Opinie o Max Burgers (Max Poland Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Max Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Max Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy zdarzają się nadgodziny w Max Poland Sp. z o.o.?

expracownik

Tak, po zamknięciu dodatkowo niepłatne :)

expracownik

To jest jakiś dramat! Pracując w innych punktach gastronomicznych pracę w Max wspominam chyba najgorzej, Zero szacunku do pracownika, niepłatne (!!) nadgodziny po zamknięciu - nie jest możliwe aby posprzątać wszysko w poł godziny z tłuszczu bez środków czyszczących (tylko gorącą wodą). Managerowie czasami fajni, czasami nie - ale niestety nie ma jednolistych standarów. Raz masz lać 35ml sosu a innym razem 10ml. Nacisk nie wiadomo na co. Bez sensowne testy z wiedzy teoretycznej, której nawet nie było ani w materiałach, ani na szkoleniu BHP. Na prawdę, mimo tego że wypłata możę i jest 1zł więsza niż w KFC czy McD to nie warto. Jedynie burgery mega smaczne :)

Czy Max Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nbtre

Nie

Była

Nie polecam! Jeśli nie latasz za kierownikiem i nie mówisz mu jak kochasz swoją pracę jak jest cudownie, i że ogólnie o wygrałaś na loterii to nie jest to miejsce dla Ciebie. Szkolenia zero, podejście do ludzi bardzo słabe, wszystko nastawione na czasy i produktywność grafiku.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Max Poland Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierownik Zmiany?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jaka jest kultura pracy w Max Poland Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Max

Tak. Wszyscy mają WSPÓLNE stroje, l które są prane na miejscu. Jedna dziewczyna dostała u nas obfitego okresu i jej przeciekło. I te spodnie leżaly ponad pół roku z innymi ciuchami bo nie można wywalić....

Lolik

Max burgers , poziom organizacji leży i kwiczy. Cała restauracja to cyrk na kółkach włącznie z kierownictwem. Twoja praca nie będzie szanowana. Kierownicy są niekompetentni, niemili, traktują cię jako człowieka drugiego sortu. Niczego nie tłumaczą wszystkiego wymagają. Mega żenada!!! Salad story, north fish o wiele lepsze sieciówki do praca.

@Lolik

Dlaczego masz takie zdanie o kierownictwie i organizacji firmy? Ciekawi mnie czy są jakieś zalety pracy w Max Poland. Rozwiń swoją opinię. Dzięki.

Mam wrażenie, że zabrakło chęci do pracy albo zwyczajnie to nie jest praca dla każdego bo w sumie firma jest dobra!

Ex l-pracownik

Praca na początku wydawała się bardzo fajna. Nowa firma, ciekawe menu, brak struktur jakiś większych. Wszystko głównie kierowane przez Szwecję. Na samym początku było bardzo przyjemnie, dobre szkolenie, fajny rabat pracowniczy. No ale na tym się plusy skończyły. Kierownicy którzy już długi czas pracują mogą tam wszystko, ci przyszli jsm i sm byli równani za każde błędy. Dla porównania stara że kierownictwo mogło na prawdę zostawić zmianę rozwaloną i było ok, dla nowych- najmniejsza głupota i "negatywny feedback" od kierownika. Benefity słabe. Niby platforma kafeteryjna ale tylko 150 zł na niej było i nic po za tym, jakieś bony można było z tego wykupić albo multisport.. Za150 zł. Oprócz tego jak nie wchodziłeś w tylek kierownictwu to byłeś tym złym. Zawsze. Multum stresu i pilnowanie czasu "poniżej 3 minut" średniego czasu obsługi albo się zaczynają problemy. Ogólnie jak ktoś chce pracować w stresie i to ogromnym to proszę bardzo, ja nie polecam.

Jacek

Tylko dobra praca może być powodem do zaprzestania wpisów na tym wątku!!

Zostaw merytoryczną opinię o Max Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Max Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Max Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Max Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Max Poland Sp. z o.o.
  • Sienna 73