Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

sylvia

Też mam pytanie Od dawna robię "to" sobie z kaszanką. Ostatnio pomyślalam ze fajniej by było jak będzie ciepła, wiec ją podgotowałam...no i stało się - była zbyt miękka i rozpadła się w środku. Ale i tak było warto... Przecież nawet jak coś zostało, to i tak wyleci?

Kwazimodo
@sylvia

faza KSa

halucynacja

zrobiliście tylko smak na dobre żarełko i tyle :D pozdro

B.

doskonały pomysł i konstruktywna pomoc. trafione prawie w 100% kurczaczka zastąpię łososiem z pary...dziękuję za szybką pomoc koledze lub koleżance miłego dnia.naprawdę pomocny ten portal.pozdrawiam wszystkich :D

B.

DZIEŃ KTÓRY ZMIENIŁ MOJE ZYCIE :D co proponujecie zrobić dziś na obiad ??? pozdo

omnomnom
@B.

kurczak w sosie smietanowo ziolowym z pieczonymi ziemniaczkami do tego salateczka na rukoli z pomidorami koktajlowymi. na deser sernik na zimno z malinami. do tego kawa mrozona z lodami :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Allah akbar

dlaczego ja ? pamiętniki z wakacji

Allah akbar

truudneeee sprawwyyyy

OBESRWATOR

Z PRZEPROWADZONEJ ROZMOWY Z ZAINTERSOWANYM POSIADA ON NAGRANIA I FOTOGRAFIE. KTÓRE ŚWIADCZĄ O CZYMŚ INNYM. JEŻELI BĘDZIECIE CHCIELI OWE OTRZYMAĆ PROSZĘ OSOBISICE SIE DO NIEGO ZŁOGISĆ. A NIE WYPOWIADAĆ SIE NA UROJONYCH OBSEJSACH NA JEGO TEMAT PONIEWAŻ SPRAWA O W/W TEMAT TOCZY SIĘ PRZECIWKO JEGO PRZEŁOŻONEGO A NIE SZKALOWANEGO.

df

Przejawem mobbingu może być wiele zachowań, dlatego dokonano ich klasyfikacji na następujące grupy: 1. Działania wpływające negatywnie na proces komunikacji, np.: - ograniczanie lub utrudnianie pracownikowi możliwości wypowiadania się, - reagowanie na wypowiedzi i uwagi pracownika krzykiem, wyzwiskami lub głośnym wymyślaniem, - systematyczne krytykowanie życia zawodowego i wykonywanej pracy, - pisemne groźby i pogróżki, - nękanie telefoniczne, SMS-ami, e-mailami, listami etc. Działania wpływające na negatywne postrzeganie pracownika w środowisku pracy, np.: - szerzenie negatywnych opinii na temat pracownika, - publiczne wyśmiewanie kompetencji pracownika oraz ich podważanie, - publiczne wyśmiewanie wyglądu zewnętrznego, - plotkowanie.

ZAINTRERESOWANY
@df

mianowicie każda osoba mobbowana inaczej odbiera działania prześladowcy, każda inaczej przeżywa te same zdarzenia. Nie wszyscy te same działania danego sprawcy uważają za mobbing. Do pewnego stopnia granice mobbingu są więc płynne i zależą od subiektywnego odbioru, od wrażliwości osoby mobbowanej. Z drugiej strony pojawiać się może mobbing urojony, kiedy osoba bardzo nadwrażliwa interpretuje paranoicznie zachowania otoczenia i czuje się prześladowana, choć nikt jej w rzeczywistości nie prześladuje. Mobbing urojony dotyczy tylko liczby osób o zachwianej równowadze psychicznej. . Większość przypadków mobbingu można jednak stosunkowo łatwo rozpoznać i jest to z pewnością wykonalne dla większości menedżerów i specjalistów ds. personalnych

do postu: To sie wyklepie - 2014-08-23 10:22:36

Obecni pracownicy z jakimi pracował i osoby zainteresowane tutaj i opisywane nie życzą sobie komentarzu na temat tego sklepu i kierownika. Jeżeli pracowałaś w tym sklepie to zastanów sie co piszesz ponieważ kierujesz : Po pierwsze pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Drugim przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. i radzę ci skasuj na feecboku swój post że był on dupkiem ponieważ były kierownik skierował w tej sprawie roszczenia do władz za obrażanie publiczne.

uważaj
@do postu: To sie wyklepie - 2014-08-23 10:22:36

uważaj żebyś sobie nie zaszkodził tymi przepisami bo kopiować i wklejać to każda małpa potrafi a interpretacja tych przytoczonych przez ciebie artykułów to wyższa liga nie na twoją główkę

Obserwator

A moim zdaniem cały problem na podkarpaciu się zaczął jak wywalili poprzedniego rksa D.K.

odpowiedz na post: Gerwazy Rembajło - 2014-08-23 0

Jeżeli wam osoba nie odpowiadała to daje wypowiedzenie i jazda do domu. każdy wie że hlaliście i obmacywaliście baby, każdy o tym słyszał, ze (usunięte przez administratora) sie grała po kątach tak sie chwalił regionalny. foty jak wasz sklep wyglądał że towar był kopany każdy widział. O Avansie o waszym słyszeliśmy jak sklep wygladał co ty będziesz (usunięte przez administratora) o konsoli jak przyniosłeś ją zdomu to była podmieniona i podmiot jest prosty.

To sie wyklepie
@odpowiedz na post: Gerwazy Rembajło - 2014-08-23 0

(usunięte przez administratora) że aż głowa boli. jak by wykazywał choć odrobinę normalności to by nie było tematu !

księżniczka KSENIA

co wy od niego chcećie ? chłop do rany przyłóż ! zawsze pomocny, uczynny, bardzo kulturalny wobec klientów i pracowników !! wiem bo widziałam !

Gerwazy Rembajło

może i tak było ale wszyscy Ci ludzie już dawno nie pracują, pozostały na sklepie z nim osoby które chciały pracować i które on sam już zatrudniał !!! Sposób w jaki się odnosił do ludzi, baa do samych klientów to jest nie do opisania !!!!!! Więc nie (usunięte przez administratora) mi tu bo jak byś był na sklepie to byś inaczej piszczał !!! Chyba że jesteś jednym z KADRY KIEROWNICZEJ i praktykujesz podobne metody u siebie. Pozdrawiam ciepło

przyjaciel
@Gerwazy Rembajło

Nie praktuje bo nie jestem jednym z nich. chyba za słaby byłeś lub jesteś do tej pracy. Mój keiro też nieraz odnosi sie do klientów w sposób podły ale jak ty sprzedajesz i wiesz że coś nie działa albo coś jest uszkodzone to ja mu sie nie dziwie.

Gerwazy Rembajło
@przyjaciel

a mówcie sobie co chcecie ... każdy kto pracował wie jak było i co było i koniec tematu. A to że jedynie wykonywał polecenia przełożonych to żadne tłumaczenie bo można było to wykonywać w mniej drastyczny sposób. Są pewne granice których przekraczać nie należy....

deminger

macie sie o co klocic :) jeszcze chwila i wszystkie avanse zamkna, kazdy pojdzie w swoja strone

Prawda

Tylko z tego co wiem i po rozmowie między nami pracownikami z innych sklepów miał on miał zadecydować i nakłaniać was do bzdur składanych przez przełożonych wybrał inna drogę. Więc logicznie pomyśl matole jeden z drugim że za 100 stracił robotę bo każdy na podrkarpaciu wie dlaczego sie tak stało - czy odprawa czy 100? jak firmie nie wyjdzie. A powód zawsze znajdzie sie inny by pozbyć sie człowiek, który przeciwstawił sie komunistycznym władzom kinasza i Kowala co bzdury opowiada.

mito

Kto szabelką wojuje od niej ginie a ludziki mają luz :)

amen

oby nikt nigdy tej persony nigdzie w tym kraju nie zatrudnił

protazy

też racja z każdym można było porozmawiać tylko nie z nim, gościem aż telepało jak obsraną pieluchą na wietrze

tik tak

patrzcie jaki narcyzm he he he

sylvia

był dobrym kierownikiem sklep wyprostował slucgal przeloznego sweogof kazdyy kliety byl dopieszczony

przyjaciel.

Była by taka efektywna, że ty w domu byś miał nowy aparat Nikona a twój kolega na tym sklepie spłacał by zadłużenia. jak ty wolałeś kombinować to kierownikowi oczy (usunięte przez administratora) przecież nie zarosły więc nie cwaniakuj na forum bo my na ślasku mamy tez takiego i da sie z tym żyć, nawet i w takiej sytuacji zarabiamy dużo kasy. A o wasyzm K.s cały Avans słyszał tylko z tego co wiem to pracownicy kradli pili wódę spali w kantorku wiec zatrudnili takiego by powstrzymał całą waszą patologię bo o waszym sklepie do dzisiaj są legendy.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.