Opinie o Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. w Kłodzko Piłsudskiego 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. w Kłodzko Piłsudskiego 5

Czy ktoś wie czy są przyjęcia do ABB? Proszę o odpowiedz

odpowiedź

tak

Maria
@odpowiedź

Dzięki za odpowiedź, też byłam ciekawa czy rekrutują teraz w Abb. A wiesz, kogo konkretnie szukają? Na jaki dział?

...

Brawo brawo. Nieźle w konia robicie byłych pracowników!!!! Którzy chcą wrócić. Pod firma tzw trenkwalder mówia ze nie szukają osób do pracy a tak naprawdę to nie są zainteresowani. Róbcie tak dalej a pracowników stracicie!!!!!!!!!

Nina

Pytanie Nowy wpis 29.11.2019 09:18 Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni. Jak szefostwo w General Electric Power Controls? Spoko traktują ludzi? TakNie Nina Nowy wpis 28.11.2019 22:50 Nina Nowy wpis 28.11.2019 08:59 Witam wszystkich co mi pomogli a wszczegulnosci paniom Małgorzatę . K. Co pracuje na testerze za ogromnym pomoc. Zniszczeniu Pana. Dariusz. Nie sondziłam że tak łatwo da się pani zniechęcić i pozbyć kurwiaża powinna pani być wdzięczna za otwarcie oczu i uchronienia przed błędem życiowym . Pa co chciał . A ja jestem szczęśliwa i rozpoczęłam nowe życie zwartościowym człowiekiem a nie takim czymś jak Pan Dariusz pozdrawiam wszystkich co mi pomogli . PS. A pani Małgorzato życzę prawdziwego faceta co jest kimś i zadba o paniom . A prezenty co pani od niego dostała to odesłała pani pod zły adres śmietnik to miejsce dla takich szmat

Ferdynand Kiepski

Pracuje w tej fabryce na produkcj. Nie raz mialem ochotę zmienić tę robotę. "Przeżyłem" kilku menadżerów, kierowników, brygadzistów. Jedni potrafili docenić moją pracę, drudzy niekoniecznie. Uczylem nowo przyjetych, pokazywałem co maja robić na różnych stanowiskach. Wielu z nich pracuje do dziś. Gdybym przez te wszystkie lata pracował źle, to w końcu ktoś by mnie zwolnił. Nie twierdzę, że jestem wzorem pracownika, jednak dziesięcioletnie doświadczenie coś znaczy, tak? Okazuje się, że nie. Teraz ktoś nowy, kompletnie bez pojęcia, pierwsza robota w życiu, a do tego nierób po ktorym i tak trzeba poprawiać, bo najprostszą czynność potrafi (usunięte przez administratora) podobnie jak osoby z moim stażem??? To co ja sie będę starał, kiedy jesteśmy jednakowo wynagradzani. Przestało mnie interesować co się dzieje dookoła i robie swoje najlepiej jak umiem. Widzę, że jutro będą rozbierane sztuki, które obok ktoś produkuje. Nie reaguje na to, chociaż mógłbym. !Nie moje! i koniec. Jeszcze 3 godziny i do domu. Ja bym w moment zauważył ten zły nadruk, ale ja pracuje tam ponad 10 lat, ten ktoś 2 miesiace. Zarabiamy tyle samo.

Aplikowałeś do firmy Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Mysza

Wiecie co? Szczerze powiedziawszy to już wolę w ABB pracować niż gdzie indziej w ABB spokój cisza a ludzie będą tacy jak są ale ważne że jest praca. I dają wypłaty od razu 10 szkolenia są ciuchy są i wogole nie tak jak w innej zakładzie. Więc szczerze powiedziawszy żałuję że się zwolniła bo praca nie była zła

Czy wiadomo cos o wzroście zamówień w Mikuszowicach. Brak nadgodzin boli.

Stary
@Nowy

Posmaruj kremem lub obywatelstwo zmień. Nasi koledzy zza wschodniej granicy mają zagwarantowane w umowach min. 200 godzin w miesiącu. Brak zamówień więc chyba palety i śrubki liczą.

Nic a nic
@Stary

200h a nie 140 kuzwa zero nadgodzin nie ma na 3 zmiany

Eryk

Nie rozumiem jednego, jeśli jest tak źle to dlaczego tu pracujecie? Dla mnie jest ok firma!

Stoperan
@Eryk

No własnie nie podoba sie to won jam mam na wasz wszytkich coś na wojtka tez a ochraniacze dla mnie robią nie poto bire dzialke ..

Nic a nic
@Eryk

Eryk zobaczysz jak przepracujesz rok . wtedy zobaczysz co to znaczy pracować brak szacunku do ludzi wyrabiane na pracowników na poczatku jest cacy a później du.a jak jestem na trenkwalder to nie robbsobir nadziei ze wezmą ciebie pod ABB jak oczywiście masz znajomości. Pozdrawiam

audyt HSE-ABBBB

A ochroniarze jak byli zlani tak zostali ,tyle że nie buszują już tak mocno po szafkach w szatniach pracowników , bo co mają zajumać to na legalu nikt ich nie kontroluje i nie sprawdza czy nie pijany! Wchodzisz do zakładu a tu się kiwa Jaś z rudy i leci procentami ,wychodzisz na przerwę a tu Zbyś też z rudy słupiec se wraca z Leclerca z granatami ,wychodzisz z zakładu to już wszyscy się kiwają i zataczają się o meble, najlepsze jest jak magazynek BHP oprużniają i że wiodący stoperan się tym nie interesuje a dyrekcja nim ..... ? Czas na zmiany ....

Klos

W tej firmie pracuję od prawie 10 lat. (GE-ABB)Wiele widziałem ,ale to co się tutaj teraz wyprawia przeraża nawet starszych pracowników. Kompletny chaos i brak organizacji. Po zmianie z GE na ABB panuje tutaj dziwna chora atmosfera.Ten ,,okręt'' tonie. Zero nadgodzin,brak nocnych zmian które były dodatkowo płatne,wyśrubowane normy i kompletny brak doświadczenia nowych brygadzistów wziętych z ,,ulicy''(a w właściwie z produkcji) bez szkoły,doświadczenia i ROZUMU. Pakiet MultiSport? hehehe a ktoś w ogóle poinformował pracowników ,że takie coś jest? Pierwsze słyszę..

Klos
@Klos

Należy jeszcze dodać ,że ,,władza'' się nie zmieniła,bo dyrektorzy zostali Ci sami, a więc jak może być dobrze ? Chcecie zmienić firmę? Zacznijcie od zmiany kadr zarządzających,a wyjdzie to wszystkim na dobre.

Dario5676

Co tu sie odwala co to za siedziba ze zwalniają paracoenikow nawet gdy juz pracuja prawie 20 lat ?!!! A trankwalfer to o tej podfirmie nic nie powiem bo szkoda mich nerwow pracujesz jak.wół zeby sie dostac z pod abb a tu nie maja miejsc to po cholere robicie nadzieje ?!!!!! Gadaliscie ze zrobicie zeby było.najlepiej a tu co???? Robicie nadzieje a wywalacie najlepszych pracownikow tyko w c.uja robicie nie polecam bo bedziecie na pod firmie zarabiac i potem ciebie zwolnia . A trankwalder rok przepracujesz zwalniaka ciebie a pozniej to samo.i tak w kolko bo abb nie maa miejsc albo.nie szukaja nie polecam klodzko abb do bani !!!!

Tobiasz

Ten wątek na 100% dotyczył ABB w Bielsku-Białej!! Kto zmienił nazwę?

Eustachy

Jakie Kłodzko? Co tu się od.....la?

Szary
@Eustachy

Jak widać robią wszystko żeby umyć sobie ręce od prawdy.

Filozof
@Szary

Prawda to rzecz względna.

Witam chciał bym się zatrudnić, jaka płaca na magazynie na rękę mam uprawnienia na wózki doświadczenie, nie interesuje mnie praca przez agencje czy da się wprost przez zaklad?

Tadek
@Michał

Niestety ale tylko przez agencję Taka jest polityka tej firmy Ludzie na magazynach robią nawet przez 2 lata dla agencji. Nie wiem co byś musiał zrobić żeby cie firma zatrudniła??

Golas z rudawki

Aż mnie nosi z ekscytacji jakie nam związki wynegocjują podwyżki w tym roku. Nie ukrywam że marzy mi się dwucyfrową podwyżka na przykład 11 groszy do godziny ale jak wynegocjują 9 groszy to też nie będzie źle. Może się uzbiera w miesiącu na podatek od biletów do kina.

Jordi
@Golas z rudawki

Śmiech na sali. Nie masz na co narzekać?

wałujew
@Golas z rudawki

Kpisz czy o drogę pytasz? Jak cie nosi to uważaj, żeby sufitu nie przebić.

Solodarność
@Golas z rudawki

To się wypisz ze związków jak ci coś nie pasuje jak wogóle jesteś zapisany, najlepiej narzekać ciesz się że związki są i bardzo dobrze działają, takie osoby jak ty wogóle nie powinny dostać podwyżki

Tadzik

Jak nastroje po zmianach na samej górze. Gratulacje, to jest szansa dla naszej firmy. Jak pokazuje przykład P.Marcina ciężką pracą można osiągnąć sukces. Dobry przykład dla naszych kierowników.

Bolek Z
@Tadzik

Nie licz że coś się zmieni na górze na lepsze klika pozostanie kliką

Waldek

(usunięte przez administratora)od kilku lat nic się nie zmienia na lepsze coraz gorzej, opieszałośc (usunięte przez administratora) i usprawnienia wprowadzane zamiast pomagać pracownikom to wydłużają i pogarszają jakość pracy na magazynach

@Waldek

(usunięte przez administratora) Chcemy zmieniać to forum aby nie służyło tylko do negowania wszystkiego i obrażania innych ale chcemy za pomocą tego forum zmieniać nasza firmę na lepsza. Proszę spotkać się z P.Kierownikiem i wypracować konstruktywne rozwiązanie a nie podważać i negować ich kompetencje.

Waldek

Mam doświadczenie w pracy na magazynach i nie tylko w PL , niestety rozmowy z Panem Kierownikem nic nie dają wprowadzane są takie usprawnienia z działem LEAN + kierownictwo dyrekcja , które wcale nie pomagają w pracy ludzią na magazynie a w ręcz przeciwnie wydłużają czas na poszczególne wykonywanie codziennej pracy

Kowalsky

Brak poszanowania pracownika ze strony kierownictwa, najlepiej żeby skakał na każde zawołanie do delegacji i o pieniądze się nie pytał, wszelkie pozostałe informacje są udziale tylko i wyłącznie dzień przed wyjazdem. Tak samo traktowany jest jak (usunięte przez administratora) przy opuszczaniu zakładu, czasem nawet podczas wchodzenia, a kierownicy nie są sprawdzani przez ochronę gdyż są wyższej sfery i tylko chodzą dumni jak paw i się przechwalają czyj oddział ma wyższe słupki bo z technicznej strony nie mają pojęcia czym się zajmuje dany oddział.

Ex pracownik
@Kowalsky

Nie odróżają styku od stycznika

Robiony w bambuko od lat

Kolejna wspaniala propozycja dla pracownikow abb osieroconych po GE.Po najdrozszych posilkach,najdrozszej karcie multisport i smiesznych doplat do wczasow teraz kolej na najdrozszy pakiet medyczny na ktory oczywiscie brak chetnych. Haery zapomnialy ze wiekszosc z nas zna osoby pracujace w innych duzych i malych zakladach i przebitka 25 pln na tym samym nizszym pakiecie to kpina. Pytanie czy chodzi tylko o kiepskie negocjowanie czy celowe dzialanie.

Wujek Gienek
@Robiony w bambuko od lat

Nie ma to jak narzekać. Znam duże firmy gdzie nie uświadczysz ani stołówki ani karty multisport, ani dopłat do wczasów ani pakietów medycznych. Trzeba się cieszyć tym, że w firma stwarza możliwości i próbuje dodatkowo gratyfikować swoich pracowników. Nie wszystko można mieć za darmo (a chyba niektórzy by tego chcieli). Ja korzystam ze wszystkich możliwych świadczeń bo to tylko wartość dodana dla mnie.

DonM
@Wujek Gienek

To zastanów się ile czasu siedzisz w robocie z jak stawka i stanowiskiem... Wtedy może i byłoby cię stać

Tadzik
@Robiony w bambuko od lat

Zakład robi co może aby polepszyć socjal pracowników. Wczasy pod grusza, nowy pakiet medyczny. W innych zakładach jest o wiele gorzej.

Zrobiony w balona
@Tadzik

Popieram Tadzika. Sam przeniosłem się do innego zakładu pracy, na początku myślałem, że złapałem "Pana Boga za nogi" a teraz coraz boleśniej doświadczam tego, że w ABB/GE było całkiem nieźle...

Gremlo
@Zrobiony w balona

U mnie to samo. Psioczyłem na GE (za ABB nie pracowałem) - również na starym forum. Od jakiegoś czasu pracuję w innym zakładzie gdzie miały być kokosy a zamiast nich jest mobbing, niska podstawa i mnóstwo stresu. Nie wspominając o pożal się boże przełożonych. Brak mi słów i trochę wstyd za to, że kiedyś narzekałem.

Specialista z Wrocławia

Przyjedzie na produkcje pare osob ze zlikwidowanej fabryki we Wroclawiu. Pochwala sie swoim stawkami 5-6k brutto.

Specialista z Wrocławia
@Specialista z Wrocławia

Ps. Zwykly monter ma 4150 brutto na start.

Tom
@Specialista z Wrocławia

Jak szybko przyjdą, tak szybko odejdą. Bo nawet Ukraińcy za 3k brutto nie chcą pracować.

Hortex

DLA WSZYSTKICH SZUKAJĄCYCH PRACY! Otóż, ABB w BB to w kwestii pracy bardzo, bardzo przyjemna firma. Cisza, spokój, niewygórowane oczekiwania pracodawcy. W zamian jednak nie oczekujcie pieniędzy. Minimum i do domu!. Jeśli wygrałeś w totka i chcesz się z tym kryć pracując gdzieś gdzie nie zarobisz ale i sie nie urobisz,TADA!

B
@Hortex

Ja również uważam, że firma jest fajna ale z całkiem innych powodów niż Ty piszesz :)

DonM
@Hortex

Stary co ty jarasz??? Pracowałem w tym zakładzie 4 lata począwszy od ge na miko kończąc na ABB rudawka jedyne co tam było spoko na początku to brak przywalania się o wszystko i wszystko do produkcji było ogarniane wmiare na bieżąco potem zakład wraz z relokacja zaczął się staczac a ludzi od kierownika wzwyż zaczęła palma odbijać... Smutne ale prawdziwe.. Doszedłem z następujących powodów brak szacunku dla podwładnych brak opcji podwyżek bo oczywiście biedaki zza biurek maja za mało (lepiej zwolnić paru fizycznych żeby się utrzymać na stanowisku niż zapewnić pracownika lepsze warunki finansowe) i brak odzewu przełożonych w pewnych kwestiach... Nie wiem czy niektórzy mistrzowie na prawdę są tak tepi że widząc że pracownik się buntuje nie potrafią dojść do tego co jest przyczyną tylko od razu się czepiać i robić notki służbowe które sobie mogą wsadzić dla tego że są błędnie napisane i sformułowane (Robert twoja mam do dziś i dalej mam z niej beke) wracając do tematu to jest zakład w którym jest więcej pracowników biurowych niż fizycznych a nikt nie doszedł do wniosku że za chwilę jeśli będą wprowadzać kolejne usprawnienia w dziale Lean by marek to będą dalej tracić kasę pracowników a wątpię żeby ktokolwiek z biurowca miał pojęcie jak wymienić baterie w makicie albo jak odpalić jakąś maszynę na produkcji... Więc reasumując nie polecilbym tego zakładu nawet masochista a pozostałym pracującym tam chłopaka dziewczyna życzę powodzenia siły cierpliwości i wytrwałości pozdrawiam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. - Kłodzko

• Jak się pracuje w Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.

Abb Industrial Solutions Kłodzko Sp. z o.o.