Opinie o Osk Kiedos Małgorzata Miarka w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Osk Kiedos Małgorzata Miarka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Osk Kiedos Małgorzata Miarka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osk Kiedos Małgorzata Miarka w Chorzów

Marian Korpała

nerwowa atmosfera, oszczędzanie na wszystkim, nie wypłaca pieniędzy za wykonaną pracę

Łukasz Nowy wpis
@Marian Korpała

Właścicielka popyrtana to tak jest

Łucja Nowy wpis
@Łukasz

A czemu tak jakoś niefajnie o niej piszesz?

Łukasz Nowy wpis
@Łucja

Wyrażam swoje zdanie i swoją opinię

Dana Nowy wpis

Nie polecam!!!Kiepsko

Justyna

Nie polecam, instruktorka zamiast zająć się prowadzeniem zajęć skupia się na rozmawach przez telefon i sms. NIE POLECAM

@Justyna

Zgadzam się z Panią, a do tego wszystkiego jeszcze w czasi jazdy robi zdjęcia kursantką komentując że np. za długie paznokcie - jak zazdrości komuś wyglądu to niech idzie i sobie zrobi Kiepsko Nie polecam

@Mariola

Nie wiem, czy twierdząc, że są za długie akurat zazdrości... Ale nie czaję tego robienia zdjęć, po co je robi? Nikt tego jeszcze nie zgłaszał, przecież bez czyjejś zgody nie wolno. :/

@Łucja

Nie dozwolone,a jednak tak było. Widziałam i wiem co piszę

@Mariola

I nikt nie myślał, żeby coś z tym konkretnego zrobić? Ludzie pozywają za takie rzeczy i normalnie wygrywają sprawy. Ja odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach każdy myśli, że mu wszystko dosłownie wolno...

@Łucja

Właścicielka P. Miarka tak właśnie myśli, a potem jeszcze przesyła takie zdjęcia do różnych osób. A i jeszcze jedno ma straszne ciśnienie na facetów, nie patrząc czy zajęty czy wolny, nie mówiàc już K tym że przy niej to młodziki

@Mariola

Jesteś pewna? A może jednak trochę Ci podpadła i zbyt krytycznie do niej podchodzisz? Bo zastanawiam się czy każdy tutaj by się z Tobą zgodził czy jednak jest ktoś, kto miałby całkiem inną opinię o niej? Bo z tymi facetami to już naprawdę przykra sprawa o ile to prawda. :(

@Łucja

Tak jestem pewna. Wiem co piszę. A zdjęcia też widziałam to mi pokazała osoba która dostała to od niej z telefonu!!!

@Mariola

Czyli tak naprawdę macie dowody na tacy, skoro ktoś z Twojego otoczenia ma to w telefonie? Bo to chyba naprawę nielegalne i ewentualnie można coś konkretnego z tym w takim razie zrobić, żeby się już to nie powtarzało?

@Łucja

Zgadza się strasznie parcie na płeć przeciwną

@Iwona

Czyli kolejna osoba potwierdza? To trochę martwiące, ale widziałaś też te zdjęcia chociaż, o których ona napisała?

@Łucja

Tak jest Pani właścicielka jest dziwna no ale z tymi zdjęciami w trakcie kursu to przegięła

Honorata
@Iwona

Mam nadzieję że to jej jedyny minus o poza tym jest okej?

@Honorata

Właścicielce nie w głowie prowadzenie instruktarzu nauki jazdy tylko inne rzeczy

@Iwona

No ale na dzień dzisiejszy zajęcia tu normalnie się odbywają?

Natalia

Jest kilka opinii pracowników, w jednym komentarzu info że wypłaty terminowe i przyjemna atmosfera a w drugim że nie wypłaca i słaba atmosfera. Jak to możliwe że ludzie mają tak różne doświadczenia? Czy różni pracownicy są inaczej traktowani?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Osk Kiedos Małgorzata Miarka na stanowisko KUCHARZ/KUCHARKA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Instruktor

Dobre zarobki, terminowe wypłaty, przyjazna atmosfera pracy, szkoła jazdy stawia na jakość i doświadczenie.

Paulina Ś.

Lubię atmosferę w Osk Kiedos Małgorzata Miarka za: Bardzo fajni instruktorzy i atmosfera. Kurs przebiega szybko i zwinnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Osk Kiedos Małgorzata Miarka - Chorzów

Osk Kiedos Małgorzata Miarka
  • Gen. Henryka Dąbrowskiego 44 lok. 2