Opinie o Ab Ortodoncja Anna Banaszczyk-Rozbicka w Warszawa

Katarzynka Nowy wpis

Polecam ten gabinet z całego serca! Całe leczenie przebiegło bez zarzutów. Pani doktor ma zdecydowanie profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze odpowiada wyczerpująco na trapiące sprawy i tłumaczy co w danej chwili będzie się działo. Jest przy tym bardzo miła i przesympatyczna, ale rzeczowa. Czułam się w pełni zaopiekowana. Poza panią doktor w gabinecie zatrudnione są fantastyczne higienistki, zwłaszcza pozdrawiam Panią blondynkę w warkoczach (p. Oliwię zdaje się?). Robią kawał dobrej roboty! Ogólnie nic dodać nic ująć. Mam wrażenie, że tak powinno być w każdym gabinecie ortodontycznym. Ponad to jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie mogło być lepiej :) Nigdy nie miałam żadnych problemów z terminami czy dogadaniem się "co dalej", wszystko zostało podane ładnie i przejrzyście. Pozdrawiam serdecznie cały zespół a osoby poszukujące solidnego gabinetu ortodontycznego zachęcam do skorzystania z oferty AB Ortodoncja.

Administrator

Co wiecie o firmie Ab Ortodoncja Anna Banaszczyk-Rozbicka w mieście Warszawa? Nadal czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Ortodoncja Anna Banaszczyk-Rozbicka - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ab Ortodoncja Anna Banaszczyk-Rozbicka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rudzka 28 lok. U3
    01-689 Warszawa
  • NIP: 1180732632 REGON: 011600094
Ab Ortodoncja Anna Banaszczyk-Rozbicka