Opinie o Nodo Meble Maciej Kozłowski w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nodo Meble Maciej Kozłowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nodo Meble Maciej Kozłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nodo Meble Maciej Kozłowski w Szczecin

Nie ze od razu chce się starać o zatrudnienie „w tej firmie” jak to zostało zasugerowane kiedyś w takim dłuższym wątku ale co się dzieje na dzień dzisiejszy? Czy od kolejnego roku warunki pracy mogły się jakoś poprawić skoro nikt niczego szczególnego już nie pisze? Czy aktualni pracownicy mogą opowiedzieć o atmosferze i zarobkach?

Kama

Słuchajcie czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia odnośnie pracy co pewien pan na forum który nie ma zamiaru opisywać swoich doświadczeń publicznie? Zastanawiam się po prostu co takiego mogło się wydarzy, bo z innych opinii wynika, że niektórzy jakoś jednak się dogadywali. A jakieś integracje miedzy pracownikami są organizowane? Ciekawa jestem w jakie środowisko wpadnie mój luby jeśli się zwerbuje

Sylwek

Oj a nie możesz napisać jeszcze raz komentarza żeby wiedzieć jakie realnie warunki się zastaje na miejscu? Nie płacą za dobrze czy umowa jest kiepska? Daj trochę wskazówek.

Amfi Nowy wpis
@Sylwek

Jak zwykle mój komentarz zostanie usunięty, lecz może zdążysz przeczytać zanim zostanie to zrobione. Ogólnie z tym Panem jest bardzo ciężka współpraca . Nie potrafi zarządzać ludźmi jak i firmą. Proponował bym zmienić doradczynie ( ale to tylko moja mała sugestia.) Jest człowiekiem oschłym, jak już ktoś wspomniał w innym komentarzu i w dodatku nie szanuje ludzi. Do tego dochodzi brak honoru, pokory. Moim zdaniem pokorę i honor trzeba mieć nie zależnie kim się jest i na jakim stanowisku. Generalnie jeśli chodzi o warunki pracy to umowa o pracę to rzadkość. O wynagrodzenie trzeba się prosić by dostać. Mógłbym napisać jeszcze wiele negatywnych rzeczy, ale mam nadzieję, że to co napisałem wystarczy by ktoś podjąć słuszną decyzję.

Amfi Nowy wpis
@Kama

" Pewnien Pan " Po pierwsze nie chce opisywać sytuacji w tej firmie ponieważ, to co się tam dzieję szkoda opisywać. Po drugie już wcześniej wyraziłem opinie na temat tego pracodawcy. Generalnie jeśli komuś nie pasują komentarze byłych pracowników, to można postarać się o zatrudnie w tej firmie. Wtedy będzie można przekonać się na własnej skórze jak tam jest. Pozdrawiam wszystkich.

aaa Nowy wpis

Umowa o pracę to rzadkość? Ale jeśli już się trafi to co wtedy? Można liczyć na dość długą współpracę? Zastanawia mnie też to stwierdzenie, które wcześniej padło, że o wynagrodzenie trzeba się prosić. Jeśli już to z jakich przyczyn? Bywały problemy z płynnością finansową? I czy to się odnosi do każdego działu? Mnie interesowałoby biuro

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Nodo Meble Maciej Kozłowski? Chętnie zatrudniają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nodo Meble Maciej Kozłowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Pracowałem tam bardzo długo, człowiek z bardzo dobrym sercem, wyrozumiały, pomógł mi wiele razy w trudnej sytuacji

Emila
@Marcin

Dlaczego odszedłeś w takim razie? Coś jednak ci nie podpasowało? Czy zupełnie z innych powód? To dobrze, takich pracodawców właśnie potrzeba, syn chętnie by się przyjął. Wiesz czy przyjmują osoby dopiero po szkole? Skończył zsp wiec doświadczenia zbytnio nie ma. No i jak ze stawką?

Joanna

Najlepszy stolarz z jakim mogłabym pracować, precyzja, dokładność. Wszystkie meble są produkowane na nowoczesnych maszynach, nie składane z ręki jak u konkurencji .

Amfi

Przepracowałem parę miesięcy u tego człowieka. Mógłbym napisać wiele negatywów i żadnej pozytywnej rzeczy. W mojej 20- letniej karierze zawodowej pracowałem w kilku firmach, ale nigdy nie spotkałem na swojej drodze tak złego "psełdo szefa" i w dodatku bez chonoru. Jeśli ktoś chce się coś więcej dowiedzieć to zapraszam do kontaktu prywatnego.

Dorota

Nie wiem co konkretnie mogło oznaczać stwierdzenie, że atmosfera to jakiś budyń ale czy ktoś może określić aktualny pozom zarobków jaki można tu osiągnąć? Ile osób teraz pracuje i jaka jest rotacja względem tej wspomnianej atmosfery?

Kontrahent
@Dorota

Załoga niezmienna od ponad roku - 7 osób. Ci co są fachowcami i portafia/chcą pracowac - pracują. Atmosfera jest gęsta dla tych, którzy przyszli tu tylko aby leciały dni i godziny.

@Kontrahent

Oprócz tych 7 osób zatrudnionych od ponad roku są jeszcze inne osoby? Często się zmieniaja? Czy jeśli zatrudniają jest osobą której chce się pracować to może liczyć na pomoc pozostałych pracowników?

Dorota
@Kontrahent

Od ponad roku? To jeszcze nawet młoda, możliwe że przyjmą do siebie kogoś nowego? Mój partner obecnie za zatrudnieniem się będzie rozglądał. Musiałabym jednak poznać wstępne kwestie zarobkowe oraz ogólne warunki pracy. Czy któryś z pracowników mógłby napisać na ten temat coś więcej? Jak się organizujecie?

Kontrahent

Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Polecam każdemu kto szuka mebli nietypowych/oryginalnych , tych które są dużym wyzwaniem dla innych stolarzy, tutaj są codziennością. Polecam całym sercem.

Iza

Widzę że pojawiają się tu słowa uznania i słowa krytyki więc w sumie nie wiadomo co myśleć. Jak to jest z tym podejściem właściciela do pracowników, te wymieniane przez was cechy sprawiają że atmosfera jest jakaś nie do zniesienia czy cos?

Unik
@Iza

Polecam spróbować, ale gwarantuje, że po pierwszym tygodniu okaże się, że atmosfera jest gęsta jak budyń. Stres i nerwy, szkoda zdrowia

zainteresowany

Może słyszał ktoś o pracy w firmie, mam trochę doświadczenia ale szukam więcej informacji o firmie?

zainteresowany

SPRZATACZ

Znam tego człowieka. Jest profesjonalistą. Praca z nim jest łatwa. Zawsze dotrzymuje słowa. A ci, którzy myślą inaczej, są w błędzie.

Worker

Człowiek trudny, oschły. Tyle na temat pierwszego wrażenia. Jednak z perspektywy czasu rozumiem że inny byc nie moze. Patrząc przez pryzmat dzisiejszej pracy stwierdzam że to geniusz stolarki, który wie wszystko. Warto go słuchać, pytać. Dziś często kwituje problemy w pracy: zadzwoń do Maćka. Stal się autorytetem zarówno rzemiosła, jak i prowadzenia biznesu. Dziś wiem że moja stolarnia będzie działać jak ta Kozłowskiego

Elun

Trudny człowiek. Na początku pięknie opowiada, później okazuje się że nie potrafi zarządzać ludźmi. Zły czlowiek. Lepiej unikać

Zostaw merytoryczną opinię o Nodo Meble Maciej Kozłowski - Szczecin

• Jak się pracuje w Nodo Meble Maciej Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Nodo Meble Maciej Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nodo Meble Maciej Kozłowski
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Hoża 4a lok. 3
    71-699 Szczecin