Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

zoska

Jak tak można zostawic ludzi bez pieniędzy ,panie syndyk chcemy swoje pieniądze!!!

@zoska

ale nasz Pan syndyk ich nie da dopóki nie dostanie od Domexu albo z funduszu!!!!niw wiem w jakich stosunkach pozostają syndycy obu spółek nie wygląda to dobrze ale logicznie myśląc wszystkie utargi elektrodomu były i są przelewane na domex myślę ze jednak domex ma co do nas zobowiązania ale dopóki nasz nie wyda im towaru tamci nie dadzą nam kasy i my przez to cierpimy!!!!pozew zbiorowy nic nie da będziemy bardzo długo czekać ja to dziś się kontaktowałem z Panem sędzią z trnobrzegu który jest nad syndykiem domexu i pytałem czy Pan już się ustosunkował do pisma naszego syndyka gdzie Pani mnie pionformowła że stronom nie udziela informacji!!!!tragedia

jojo

posłuchajcie czy my sami możemy indywidualnie zgłosić wniosek do fgśp?????

bUK
@jojo

proponuje tam zadzwonic i sie zapytac. a nie pytac na forum... boRZe

mb

Właśnie się dowiedziałam że nie płacą nam premi za raty już od 2 miesięcy!!!czy wasi ks-i wam coś mówili na ten temat,bo nasz nie puścił pary z ust a wiem to bo przypadkiem rks się wygadal

@mb

Głupoty piszesz , płacą normalnie .

Elektrodom-pozew

Witajcie, my zaczynamy już działać z Elektrodomem. Osoby chętne do współpracy proszę o kontakt na adres email: elektrodom-pozew(@)outlook.com . Usuńcie ().

lolo
@Elektrodom-pozew

Musicie najpierw wezwać go do zapłaty. Z tym pozwem to jest tak że to będzie bardzo długo trwało. Sprawa musi zostać naglosniona by zebrać jak najwięcej ludzi czyli prasa i robi to wasz prawnik. W inspekcji powiedzieli że chyba nie warto tak długo czekać i żeby złożyc wypowiedzenia z winy pracodawcy.Koszty sądowe pokrywacie wy i zejdzie wam mnóstwo czasu więc chyba lepiej odejść z tego gowna wziąć odszkodowanie i pracować godnie gdzie indziej. Gdyby wisieli wam więcej kasy to byłby sens ale dwie podstawy nie są tego warte. Odszkodowanie i zaległe urlopy to lepsze rozwiązanie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bogdan

Tomale zrobią dobry biznes na upadłości kupią firme wyprowadzoną na czysto tylko mogli też załatwić temat z własnymi pracownikami, bo ludzi zostawili na lodzi w domexie jak i w elektrodomie zarząd składał sie z braci T, a teraz zganiają winę na syndyka który nie trzyma z nimi sztamy, na całe szczęście nie pracuje już dla tych Państwa zarobiliśmy dla nich dużo kasy a finał wszystkim tu jest znany, koledzy chcecie odzyskań własne ciężko zarobione pieniądze, zróbcie coś dla siebie sami radca prawny, sąd pracy te instytucje po to są

@bogdan

nie trzyma z nimi sztamy??? owszem trzyma. bo odsprzeda spółce akcyjnej firmę. żeby poprzedni właściciel, który doprowadził firmę do bankructwa, odkupił ją z powrotem za grosze, to musi trzymać sztamę z syndykiem. takie moje skromne zdanie.

a to sory :)

bogdan

koledzy idziemy do sądu pracy, z wyrokiem możemy iść do komornika skoro syndyk ma kasę na koncie to komornik z niego ściągnie

SSon
@bogdan

Wydaje mi się że bogdan ma rację , pierwszy ciekawy wpis od dłuższego czasu.

@SSon

kolego radca prawny w większości miast jest w urzędzie miasta za darmo kontaktowałem sie już z oddziałęm Sądu Pracy prawnik jest nie potrzebny, wszystkie info udzielają w Sądzie, wzór zgłoszenia/pozwu znajdzie się w google najlepiej iść całą załogą i załatwić sprawę, my z tą firmą rozliczyliśmy się uczciwie a ta firma mam tu na myśli elektrodom nie potrafi, więc trzeba iść do sądu na stronie elektrodom.biz jest jakiś ogłoszenie co do przetargów, pewnie będą sprzedawać jeszcze jakiś wyposażenia sklepów więc kasa też będzie

JOJO
@bogdan

BARDZO MĄDRZE MY DZIŚ IDZIEMY DO RADCY A JUTRO ALBO POJUTRZE DO NAJBLIŻSZEGO SĄDU PRACY!!!!

uppppp

Jeden syndyk i drugi to parowy ale wieksza parowa to ten z elektro i jemu nalezy sie ostre lanie i dobry strajk. Trzyma siano na koncie o wszystko wini tego z domexu a ten z domexu jakos umie wuplaty przelac I TO Z PREMIA! Wiec nic innego jak zebrac sie pod jego chata bo inaczej tylka nie ruszy, jest starym wyga i nie placi wam bo boi sie ze jemu braknie. Slyszalem ze na koncie ma pare mln i nie pozwala tego ruszac. A wiecie co zrobi jak nalapie dla siebie max? Skonczy postepowanje i odejdzie z gruba sumka dlatego JEMU NALEZY SIE W P I E R D Z I E L

iga

nie wiecie po co zebranie rksow dzis?? wczoraj dostali info ze maja sie dzis zjawic

Kiero jeden z najlepszych

Same płaczki na tym forum. Tylko siejecie ferment. Co będzie to będzie.

KS
@Kiero jeden z najlepszych

Nic dobrego już nie będzie, ale zgadzam się, że nie ma co płakać na forum.

olo

a kto wam powiedział że panu T zależy na ratowaniu....jeszcze tego nie wiecie ale to nie jest tak

www

mam nadzieje że to bzdura co piszesz bo skoro założmy panom T. zależy na ratowaniu , kupieniu i prowadzeniu dalej takiej firmy to napewno przydadzą mu się dobrzy sprzedawcy , jeżeli teraz na sam koniec by nas tak kręcił to dużo ludzi mu do pracy i do ciągnięcia tego woza nie zostanie !! Lepij niech płacą tak jak powinno inaczej masowe L4 i będziemy w domu siedzieć za lepszą kasę niż w pracy - bo prawda jest taka że przychodzimy do pracy żeby zarobić , jak nie możemy zarobić to nie pracujemy

@www

Bzdury to ty piszesz. T. wie że skoro pracownicy byli tak głupi by kupić akcje to również będą pracować za podstawy (zwłaszcza ze juz sporo pracuje za free)

olo

Akcja wyprzedaż jest naszym kosztem...Syndyk zgodził się na tą akcje ale warunkiem były nasze podstawy. Tak więc moi mili nie liczcie na nic więcej niż podstawa u nas wygadał się RKS. Wasz napewno zapewni o premiach:))

saloha
@olo

jak się nazywa twój region ??? chyba możesz podać takie nfo ??? zaraz to zweryfikuje ..

bk
@olo

kolego olo powiedz jakieś konkrety a nie mieszasz . w jakim regionie to usłyszałeś

mala
@saloha

Jesli zlozysz L4 to nie bd sie z Tb patyczkowac w ciagu tygodnia dostaniesz wypowiedzenie, tak jak ja mimo tego, ze w ciazy jestem zostawili mnie bez niczego bo nie dalam rady juz pracowac

kuku
@mala

ale sciema ja jestem na l4 już 4ty tydzien i nie jestem w ciazy i żadnego wyp nie dostałem

mala
@kuku

Ściema to nie jest, ale możesz wierzyć sobie co chcesz :)

koleżanka
@mala

koleżanka dostała wypowiedzenie właśnie dlatego że jest w ciąży i chcą jej się pozbyć ona przechodzi na ZUS wiem to z doświadczenia ponieważ koleżanka u Nas miała taką samą sytuację

domexx

to w AV odprawy, odszkodowania i ekwiwalenty są liczone łącznie z premią?? W domexie wszystko było liczone od tego co na umowie, czyli podstawy, bez uwzgl premii.

@domexx

Bo tak było choć tak nie może byc

@gg

może dlatego powinniśmy się teraz zebrać zorganizować jakiś autokar lub dwa dużo taniej wyjdzie i więcej osób pojedzie i bez marudzenia ja tam mam też daleko ale jestem skłonny jechać i jestem pewny ze jak byśmy zaczęli protestować od razu pojawiła by się tv tak jak z akcją okradania magazynów w modle

@jojo

A ja jestem pewny ze większość od pisze: bez sensu, nie mam kasy, mam za daleko, czy kogoś zastaniemy, czy ktoś do nas wyjdzie pogadac itp

JOJO
@gg

NO zapewne jak zawsze tylko wieczne narzekanie wielcy na forum ale żeby się zebrać i jechać to nie ma komu ja też nie mam kasy bo od czerwca nie dostałem jestem skłonny jednak jechać zrobić burdę przed Domex jeśli szanownego Pana Syndyka tam nie będzie zapewne znajdziemy go w Sądzie w Tarnobrzegu może w końcu kogoś to zainteresuje jak traktują ludzi chojracy wielcy!!!!!!!!

Hama

Moi drodzy,po co kłótnie,po co swary głupie.Wnet i tak wszyscy jesteśmy w czarnej du..ie.Parafrazując J.BrzechwĘ chcę tylko pokazać,że wszyscy jesteśmy w sytuacji patowej,tylko niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą,albo nie dopuszczają do siebie takowej myśli.Dobrze byłoby,gdyby ten portal był wykorzystywany jako środek łączności,czy też informacji dla innych.Te przepychanki słowne są naprawdę zbędne. Dzwoniąc dziś do FGŚP dowiedziałam się,iż Syndyk spółki ELEKTRODOM ma dostarczyć dzisiaj poprawny wniosek ze sporządzonymi korektami.Gdyż niepoprawnie były naliczone ekwiwalenty za urlop,odprawy jak i również część czerwcowej wypłaty(były po prostu zaniżane wartości). Fundusz ma miesiąc na rozpatrzenie i jeśli wszystko będzie w porządku w drugiej połowie września powinniśmy zobaczyć należne nam pieniądze.Ale podkreślam,JEŚLI WNIOSEK BĘDZIE KOMPLETNY I BEZ BŁĘDÓW.Pozdrawiam.

szarik
@Hama

Do kiedy mialas/es wypowiedzenie? PRacujesz jeszcze? Jak mnie to(usunięte przez administratora) Wypowiedzenie mialem do 14 czerwca... a na nalezace mi sie pieniadze bede (usunięte przez administratora) . No ja (usunięte przez administratora)

Hama
@szarik

Wypowiedzenie miałam do 26.07 b.r. Nie pracuję już w TEJ firmie,bo nie widziałam sensu dalszej współpracy.Za darmo pracować nie zamierzam,bo do PCK nie należę.Teoretycznie CI,którzy dostali wypowiedzenie w czerwcu tak,jak Ty,powinni dostać szybciej pieniądze.Aczkolwiek to wszystko zależy od dokumentów,które przedłoży Syndyk w Funduszu.Może to Wy dostaniecie świadczenia pieniężne w połowie września,a my później,z racji innych terminów wypowiedzeń.Ale tak,jak wspomniałam, to zależy od dokumentów i ich poprawności.Gdyby nie to,już pewnie jakieś pieniądze byśmy mieli na kontach.Niestety wcześniejszy wniosek był na naszą niekorzyść,o czym napisałam(zaniżane wartości ekwiwalentów,brak premii itp.)W moim przypadku jest jeszcze kwestia wynagrodzeń za lipiec,ale tu niestety Fundusz nie pomoże.Ale to już inna historia...

fifirifi
@Hama

potwierdzam - otrzymałam dziś taką samą informację w FGŚP w sprawie Elektrodomu - okazuje się, że Avans przy zwolnieniach naliczał ekwiwalenty i odprawy od podstawy, a powinien nagrodę uwzględniać - syndyk opóźnił przez te korekty wypłatę świadczeń, bo tak to już byśmy jakieś przelewy dostali, ale niepoprawnie naliczone. Oby już teraz żadnych korekt nie wymyślał...

myślę głośno

i powiem coś jeszcze. klucicie sie tu na forum nie wiadomo po co. mysle, ze kto inteligenty, z tych którzy kasy nie dostali (czyli pewnie elektro) to pozew już dawno złożył, a nie zali się na forum. co jeszcze - na miejscu pracowników elektro, najlepsze wyjscie to zwolnic się JUŻ (a waściwie to trzeba bylo się zwolnić po 1 miesiącu bez zapłaty), nawet tej innej pracy nie mając. dlaczego? bo za tę wykonywaną pracę obecnie już wam nikt nie zapłaci. więc skoro nie zarabiacie, to lepiej sobie w domu posiedzieć niż siedzieć w sklepie za darmo. zawsze to można coś posprzątać, czy się dzieckiem zająć. i szukać nowej pracy. a tak to biadolicie tu na forum, że pracujecie za darmo. siedzicie w sklepie za darmo -----> lepiej siedzieć w domu za darmo. co poniektórzy nie musieliby na dojazdy do pracy wydawać, do pracy, za którą nie otrzymujecie wynagrodzenia. a o zaległą kasę walczyć w sądzie, nie tu na forum.

Teraz mamy od 21 powtórkę z wyprzedaży tylko jeszcze większe przeceny, więc syndyk chce sie pozbyć jak najwięcej towaru. ciekawe dlaczego????, przecież spółka akcyjna ma to wykupić to co spółka akcyjna nie chce towaru za 20%wartości????? może nie chce bo długo nie będzie funkcjonować więc nie zdąży go sprzedać???????????? Oczywiście zaraz bedą komentarze że to stary nie rotujący towar, ale za 20% to chyba warto wziąć i stary, więc co niektorzy niech się obudzą

df

Mnie tylko dziwi to, dlaczego żaden z ogólnopolskich portali nie podchwycił jeszcze tematu próby ratowania firmy rękami pracowników. W momencie ogłoszeni uopadłosci o Domexie mówiono wszędzie...

jojo

Może zamiast jechać po sobie by ktoś pomyślał nad jakimś pozwem zbiorowym bądź jakimś strajkiem przed siedzibą DOMEX ja mam tam daleko ale jestem w stanie jechać nawet dziś!!!Trzeba by było nagłośnić sprawę przecież to jest nie zgodne z KP co ni z nami robią!!!!

@jojo

Widziales jak było z akcją pod biurem syndyka? Dużo słów, zero czynów. Szkoda że nikt nie jechał protestować do Dwikoz gdy była akcja z akcjami.

Syndyk sprzeda resztki nie tam, gdzie więcej ludzi kupiło jakieś "akcje", tylko tam, gdzie mu zapłacą...

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.