Opinie o Total Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Total Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Total Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Total Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Stokrotka

Przegląd etyki w TOTAL Polska. Zabawne że próbują znaleźć coś czego w wielu obszarach działania firmy po prostu nie ma. To też nie przypadek, że Wielki Brat z Paryża skierował w końcu oko na Polskę. Zamiatanie pod dywan „komunikacji” złych wyników kolejnych ankiet TOTAL SURVEY jak widać zawiodło. W HR panika i gorączkowe przygotowania do wizytacji z centrali. Smutne to a przecież tak oczywiste, że MC robi wszystko, aby ukryć wszelki nieprawidłowości zamiast wprowadzać etyczne rozwiązania zawarte w prawie i regulaminach koncernu.

@były pracownik

Każdy pracownik ma z nimi do czynienia? Czy na okresie próbnym pojawia się już konieczność współpracy z nimi? W ogóle to może ktoś napisać ile czasu trwa ten okres probny? Jest szansa po nim na umowę i pracę?

Mats

Od 10 lat pracuję w polskim oddziale Total. Ogólnie uważam, że jest to bardzo dobrze zarządzana firma, która szanuje ludzi. Rotacja jest bardzo mała, co jakiś czas pojawiają się ciekawe projekty. Atmosfera korporacyjna bardzo mi odpowiada, choć zdaję sobie sprawę, że to nie dla wszystkich.

ach, widzę, żeimo uplywu lat nic się nie zmienia - dalej dramat, a wspomniana pani w rzeczywistosci rzadzi firma, zamiast dyrektora zarzadzajacego i terroryzuje osoby, ktorych nie lubi... Najlepsze jest chyba jednak to, ze jest w komisji etyki :D Mimo "kontroli z centrali" i zgłaszania spraw nic sie tutaj nie zmienia na lepsze, a ludzie zmeczeni i doprowadzeni do ostatecznosci, nie maja sily walczyc i odchodza (jesli wczesniej nie zostali usunieci). Wszystko, co tu zostało napisane jest prawdą + dodam jeszcze klimat spolki skarbu panstwa i piekny obrazek tej firemki

ano

Nieuprzejmi współpracownicy.

@Mickey Mouse

Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że najlepiej wszystkie obiecanki mieć na papierku, wtedy nie będzie trzeba się o nie upominać :). Ciekawi mnie kwestia nowo zatrudnionych. Mieli zbliżone stawki do długoletnich pracowników?

ano

Nieuprzejmi współpracownicy.

@ano

:( Ale tak głównie wobec Ciebie? Domyślasz się dlaczego?

XYZ
@ano

Z tym akurat się nie zgodzę, pracownicy są tu naprawdę super ludźmi, czego nie można powiedzieć o kadrze menadżerskiej.. to tu szukać należy przyczyny fatalnej atmosfery.

@XYZ

Kolejne ogniwo? Ciekawe co oni powiedzą jak ich się o zdanie zapyta. ;p I czemu uważasz, że to z nimi właśnie problem jest?

XYZ
@Katarzyna

Kadra maenagerska jest stała, a to pracownicy rezygnują i to w w tempie zadziwiającym. Wnioski nasuwają się same. A zwolnienia pracownikow, to sztucznie napędzany twór, by nie było, że tylko ludzie odchodzą, a tez ze się ich zwalnia.

@XYZ

Wygląda nawet sprytnie ale to wszystko wynika tylko z waszej obserwacji? To jak oni wybierają w takim razie kogo "poświęcić"?

Mickey Mouse Nowy wpis
@Katarzyna

Domagaj się czegoś co Ci się słusznie należy. Domagaj się czegoś co Ci obiecali bez papierka, a sam się przekonasz jak i kogo wybierają do zwolnienia. Ja sam osobiście usłyszałem od przełożonej która przekazywała moje zapytanie do MC. Pytaj się dalej a możesz być zwolniony. Pytanie moje dotyczyło nagrody za wybitne osiągnięcia, nagrody którą w swej arogancji MC zamieniło bez pytania na " flaszkę" . Dokładnie na 3 litrową butlę dla osoby unikającej alkoholu AROGANCJA !!

Jacek Nowy wpis
@Mickey Mouse

Za to pytanie o nagrodę doszło do zwolnienia? I co Ci w sumie obiecali?

Mickey Mouse Nowy wpis
@Jacek

Nie zwolnili mnie. Sam odszedłem. Przyczyna? jak nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj chodzi o jedno. Porównanie ze stawkami dla nowo zatrudnionych. Teraz sam jestem nowo zatrudniony i żałuję że nie zrobiłem tego wcześniej. Praca w TMEP to brzmi dumnie ale samą duma nie płaci się w sklepie. Budujcie ze 2-3 lata swoje CV i fruuu w szeroki świat możliwości. Co dotyczy zwolnień. Mnie, było by im trudno jedocześnie nagradzać i zwalniać. Trochę jednak czasu i trochę złych chęci i można zbudować papiery na każdego pracownika do odstrzału. To w tej firmie jest możliwe.

Tomasz

Czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

@Tomasz

Osobiście nie mam zielonego pojęcia, ale też chciałbym wiedzieć. Ciekawi mnie, na jakie zarobki można teraz liczyć? I jakie benefity oferuje firma? Czy po ostatnich komentarzach w firmie się coś poprawiło? No i jak atmosfera? bo z tym też nie byłoby najlepiej.

Ciekawy

Ciekawi mnie, jak wygląda średnia stażu pracy w Total Polska? I dlaczego tak wiele osób składa wypowiedzenia? I ostatnie pytanie, dlaczego w takim zawrotnym tempie zmieniają się osoby pracujące w sekretariacie?

Ktoś
@Ciekawy

Dodam jeszcze, że zmiany kadrowe w działach występują zaskakująco często i bywa, że zwalniają się wszyscy w bardzo krótkim czasie, tym samym wymienia się cała załoga. Czy jest to zamierzony cel kadry kierowniczej, której łatwiej jest sterować nowym, niedoświadczonym pracownikiem? Czy też jej nieudolność? Nie zawsze wiedza merytoryczna, to jest to samo, co bycie liderem zespołu. Sposób zarządzania całej kadry daje wiele do myślenia i to chyba już najwyższa pora na wyciągnięcie wniosków, by nie stracić wszystkich wartościowych pracowników.

@Ktoś

Pytań nakierowujących naprawdę bardzo wiele, widać że rozmyślasz o tym już dość długo. Jakie ostatecznie wnioski Ty z tego wszystkiego tak naprawdę wyciągasz? A najlepiej od razu jakich wartościowych porad można na ich podstawie udzielić?

@Ktoś

Zobaczcie lub zapytajcie kto jeszcze pozostał z szumnej rekrutacji HIGH POTENTIAL która była kilka lat temu. Ha ha już po miesiącu zaczęli uciekać. a na koniec ostał się tylko jeden. A tacy obiecujący byli, piątkowi po dobrych szkołach i co ?

Ina

A wiesz, dlaczego? Ciekawe, czy w ogóle miało to związek z sytuacją w firmie. Bo różnie w życiu bywa przecież, czasem ktoś zachoruje etc., życie pisze różne scenariusze. Twoim zdaniem to przez sytuację w firmie? A ogólnie to zatrudniają na jakąś dłuższą współpracę? Mi zależy na umowie o pracę na jak najdłużej.

Czy firma Total Polska Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Mats

Gość co ma dość

Szanowna koleżanko, Jakbyś miała jakiekolwiek pojęcie o rynku wiedzialabys, że fluktuacja w zatrudnieniu na poziomie 10% to NORMA. Ba, nawet 15-20% to nic nowego, jeżeli firma ma 500+ pracowników...ale jak się jest "dinozaurem" i pracuje w jednej firmie od 100lat, to ciężko wiedzieć, jaka jest rzeczywistość Kasa i benefity się nie podobają? Konkurencja taka dobra? To czemu jeszcze ciebie tam nie ma? A, już wiem: bo nikt cię tam nie chce Telefon milczy, jak i milczał przed pandemia Ale zrób te przyjemność tym, którzy jak ja przychodzą do tej pracy pracować i odejdź jak najszybciej I niech ci się wiedzie, im dalej tym lepiej Tak robią normalni, poważni ludzie Jak im się nie podoba ODCHODZĄ, a nie robią do własnego gniazda i wylewają jad w internecie, jak gowniarze Przestań jatrzyc, knuc po korytarzach i sklocac ludzi, bo już nie mogę tego znieść To nie hr psuje atmosfere tylko tacy frustraci jak ty, którzy codziennie narzekają, nic im się nie podoba i zarazaja ta wieczna niechęcią innych I jak widać dalej to robisz, nawet w wolnym czasie.. Żałosne.. Myślisz, że nie wiem kim jesteś? Każdy już wie. A nawet jeśli nie: W internecie nikt nie jest anonimowy i nic w nim nie ginie

Koropoludek
@Gość co ma dość

Widzę że "top managment" jezeli taki w tej firmie istnieje nie panuje nad emocjami i wylewa swoje gorzkie żale na zewnątrz, zamiast zrobić to jak w normalnie firmie wewnątrz organizacji. Nie wypowiadam się na temat firmy bo w niej nie pracowałem i pracować nie zamierzam, bo jak czytam takie wpisy pochodzące z pewnością od kadry managersiej to daje obraz jak ta firma wygląda "od środka".

Hmm
@Mats

Brak rotacji to tylko dowód na zabetonowanie środowiska, jest przestarzałe i zamknięte na nowoczesny styl pracy. Atmosfera korporacyna, brzmi to śmiesznie - Total nie ma nic wspólnego z współczesną korporacją. Człowiek czuje się jak w sporej prywatnej firmie z początków XXI wieku.

Mosór
@Gość co ma dość

Atmosfery w tej firmie nie psują pojedyńczy szeregowi pracownicy a kadra zarzadzająca a co najmniej spora jej cześć. Cechuje ich brak szacunku do pracownika dodatkowo napędzany budowaniem atmosfery strachu. Sposób rozstawania się z pracownikiem wielokrotnie poniżej godności ludzkiej pod byle pretekstem. Benefity i zarobki nie lepsze niż rynkowe, dlatego młodzi i wykształceni szybko decydują się rozwijać swoje kariery poza strukturami tej firmy. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

zazenowana
@Gość co ma dość

Szanowna Pani Manager HR Co to za odpowiedź? Wylewanie jadu w internecie? dlatego ludzie nie chcą pracować w waszej firmie..... karygodne....

Rzeczowy
@Mats

Kilka osób w ciągu roku na danym stanowisku (np.asystentka biura) to mała rotacja? Tych przykładów jest wiele. Ktoś tu chyba nie ma pojęcia o tym co się dzieje w firmie.

Ryszard
@Rzeczowy

Widzę, że niekończące się zmiany personalne to standard w tej firmie? Są ku temu jakieś szczególne powody? Nieadekwatne do wynagrodzeń obowiązki? Sposób podejścia do zatrudnionych w firmie? Ludzie w tej firmie zwyczajnie się nie lubią, o co chodzi?

dramat
@Rzeczowy

w zespole hr/administracji, to chyba NIKT dłużej nie wytrzymuje...

@Mats

(usunięte przez administratora) atmosfera tej korpo Ci odpowiada ? Albo pracujesz krótko albo masz małą wiedzę o najnowszych trendach w dobrych korporacjach. To co inni wprowadzają w życie my mamy jedynie na sztandarach. W rzeczywistości jest zamordyzm, nie liczenie się ze zdaniem pracownika, nie uwzględnianie jego czasem dobrych pomysłów, dyskryminacja płacowa i wolna amerykanka - żadnych czytelnych zasad obszarze wynagrodzeń. Na moich oczach były tworzone systemy prowizyjne w 5 min i będziecie zadowoleni spoko. Znam firmy gdzie szef słucha lub pyta jak chcecie zrealizować postawiony cel biznesowy i co najwyżej doradza lub koryguje. U nas dowodzący dyletanci wydają rozkazy do malowania trawy na zielono marnując potencjał pracowniczy. Prosta droga do demotywacji. : głupota w zarządzaniu i (usunięte przez administratora) na kasie

@Gość co ma dość

Ktoś tu pisze o naturalnej rotacji ?? Nienaturalne jest to że uciekają młodzi i ci z dłuższym stażem też. HA HA HA Renia gdzie są te Twoje orły z rekrutacji "High Potential " Gdzie te orły sokoły latają oprócz Marka Dla słabo poinformowanych : są już dawno w innych lepszych firmach i robią kariery

Ryszard

Wszyscy tu pracują na podstawie i premii? No i jak jest ten system premiowania skonstruowany, jakie kwoty można, dzięki zaangażowaniu wykręcić?

Stokrotka

Pepeg z gumy
@Stokrotka

Kontrola z centrali niczego nie zmieni. To właśnie francuski a może jeszcze wcześniej belgijski Manager realizował politykę usuwania wszystkich , którzy mogliby mieć własne zdanie. Gorliwie pomagały w tym swoimi donosami zatrudnione na różnych pozycjach Panie, które chyba mają świadomość że nigdzie poza tą firmą nie znalazłyby miejsca. Do tego grupa podręcznych , znanych z tego że wprawdzie orlami nie są ale wypić potrafią. To im daje szansę na awans nawet za granicę A teraz głównym celem jest stworzenie wizerunku firmy przyjaznej środowisku metodą zmiany logo. I zapewne temu służy ta niby kontrola.

@Pepeg z gumy

te dwie starsze panie z HR plus czołowy Manager, który wspólnie z nimi pozbywa się pracowników wyrażających swoje opinie oraz "życzliwi donosiciele" to prawdziwe przekleństwo polskiego oddziału. Większość ludzi jest bardzo pomocna i praca mogłaby być przyjemna, gdyby nie tragiczna wręcz atmosfera tworzona przez wspomniany dział. Wielka szkoda. Wymiana kilku osób mogłaby uczynić to miejsce bardzo pożądanym.

@były pracownik

Frycek

Kiedyś czuło się dumę z pracy w Total Polska.  Kiedyś była równowaga między pracą, a ludźmi, między podwładnym, a przełożonym. Teraz to hierarchia, której pilnuje się, jak skarbu. Nie ma juz koleżeńskich relacji,  tylko czysto służbowe rozkazy i nakazy. Do tego szczucie, szantaże i same nakazy. Zdecydowanie za dużo kija, a brak marchewki.  Management z firmy zrobił własny folwark, wiec trzeba tańczyć, jak każą. Inaczej jesteś napiętnowany, szczuty, do tego obgadywany( o zgrozo) przez dział HR, a z czasem zwyczajnie wylatujesz z firmy.

Mieczysław
@Frycek

Jak myślisz, co musiałoby się zmienić w Total Polska aby pracowało się tu lepiej? No i co uważasz na temat zarobków w tej firmie? Jesteś zadowolony z pensji oferowanej przez pracodawcę? Ile można tu wziąć na rękę?

Frycek
@Mieczysław

Zarobki nie są przejrzyste, więc ciężko stwierdzić. Co wynegocjujesz na początek, to Twoje.  Potem jedyna, ewentualna podwyżka, to inflacja

Alfred
@Mieczysław

Mieczysław (a może Renata?), żeby cokolwiek mogło się zmienić musiałoby odejść kilku "top" managerów. Szczególnie tych którzy nie szanują ludzi oraz ich pracy. Co by się nie stało i tak czas działa na korzyść pracowników którzy jeszcze w tej firmie zostali - emerytura coraz bliżej.

Miki
@Alfred

Dlaczego podejrzewasz ze pod nickiem Mieczysław kryje się Renata. Mieczysław również jest osobą zdolną do wszelkich świństw. I dlatego ciągle jest w firmie. Dobrze się wpasowal.

Mickey Mouse
@Mieczysław

Tajemnicy zarobków HR strzeże jak niepodległości i to pod karą zwolnienia dyscyplinarnego. Wątpliwa jest też zgodność takich zapisów regulaminu z prawem pracy. Dlaczego tak ? bo pensje są one ustalane z ręki. Potrzebują kogoś to są w stanie przebić średnią na stanowisku o tyś lub dwa. Nowi więc dostają więcej od doświadczonych pracowników. A gdzie są wytyczne koncernowe o godnych zarobkach. Już nie mówię że godne to zgodne z średnią rynkową. Utrzymywali by chociaż odpowiednią relację płac ze stażem, doświadczeniem i wkładem pracy. HR może ten wpis potraktować jako wiecznie żywą " komunikację " ha ha ha która ma być remedium na wszelkie bolączki tej firmy.

Byly pracownik

Nigdy nie pracowałam w takim miejscu, opinie mówią same za siebie... wieczny strach przez dział HR, który sieje postrach, odziwo ten dział właśnie powinien być jak najbardziej ZA pracownikiem, a ludzie nienawidzili tam chodzić i zamieniać chociaż zdanie. Żałuje tylko, że nigdzie tego się nie zgłosiło, bo człowiek miał koszmary przez tą prace, a weekendy zamiast odpoczywać, cały czas o niej myślał... ludzie fajni, ale widać, że się boją cokolwiek złego powiedzieć na firme. W biurze panuje dziwna atmosfera przez to, każdy chodzi jak na szpilkach. Jak tylko przejeżdżam obok biura, mam ciary na same wspomnienie o pracy tam... pieniądze dobre, ale zupełnie nie warte tego wszystkiego. Można popracować pare miesięcy (ze 3 najlepiej), ale dalej to człowiek staje się wrakiem i nie da się tam dłużej wytrzymać. RADZĘ OMIJAĆ TĘ FIRMĘ!!!!

Mann

Pakiet medyczny - można dołączyć rodzinę. Tyle tylko, że zainteresowanie się np. bardziej szczegółowym zakresem pakietu medycznego spowodowało dość głośną dyskusje na forum, jakich to zabiegów potrzebuje jeden z członków mojej rodziny - bardzo żenująca sytuacja z udziałem Pani, która tym zarządza. W pozostałych tematach pełna zgoda z opinią @Niezadowolona. (usunięte przez administratora)dawka dziwnej atmosfery płynie z samej góry działu 'HR'. Nie spotkałem się nigdy z taką sytuacją, by jedna osoba, która powinna zajmować czymś zupełnie odwrotnym dowodziła cała firmą. Dodatkowo, co jest najdziwniejsze, nawet jeśli pracownicy w badaniu z centrali obiektywnie opisali słabe warunki /atmosferę pracy, to i tak nie przyniosło to żadnego efektu i konkretnych rezultatów poza powołaniem zespołu do poprawy tej sytuacji.. Ludzie w większości baaardzo mili i pomocni w codziennej pracy. Biuro w fajnej lokalizacji. Pensja zawsze na czas. Pewnie byłoby to fajne miejsce do podjęcia pracy, ale z takimi pracownikami działu HR zdecydowanie nie polecam tej firmy - (usunięte przez administratora) w starciu z nimi nie ma nic do powiedzenia.

były
@Mann

Zgadzam się, pewien pracownik HR zatrzymał sie w zarządzaniu na XIX wieku. Kontrola i zamordyzm.

Rozgoryczony

Z jakiegoś, nikomu nieznanego powodu, choć nastąpiło to bardzo płynnie, zarówno management , jak i kierownictwo przeszło na tryb zarządzania, w którym główną zasadą jest zamordyzm, kontrol, brak zaufania, narzucanie swoich wartości, niechęć do sprzeciwu u osób , które w jakikolwiek sposób próbują wyrazić swoje zdanie. Do tego ogrom pracy i bardzo duża rotacja pracowników, przestała to być praca marzeń, a stało się czymś w rodzaju (usunięte przez administratora). Dokładając do tego niejasne i nierówne zarobki, brak wsparcia, czy ogromny strach, szczerze nie polecam.

Pepeg z gumy
@Rozgoryczony

Ostrożnie . Osoby słabsze mogą nabawić się tam PTSD. Obserwuje u siebie niektóre objawy. Np.Strach przed zbliżeniem się w okolice biura aby nie natknąć się na kogoś z kierownictwa. A podejrzenia co do pracowników są uzasadnione ukrywaniem własnych, dziwnych biznesow. Bo jak inaczej wytłumaczyć tolerowanie przez lata agronoma jako managera? Polecam pracę w dziale przemysłowym.

Łucja

Cześć, czy w Totalu znajdzie się jakieś stanowisko pracy dla studenta zaocznego (zajęcia piątek+weekend)? :) Jeśli tak to jakie i na jakich zasadach? Tzn. na jaką umowę można wtedy liczyć, jak wygląda kwestia grafiku i wynagrodzenia?

Zawiedzion

W ostatnim czasie coraz częściej słyszano opinie, że dobrze się pracuje jako handlowiec, bo jest się z dala od biurowej codzienności w Warszawie. Atmosfera w ciągu kilku lat bardzo się pogorszyła. Był czas, że średni staż pracy wynosił kilkanaście lat i rotacja pracowników była niewielka. W pewnym momencie zaczęto zatrudniać nowe, młode osoby z potencjałem, tworzyć nowe stanowiska. Niestety, większości z tych osób po 2-3 latach juz nie ma i odeszło też sporo długodystansowców po wielu latach. Mam wrażenie, że dużo zależy od kilku osób na najwyższym szczeblu managerskim, których motto brzmi: kontrola podstawą zaufania. Większość decyzji personalnych i zła atmosfera zależy od jednej osoby. Kierownictwo nie słucha ludzi, podążają po trupach do osiągnięcia swoich celów, jak ktoś jest niewygodny to może być niepewny swojego stanowiska, a awansuje się osoby, które nie mają własnego zdania i słuchają tylko dyrektorów, a nigdy potrzeb i pomysłów zespołu. Poza tym, kasa zawsze na czas, premie są mimo, że na nie do końca jasnych zasadach, współpracownicy tez naprawdę sympatyczni ludzie. Na jakiś czas czemu nie.

Firma byłaby naprawdę dobrym miejscem pracy (świetni ludzie, pieniądze ok, dobra lokalizacja), niestety są jednostki, które od lat w firmie prowadzą swego rodzaju reżim. Brak wyrozumiałości, argumentacja ad personam, uszczypliwość, ocenianie człowieka (często publicznie) a nie jego kompetencji - to niestety codzienność ze strony części kadry. Od 2019 z firmy odeszło bardzo dużo osób, również wieloletnich pracowników, którzy nie poradzili sobie z tą atmosferą. Wielka szkoda, ze nikt sobie tego nie bierze do serca, nic w tej firmie się nie zmienia od lat - złe opinie są zamiatane pod dywan i robi się jedynie dochodzenie, kto jest ich autorem. Mimo wszystko, ze względu na całą resztę działalności firmy, oceniam miejsce pracy jako dobre. Niestety nie na długo, szkoda nerwów.

Czy pracodawca Total Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

No jasne

Tak, postrach korytarzy chodzi i węszy non-stop.

Miki
@No jasne

Dokładnie tak jest. Ogólnie potencjalnie zainteresowanym pracą tutaj odradzam, top management - najwyższa półka społeczności.

Rozgoryczony

Ogromna korporacja w centrum Warszawy, która w dobie najwyższych wzrostów pandemii podejmuje decyzję, że czas wszystkich pracowników ściągnąć do biura z pracy z domu. Znam ludzi w wielu firmach w Polsce i w każdej z nich takie zachowanie byłoby nie do pomyślenia. Nie polecam.

obserwator

Zdecydowany minus pracy w Total to brak możliwości pracy zdalnej. W chwili obecnej kiedy zaczyna to być nowy standard na rynku korporacji firma zamiast iść z duchem czasu wymaga pracy z biura nawet w stosunku do osób, których praca nie wymaga fizycznej obecności, niepotrzebnie narażając pracowników na ryzyko zachorowania.

Newman

Mogę tylko potwierdzić :>

pepe

I Dyrektor tak się daje HRowi? To ten HR ma jaies plecy w Centrali we Francji?

Hmm
@pepe

Ma plecy a przede wszystkim ekspaci przyjeżdżają i wyjeżdżają, nie będą się bawić w nowy porządek.

Limango

W zupełności się zgadzam. Z jednej strony mówi się o szczytnych celach, a z drugiej wprowadza atmosferę (usunięte przez administratora), braku zaufania, doszukując się w każdym kroku pracownika próby oszustwa. Podjęcie jakiejkolwiek decyzji przez zarzadzajacych trwa miesiącami, ale od pracownika wymaga się działań efektywnych

Zostaw merytoryczną opinię o Total Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Total Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Total Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Total Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Total Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Total Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Total Polska Sp. z o.o.