IT COMPANY Sp. z o.o.

Adres: Marcelińska 92, 60-324 Poznań

NIP: 7792424528 KRS: 0000524465

IT COMPANY Sp. z o.o.
3 49 11 5 1

Opinie o IT COMPANY Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w IT COMPANY Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Zainteresowany
 Opinia

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Miałem nadzieję na jakieś informacje od nich.

Opinia

Możecie opisać aktualną sytuację IT COMPANY Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

IT Company
@Administrator 12.04.2018 10:43

Dziękujemy za zainteresowanie. Firma cały czas się rozwija, w związku z czym prowadzimy rekrutację na stanowiska: pracownik helpdesk IT, administrator systemów IT oraz programista aplikacji internetowych .NET C#, a także na stanowiska administracyjne: asystentka zarządu i menedżer sprzedaży. Dzięki niskiej rotacji i stabilnym warunkom zatrudnienia na umowę o pracę możemy pochwalić się zgranym zespołem i fantastyczną atmosferą. Zapraszamy do nas ludzi otwartych, zdolnych i pozytywnych, którzy chcą się rozwijać i mieć wpływ na kształt naszego biznesu.

Tak8Nie

Waldi
 Opinia

Czy jest tak dobrze, że nikt nie ma potrzeby pisania na forum?

Beznick
 Opinia

jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.

ms
 Opinia

karol, tutaj większość z tego co pamiętam działa na swojej działalności. Nie wiem jak jest w bieżącym roku, ale cała branża generalnie próbuje być wypchnięta na outsourcing albo promowanie własnej działalności wśród osób zatrudnionych. Ale zawsze warto zapytać.

Tak1Nie

IT Company
@ms 23.04.2016 09:28

W IT Company zawsze zatrudniamy na umowę o pracę, bo zależy nam na budowaniu stabilnego i zgranego zespołu. Możemy się pochwalić bardzo niską rotacją pracowników. Cały czas zwiększamy zatrudnienie, obecnie trwa rekrutacja na stanowiska pracownik helpdesk i programista aplikacji internetowych .NET C#, oba w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Tak9Nie

Karol
 Opinia

Można poprosić o jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.

Tak11Nie

ktoś
 Opinia

Ciekawe kto takie bzdury wypisuje w tych wszystkich opiniach. Sfrustrowani życiem ludzie którzy nie mogą znaleźć sobie miejsca w firmach i którzy szukają zemsty za zwolnienie. A stara prawda jest taka że cennych pracowników się nie zwalnia i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie - zwolniliście się sami czy Was zwolniono ? A w ITC najniższy stażem pracownik pracuje ponad dwa lata. Mówi to samo za siebie jak tu jest. Ja pracuje 4 rok i życzę każdemu aby w pracy miał taki spokój i warunki.

Tak7Nie

Opinia

Ja pracuje od ponad 2 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawe projekty. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. A jeśli ktoś przychodzi posiedzieć zamiast pracować to oczywiście pomylił adresy i później wypisuje takie bzdury na forach. Rozwiązania opracowują sami programiści (w związku z tym że szef nie jest programistą). Jeśli ktoś wybiera technologie z kamienia łupanego to pretensje może mieć sam do siebie. Osobiście polecam pracę w tej firmie.

Tak10Nie

Zostaw opinię o IT COMPANY Sp. z o.o. - Poznań