Chołast Tamara Gabinet Stomatologiczny

Opinie o Chołast Tamara Gabinet Stomatologiczny

Anna K.

Dentystka za zle wykonany zabieg nie oddala mi pieniedzy i zażyczyla sobie opłatę za poprawienie swojego błędu-leczenie kanalowe. Nie polecam w żadnym przypadku tej Pani.

lutnia

NIE POLECAM!!!! ZLE ZAŁOŻONA PLOMBA WYPADŁA PO 2 TYGODNIACH

pablo M.

Bardzo jestem niezadowolony z wykonywanych usług. Do leczenia dzieci radzę korzystać z usług innego dentysty! Pewnie wykasują ta opinie bo tak robią niestety!

Karolina D

Tak drogie usługi to chyba tylko o tej dentystki. Ceny z kosmosu. Lepiej w lux med chociaż tam jest drogo... tzn tak mi sie wydawało.....

k

Nie polecam. Nieuczciwy lekarz- nieuczciwy finansowo

Zostaw opinię o Chołast Tamara Gabinet Stomatologiczny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chołast Tamara Gabinet Stomatologiczny