Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

beniek

Jaką prawdę? Prawda jest taka, że się zwyczajnie nie wyrabiałeś ( dlatego między innymi miałeś ksywę powolniak). Liczyłeś na fajne zarobki po przenosinach, a okazało się, że nowi pracownicy sprzedają więcej od ciebie. Nie dodałeś też, że to przez ciebie zawsze co środę podczas gazetki cała załoga musiała na ciebie czekać przynajmniej godzinę, bo nie mogłeś się nigdy wyrobić na czas. Narzekasz na to że miałeś niby dwa etaty. Serwis to nie etat, do tego miałeś pomoc na serwisie, a na nowym sklepie pojawił sie już serwisant. Zwyczajnie nie wytrzymałeś presji otoczenia, tego że nie szanują cię nawet młodsi od ciebie (wiekiem i stażem) przez to jakie miałeś podejście. Twoje wypociny na forach pojawiają się pewnie tylko dlatego, że od ponad pół roku nie potrafisz znaleźć żadnej pracy i masz o to pretensje do całego świata, tylko nie do siebie, bo ty oczywiście zawsze byłeś, jesteś i będziesz chodzącym ideałem w swoim zapiździałym mniemaniu. Oj Pumba, Pumba !!!!!! Nie ładnie tak

intro

******* - 2013-05-23 14:43:07 Panowie pytanko od Havusa ,jak jest płacone za urlop .Jeśli jestem na 2 tygodniach urlopowych to mam całe zasadnicze czy tylko połowę i czy średnia jest liczona od zasadniczych czy od całej wypłaty z premią.Z góry dzieki.się zdziwisz kolego....

Intro

nie zdziwienie, ale jak Kierownik ma 10% premii pracowników, a pracowników 7, to jeżeli każdy z sprzedawców ma 1000, to kierownik ma 700... A podstawa 1180 dla wszystkich... CZYLI Średnio sprzedawca zarabia 2100, a Kierownik 1800... Widzisz tu sens i logikę?? JA nie, wielu KS szuka czegoś innego. Niech się ogarną troszkę w centrali...

*******

teklas
@*******

No własnie to jest mega wkurzające... każdy się rozpisuje, wylewa swoje żale w internecie. Cholera weźcie się w garść i do roboty. To nie jest tak, że Media Expert jest złą firmą, tylko tworzą ją po części ludzie którym zależy na niej (no bo jak inaczej wytłumaczyć, to że coraz więcej salonów powstaje w całej Polsce) i takich co po tygodniu pracy siedzą po nocach i piszą opinie w internecie, zamiast cholera spać i zbierać siły do pracy. Zastanówcie się, błagam!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
sami

ciekawe czym wodzu zalazł komuś za skórę, że jest "żałosny"pisząc prawdę. wodzu to raczej ma rację, każdy by chciał zarobić nie męcząc się przy tym, a jak się cudem zacznie układać to władza uderza do głowy i potem niektórzy myślą, że wszystko im wolno. Ale tak to już u nas w kraju jest, jak ktoś powie prawdę, dodajmy niewygodną, to od razu jest "be", albo "żałosny". Większość myśli, że lepiej nic nie robić, chodzić z kąta w kąt i oczekiwać "kokosów". Niektórzy dali (usunięte przez administratora), ktoś przestał to w końcu tolerować i tyle. Nie ma ludzi niezastąpionych. Śmieszne jest tylko to, że w tym temacie zamiast opinii o pracodawcy będą dalej pojawiać się posty rozżalonych byłych pracowników. I kogo teraz mam zapytać, czy składać do tej firmy podanie?

wodzu

Widzę również, że większość osób tutaj piszących to typ tzw. "rolnika", który twierdzi , że mu się należy bo on jest biedny :) i dotacje za nic by chciał (przyp. autora) osoby inteligentne powinny wiedzie o co mi chodzi. Daj coś z siebie a zapewne to zaowocuje jestem tego żywym przykładem w tej firmie. Dlaczego osoby zadowolone z pracy w firmie Domex nie wypowiadają się w tak płytkim forum?( z całym szacunkiem dla administrartora ) bo nie mają na to ochoty w myśl zasady nie rusz gów... jak nie śmierdzi !!!

wodzu

Widzę nawet po waszych nickach, że 3/4 osób tu piszących to biedni "niewolnicy" nie myślący ... w ogóle nie myślący, bo za swoją nieudolność osądzają innych i szkodzą tylko swoim byłym bądź teraźniejszym kolegom z pracy. W myśl zasady jak ja jestem nieudolny to po co ma ktoś mieć lepiej ode mnie co nie ? Po co nam nowe miejsca pracy, po co blisko kupić coś fajnego skoro można być bezrobotnym narzekać na rząd pracodawców, siedzieć w domu jak Ferdek Kiepski i marzyć o niebieskich migdałach. Większość osób tu piszących nie pracuje w firmie Domex na własne życzenie i obwinia cały świat . Cóż, pewnie to taka nasza natura polaków :)

wodzu

Wiesz nie pochwaliłeś się, że wyleciałeś za 0,7 na 4g :) więc cieszył bym się na Twoim miejscu, że to nie dyscyplinarka. Ktoś Ci poszedł na rękę a Ty masz jeszcze o to problem i żal. Jak dla mnie totalna żenada. Proszę przyjść i zapytać resztę załogi, jakoś są zadowoleni i z kierownika i z zarobków jak ja. Cóż tutaj wypowiadają się jedynie osoby, które kombinują jak by tu zarobić, żeby nic nie robić. a Olesno jest tak małym miastem i kultura osobista normalnych handlowców w naszej placówce na tyle wysoka, że nie pozwolimy krzywdzić klientów skoro sami nimi jesteśmy.

nowy pracownik - 2013-05-08 14:27:56 Mam pytanie bo piszecie o machlojkach przy naliczaniu urlopu. Co macie na mysli? I kiedy wypłacana jest ta premia uznaniowa?Jak zacząłem pracę w Oleśnie to tyraliśmy przed otwarciem po 11 g. Nie było problemu bo nasz "(usunięte przez administratora)" zapewniał nas że nadgodziny nam zapłacą. Ale po otrzymaniu paska z wypłaty było wielkie zdziwienie. Zabrali z tak zwanej premii uznaniowej a dali za nadgodziny. Z każdej strony próbują Cię wy...ać. A nasz pseudo (usunięte przez administratora) stwierdził że widocznie tak miało być. Szkoda słów żenada

Piedro

Premia uznaniowa - zawsze brzmi ładnie i widzę że nie tylko w Domex-ie tak jest że cały miesiąc pracujesz starasz się a na ostatnie 2 dni wpada regionalny i tak jak ktoś pisał tam 100 tu 50 zł i na wypłatę po uznaniowej premii. Wiem 50zł czy 100zł to nie wysokość premii ale jak już nie masz tego to i uznaniowo nie masz nic.

tomek - 2013-05-04 14:29:10 Owszem,robią to czego od nich wymagają.A niektórzy nawet dużo więcej.Najlepiej tylko batem i ciągle i tak jest mało.Jak nie minus 50,to minus 100 i tak cały czas.nikt Ci nic nie zabiera, dostajesz premię uznaniową. A uznanie raz jest, ale głównie to go nie ma. Właśnie na tym polega cały dowcip. A dlaczego batem? Bo niby czym mają to robić? Nie ma przecież w firmie żadnych narzędzi motywujących. Co ma Ci dać? dołożyć kasę? a skąd ma ją wziąć, jak ma zadanie żeby ciąć ile się da. Mają pewnie tyle to a tyle obciąć co miesiąc to obcinają. A my co najwyżej możemy sobie pogadać na forum i nic więcej. To że będziemy jęczeć niczego nie zmieni.(usunięte przez administratora)jest ciągle ten sam i prowadzi dokładnie taką politykę jak chce. A nic się nie dzieje w tej firmie bez jego wiedzy. W firmie nie ceni się umiejętności tylko to czy jesteś bezwolnym narzędziem, i dla góry nie ma znaczenia czy wyniki osiągasz uczciwą pracą czy kombinacjami. Byleby słupki się zgadzały. Dużo by gadać, ale po co? Niczego to nie zmienia. Praca jest jak każda inna, ale co za dużo to niezdrowo. I dlatego trzeba szukać czegoś innego.

Iza

Wszystko to prawda,a najmądrzejszy pan(usunięte przez administratora) bije rekordy .Myśli ,że jest bardzo mądry i przebiegły,a to akurat tak nie jest.......prawda?

tomek

tomek - 2013-05-04 09:10:38 Powinni nie zwalniać zwykłych pracowników,tylko kierowników i to regionalnych.Może jak przyjdą nowi ,z normalnymi pomysłami ,to będzie lepiej.Jak narazie to tylko myślą jak tu komu co zabrać i mieć dla siebie więcej....jaki Ty jesteś naiwny. Myślisz że regionalni mają coś do powiedzenia? Oni są od wykonywania poleceń góry. A to jest tak fajnie ułożone że góra jest czysta bo przecież to regionalny jest od dopilnowania wykonania poleceń. Kto Ci każe coś zrobić: regionalny czy derektory? Regionalny jest be, a szefy są super cacy. O to właśnie chodzi. A pełen sukces jest wtedy kiedy wszyscy pracownicy w to wierzą. Firma jest dokładnie taka jak chce szef - czytaj właściciel - żeby była. Przykład? Jaką masz premię? Uznaniową. Mimo że jakiś tam kulawy system wynagradzania jest, i przy okazji promuje odpowiedzialność zbiorową. Bo co z tego że Ty na dziale zrobisz swój plan, skoro poniesiesz odpowiedzialność za to że kolega na innym dziale zawalił. To jest tak dobrze pomyślane że nawet za urlop nie trzeba płacić średniej z trzech miesięcy tylko podstawę. I najlepsze jest to że jest to nie do ruszenia. Uważasz ze regionalny ma z tym cokolwiek wspólnego? Czy z planami sprzedażowymi? Czy z planami na ubezpieczenia? Chłopaki robią to co im każą i mają opcję: albo robimy co góra każe albo wylatujemy. A że w firmie nie szanuje się pracownika i klimat jest taki jaki jest? Nie ma przymusu pracy. Zawsze można iść gdzie indziej, gdzie wcale lepiej nie będzie. Ale takie czasy. Jak widać pomysł doskonale funkcjonuje bo i Ty i pewnie sporo osób wierzy w to że to regionalny ponosi za wszystko winę. I nie zamieniłbym się z nimi. Wolę rzeźbić na dziale i robić swoje. Jednak już niedługo :).

jack style

a czy istnieje jakiś system motywacyjny dla kierowników?

mieszkaniec_Kluczborka

tomek - 2013-05-02 16:31:46 Można być kierownikiem i wymagać ,ale dobrze też jest być po prostu człowiekiem i szanować ludzi.A tego wielu nie potrafi,niestety....Pracowałem 2 lata w MediaExpercie w Kluczborku na dwóch etatach serwisanta i sprzedawcy a tak naprawdę płacone miałem za jeden. Faktem jest że można było zarobić ale kosztem przychodzenia na wolnym do pracy i czasami z 1 albo 2 dzieci których nie miałem z kim zostawić. Pracowałem tam jak wół, żeby było "czysto i równo" Miałem świetne wyniki, byłem jednym z najlepszych pracowników robiącym obrót, ubezpieczenia itp. Ale niestety kierownik z innymi pracownikami zaczęli stosować (usunięte przez administratora) wobec mojej osoby, co skończyło się tym że sam zwolniłem się z pracy. Kierownik (usunięte przez administratora). W. w ogóle nie kompetentny i nie odpowiedzialny, bo jak można nazwać sytuację kiedy jeden z pracowników dzwoni do radia WAWA (usunięte przez administratora) w czasie godzin pracy i na antenie mnie ośmiesza a kierownik w tym samym momencie jak leci to na antenie podgłaśnia na cały regulator radio w sklepie aby i klienci słyszeli? Takich podobnych sytuacji było wiele. (usunięte przez administratora). PRZESTRZEGAM NIE SKŁADAJCIE TAM CV I NIE IDźCIE DO PRACY !!!!

???:)

jak to się dzieję, że od kilku miesięcy nie ma nawet zwykłych przewodów usb do drukarek ?

tomek

Nie zastanawialiście się po co ktoś chce poznać opinię na czyjś temat ? jest to sztuczne nakręcanie tematu, prowokacja, populizm, relacje na tle służbowym nikogo nie interesują pod warunkiem, że wszystko gra. Drążyć zaczynamy gdy szukamy haka albo chcemy wejść w t...k... czy profesjonalizm, zawodowe cwaniactwo ma mieć przełożenie na podejście ? Niekoniecznie. MP podobno kolega jakich mało ale zarządca powierzonych dóbr - bez komentarza, na każdego można napisać coś dobrego bądź w przeciwną stronę... Pozdro dla kumatych :D

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.