Opinie o Evergrowing Wojciech Baranowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Evergrowing Wojciech Baranowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evergrowing Wojciech Baranowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evergrowing Wojciech Baranowski w Warszawa

Maciej

Jak szukasz pracy gdzie pracodawca będzie Cię szanował, płacił adekwatnie do twoich umiejętności oraz umiał mówić dzień dobry i dziękuję to niestety nie u Pana Wojtka. Niestety najgorszy pracodawca z jakim miałem doczynienia.

Poszukuję pracy na stanowisku specjalista ds. social media. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na specjalista ds. social media. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Evergrowing Wojciech Baranowski i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

@Marek

Panie Marku, Nasza współpraca przebiegała pozytywnie, rozmawialiśmy ze sobą wiele razy i za każdym razem bardzo pozytywnie. Nie znajduje w naszej współpracy elementów manipulacji, czy zarzucanego znęcania się psychicznego!!! Jestem szczerze zdziwiony Pańską wypowiedzią bo nigdy takie zachowanie wobec Pana i innych pracowników nie miało miejsca. Proszę o weryfikację swoich wypowiedzi bo są one nieprawdziwe. Pozdrawiam WB

Jak się pracuje z ludźmi z Evergrowing Wojciech Baranowski?

WB Nowy wpis

Każdy wpis z podobną nieprawdziwą opinią. Zapraszam do rozmowy z realnymi pracownikami firmy aby usłyszeć realną opinie. Opinia ewidentnie tylko aby obniżyć wartość firmy. Nie wiem kto ani po co tak czyni. Opinia nie ma pokrycia z rzeczywistością.

Maciej Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Evergrowing Wojciech Baranowski odbywa się w siedzibie firmy?

Aplikowałeś do Evergrowing Wojciech Baranowski na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu internetowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Jeśli ktoś chce się rozwijać i zdobywać doświadczenie to nie tutaj. Mimo chęci właściciel nie panuje nad sytuacją. Dawne czasy minęły i nie wrócą pora się z tym pogodzić a przede wszystkim szanować ludzi, to oni tworzą miejsce. Praca dla młodych chcących się gdzieś zaczepić na chwile ale jeśli szukacie firmy na dłużej odradzam

Magda

Nigdy w swojej kilkunastoletniej przygodzie z gastronomią nie spotkałam człowieka który tak bardzo nie szanuje swoich pracowników. Właściciel jest osobą niesłowną, zakłamaną, fałszywą ale co najgorsze nie szanuje ludzi. Najgorszy pracodawca jakiego można sobie wyobrazić. Omijać szerokim łukiem.

@Magda

Nigdy żadna Pani Magda nie pracowała w naszym zespole. Zapraszam do rozmowy realnymi pracownikami firmy aby usłyszeć rolną opinie. Opinia ewidentnie tylko aby obniżyć wartość firmy. Nie wiem kto ani po co tak czyni. Opinia nie ma pokrycia z rzeczywistością.

ex-worker

Nie polecam. Nic co było w ogłoszeniu nie miało pokrycia z rzeczywistością. Brak umowy o pracę pomimo zapewnień, że takowa będzie. Zmiana wynagrodzenia po około miesiącu od "zatrudnienia" oczywiście na niższe. Umowy na zalecenie na bieżący miesiąc podpisywane wstecznie pod koniec miesiąca (tj. w praktyce nie wiesz czy dostaniesz pieniądze za wykonaną pracę.) to w tej firmie niechlubna tradycja. Jeśli jesteś osobą, która ma poczucie własnej wartości i chcesz być traktowany/a z szacunkiem to polecam szukać dalej. Firma Matka zatrudnia ludzi pod swoje marki Scootive, AveBmx i Aveboards i AveBurger and Pizza oraz przy organizacji obozów sportowych ScootiveCamp w jednej z nich miałem okazję pracować. Bardzo przykre doświadczenie.

Zgadzam się z tą opinia. Wlasciciel jest niestety (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o wypłaty i dotrzymywanie umów. Zostałem (usunięte przez administratora) przy wypłacie w każdym miesiącu pracy. Dlatego po 4 miesiącach powiedziałem dość.

Firmę Evergrowing a przede wszystkim jej właściciela należy omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) manipulant a co najważniejsze fan (usunięte przez administratora)w każdej postaci. Znęcanie psychiczne nad pracownikami to właściciela ulubiona rozrywka. To jest po prostu bardzo zły człowiek:(

@ex-worker

Panie Bartku, Dziękuję za opinie. Niestety nie mogę się zgodzić z Pana Punktem widzenia. Wszelkie zamiany w umowach, zakresie obowiązków, ilości godzin pracy zostały z Panem uzgodnione i wyraził Pan na nie zgodę. Obecnie Umowy zlecenia z pracownikami są podpisywane na początku zatrudnienia. Nikt nigdy nie został bez umówionego wynagrodzenia za wykonaną pracę. WB

@Marek

Panie Marku. Nie zgadzam się z Pana Opinią. Nikt nigdy ( w tym także Pan) nie został oszukany przy wynagrodzeniu. Przez cały okres zatrudnienia otrzymywał Pan umówione wynagrodzenie i nie rozumiem Pańskiej wypowiedzi, że było inaczej. Proszę o weryfikację tego co Pan napisał.

cichociemny

Z perspektywy pracownika miejsce jest bardzo przyjazne, klienci skateparku są życzliwi oraz bezproblemowi, to samo ekipa pracownicza. Jedynym powodem, który zniechęcająca do pracy jest menedżer skateparku (usunięte przez administratora) Ma ciężki charakter, nie przyjmuje do siebie żadnej krytyki. Przy każdej możliwej okazji próbuje nastraszyć swoich pracowników niekiedy nawet i sądem. Jest powodem wielu zwolnień. Traktuje pracowników jakby byli w (usunięte przez administratora), nie ma do nich szacunku, dużo kłamie oraz obiecuje, nigdy nie dotrzymuje słowa.(usunięte przez administratora)

@cichociemny

Kierownik skateparku już nie pracuje także spokojnie:)

Wanda

Różnie o nim raczej się wypowiadali, w innej opinii był chwalony... No ale jak innych to cieszy. Aktualnie pewnie nowi są i widzę, że raczej pozytywne podejście masz. To jak na dzień dzisiejszy praca tu z nimi wygląda?

Helena

Jeszcze na początku roku pisaliście, że sporo ludzi odeszło. Ciężko to zweryfikować, ale chciałam tylko spytać, czy to się jakoś przełożyło na wolne wakaty? Może zatrudniają teraz?

Rajder

Patrzący z boku to cała firma jest siebie warta. Kierownik samego skateparku stwał kiedyś na głowie żeby wszystko chyba w końcu poukładać ale sam właściciel ma gdzieś swoich pracowników i chyba każdego kto za coś odpowiada w tej firmie. Podobnie z kierownikiem obozów czy kieorwnikiem sklepu. Wiem że kierownik skateparku, kierownik obozów i inni pracownicy sklepu starali się nie raz o organizację pracy tej firmy, lecz sam szef nie potrafi zorganizować siebie a co dopiero firmę. Co chwila zmienia zdanie na różne tematy, pracownicy pracują na śmieciowych umowach, nie są doceniani, a właściciel ma podejście że nie zależnie od tego na co ostałeś zatrudniony to ciągle masz pracować na wszystko i za wszystkich. Najniższa krajowa, brak premii, brak określonych stanowisk. Wszyscy robiący wszystko. Było kilka osób w firmie które naprawde chciały tam pracować ale nie szanuje się tam pracownika. Gdy właściel zacznie szanować ludzi i dobrze wynagradzać ich za prace i doceniać to może coś z tego będzie, ale z tego co wiem to nie ma na to szans, jak i na normalne umowy o prace. Wszyscy w firmie sie zwalniają, nawet Ci z długim stażem. Został chyba już tylko kierownik skateparku, ale pewnie i on w końcu nie wytrzyma. Musi nieźle zarabiać jeśli musi co chwile stawać na głowie po kolejnyh pomysłach tych na górze, a sam później narzeka że nie ma czasu dla rodziny. Własciciel i kierownik skateparku obiecują dużo, a później to zmieniają albo tematy są zamiatane pod stół.

Sylwia
@Rajder

o kurczę ale to przy przyjmowaniu do pracy nie ma czegoś takiego jak wykaz obowiązków czy po prostu ich określenie??

Nie sądzę. Z tego co wiem z Decathlonu zwolnił się sam z dnia na dzień i było to mocne zdziwienie tamtejszego zespołu. Z godzinami wszystko gra, skąd ta opinia? Może za czasów jego poprzednika owszem. Jest stanowczy to prawda, ale ton chyba w tym miejscu z tymi ludźmi jego zaleta. Ja osobiście sporo wyciągam z naszej współpracy. Na pewno jego osoba wprowadziła zmiany, uważam że lepsze i bardziej poukładane niż były dotychczas. Wady ma każdy, nie tylko przełożony. Jedynie co mogliby zmienić to umowy o pracę. Chociaż dla tych którzy pracują tutaj dłużej. Tak czy owak pracują fajni ludzie i panuje raczej pozytywna atmosfera. Jeśli masz zajawe na dechę i inne to odnajdziesz się na pewno.

Czyli pracownicy zgłosili do szefa co się dzieje? I co, sytuacja uległa jakiejś poprawie po tym? Myślisz że skończy się to wymianą menadżera, albo chociaż zmianą jego nastawienia do pracowników?

Marzena
@Ewa

Niestety w tej kwestii niestety nic się nie zmieniło. Menadżer ciągle jest taki jak opisywali poprzednicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Evergrowing Wojciech Baranowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Evergrowing Wojciech Baranowski?

Zobacz opinie na temat firmy Evergrowing Wojciech Baranowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evergrowing Wojciech Baranowski?

Evergrowing Wojciech Baranowski
  • Krakowiaków 80/98