IT COMPANY Sp. z o.o.

Poznań

IT COMPANY Sp. z o.o.

Opinie o IT COMPANY Sp. z o.o.

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w IT COMPANY Sp. z o.o.. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Zainteresowany

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Miałem nadzieję na jakieś informacje od nich.

Możecie opisać aktualną sytuację IT COMPANY Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

IT Company
@Administrator 12.04.2018 10:43

Dziękujemy za zainteresowanie. Firma cały czas się rozwija, w związku z czym prowadzimy rekrutację na stanowiska: pracownik helpdesk IT, administrator systemów IT oraz programista aplikacji internetowych .NET C#, a także na stanowiska administracyjne: asystentka zarządu i menedżer sprzedaży. Dzięki niskiej rotacji i stabilnym warunkom zatrudnienia na umowę o pracę możemy pochwalić się zgranym zespołem i fantastyczną atmosferą. Zapraszamy do nas ludzi otwartych, zdolnych i pozytywnych, którzy chcą się rozwijać i mieć wpływ na kształt naszego biznesu.

Waldi

Czy jest tak dobrze, że nikt nie ma potrzeby pisania na forum?

Beznick

jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.

ms

karol, tutaj większość z tego co pamiętam działa na swojej działalności. Nie wiem jak jest w bieżącym roku, ale cała branża generalnie próbuje być wypchnięta na outsourcing albo promowanie własnej działalności wśród osób zatrudnionych. Ale zawsze warto zapytać.

IT Company
@ms 23.04.2016 09:28

W IT Company zawsze zatrudniamy na umowę o pracę, bo zależy nam na budowaniu stabilnego i zgranego zespołu. Możemy się pochwalić bardzo niską rotacją pracowników. Cały czas zwiększamy zatrudnienie, obecnie trwa rekrutacja na stanowiska pracownik helpdesk i programista aplikacji internetowych .NET C#, oba w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Karol

Można poprosić o jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.

ktoś

Ciekawe kto takie bzdury wypisuje w tych wszystkich opiniach. Sfrustrowani życiem ludzie którzy nie mogą znaleźć sobie miejsca w firmach i którzy szukają zemsty za zwolnienie. A stara prawda jest taka że cennych pracowników się nie zwalnia i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie - zwolniliście się sami czy Was zwolniono ? A w ITC najniższy stażem pracownik pracuje ponad dwa lata. Mówi to samo za siebie jak tu jest. Ja pracuje 4 rok i życzę każdemu aby w pracy miał taki spokój i warunki.

Ja pracuje od ponad 2 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawe projekty. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. A jeśli ktoś przychodzi posiedzieć zamiast pracować to oczywiście pomylił adresy i później wypisuje takie bzdury na forach. Rozwiązania opracowują sami programiści (w związku z tym że szef nie jest programistą). Jeśli ktoś wybiera technologie z kamienia łupanego to pretensje może mieć sam do siebie. Osobiście polecam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o IT COMPANY Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT COMPANY Sp. z o.o.