Opinie o Jula w Szczecin Andrzeja Struga

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jula. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula w Szczecin Andrzeja Struga

Wodny Artur

Czy w sklepie nadal pracują panowie z brodami ? Chce wrócić do pracy na ochronie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jula? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Inwentaryzator

Musi pan podać adres to będzie wysłany ekwiwalent tych godzin w postaci kiwi. Jedna nadgodzina to jedno kiwi

Olek

Dzisiaj byłem na zakupach. Super promocyjne ceny oraz oferty z miłą obsługą. Jednak podczas pobytu wyleciało mi oko(mam protezę oka). Myślałem, że proteza mocno trzyma się oczodołu jednak sprężyna pękła i oko się zerwało. Jakby ktoś z obsługi znalazł to proszę zostawić na kasach. Dziękuję.

Kamil

NIE POLECAM!!! OBSŁUGA W TYM SKLEPIE PRACUJE ZA KARE ? Dziś tj. 07.01.2023 kupuje Odkurzacz Przemysłowy za kilkaset złoty. Przy kasie proszę Pana kasiera o sprawdzenie czy wszystko jest w zestawie ( w Kartonie) Odp. Kasiera Proszę do obsługi klienta... Ok.. Czekamy ok 10 -15 minut.. Przychodzi młoda pani 19-20 lat ( mina jej bardzo nie miła) jak by za karę miała tam pracować... Poprosiłem ją, by sprawdziła zawartość kartonu i zakupu czy wszystko jest w zestawie.. Słyszę od niej.. " niech sobie on sam sprawdzi.." Odchodzi bez słowa i wola inna osobę.. Po przyjeździe do domu zaznaczam (55 km w jedną stronę ) Brakuje w zestawie rury sącej i jednej z końcówek ssących.. Muszę jechać i reklamować towar ? Tak tego nie zostawię! Nie polecam obsługi na Struga w Szczecinie..!!?

Crocs
@Kamil

Co za bez sens. Pojechał Pan 55km na chatę żeby dopiero tam sprawdzić zawartość. To chyba Pan w sklepie o tym zapomniał, głowa Pana boli?

Bluewear
@Kamil

To nieźle, że pojechałeś 55 km i nie sprawdziłeś zawartości kartonu, co dwie lewe ręce masz?

Peaches
@Kamil

Naprawdę trzeba być mocno ograniczonym, żeby nie móc samemu sprawdzić na miejscu czy jest rura ssąca w kartonie. Rozumiem, że można nie zauważyć braku jakiejś małej końcówki ale RURY SSĄCEJ? Litości...

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji bardzo pozytywny, wysoka kultura osobista kierownika sklepu.

Pytanie o zainteresowanie danym stanowiskiem pracy .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Cezary

Nie polecam. W naszej Juli w Poznaniu nie mieli już wd40 i zadzwonilem do Szczecina na Struga i mieli odlożyć. Przejechalem 300km i niemiła obsługa przekazała że nie ma ani jednego, chociaż wcześniej przez telefon zapewniano mnie że będzie odłożone na POK.

Gąsienica Puffer

Jest tak gorąco, że zrobiłam się miekka i gumiasta...

@Gąsienica Puffer

Jednak te opinie to trolle?

Gosia
@Iza

Latem było tam nie do zniesienia, więc ziarno prawdy jest w tych, czasami źle sformułowanych opiniach

@Gosia

ale chyba temat zamknięty? widziałam, że klima już jest zamontowana. ;) w jakiś jeszcze sposób polepszyli tutaj warunki zatrudnienia? ludzie podobno mili to atmosfera teraz także sprzyja? co na nią wpływa?

Klimatica

Fajny sklep, fajna obsługa, mili pracownicy i fajnie że klima działa na sklepie

Skalmar

W sklepie ciągle się coś psuje, bo nie ma trytytek. Pracownicy zużyli wszystkie na przypinaniu się nawzajem do regałów

Jerzy

Bardzo dobra obsługa sklepu Jula w Szczecinie. Bylem w sobotę w sklepie i chciałem kupić pompke. Pracownicy pokazali mi gdzie ja znajdę oraz pokazali jak z niej korzystać i nawet pomogli mi ja przymierzyć. Dziękuję.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jula?

Gosia

'Czy płaca minimalna jest dla Pani wystarczająca?'

Beata Na Midzie

Ale bym sobie Numaticem pojeździła po hali sprzedaży i karton kopnęła z całej epy

Teresa

Czy pracownicy dostają jakieś specjalne benefity z okazji np świąt lub urodzin?

byłymenadżer
@Teresa

Na sklepie obowiązuje zakaz obchodzenia urodzin

Ryszard

Sklep okej ale jeden mały minus ostatnio kupiłem rozpuszczalnik a tam w środku pływały winogrona. Jacyś pracownicy robią sobie żarty

Siwy wąs

Jestem ochroniarzem, boje się pracy w tym miejscu. Pracownicy straszą mnie, że zgolą mi wąsa!!!

Iza

ten gołąb faktycznie mnie zaciekawił ,wiadomo o co mogło tu klientowi z tym chodzić? To była figurka jakaś? A z perspektywy pracowników jak bieżące warunki pracy tu wyglądają? Ogólne to sytuacja pod koniec roku mnie ciekawi, jest tu o wiele więcej pracy niż zazwyczaj? Jest to jakoś doceniane?

Tomasz

Czy to normalne aby pracownik sklepu chodził z gołębiem w kieszeni? Nie polecam!!!!

malutka

Naprawdę polecam ten sklep. Ostatnio potrzebowałam kupić sejf, wszystko działa jak należy. Tylko w środku były jakieś dokumenty, jakieś uprawnienia na wózki itp.

Niezadowolony klient

Witam, jakiś czas temu będąc na sklepie szukałem pracownika w celu pomocy. Po paru minutach podeszła do mnie pracownica, oczywiście nic nie wiedziała, na koniec rozmowy zapytała czy mógłbym pożyczyć jej 100 złoty. Po dłuższej rozmowie zgodziłem się, a ta Pani gdy tylko dostała pieniądze to uciekła. Pieniędzy nie dostałem do dziś.

Konrad M

Bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta. Pracownicy proponuja kawę z rana. Jeden pracownik personelu(zapewne barista) zaparzył bardzo dobrą kawę z logiem Julii po czym przeprosił i powiedział, że musi już uciekać, gdyż musi przygotować owoce na owocowy czwartek a potem rozpakować tira.

Latająca maszyna kosmiczna

Fajne produkty przypominające latające spodki - tak zwane ufo, albo inne teleportyzery

Zostaw merytoryczną opinię o Jula - Szczecin

• Jak się pracuje w Jula?

Zobacz opinie na temat firmy Jula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula?

Kandydaci do pracy w Jula napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula