Opinie o Salonik Prasowy Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Salonik Prasowy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Salonik Prasowy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salonik Prasowy Sp. z o.o. w Szczecin

Ktoś Nowy wpis

Brak mi tu wpisów o aktualnej sytuacji zatrudnienia w saloniku, w sieci też nie znalazłem za wiele. Ja byłbym chętny do pracy jako sprzedawca. Ktoś pisał, że niby jakie awansu miałyby tu być i mi przyszedł do głowy awans na kierownika takiego punktu, dobrze myślę? Odnosząc się jeszcze do etatu sprzedawcy jakie godziny wchodzą w grę?

Jak długo trwa proces awansu w Salonik Prasowy Sp. z o.o.?

Ktoś Nowy wpis

A to firma w ogóle jeszcze istnieje ? Jakie awanse niby miałby tam być ?????????????????????

Bożena Nowy wpis
@Ktoś

A to nie istnieje? Wydaje mi się, ze firma jeszcze funkcjonuje, tak mówi przynajmniej krs

@Bożena

Ja miałam kiedyś salonik w tej firmie byłam ajentem i to najgorsza firma z jaką mialam do czynienia..... firma odsprzedała swoje Saloniki komuś innemu , ja nie polecam tej firmy proszę sobie poczytać o niej wcześniej nazywała się salonik prasowy , później jako chill i chyba i jeszcze jakoś inaczej ogólnie masakra .... I dużo matactwa długów itp

Czy w Salonik Prasowy Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Olga

Nie jest możliwe. W Salonikach nic nie jest możliwe tylko upodlanie drugiego człowieka

@Olga

Możesz napisać na czym to upodlanie polega? Masz za dużo pracy, czy ktoś źle się do ciebie odzywa? Przełożony jest zbyt wymagający?

@Zbigniew

Jestem byłym pracownikiem, mam na myśli przeszłe działania Marty J. oraz jej popleczników.

Zbigniew

Dawno tam pracowałeś? Myślisz, że teraz coś się poprawiło, czy dalej atmosfera nie jest za ciekawa?

Jaro
@Zbigniew

ogólnie nie najlepiej traktują ludzi.

Natalia
@Jaro

Słuchaj Jaro, dużo osób wypowiada się o nich negatywnie, ale jak możesz coś dorzucić od siebie to śmiało. Też tam pracowałeś?

Magda

Panie nowy regionalny pan uważa na swojego pracodawcę ! Mam nadzieje ze pan nie będzie jak ta cal reszta i otworzy oczy szybko ! Pani Magda nie jest taka fajna jak się wydaje kłamie (usunięte przez administratora) pracowników nawet samego prezesa nagada na pana takie rzeczy ,ze będzie pan jeszcze się zamartwiał po co to panu . Teraz jest miła pewnie jak dzwoni to jest słodka jak cukierek ale tak naprawdę ona nie ma skrupułów wszystkich owinęła sobie . Nie ma w niej za grosz honoru ! Zrobi wszystko żeby zniszczyć ale spokojnie ani Magdo trafi się ktoś kto pani pokaże gdzie jest pani miejsce ! Praca sama w sobie nie jest zła ale Ci ludzie którzy udają opiekunów są fałszywi ! Kłamią i kręcą

@Magda

Najbardziej Marta Jakub

@Magda

Serio musisz tak nadawać na inną osobę? Nie lepiej spokojnie pracować, a nie psuć komuś opinie? Tak się nie dogadujesz z panią o której piszesz? Skoro mówisz, że praca nie jest taka zła to może dodasz coś o zarobkach, bo atmosfera widzę nie jest najlepsza.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Salonik Prasowy Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

(usunięte przez administratora) . Firma i przejetai.przez media star i świat prasy oby.nikt z chilli itp nie był tam . Najgorsza firma. Wuludzajàca pieniądze ,wszystkie.negatywne opinie to prawda od tych ludzI z chilli, uciekać, siedzieć powińii

Prukwa

Patrzę że nikt u nic nie piosał od marca do teraz, czyżby zastraszenie przez Martę J?

Konkurencja
@Prukwa

Firma ma teraz starego nowego pracownika przez 2 lata pracował u konkurencji i teraz wrócił i zaczął mieszać w firmie. Zanim odszedł to okradał firmę. Teraz pewnie wrócił żeby ją rozłożyć na łopatki.

Niejedno widziała
@Konkurencja

Wrócił i wdraża pomysły konkurencji. Czy tak to powinno wyglądać?

konkurencja
@Konkurencja

ten pan teraz pracuje na dwa fronty . jest fałszywy i patrzy tylko na pieniądze.wrócił tylko po to żeby firmę wykończyć . z korzyścią dla vkonkurencji

Kamila
@Prukwa

Dalej zastraszającym ludzi, manipuluje i sieje ferment?

Czy Salonik Prasowy Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Uciekaj

Zatrudnia ale uciekaj !!! Pozatym ta firma nie istnieje już jest pod inna nazwa

Zatrudnia wszystkich kogo popadnie

@Olga

Jak kogo popadnie? To nie zależy im na dobrym pracowniku? To w takim razie pewnie też nie najlepiej płacą ...

@Stefan

Tak,płacą (usunięte przez administratora) Zatrudniają ludzi niestabilnych emocjonalnie i skrajnie niebezpiecznych na wysokich stanowiskach. Uważajcie!!

NUTKA

Czy warto aplikować w tej firmie na ajenta saloniku?

Byly.ajent
@NUTKA

Nie warto ciesze się ze nie jestem już ajentem polecam swiat prasy :)

@Byly.ajent

Dlaczego cieszysz się że nie jesteś już ajentem w Salonik Prasowy? Co wpłynęło na Twoją negatywną opinię, możesz napisać coś więcej? Liczę na więcej szczegółów w tym aspekcie, daj znać koniecznie! :)

Eliza
@Byly.ajent

Czy mógłby Pan napisać dlaczego nie warto być ajentem

MIKI
@Stefan

Ajęci dostają 2700 zł plus 1400 zł na pracownika przy czym ajent musi wyrobić 200 godz a pracownik 110 więc jeśli masz rodzinę to za 1500 zł jakie masz szansę na utrzymanie rodziny? Przy czym w razie braków music zapłacić i niewiele Ci zostaje na życie

@NUTKA

Nie warto. Nic nie warto w tej firmie. Ani być agentem ani być pracownikiem saloniku.

@MIKI

Trudno się z Tobą nie zgodzić. A nie macie żadnych premii, gdzie chociaż trochę można dorobić do wypłaty? Przecież jak zapłacisz to 1400, to nic Ci nie zostaje ...

Ktos76

Mahlojki.zwalamie wszystkiego.na pracowników. Przekręty..zmiany nocne w systemie .trageda nikomu nie.polecsm

@Ktos76

A jak z kasą? Trochę ponarzekałeś w swoim wpisie, ale może chociaż zarobki w Saloniku Prasowym są w porządku? :) I czy jest tam jakaś premia? Czekam na wiadomość od ciebie, daj znać!

Oszukana
@Stefan

Dopóki jest ok - to jest ok. Jeśli się zwalniasz, albo zamykają punkt, to nie licz na jakikolwiek zarobek. Nie dostaniesz złamanego grosza od tych złodziei za uczciwie przepracowany miesiąc! A że jest umowa zlenienie - śmieciówka, to są bezkarni w swoich czynach nawet w sądzie pracy. Wyzyskiwacze i tyle. Omijać.

Ktoś
@Oszukana

Już nie ma firmy a bynajmniej saloniki przejęła inna firma- świat prasy:)

A.
@Ktoś

Świat prasy i tez media star ,

Dzień dobry, jestem pracownikiem saloniku. Rozpoczęłam pracę od marca i aż się dziwię dlaczego jest tak dużo negatywnych komentarzy.Jestem studentką i pracuję na umowę zlecenie, więc dostaję tyle ile wyrobię godzin ale zawsze grafik jest dostosowany do moich potrzeb. Wypłata zawsze na czas, i premie za sprzedaż i wyrobienie normy w totolotka. Fakt, minusem jest ponoszenie kosztów za straty ponieważ czasem nie mamy wpływu na to że ktoś kradnie albo inna koleżanka źle nabije produkt , ale przy dobrej organizacji jest się w stanie upilnować wszystko. Z mojej strony polecam.

Oszukana
@Kasia

Kasiu, Cofniesz te słowa, gdy będziesz musiała się zwolnić. Wtedy zrozumiesz i zobaczysz więcej rzeczy. ;)

Antoni
@Kasia

O kurcze, nie brzmi to zachęcająco, jakiej wysokości są najczęstsze koszty jakie ponosicie za kradzież ? Możecie to jakoś uwiarygodnić co zostało skradzione ? W jakich sytuacjach wychodzą braki, przy inwentaryzacji czy jak to sprawdzacie ?

MAJKI

W KOŃCU KTOŚ SIĘ DOBRAŁ DO...... P. MAGDALENY F. CZEMU JUŻ NIE JEST KIEROWNIKIEM REGIONALNY?

Wyzyskiwana

Ktoś założył nowa stronę, bo na tą samą firmę tylko pod inną nazwą ludzie pisali nie przychylne komentarze? Polecam poczytać o tabacco Press również na gowork'u. Sama prawda. Ta praca to tragedia. A właściwie nie, fajna praca. Ludzie tamto tragedia. Klamliwi, (usunięte przez administratora) tutaj przyjaźń wszystko, pomożemy, a nagle jak przychodzi co do czego śmiech na sali. Obciążają Cię za nie wiadomo co. Za fajki które niby zginęły, za gazety których brakuje. Za wszystko. Przyjedzie regionalna raz na trzy miesiące, zrobi inwentaryzacje i zadowolona. Dziwię się, że jeszcze nikt nie zgłosił ich do pipu. Wypłacaja pracownika z komornikami, jakimiś zapomogami i tym podobnymi na "lewo", na inne osoby. Nie potrafią dać normalnych umów, ludzie przychodzą na szkolenia które są darmowe. Kto normalny daje się wykorzystywać przez powiedzmy tydzień za "darmo"? Cudowna polityka. Musisz dbać o to, żeby było wszystko dobrze, idealnie wprowadzone do systemu, żeby punkt był zawsze otwarty. Inaczej dostajesz po głowie. Choćbys była jedna na punkcie, bo nie ma ludzi do pracy i stoisz dziesiąty dzień 14h, to i tak nie możesz np nie otworzyć na czas bo zostaniesz obciążona. Brak możliwości płatnego urlopu, brak możliwości pójścia na chorobowe. Niby podpisujesz dokumenty, że możesz wziąć l4, ale zakładam, że nikt z tego przywileju nigdy nie skorzysta. Ogólnie tragedia!! Brak macierzyńskiego! Też podpisujesz niby dokumenty, że możesz je dostać j tym podobne. Ale chyba o jego braku mogą się najlepiej wypowiedzieć dziewczyny z dolnego Śląska. Było przez chwilę dość głośno na firmie o tym, że dziewczyna w ciąży dostała zezwolenie od regionalnej na pracę, w miarę jej możliwości. W jeden dzień niestety coś jej się stalo, nie do końca wiadomo co, tylko, że coś z dzieckiem i punkt został nie otwarty. I co? Została obciążona za nie otworzenie punktu, bo leżała w szpitalu!!! Szacunek do pracowników... Z tego co wiem to niestety nie jedyna taka sytuacja... Nie polecam.

Ewelina
@Wyzyskiwana

Napisz coś proszę więcej na temat szkoleń do Salonik Prasowy ze Szczecina. Czego konkretnie dotyczą te szkolenia i po ile godzin trwają? Czy są one obowiązkowe dla każdego z pracowników Saloniku? Będę wdzięczna za szczere odpowiedzi.

Wyzyskiwan
@Ewelina

Są obowiązkowe. No w sumie muszą być. Bo inaczej no raczej lipa. Ludzi szkoła Cię przez kilka dni do Lotto, sprzedaży itp. Wymaja niby 2 tygodni szkolenia. PODKRESLAM że za darmo. Jednak regionalne lecą w uja i 3 dni zazwyczaj wystarcza. Chyba, że ktoś jest na prawdę nie ogarnięty to dłużej. W jakiej normalnej firmie pracujesz za darmo nawet na szkoleniu? Nie mówimy o dniu próbnym, który trwa 2-3h. Pracownicy pokazują Ci jak i co się robi i musisz to robić. Jesteś niedoszkolony j zostawiają Cię samego że wszystko. Regionalna od ciebie nie odbiera i musisz sobie ze wszystkim radzić sama. A później są braki, manka, źle otwarte zdrapki, źle zamknięty dzień, źle rozpoczęty dzień...

Tobbaco Press
@Wyzyskiwana

I nie ma nagle żadnych wpisów? Wszystko super? Śmierdzi coś.

Wyzyskiwana
@Tobbaco Press

Jakich wpisów? Wszystko super? Jeśli złodziejstwo jest super to jasne! Śmierdzi to traktowanie pracowników, wyplaty na lewo i obciążenia nie wiadomo z jakiego powodu.

Wojtek
@Wyzyskiwana

Chyba w firmie w końcu odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach bo cisza w eterze .(usunięte przez administratora)

Marlena
@Wyzyskiwana

A dlaczego miałby nie skorzystać nikt z L4? Podejmujesz decyzję- zmieniasz pracę, składasz wypowiedzenie, ok- w umowie 2 miesiące? - Dajesz na 2 miesiące. Pracujesz miesiąc. Masz przyczynę idziesz po l4 na drugi miesiąc.

@Wyzyskiwana

Dalej się nic nie zmieniło

Nutka
@Wyzyskiwana

Czy warto zostać ajentem w tej firmie?

SMIETANA
@Wyzyskiwana

I TU SIĘ ZGADZAM W STU PROCENTACH.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

SMIETANA

Raczej umowa zlecenie. Nikt Ci nie da umowy o pracę. Pracujesz masz kasę nie pracujesz nie masz z czego zyc

MIKI

NAJLEPIEJ ROBI REGIONALNA MAGDALENA F. ZWALNIA PRACOWNIKA NIE INFORMUJAC GO O TYM.

xyz

@Magda a to kim jest ta pani Magda? Bo nie bardzo rozumiem.. To jakaś była pracownica czy szefowa?

Chili

Pracowniku trzeba poszukać teraz strony chili bo salonik prasowy juz jest spalony ;)

Fffffff

Pani Magdo mam do pani pytanie może wypowie się pani na temat przekrętów które pani zrobiła przez cała karierę w tabako w saloniku prasowym a teraz w chili ? Niech pani się popatrzy na siebie a później oskarża pracowników o kradzieże !

pracownik0302

Najbardziej co mnie boli w tej firmie to pani Magda która robi z pracowników idiotów. Kiedy przyjeżdża do mojego saloniku to aż mi się wymiotować chce na samą myśl. Wiecznie skrzywiona twarz która mówi wprost że jesteśmy od niej gorsi. Obrywanie za gazetę na minusie którą klienci mogą sobie śmiało wynosić bo kamer brak w większości salonikach. Jeszcze najlepsze jest to że my nie mamy do nich dostępu :) Suuuper Pani Magdo naprawdę. Mam nadzieję że pani długo jeszcze nie będzie pracować. Jak była poprzednia grupa to pani tak ładnie po firmie jechała. Że szef taki że oni tacy owacy. A poza salonikiem to pewnie jest pani na każde skinienie. Gratuluję. Nie miałam o Pani złego zdania do czasu aż kiedyś potraktowała pani moich pracowników jak złodziei nie udowadniając im niczego. Akcja była dosyć dawno ale piszę teraz bo by było wiadomo kim jestem i pewnie juz byym pracy nie miała :) Bardzo proszę o jakąs dobrą zmianę w związku z pania M bo to co się dzieie to kpina :)

Ffffff
@pracownik0302

Pani Magda widzę wymiata . pani Magdo ludzie nie są idiotami .. jest pani mega żenująca !!!brzydzę się panią jak i ta cała firma !! Udawana beznadziejna i fałszywa kiedy się rozpadnie trzymam kciuki

Krzychu

Chciałbym zapytać tych co wiedzą, czy salony które są w Netto zostaną zamknięte/przeniesione w inne miejsca ze względu że Netto chce powiększyć swoje gabaryty sklepowe???

Dziunia
@Krzychu

Te salony które są w Netto zostaną zamknięte i nie będą nigdzie przeniesione, bo gdzie?

@Dziunia

Może do innych marketów albo w inne miejsca oddzielne od innych sklepów.

Dziunia
@Karina

Do jakich innych marketów? Znasz jakieś gdzie bedzie miejsce dla saloniku prasowego? Może w Lidlu albo Biedronce?, haha. Albo jakie inne miejsce? Kamienica na ulicy? Kto tam przyjdzie? Zarobisz na swoją pensję? Pomyśl zanim coś napiszesz.

Jacek
@Krzychu

Przenieść to sobie możesz zakupy z Netto do domu

@Dziunia

Jacyś odrealnieni jesteście? Jest wiele miejsc w marketach gdzie można coś takiego zorganizować. Blaszaki na przystankach.

Jatoja
@Krzychu

pytaj u źródła, tutaj raczej nikt nic nie wie ,a loze masz pomysł na jaks nowa lokalizacje to im.podaj im gdzie chcesz otworzyć, chociaż ja radze uciekaj swiatboeasy ma lepsze warunki..... i nie oszukuje ludzi .....

Karmelitka

Do pracowników: Powiedzcie mi, pracownicy, czemu wy w ogóle tam pracujecie na te umowy zlecenia? Tylko marnujecie swój czas, nic z tego nie macie.(usunięte przez administratora)

Takmisiewydaje
@Karmelitka

Moze dlatego ze musA gfzies pracować czasami chcą pobierać zasiłek i gdzies pracować uczniom i studentom to tez na rękę bo nie misza byc na cały etat , ale faktycznie firma to (usunięte przez administratora) myślą tylko o sobie podkładają dziwne aneksy i inne dziwne rzeczy.....

Zostaw merytoryczną opinię o Salonik Prasowy Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Salonik Prasowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salonik Prasowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salonik Prasowy Sp. z o.o.?

Salonik Prasowy Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Pomorska 61-65
    70-812 Szczecin

Salonik Prasowy Sp. z o.o.