Opinie o Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. w Kłodzko Piłsudskiego 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. w Kłodzko Piłsudskiego 5

mały czlowieczek

Witam, atmosfera w zakładzie nie zmienia się wraz ze zmianą loga z GE na ABB, nadal pracuje ta sama kadra zarządzająca i dopóki na górze się nie zmieni to prędko atmosfera nie ulegnie poprawie. (usunięte przez administratora) Wszystkim pracownikom z produkcji życzę duzo pozytywizmu i uśmiechu na co dzień, pamiętajcie ze to WY jesteście sercem fabryki na nie dyrekcja.

Lolek

Smród nie do wytrzymania! Czy to są zakłady chemiczne? Dodatkowo kilka osób uskarża się na ból głowy.

Hmmm

Jak wygląda praca na produkcji, ile zmian, ile wynagrodzenia??

Pajak Universum
@Hmmm

Wyglada nieciekawie.

Workert
@Pajak Universum

Wygląda tak jak każda praca na produkcji :)

Planner

Słyszałem, że po zmianie z GE na ABB powoli zakład zmienia się na lepsze. Aktualnie szukam pracy i zastanawiam się nad ofertą na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji. Co myślicie o tej pracy, warto?

Aplikowałeś do firmy Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Abbeba pospolita

Ktos wie czy w tym nowym roku 2019 bedzie wlaczony prad i odsniezone na rudawce bo jak na razie 3 stycznia i wszystko stoi. Ludzie wybieraja wakacyjny urlop.

@Abbeba pospolita

Przyjecia robia od 2go A od 6go juz normalnie wszyscy

Admin...

Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2018, Poz. 1000 )( RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) za naruszenie §4. pkt. 4 Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych (...) sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste i wizerunku (...) naruszające dobre obyczaje i zasady etykiety (...) podlega karze zgodnie z ustawą

@Admin...

Admin do szkoły dzbanie. Zacytowałeś punkt 3, a piszesz, że to punkt 4. Jak jesteś admin to Twój post powinien zniknąć w kilka minut. Hahaha.

Ten zakład to zakład pracy chronionej ... począwszy od kierownictwa (choć znajdą się normalni kierownicy) przez szczebel biurowy, szeregowych pracowników a skończywszy na ochronie. ZERO jakiejkolwiek komunikacji między planistami, zakupowcami a produkcją. Każdy robi to co uważa za słuszne, byleby się tabelki zgadzały i byleby pościemniać na copiątkowych gembach jak to nie jest zajefajnie. A problemów do rozwiązania na zakładzie jest co niemiara. Marnotrastwo materiału jakie jest w tym przybytku woła o pomste do nieba, zaczynając od blach przez lexany korytka, itd. itp. a skończywszy na klilometrach kabli (i nie chodzi mi tu o odpady produkcyjne). Są okresy gdzie te materialy wyrzucane są całymi paletami nawet nie rozpoczęte. A co roku pociska się kit pracownikom że nie ma kasy na podwyżki a co 3 m-ce na podsumowaniach kwartalnych jest wychwalanie ile to ABB nie zarobilo milionow baksów ... kasa jest bo jak się kupuje i instaluje tysiące TV na zakładzie tylko nie wiadomo po co i komu. A wracając do zakładu pracy chronionej ... wydaje mi się że wiekszość załogi powinna się dobrze zastanowic nad tym po co przychodzą do pracy. Wiem, że za myślenie nie płacą tylko za robote ale czasami warto posegregowac palety czy odpady. Warto czasem komuś ułatwić robotę (tak z dobrego serducha) a nie postawić szafy w takim miejscu gdzie nie da się przejść a co dopiero przejechać wózkiem. Są też pracownicy zwłaszcza ci dłuuuigim stażem, którzy nagminnie zwracają innym uwage, że robią coś źle a sami nagminnie popełniają błędy. Podsumowując ... po przejęciu zakładu przez ABB jak narazie nie widzę poprawy. Fakt może to jeszcze za któtki okres ale po takim przejęciu nie bylo tzw "miotły" osoby czy osób, zupełnie nowych osób spoza układu GE, które popatrzyłyby świeżym "okiem" na całe to ustrojstwo.

Derek

Większość przytoczonych przez Ciebie argumentów (np. słaba komunikacja między działami czy walka o słupki) można odnieść do większości dużych firm i korporacji. Ja sądzę, że po przejęciu przez ABB stopniowo będzie coraz lepiej - jestem dobrej myśli!

Chiara

Do kierownictwa Dyrekcji Kto mieczem wojuje, od miecza ginie” „Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe”

@Chiara

Ale zdajesz sobie sprawę, że to podpada pod paragraf i groźbę karalną? Jeśli dotknęła Cię jakaś krzywda, opisz sytuację, a wtedy będziemy mogli to ocenić i podyskutować.

Szyld zmienili zyski idą gdzie indziej. Bajzel ten sam nawet gorszy.

GE

Czemu gorszy? Ja nie widzę znaczących zmian oprócz tych związanych z szyldami :)

victory

Praca ok, płaca niska, kierownictwo do wymiany.

GE
@victory

Już się zaczyna...

oksymoron

5 gwiazdek na start. Od Was wszystkich zależy, czy napiszemy przyszłość elektryfikacji. Na zawsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. - Kłodzko

• Jak się pracuje w Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.

Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.