Opinie o Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik w Katowice

Mirek Nowy wpis

Konsultacja. Zdjecie. Potrzebna tomografia by ustalić plan leczenia. Tomografia. Za dwa dni zadzwonimy by ustalić dalsze postępowanie. Dzień trzeci - oddzwonimy. Dzień czwarty - oddzwonimy. Dzień piąty - oddzwonimy ... Dzień dwunasty - oddzwonimy za godzinę. ... Oddzwonimy za 15 minut. Potrzeba wyjątkowej energii by wyprowadzić mnie z równowagi. Tu się udało. Już szczególnie pyskówka przy perspektywie wydania kilkudziesięciu tysięcy na idealne zęby które gotów byłem wydać będąc przekonanym o profesjonalizmie. Bo przecież nie przychodzi się do kliniki implantologii po plombę. Lek. stom. Dłucika polecam. Nigdy nie miałem problemów medycznych po wizycie. Jednak wiek lek. stom. Dlucika wydaje się nie panować nad obsługą kliniki. Tu rządzi PRL. Czego. Zaraz. Poczeka. Plus obraza majestatu asystentki stomatologicznej która jest królową balu. Proszę sobie odpuścić odpowiedzi. Nie sądzę by lek. stom. Dłucik chciał by jego klienci byli tak traktowani. Nigdy, będąc w ponad 86 krajach świata, nie byłem tak podburzonym by napisać negatywną opinię w tym miejscu. Będę jednak wyjątkowo zmotywowany do wyrażenia osobistej opinii.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik w mieście Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik - Katowice

• Jak się pracuje w Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik?

Prywatna Praktyka Dentystyczna Daniel Dłucik
  • Panewnicka 35