Opinie o Jula w Szczecin Andrzeja Struga

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jula. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jula na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jula w Szczecin Andrzeja Struga

Krzysztofblanco

Miła obsługa Panów z brodami.

mariusz

Chciałbym bardzo pochwalić całą obsługę sklepu. Ostatnio chciałem kupić coś na raty. Miła obsługa bez problemu pomogła mi, udało mi się wziąć jednego „bajecznego” na raty, 12 rat 0%. Ten sklep na świetną ofertę jak chodzi o raty, polecam!

Ufo

(usunięte przez administratora), klimatyzacja nie działa 3 rok. Kierownictwo nic z tym nie robi, bo oni mają klimatyzację w biurze i nie potrzebują wychodzić na nagrzany sklep. Jest ponad 28 stopni a kierownicy wydają polecenia, które są wyczerpujące.

@Ufo

W sensie, że na sklepie klimy nie ma? A co klienci na to w takim razie, przychodzi ich mniej niż standardowo w taki gorąc? Bo jeśli tak to chyba delikatny strzał w kolano by był?

Bogusław

Chciałem się u was zatrudnić na ochroniarza, aż pewnego razu zobaczyłem nieciekawą scenę. Otóż jeden starszy pan w garniturze poniewierał przestraszonym ochroniarzem. To jest niedopuszczalne zeby szarpac i krzyczeć na niewinnych pracowników ????

@Bogusław

Co takiego? Ale ogólnie to dowiedziałeś się z jakiego powodu taka sytuacja zaszła? O coś się pokłócili czy to jakieś nieporozumienie może?

Bogusław
@Iza

Wydaje mi się że było to nieporozumienie, ten pan chyba szef ochrony mial pretensje o nieodpowiedni ubiór ochroniarza

@Bogusław

A to jak niby on ubrany był, że ktoś mógłby się przyczepić, że nieodpowiednio?

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji bardzo pozytywny, wysoka kultura osobista kierownika sklepu.

Pytanie o zainteresowanie danym stanowiskiem pracy .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Arthur Rat

Hello I want to work in your company as a security. Do employers of security need to know polish language?

Marek Szelkowski

Czy wysokość wynagrodzenia jest proporcjonalna do grubości karku?

Łucja
@Marek Szelkowski

Masz na myśli to czy wszyscy pracownicy dostają identyczną wypłatę? Też chciałabym wiedzieć, czy można negocjować? I czy po okresie próbnym jest jakaś podwyżka?

Bod Ex

jako były pracownik mogę powiedzieć, że najbardziej lubiałem dni dostawy, kiedy szwedzi przysyłali w plifach ogórki małosolne i bochenki chleba i żurawine. Możnabyło wtedy jednocześnie zrobic dostawę i najeść się do syta

Szymon
@Bod Ex

Dostawaliście też jakieś przydziały do domu? Czy to odbywało się bardziej "nieoficjalnie"? :D

gołąbek
@Bod Ex

Czyli nawet Szwedzi wiedzą, że polskim pracownikom na jedzenie nie wystarcza taka wypłata.

KOMORnik

Tak, pracownicy są odpowiednio wybierani oraz przygotowani do pracy aby nasz szwedzki multimarket przyszłości był na najwyższym poziomie nie to co zieloni

@KOMORnik

Co ty chcesz od Leroy Merlin.chcesz doradzenie? Zadzwoń do producenta to ci powie do czego stworzył taki czy inny produkt albo poczytaj etykiety na produkcie, tam masz czarno na białym napisane co jest do czego i jak stosować.

FGH największy nie rób.

Jula Szczecin Mieszka. Nie polecam pracy w tym zakładzie brak szacunku dla pracownika który często musi wykonywać pracę za 3 osoby ! Na etacie otrzymujesz 2200zl na rękę szał! Ciągły brak pracowników często bywasz w 3 osoby na zmianie dramat przy takim ruchu i obowiązkach najlepiej żebyś nie chodziła na przerwę. Wykładanie towaru (często pełne tiry) obsługa klienta zadbanie o porządek na magazynie obsługa kasy , punktu obsługi klienta , raty , przyjęcia magazynowe , obsługa sklepu internetowego tyle obowiązków ma zwykły pracownik a kierownicy zmiany siedzą na zapleczu w pomieszczeniach klimatyzowanych nie robiąc nic i często swoje obowiązki zrzucają na pracownika i do tego jeszcze nie szanują ludzi którzy pracują ciężko żeby oni mogli siedzieć na swoich dupskach. Zastanów się 2 razy zanim rozpoczniesz pracę i się rozczarujesz pod każdym kontem.

@FGH największy nie rób.

Potwierdzam. W lutym zacząłem pracę. Umowa 5 etatową a wypłata 3600 brutto no i obiecanki cacanki, że będzie kurs na wózki widłowe 2 kategorii. I ten 3 miesięczny dodatek też nie jest ujęty w umowie a takie coś powinno być bo potem się wypra. Dodatek za pranie ciekawe ile? Ja wydam 200 zł a oni mi jaśnie panowie dadzą 20 zł i to pewnie jeszcze brutto

@FGH największy nie rób.

Wysłałem umowę do Głównej inspekcji pracy oraz do prokuratury krajowej z wnioskiem o ściganie (usunięte przez administratora) i wyłudzenia. Przyjęli i działają.

Czy w firmie Jula są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych szkoleń. Tylko szkolenie bhp które trwa z godzinę.

Piotr Olech

Potwierdzam. Pokażą w 20 minut co i jak na sali sprzedaży i to wszystko.

UFO

Pracownicy wyzywają szefa ochrony i nas pracowników ochrony. Gdyby nie my to ten sklep by nie istniał. Pracownicy wyżsi stażem co chwila starają się mierzyć karki podstarzałym pracownikom, którzy zmuszeni są do kupowania tigerow.

gołąbek

(usunięte przez administratora) schowany budynek, nikt go nie widzi, obok Castorama i Leroy Merlin w których jest wszystko. Powinni być tylko sklepem z narzędziami elektrycznymi do domu i budowlanymi.

Anonim cd

Nie ważne czy starasz się czy się nie starasz i tak nie masz co liczyć na podwyżkę. Podwyżki są tylko dla wybranych osób raz w roku. Nie ma czegoś takiego jak awans wewnętrzny, zatrudniając się i mierząc wyżej nie masz co liczyć na jakieś kokosy. Każdy według kierownika jest pierwszy do podwyżki po czy każdy dostaje tyle samo - marne grosze. Ogólnie stawka jest to minimalną krajową a każda podwyżka jest niemożliwa praktycznie do wyblagania. Nie ma żadnych powtarzam ŻADNYCH szkoleń dla nowych pracowników. Zatrudniając się w Jula struga musisz wiedzieć wszystko o wszystkim a produktów jest tysiące. Nie ma jak tego wszystkiego się dowiedzieć oprócz spędzenia wielu godzin na studiowaniu produktów na własną reke

Prawda jest taka, że kierownictwo za każdym razem pochwala pracę pracowników płci żeńskiej nawet jeżeli robią one jedna dostawę przez parę godzin i to w gronie 4-6 osób. Pracowników płci męskiej traktuje się inaczej. Oczekuje się od nich nie wiadomo czego. Każde produkty gabarytowe wykonują mężczyźni plus zarządzają oni magazynem i dostawami po czym kierownictwo jest tak czy siak nie zadowolone, że podczas dostawy chłopaki rozmawiają. Kiedy dziewczyny rozmawiają i robią dostawę parę godzin wszystko jest okej. Nie wiem skąd jest takie założenie jednak praca czasami wydaje się (usunięte przez administratora). Niejednokrotnie używane są sprośne i niejednoznaczne żarty w stosunku do kobiet. Nigdy nie zostałem zaproszony na rozmowę z kierownikiem (który ewidentnie boi się kontaktu z pracownikami) który by chociaż pochwalił za pracę w tej firmie. Jednak niejednokrotnie zostałem zaproszony na rozmowę pod kątem negatywnym czyli rozmowa odnośnie mojej negatywnej postawy itp. Reasumując praca tam nie jest w żadnym stopniu kojarzona pozytywnie a raczej negatywnie. Ciągle zadania i chodzenie na kasy zamiast zatrudnienie paru osób odpowiedzialnych za zarządzanie tymi kasami powoduje ciągły stres. Bardzo często kierownicy oczekują zrealizowanie jakichś celów parę minut przed zamknięciem sklepu co jest awykonalne a czasami nawet śmieszne. Każdy z kadry patrzy tylko na to aby zrealizować swoje cele na swoim dziale oraz nie raz słychać kłótnie bądź sprzeczki między samymi kierownikami którzy ciągle zarzucają innym niepowodzenia nie bacząc na swoje postępowanie. Nie ma żadnych większych premii albo podwyżek. Możecie spodziewać się tylko marnych parę groszy za każdy rok który przepracujecie. Żenada !

Żeglarz

Witam. Ja miałem do czynienia z tym sklepem przy zakupie pontonu. Nie dość że nie chcieli mi go sprzedać po wcześniej ustalonej cenie, gdyż niezbyt rosła kierowniczka nie chciała zejść z ceny mimo dobrego serca wysokiego Pana z obsługi, który pięknie skompletował ponton z ekspozycji i zaniósł mi go do samochodu. Aczkolwiek po sprawdzeniu wszystkich elementów okazało się że brakuję ważnego osprzętu. Niezbyt miły Manager powiedział mi że jeśli części się nie znajdą to zejdzie mi z ceny. Co za skandal! Ja niemal utonalem na otwartym.jeziorze. Nie polecam rozmawiać z tym Panem.

Benefit13

Bardzo miła obsługa. Jeden z pracowników wziął 4 rusztowania na plecy i poszedł ze mną do kasy. Aż mu oczy wyskoczyły na sprężynie.

Francuski kuzyn

Bardzo miła obsługa, szczególnie silni Panowie z brodami.

Pojemnik

Nie polecam. W pracy giną pojemniki na jedzenie

Shotgun

A czy ochrona w sklepie jest na wysokim poziomie?

Czy Jula ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jott

Ścisłe dopóki nie zmienią grafiku długopisem.

Zostaw merytoryczną opinię o Jula - Szczecin

• Jak się pracuje w Jula?

Zobacz opinie na temat firmy Jula tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jula?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jula?

Kandydaci do pracy w Jula napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jula