Opinie o Abecedarian-Bud Agnieszka Żak w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Abecedarian-Bud Agnieszka Żak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Abecedarian-Bud Agnieszka Żak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abecedarian-Bud Agnieszka Żak w Katowice będzin

KSENIA Nowy wpis

Zecydowanie nie polecam tej firmy, są (usunięte przez administratora), nie potrafią wykonywać swojej roboty, bazują na zastraszaniu ludzi, (usunięte przez administratora)pieniądze i co najlepsze sądzą, że swoją robotę wykonują najlepiej na świecie.

Jaki dress code obowiązuje w Abecedarian-Bud Agnieszka Żak?

Małgorzata

Czy firma ma swoją stronę internetową? Nie mogę takiej znaleźć, a w Internecie jest bardzo mało informacji o tym pracodawcy. W wątku do tej pory byli aktywni klienci, dlatego też nie znamy aktualnej sytuacji. Jest tu ktoś z pracowników? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie i umowę o pracę? Czy wymagane jest doświadczenie w branży budowlanej?

@Małgorzata

Pracowałem w tej firmie rok czasu. Potem wyjechalem do niemiec. . Na większości budów płacą od roboty. Ile jest ustalone tyle płacą. Nie ma problemu z umowami. Ogólnie polecam

Olga Nowy wpis
@Tomek

Brzmi w porządku w takim razie. A tak czysto orientacyjnie ile w taki rok można byłoby tutaj zarobić?

@MAŁGORZATA Nowy wpis
@Olga

Wszystko zależy od umiejętności,.proszę zadzwonić do szefostwa, fajni ludzie, przedewszystkim uczciwi, co.jest rzadkością w dzisiejszych czasach

Magdalena

100% polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Abecedarian-Bud Agnieszka Żak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Eeee

Byłem pracownikiem przez 2 miesiące z uwagi na problemy osobiste musiałem wyjechać i zmienić miejsce zamieszkania, pracodawcy OK wypłaty co tydzień, zero problemów ze stawka, mila atmosfera w pracy, fajna ekipa, polecam tą Firmę jeśli ktoś szuka pewnej firmy domowa atmosfera.

TOMEK

Wszystko OK, remont wykonany na najwyższym poziomie, innowacyjne rozwiązania, terminowość, polecam w 100 %

Stanislaw

Firma jak najbardziej godna polecenia. Wyremontowany cały dom w Katowicach wraz z elewacją. Szybko i fachowo. Ceny bardzo konkurencyjne. Pełen profesjonalizm. Pozdrawia

Wolf

Odradzam wszystkim tą firmę Pozytywne wpisy chyba zrobione przez samych właścicieli Ogólnie firma bubel ponadto pijani pracownicy Ustalona kwota remontu to tylko (usunięte przez administratora) Próbują naciągać ludzi na dodatkowe bezpodstawne koszta (usunięte przez administratora) wszystko W temacie

Właściciel firmy
@Wolf

Na jakiej podstawie taka opinia , za każdym remontem stoi umowa i z góry określona kwota, nigdy nie podnosimy kosztów o ile ktoś nie zmieni koncepcji w radykalny sposób, proszę się przedstawić pisząc takie oszczerstwa.

A jakiej tu stawki można się spodziewać jako robotnik?

Tomasz

Firma godna polecenia. Fachowosc i kultura

Renata

Wygodne terminy, uczciwie i solidnie 100%polecam pełna fachowość

Zostaw merytoryczną opinię o Abecedarian-Bud Agnieszka Żak - Katowice będzin

• Jak się pracuje w Abecedarian-Bud Agnieszka Żak?

Zobacz opinie na temat firmy Abecedarian-Bud Agnieszka Żak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abecedarian-Bud Agnieszka Żak?

Abecedarian-Bud Agnieszka Żak
  • Marii Konopnickiej 5A lok. 25