Opinie o Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna w Dopiewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna w Dopiewo

Już wiem, że mnie o tydzień ta oferta do księgowości ominęła ale z tego co czytam pojawiały się odradzające opinie. a co z aktualnymi kandydatami? Był ktoś teraz na rozmowie i by się ustosunkował? Niedługo będę szukać pracy jako księgowa i chce sprawdzić czy faktycznie wiele straciłam

Księgowa Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, pracownik w tym miejscu jest cały czas pod presją czy wykona na czas nierealne do wykonania listy zadań. Można się zapytać o coś raz, potem jest już problem. Ciągła krytyka, praca w ciszy przez 8 h, radio zakazane,atmosfera nie do wytrzymania. Nie widzą w pracowniku człowieka, jedynie robota. Gdy popełni się błąd, jest się wzywanym "na dywanik" by wytłumaczyć się z niego, czasem nawet zgadnąć gdzie się go popełniło, z oskarżeniami że nic się nie sprawdziło.Odradzam!

@Księgowa

Hej, a wiesz, że szukają właśnie księgowej. Miałam aplikować, ale coś mnie tknęło, aby sprawdzić forum. Jakie konsekwencje niesie za sobą to wezwanie na dywanik. Mam na myśli czy obcinają premię, ale z drugiej strony czy ją w ogóle oferują? Czyli nawał pracy jest, a w ofercie wspomnieli o braku nadgodzin itp:/ Mogłabym cię prosić w takim razie o weryfikacje zarobków — podali widełki wynoszące 7 000–7 500 zł.

BR Nowy wpis

Premii brak, elastyczny czas pracy polega na tym, że możesz przyjść 10 minut wcześniej lub 10 minut później ale nie jest to mile widziane. Gdybyś chciała wcześniej wyjść, wyskoczyć w trakcie pracy (oczywiście później to odrobić) to musisz się zawsze tłumaczyć po co i nie jest to mile widziane (pomimo że na rozmowie usłyszysz że nie ma z tym problemu). Cały czas jest się skazanym na fochy właścicielki i nie wiesz nigdy czy ma do Ciebie jakiś problem czy ma po prostu kolejny słaby dzień. To osoba która generalnie nie lubi ludzi i jest w niej ciągła zawiść do innych. Atmosfera pracy bardzo słaba.

Zgadzam się z poprzednią opinią. Pracownik traktowany jest "z góry" i pracodawca kieruje się tylko swoim własnym dobrem. To, co jest napisane w ofercie zatrudnienia różni się od rzeczywistych warunków pracy. Zgadzam się również z tym, że jak na profesjonalne biuro rachunkowe wiedza z zakresu księgowości i staranność w prowadzeniu ksiąg mogłyby być na wyższym poziomie.

Rozwiniesz kwestię traktowania pracownika z góry? Jak to wygląda?:/ No i jakie warunki się różnią? Stawka, chociaż jest ta sama, jaka była ustalana na początku? Rozważam wysłanie tu cv, ale na oku mam też kilka innych biur. Dasz znać jak tam atmosfera wśród pracowników? Pracujecie hybrydowo czy tylko z biura?

Pracował ktoś jako Samodzielna Księgowa?? Ogłoszenie wygląda Ok, tam jest wpis, że dają możliwość uzgodnienia dogodnych godzin pracy. Czy to oznacza, że każdego dnia można w innych godzinach pracować? Nie ma nawet ramowych godzin bycia w biurze? I czy na tej posadzie nie trzeba nikomu tłumaczyć się z tego, kiedy się pracuje i jak ten grafik się kształtuje?

Firma Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kropka

Nie polecam tego miejsca pracy. Wyzysk, dużo zawiści, pracownik traktowany jest ktoś gorszy, jak na biuro księgowe - wiedza na słabym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna - Dopiewo

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Biuro Rachunkowe Hetman Angelika Konieczna
  • Lipowa 34