Ciekawe bo z tego co mi wiadomo to nawet Kierowniczki siostra która wzięła do pomocy z nią nie wytrzymała w jednej pracy i zrezygnowała po 2 miesiącach wiec nawet rodzina ma jej dość

wojak
@lelek

wszyscy pracują i mają się dobrze, a ty nie pisz bzdur jak nie wiesz!

BadBoy
@lelek

lelek, kierowniczki siostra pracuje tu nadal. Po cholerę rozsiewasz kłamstwa?

...
@BadBoy

Pracuje , zwalniajac się co chwile bo nie wytrzymuje w tym wariatkowie... hahahah śmieszne

aktualny pracownik

Za nadgodziny dostaję wolne, a ludzie na zleceniu mają zapłacone za kazdą godzinę pracy! skąd w was tyle jadu????? polska bezinteresowna zawiść!

Hania
@aktualny pracownik

to nie jest jad ani polska zawiść tylko przekazywanie informacji ludziom co się tam dzieje jak to wygląda od środka nie z zewnątrz. Kiedyś przedstawicielka handlowa poleciła mi tą prace bo powiedziała że kierowniczka miła i w ogóle same plusy (chyba jak coś tylko chce) a co do czego zwolniłam się po 3 dniach bo to jest nie do wytrzymania. Potem mnie przepraszała że mnie wepchnęła na mnie.

Zibi
@aktualny pracownik

Ciekawe kto dostaje te wolne osoby które (usunięte przez administratora)kierownisi? Fałsz uszami tam wychodzi jednego dnia sie podlizują jest wszystko super a drugiego dnia płaczą przez nią i tak w kółko. To się nadaje do analizy dla psychologa od uzależnień jak w patologii mąż mnie bije ale jest ok.

Ola
@Hania

jak ktoś się stawia to i mila kierowniczka nie wytrzyma.

Memownik

Witam serdecznie. Chciałbym zauważyć, że jedyne pozytywne opinię autorstwa @Wojak @boczek @Sarka @Kazik zostały opublikowane tego samego dnia w przeciągu +/- 2h. Myślę, że nie trudno jest się domyślić, że jest to jedynie żałosna próba "wybielenia" się w Internecie. Chciałbym jeszcze dodać, że rozdwojenie jaźni to choroba, którą można leczyć, choć w przypadku pewnej blondynki o wątpliwej urodzie może to być ciężkie :c. Pozdrawiam serdecznie z całą rodziną i zyczę smacznej kawusi :**

Ruth
@Memownik

Zgadza sie! Nie trudno sie domyslic kto napisal Te pozytywne opinie. Blondynka brzydula...bleeeee..fujjj.....rzeczywiscie moze miec rozdwojenie jazni..

Kamil

Czy tam na kasie jest ciężko?

Pracowałem tam(usunięte przez administratora) nie ma do nikogo szacunku. Praca nie jest ciężka ale traktowanie pracowników,(usunięte przez administratora)Podczas mojej pracy przewinęło się dużo ludzi a długo tam nie pracowałem. (usunięte przez administratora)

Boczek

Powiem tylko tyle: wszystkie stanowiska są zajęte! Znaczy jest dobrze!

hahaha
@Boczek

tak i codzienne rekrutacje w a la kawiarence aby zapchać dziurę to nic ze po 4 godz. osoba ucieka lub jednym dniu

Kazik

Kasa się zgadza, jest wyższa niz w innych sklepach, premie są przyznawane co miesiąc, ale lenie zawsze będą kłamać żeby się wybielić, jak ktoś nie może pracować to niech siedzi w domu zamiast ciągle brać kasę za L4. Ja pracuje i nie narzekam, jest nas dużo więcej pracujących niż tych tu obgadujących!

Nie polecam pracy tam. Cieszę się, że odeszłam....

Olka3

Mobbing, mobbing mobbing! Do tego agresja ! Wykańczanie psychiczne i fizyczne, A wszystko za sprawą kierowniczki, która wogole nie powinna wykonywać takiej funkcji(podejrzewam chorobę psychiczną!) Uwaga! Nie marnujcie swojego czasu na pracę w tym miejscu, na dzień dobry wyzwiska, szmacenie ludzi, nawet jeśli coś jest zrobione dobrze to i tak jest źle byle nie przyznać premii, ( ktoś usłyszał, że kierowniczka dostaje te premie !wstyd!)nadgodziny nie są płacone! Po 8 godz pracy trzeba iść do kierowniczki w łaskę i zapytać czy można już do domu iść! Zawsze trzeba zostać i coś zrobić na sklepie za darmo!Poniżanie przy klientach itp. Serio? W dzisiejszych czasach takie rzeczy w biały dzień?! Czy ktoś się tym zajmie w końcu?Codziennie przyjmowani nowi ludzie , jak ktoś ma do siebie szacunek..ucieka!

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarché - Olsztyn

• Jak się pracuje w Intermarché?

Zobacz opinie na temat firmy Intermarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermarché?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermarché?

Kandydaci do pracy w Intermarché napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermarché