Total Polska

Krosno

Opinie o Total Polska

Była

Zarobki - Jak na szanujące się na świecie korpo, to są żenujące.....- Przynajmniej dla lwiej części pracowników. Dyrektorzy i kilkoro innych lizusów raczej mają się dobrze pod tym względem. Polacy są traktowani jako Ci II kategorii i centrala trochę nimi pomiata finansowo.sporo młodzieży ucieka stamtąd po zorientowaniu się w sytuacji. Do tego dział HR....... Wydaje się miły Ale to tylko ściema i zasłona dymna.

ja

Zarobki. zarobki. zarobki. Może coś więcej nt. ???

bert

Hej czy jest tu kto, kto pracuję dalej dla firmy i może powiedzieć mi jak wyglądają u nich zarobki? Dzięki

Thev

Może coś więcej?

Nata

Firma nie szanujaca swoich pracowników,

Zostaw opinię o Total Polska - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Total Polska