Franke

Opinie o Franke

j23

Franke to tylko kierownicy, zastepcy i planowanie że aż strach , nocki to jest to pierwsza i druga zmiana puste stoły ale nocka musi być a ci co nie chcą nocek to za kare system 1 zmiana i dwa drugie. przy dobrym układzie trzy zmiany drugie w mieśiącu hi hi.pracownicy z łapanki byle by spawarkie zobaczył i się nada.Byle cięćzarabia lepiej niż nowi.

Paweł z Gór

Witam Na czym polega praca kontrolera jakosci w tej firmie?? Czy może ktoś mi cos powiedzieć na ten temat. Czy praca 3 zmianowa czy 1. Jaka płaca. z góry dziekuje

Paweł z Gór

Michu

Michu szału niema: ................. prodrem 2014-07-15 źródło: nuzle.pl Gdynia (Pomorskie) Zatrudnimy spawaczy z umiejętnościami TIG 141 do spawania stalinierdzewnej, grubość ścianki 1 - 6 mm spawanie rurek i blaszek(produkcja wymienników ciepła). Praca na hali, od 10-12 h dziennie,umowa na co najmniej 3 miesiące, zapewniamy zakwaterowanie, stawka netto 25zł/h

@Michu

ale to już nie jest oferta z tej firmy, tu żadnych wymiennikow ciepła tj w AiC się nie spawa, tylko meble. Nowy pracownik pracujący jako spawacz przez agencje Randstad dostaje we Franke 14zł brutto czyli przy umowie o prace i pełnym przepracowanym miesiącu wychodzi jakieś 10,5zł /h

desperat

Ogólnie ciekawi mnie brak jakichkolwiek oficjalnych sprostowań na tej stronie ze strony firmy Franke.Kogoś kto by reprezentował by stanowisko firmy, odnośnie tzw. maruderów. Sama strona firmy to widmo okraszone obrazkami i abstrakcyjną treścią, sekta czy korporacja ? Być może majordomus w białej rękawiczce jest po tygodniowym kursie w USA gdzie na papierku ma napisane UNIWERSYTET, jest 2014 rok i jest internet chcę czcić idola sprzątaczek, samo spojrzenie nie starcza starcza (chcę znać twoją drogę zawodową Cowboyu w za ciasnych portkach)

CZeee
@desperat

studiował i to dość intensywnie 2006 - 2008 MBA - Warsaw University of Finance and Management 2004 - 2005 University of Warsaw - post graduate Management and Marketing

desperat

Taki co spawa i pracuje 5 lat ma 16 zł na rękę za sobotę bierze 256 zł na rękę za 100 % normy dostaje ok. 600 zł brutto za miesiąc. Może ci się nie chcieć za 8 zł na godzinę działać na 100 % normy, lecz bez obaw koledzy z doświadczeniem ci pomogą tak że wyjedziesz karetką :) jedną z wielu które ostatnio kursowały do firmy. I to nie jest (usunięte przez administratora), bo nawet stary pracownik (lider WL3) omal nie obciął se palca w drodze ku chwale, skończyło się na szyciu :). Palec to tylko palec, jeden młody miał takie obroty że z pół roku temu że nadział się okiem na blachę. Do wszystkich z Randstad nie dajcie się zaszczuć starej ekipie i majstrom i tak wasze umowy są niewiążące, a docelowo okaże się że sprzątacie za inną firmę outsourcingową która tnie koszty dzięki panu w białej rękawiczce.

no i nadzieje prysły! nowy pan dyrektor martwi się tylko o czystość a produkcja jest na 2 planie. Testy białej rękawiczki na hali produkcyjnej to jakas głupota! Szkoda ! firma idzie na psy.Zaczyna się polowanie jak uwalic roboli! zaczyna się zastraszanie pracowników i co gorsza to się będzie nasilało.proponuje pisać do wląscicieli maile co w tej firmie się wyrabia!!!translatory są dostępne w przeglądarkach.

Dawid

8zł przez randstad to smieszne pieniądze sami pewnie biorą 2 tyle juz lepiej by franke zatrudniało na zlecenie za wyższa stawke. W trójmieście za 12zł nie problem znaleźć prace i to lekką

Jan Nowak

Oooo mądrość tego co to wymyślił (3 zmiana) nie zna granic, dwie zmiany stoły stoją puste, w czasie którym ludzie mają największą wydajność psycho-fizyczną, a mądry inaczej postanowił wysłać wszystkich na noc do pracy, to jest chyba jakiś sabotaż, produkcja spada, sensu i logiki nie widać, gdzie są myślący normalnie ??? a nie sabotażyści, Koło już dawno wymyślono !!! Jaki tam jest meil do szefa ???

powiem tak, to co teraz się dzieje w tej firmie sięga dna, na silę wprowadzać 3 zmianę???? gdzie nie ma obsady nawet na 2 zmiany! Kierownictwo i planowanie jest denne. Mam tylko nadzieje że nowy Pan dyrektor zorientuje się że ma do czynienia z amatorszczyzną!!! firma pod Martą to tylko wazelina, ludzie nieodpowiedzialni do stanowisk! Panie dyrektorze niech pan zobaczy z kim pan pracuje!!! mamy co do pana wielkie nadzieje.Powodzenia:)

Michu

11 brutto to przy umowie o prace około 8zł netto na godzinkę. Szału nie ma, ale trzeba brać co jest..

kama85

Witam forumowiczów Chciałbym dowiedzie sie czy praca w Franke tylko za pośrednictwem agencji Randstad za 11pln brutto czy istnieje po czasie możliwośc zatrudnienia bezposrednio przez firme Franke na jakiś lepszych warunkach finansowych i socjalnych, zależy mi na stałej pracy, ale stawka 11 pln brutto odstrasza:(:(

Gal

Krzywa REFA Przeciętna sprawność w ciągu dnia ulega wahaniom, które przedstawiła REFA (Komisja Badań nad Pracą). Abstrahując od bycia „sową”, czy „skowronkiem”, można zauważyć, że ludzka aktywność charakteryzuje się wzlotami i upadkami. Podane niżej godziny są uśrednione, ale tendencja jest wyraźna u każdego człowieka. Ludzie najlepiej funkcjonują w okolicach godziny 12. Warto więc, by w tym czasie realizowali zadania najtrudniejsze. W okolicach godziny 15 wydajność psychofizyczna osiąga swoje dno, a więc warto ten czas przeznaczyć na mało konstruktywną działalność, typu rozmowy, przeglądanie czasopism, picie kawy. Około godziny 17 znów nasza kondycja psychoficzyna ma się bardzo dobrze, (choć zwykle nieco gorzej niż w przypadku godziny 12, więc jest to czas, gdy czujemy się na siłach do podejmowania trudniejszych zadań. Także i po tym szczycie następuje spadek formy, podczas którego powinniśmy traktować się łagodniej, ponieważ jest to czas wprost wymarzony na efektywną regenerację organizmu. Warto planować sobie pracę zgodnie z wiedzą o fizjologicznym aspekcie funkcjonowania naszego organizmu – wtedy, gdy nasz organizm działa na najwyższych obrotach, jest zmobilizowany, podoła trudnym zadaniom, a gdy przechodzi w fazę odpoczynku nie irytujmy się na siebie, że wszystko idzie nam gorzej, bo to pora, gdy organizm przestawia się na trawienie i relaks.

Frankowiec

Największy szczekacz znawca prawa pracy , swoim podejściem zyskał poparcie większości produkcji i stanął na czele rady pracowniczej i po 2 latach sprzedał swoich kolegów , został Majstrem hehhe BRAWO KOLEJNY niedokształcony bez doświadczenia i pewnie bez matury albo szkołę zakończył zaocznie GRATULACJE .

Gal

Fajne party w Sheratonie :)) fajne opowieści o bilionerach i milionowych euro obrotach, ciekaw jestem kiedy jako 6-7 a gospodarka UE, dojdziemy do adekwatnych wynagrodzeń średnich nawet pomniejszonych o 30 % za naszą ciężką pracę w FS.

Dawid

Dobra firma to co w innych firmach robi 7 osób tu robi 10. Pracuje się 5 godzin a później laba picie darmowej kawki i zbijanie bąków. Dobra kasa i warunki

KolesOdTegoKolesia

Troche szkoda ludzi zwolnionych , pracowali, nauczyli sie fachu w mniejszym lub wiekszym stopniu ale wydajnosc byla na 100% a jak nie to 90%+ . Teraz zatrudniaja ludzi z ramsztadu za powiedzmy 11zl+ i każą liderom wycwiczyc ich w przeciagu 1 miesiaca tak aby robili na 100% smiech . Firma nie zdaje sobie sprawy iz rotacja personelu jezeli mowa o produkcji jest bledem bo nie jest filozofiom zatrudnic 10 osob gdzie kumatych jest 2 . Jetem mlodym pracownikiem ale widze jak sie wszystko zmienia niestety na gorsze i to w nie krotkim odstepie czasu. Moze dyrekcja sie jeszcze obudzi zanim bd za pozno

FrankeRozdajePrezenty

Najgorsze jest to, że zwalniają ludzi, którzy mają swoją pracę ogarniętą a zostawiają takich, którzy nigdy jej nie ogarną.Bo sa z Ramstadu. W takim tempie niedługo będą musieli zapomnieć o jakiejkolwiek jakości.

Bolo
@FrankeRozdajePrezenty

To fakt zwolnili sporo ludzi,ale nie ma ludzi niezastąpionych. Więc ci z randstadu pracują za 11zł Brutto i są i traktowani jako miejsze zło firmy Franke a reszta jakos sobie poradzi. A są tacy co pracują po 3 lata i nie mogą sie ogarnąć.Zwalniają też ludzi z Franke. Takie są realia dzisiejszego rynku pracy nie tylko Franke. Dzisiaj nikt nie może być pewny swojej posadki.Więc czas pokaże ile jeszcze osób zwolnią.

były

Zwolnili sporo ludzi. Fajny prezent zrobili niektórym pracownikom na święta!

john

jest dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Franke - Gdynia

• Jak się pracuje w Franke?

Zobacz opinie na temat firmy Franke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Franke?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Franke?

Kandydaci do pracy w Franke napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Franke