Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Lubliniec 67

Lubliniec 67 do zamknięcia. Domex od dawna nie płaci czynszu za lokal Carrefourowi. Info potwierdzone w centrali Carrefoura. RKS dalej mydło oczy załodze że sklep nie będzie zamknięty. (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla RKS W.J.

anonimxxx

Pytanie do zwolnionych czy ktoś kto nie miał podanej przyczyny w wypowiedzeniu dostał odprawę i ekwiwalent za urlop?

ciekawska

to sklep 251 od ilu dni się pakujecie?

kwestionujący odpowiedź

nie.

udzielający odpowiedzi

(usunięte przez administratora) do zamknięcia sklepy - szczęśliwa szóstka: 234, 567, 878, 120, 134, 98

szukający odpowiedzi

a co jakby babka miała wąsy?

bo to polska

wie ktoś co ze sklepami w świętokrzyskim ??

Centrala
@bo to polska

34,16,10 zostaja 100% reszte nie wiem... Sprawdzcie 12 juz Terg Mediaexpert ekipa zostala pewnie nie w calosci ale jest P.s No Ci co sa na L4 na pewno do domu...

kasjerka
@Centrala

A Żnin, Mogilno, Strzelno? Też wszyscy mamy powynajmowane lokale przez Domex...

@Centrala

Sklep 12, już zamknięty (nie płacili czynszu Carrefourowi) i żaden Terg go nie kupił, towar odsyłamy na inne sklepy.

Ghost

Na podkarpaciu Krosno podobno pomniejszone i za dwa tygodnie do zamknięcia. Dobra mina do złej gry. Niby chcą się wylizać a kolejne sklepy zamykają....Cały czas ściema i tyle.

podobno
@Ghost

PODOBNO. jak nie potwierdzone info, to nie ma co pisac i siac paniki.

wąsaty ryszard

a co ze sklepami w puławach?????

SUCHY
@wąsaty ryszard

Prawdopodobnie 24 do zamknięcia,a 17 zostaje jeszcze,w grze.

@wąsaty ryszard

A kto o wie?

@SUCHY

Po pierwsze,brednie wypisujesz na forum.Po drugie,z kąd masz takie fałszywe informacje?Po trzecie,podajesz się za SUCHEGO,którym nie jesteś.

SUCHY

A właśnie,że jestem.

@SUCHY

SUCHY,którego ja znam,nie pisze na forum,ponieważ nic nie wie w tym temacie,tak jak i my.

koń rafał

patataj patataj patataj ihaaaaaaaaaaaaa

???

oj weź

wiecej tych spacji trzeba bylo se jebnac

Dziunia

Ty serwisancie z 17 nie siej plotek

Dziunia
@koń rafał

Rafał szaleje ;) nie tylko po sklepach ale i po forum

kdjlsd

Tylko lub narazie 12

LPU
@Dziunia

Od maja nareszcie mamy super kierownika,który dba bardzo,o całą naszą załogę.Nie wierzyliśmy,jak załoga z drugiego sklepu,wychwalała Go pod niebiosa i mówiła,jaki to z Niego super gość,a my im nie wierzyliśmy,za co ich bardzo przepraszamy.Do szczęścia na sklepie brakuje mi tylko większego asortymentu laptopów,żebym mógł robić większy obrót,a co za tym idzie,więcej zarabiać dla siebie i dla mojej kochanej firmy.Pozdrawiam wszystkich tych,co się ze mną zgadzają.

24?
@LPU

a wcześniejszy kiero P.P był słaby?

LPU
@24?

Ten jest o niebo lepszy,od poprzednika.Przynajmniej ma kulturę,prezencję i głowę pełną super pomysłów,na reaktywację firmy,które pomogę mu zrealizować,jak tylko wybierze mnie swoim zastępcą,a Mu wtedy udowodnię,że będę najlepszym zastępcą,jakiego ten sklep miał.Pozdrawiam Cię,duszo nieczysta.

LCD
@24?

Cienki Bolek,był z Niego,ponieważ uciekł jak ostatni tchórz do konkurencji,która i tak nas nie przejmie,bo jak by miała to zrobić,to już dawno by to zrabiła.

kret
@LCD

mamy teraz "swojego" człenia w ich szeregach... tzn, P.P szpieguje dla domexu jak ich rozgryzie jak agent Tomek to daje cyne do(usunięte przez administratora) i wskakujemy na miejsce Mexpert;D

LCD
@kret

Ze strachu okulary by Mu zaparowały,ufajdoliłby się po same kostki i trząsłby się jak galareta.

Przemysław P.
@24?

Dobrze że 24 znowu przejął R.M. on poprawi moje błędy, zwłaszcza personalne. To świetny fachowiec, przez 2 lata na 17 zrobił to czego nie udało się jego poprzednikowi, Grześ byłby z niego dumny. Pozdrawiam.

@24?

niestety już z nami nie pracuje,, ale mogę powiedzieć że drugiego takiego kierownika jakim był P.P historia puław nie pamięta. Inteligentny przede wszystkim a nie gbur i prostak. Był naszym wsparciem oraz kumplem a jednocześnie naprawdę dobrym kierownikiem. Złe opinie piszą tylko gamonie i nieroby, którzy do pracy przychodzili za karę widocznie albo szukali rozrywki zamiast sumiennie wziąć się do ROBOTY.

zbieg okoliczności
@NO

jakbym słyszał Przema, Przemo to ty?

@zbieg okoliczności

Uderzyć w stół a nożyce się odzywają.. zdradziłaś się , tylko Ty tak mówiłaś jego imię:D.. Z przykrością muszę powiedzieć że to nie P.P. pisze. Domyślałem się że to Ty kuleżaneczko obsmarowywujesz mu właśnie pupsko :D daruj sobie

pudło
@NO

próbuj dalej!

NAWI

OD CENTRUM TO WARA,NIEMOTY Z PROWINCJI.

@NAWI

TEŻ CIĘ LUBIĘ:)

@NAWI

Jaka prowincja? Pamiętaj człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nie. Widać prowokacje nie działają na ludzi ze sklepu 24 bo udziela się tylko sklep 17.

REKIN CENOJAD

Co wy tak wszyscy skaczecie sobie do gardeł.Czy to ważne jest,że jestem z centrum,albo z prowincji.Przecież i tak wszyscy jedziemy na tym samym wózku,w którym właśnie zapaliła się kontrolka rezerwy paliwa.Trzeba mieć tylko nadzieję,że w krótkim czasie zobaczymy obojętnie jaką stację benzynową,zanim zabraknie nam do końca paliwa.Pozdrawiam:)

KTOS
@REKIN CENOJAD

Owszem wpłyną ale to i tak Twoje ostatnie miesiące pracy tutaj :)

@KTOS

Chyba coś Ci się pomiliło.Radek zadawał takie pytanie,,który był moim przedmówcą,a nie ja.(Kosa sama otwiera się w kieszeni.)

poczekajcie

a co z war-mazurami .??

OSA

wie ktos jak wyglada sytuacja w kuj-pom?

ggghgh
@OSA

Toruń się pakuje od dwóch dni

Pszczółka Maja

Zgodnie z prawem - w ostatnim dniu pracy. W praktyce - z wypłatą.

kolejna zwolniona

Pytanie do osób które otrzymały wypowiedzenia. Kiedy domex wypłacił odprawę i ekwiwalent za urlop? Od razu po zakończeniu się okresu wypowiedzenia czy dopiero z wypłatą?

Pati85

offtop > to tak jak przepis w ktorym mozna ukrac urzednika.. martwy przepis. ludzie popełniają samobójstwa w trakcie niekonczoncych sie walk z urzedami. a i tak nikt nie jest winny i pociagniety do odpowiedzialnosci. Mozliwe ze przepis o ktorym piszesz tez bedzie mial jakis "kruczek prawny" w wyniku ktorego bedzie "martwy". ;)

Inecki
@Pati85

Bzdura z upadkiem branży - tak samo mówiło się o branży ubezpieczeniowej ze względu na zmianę przepisów dot. OC - pfff... na końcu zwyczajnie zapłaci klient ;)

offtop

Będzie ciekawie ... szykuje się upadek całej branży :D Resort sprawiedliwości "uszczęśliwił" firmy obowiązkiem zwrotu gotówki za sprzęt dwukrotnie zepsuty w okresie gwarancji. W tej sytuacji produkcja pralek, lodówek, komputerów czy samochodów stanie się działalnością wysoce ryzykowną - czytamy w "Pulsie Biznesu". Ministerstwo Sprawiedliwości, nie słuchając głosów biznesu, przeprowadziło przez Sejm ustawę o prawach konsumentów. Oprócz wielu unijnych rozwiązań urzędnicy dorzucili własne, poprawiające dolę konsumentów. Jednym z nich jest przepis nakładający automatyczny zwrot pieniędzy za zakupione urządzenie, jeśli w ciągu dwóch lat od jego zakupu popsuje się więcej niż jeden raz. Zdaniem producentów odpytanych przez "Puls Biznesu" otwiera to furtkę do darmowej wymiany sprzętu na nowy. Branża motoryzacyjna szacuje koszt wejścia w życie ustawy na 300 mln zł rocznie, a AGD - na 100 mln zł rocznie. Ustawa, która przeszła już przez Senat, ma wejść w życie po 6 miesiącach od jej uchwalenia. Przedsiębiorcy już zapowiadają podwyższenie cen swoich produktów, by w ten sposób zrekompensować straty wynikające z nowych przepisów.

MARŁEL

WITAM. WIE KTOŚ MOŻE JAKIE SKLEPY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE? Bo u nas nikt nie wie

nick
@MARŁEL

J.O.

01godz00

SKLEP 251 NYSA DO ZAMKNIĘCIA !! RKS ZWOLNIONY !! POJECHALI PO CAŁOŚCI....

ciekawa
@01godz00

a kto był tam RKSem ?

ciekawska
@01godz00

to od kiedy zaczynacie pakowanie?

Ehh

Jak tak dalej pójdzie to większość sklepów się zamknie, a do końca zostaną RKSi i dyrektorzy. Nic się nie zmieniło - cały Domex...

;

wiem ze nie powinno mnie to interesować ale jestem ciekaw czy ten budynek w Chmielowie należał do Domexu i czy czasem nie był z funduszy unijnych, który można po 5 latach sprzedać lub zmienić przeznaczenie użytkowania, akurat od 2009 był otwarty, dobranoc wszystkim

przemo

Łuków 83 się pakuje

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.