Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

protazy

pytanie jak ma to zrobić, spróbuj porozmawiać z małpą że źle czyni plując na zwiedzających w zoo to i ciebie opluje a jak ją ukażesz i nie dasz jej jeść to swój kał będzie (usunięte przez administratora)

protazy

Można być surowym na tym stanowisku ale trzeba być przede wszystkim sprawiedliwym a w tym konkretnym przypadku poza zakompleksieniem, które objawiało się ciągłym poniżaniem nie tylko współpracowników ale i klientów (którzy byli dobrzy jak coś kupowali ale gdy mieli jakiś problem np. z towarem to byli mieszani z błotem) nic innego pozytywnego nie miało miejsca. Na "dobrym zarządzaniu" zacny panie nie wystarczy znać się sobie samemu ale to inni oceniają czy jesteś dobrym menedżerem. I mam nadzieję że ocenią że byłeś wyjątkowo ale to wyjątkowo dyletanckim (nie sprawdzajw słowniku podpowiem ci nieudolnym) kierownikiem

tik tak

dokładnie - bo jak mówią : "zapomniał wół jak cielęciem był" albo, że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie ;)

protazy

Niech obraża on tylko to potrafi to jego jedyna faktyczna umiejętność. Mam nadzieję że to co napisał o kierowniku regionalnym KK nie zostanie bez odpowiedzi i sprawa znajdzie swój finał w sądzie. To już jest zniewaga i to wśród tylu ludzi.

pewni **

nie mają co fikać i nie ma tematu :D :D :D

@tik tak

Bo jak ktoś zacznie FIK FIKAĆ sprawy będzie trzeba załatwiać inaczej. Normalni ludzie w ten sposób nie postepują, a ludzią którym krew upił ten MANEDŻERR współczuje ;)

fiko

Także bystrzaku

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Żory Jastrzębie

W pazdzierniku otwarcie mediaexpert . Powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej . Mi chyba dobrze poszło

Właśnie że Nie
@Żory Jastrzębie

A ja mam inne informacje. Ale co poniektórzy się zdziwią we wrześniu

@Żory Jastrzębie

o co pytają na rozmowie w Media Expert????

protazy

"sylvia", "Vicia", "opinia biegłego", a teraz fałszywy Gerwazy Rembajło ten człowiek ma rozdwojenie jaźni pisze pod kilkoma nick'ami i odpowiada na swoje posty, to już kretynizm - niedorozwój umysłowy ciężkiego stopnia.

protazy

Wydaje mi się że trzeba mieć niezłe pole żeby takiego buraka wyhodować

Dżender Sylvia

Dla twojej informacji przepis z art. 216 § 1 jest ścigany z oskarżenia prywatnego tak więc konkretna osoba np. Jan Kowalski, która poczuła się dotknięta padającymi tutaj stwierdzeniami może napisać akt oskarżenia w konkretnej sprawie ( a nie firma jak piszesz- nie wprowadzaj ludzi w błąd) to tak przed pójściem spać przeczytaj sobie art. 190 KK bo nie którzy mogą wyczuć w twoim poście groźbę, która jak zapewne wiesz też jest przestepstwem

przyjaciel.

Dlatego zanim wpiszesz tutaj parę obrażalskich słów na temat RKS czy (usunięte przez administratora) czy kolegi czy koleżanki radzę sie zastanowić w pierwszej kolejnosci czy dobrze robię! ponieważ radzę zaglądnąć w regulację prawną goworka. a na dobranoc przekaże wam potwierdzone informację że: na polecenie firmy poszło zawiadomienie o popełnienie przestępstwa z art. 216 § 1. więc po IP czy po telefonie znajdą cie spokojnie - brawo.

Dżender Sylvia

ba każdy człowiek na świecie może być twoim szefem

mio
@Dżender Sylvia

Łukasz z 56 właśnie odchodzi

sebastian
@mio

Podobno kierownik Żor też zrezynował. A rks (usunięte przez administratora)nadal mówi swoim językiem korzyści :-)

sklep56
@sebastian

Ja pracuje na 56 i nie słyszałem żeby kiero odchodził .

nik

A (usunięte przez administratora).wyluzowal troche?

Joy
@nik

Dla nas zawsze był spoko gość.

@Joy

o kim piszesz teraz. o RKS czy K.S ?

Bolo
@przyjaciel.

Jurek dalej wali ściemy?

Mati
@nik

Tak przeciwieństwie do techno RKS W.J

aaa

A odpowiedzcie mi tak szczerze, czy aż tak źle pracowało się w Domexie?

óć
@aaa

jak w kazdej sieciowce. jestes tabelka za marne grosze, mobbing, ciagle jeczenie ze jestes niewystarczajaco dobry. kwestia przyzwyczajenia.

@óć

Masz rację, ale przynajmniej pracujesz średnio 5 dni w tygodniu a nie 7 jak w małym spożywczaku.

@aaa

Bardzo dobrze płatna praca była podkreślam była. Ale jak pójdziecie do konkurencji to wam proponuję najeżdzajce na RKS dalej albo na kierownika tylko czasami zeby potem nie okazało się ze ten RKS albo (usunięte przez administratora)będzie znowu waszym przełożonym a świat jest bardzo ale to bardzo malusi.

@przyjaciel.

Każdy klient może być twoim przyszłym szefem

TT

A wie ktoś co (usunięte przez administratora)porabia ?

Gerwazy Rembajło

Nosił wilk razy kilka... ponieśli i wilka !!!! hahahaha

protazy

Co ty mówisz? tak wybitnie zarządzająca jednostka już nie pracuje. Przecież to był geniusz zarządzania, dalajlama marketingu, oaza spokoju mimo że czasem spięty jak plandeka na żuku

nie każdy regionalny stosował mobbing.. nie zdarzyło się przez 5 lat żeby (usunięte przez administratora)ani (usunięte przez administratora)stosował mobbing, nie wiem może nasz salon był wyjątkiem

@Marcin

BP też nie stosował mobbingu

cze STRZELNO MASZ RACJĘ

Ola
@Marcin

zgadzam się z tobą kolego mieliśmy (usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora) goście na poziomie obecnie mamy W.J i większego oszołoma nie było

Wyrolowany

Wiecie coś o zaległych wypłatach ?? Zwolniłem się w maju i mieli po 18 sierpnia wypłacać kasę. A tu nic. Wiszą mi za 2 tygodnie urlopu i godziny w maju. Wiecie do kogo zapukać żeby się czegoś dowiedzieć. Pomocy

onedirection
@Wyrolowany

To psychologa zapukaj. Ludzie ile wy macie lat 12 ?

Vicia

obudzili sie w dobrym momencie jak ciebie (usunięte przez administratora) z tego sklepu, z tego co wiem nie byłaś ucziciwa i sie lepiej zamknij. - sam k. ma teczką wypełniąną po brzegi z twoimi akcjami i lepiej nie prowokuj do wpisu tego czego będziesz żałowała do końca życia. bo wielu klientów pyta sie o twoje nazwisko w celu wyjaśnienia pewny spraw związanych z twoją pracą.

ytr
@Vicia

nie strasz jej były kierowniku bo na Ciebie też są kwity z instytucji

Vicia
@ytr

Może nie kierowniku ale kolego będzie lepiej.

m

o matko, przeciez kazdy ks w tej firmie stosowal/stosuje mobbing. przyklad biora z gory.

@m

uwierz,że nie każdy... A "ten" był wyjątkowo nieludzki, do tego stopnia, że ustawił pod siebie nawet rks-a. Wszyscy wiedzieli ale nikt nie reagował. Szkoda,że tak późno się obudzili....

tik tak

chciałbyś ;) nie dam Ci tej satysfakcji :D zresztą wszyscy wiedzą o kogo chodzi - chyba nie ma w firmie osoby która by o "nim" nie słyszała he he he

slask
@tik tak

Hirst?

@slask

nie, kif kif!

MM

Chciałbym zakupić z likwidowanych sklepów w woj. mazowieckim część mebli ekspozycyjnych na towary RTV AGD, czy wiecie gdzie zapukać ??

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.