ATL Polska Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ATL Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o ATL Polska Sp. z o.o. .

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Pozdrawiamy
Zespół ATL Polska Sp. z o.o.

Ja właśnie a propos tej oferty: inżynier montażu maszyn do termicznego gratowania. Ktoś pracuje w firmie na rozruchach i napisze, jak wiele jest delegacji zagranicznych, jaka jakość ich organizacji, czas pracy na montażu, przerwy między wyjazdami? Z góry dziękuję!

Stefan

Niestety nie dają żadnej odpowiedzi co do wyniku rekrutacji. Nie warto, szkoda czasu.

Abba
@Stefan

Byłam na rozmowie i zanim weszłam do budynku już wiedziałam, że to był błąd. Stary budynek do tego brudno i brak sali konferencyjnej na poziomie. Przyszedł Pan że ma mało czasu i że się odezwą itd. Nie warto.

Małgorzata
@Abba

Wydaje mi się, że budynek, w którym byłaś na rekrutacji wcale nie musiał oznaczać tego jakie będą warunki pracy. Może nie warto nastawiać się negatywnie. Napisałaś, że powiedziano Ci, że się odezwą. Dostałaś informację zwrotną?

@Stefan

Dziękujemy za opinię. Przykro nam z takiego obrotu sprawy. Postaramy się w przyszłości naprawić ten błąd. Życzymy wszystkiego dobrego :) P.S Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska : spawacz, konstrukcji stalowych spawacz oraz inżynier montażu maszyn do termicznego gratowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. https://atl-polska.pl/kariera/

@Abba

Przykro nam, że ma Pani takie doświadczenia ale odbiór estetyczny jest kwestią indywidualną. Co do rozmowy, postaramy się w przyszłości poprawić. Pozdrawiamy!

Jonasz Nowy wpis

Kolega Nowy wpis

Czy firma aktualnie jeszcze chcę kogoś zrekrutować??

Nowy wpis

@Kolega

Dzień dobry, w tym momencie otworzyliśmy rekrutację na dwa stanowiska: Programistę PLC oraz Sales Engineera. Zachęcamy do aplikowania. Link podajemy poniżej. Serdecznie pozdrawiamy Zespół ATL Programista PLC: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1002046075 Sales Engineer: https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1002060245

Jaka jest kultura pracy w ATL Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, jako firma staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Cały czas je ulepszając m.in. -mamy ogrzewanie na całej hali produkcyjnej -sprzęt wygłuszający dla każdego pracownika -ciągle weryfikujemy stan maszyn, naprawiamy je i konserwujemy -dbamy o bezpieczeństwo naszych wszystkich specjalistów (zaczynając od spawaczy, ślusarzy, magazynierów po pracowników biurowych) Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na rozmowę do naszej siedziby. Pozdrawiamy Zespół ATL

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Asystentka Biura Kraków w firmie ATL Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Obcy

Na jakich warunkach przyjmowani są spawacze i czy w firmie jest możliwość pracy nadgodzin i jak są wypłacane i ile wynoszą.

@Obcy

A widziałeś gdzieś ogłoszenie, że pytasz czy porównujesz sobie z innymi firmami warunki?

@Obcy

Dzień dobry, zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną, na której postaramy się przedstawić warunki naszej współpracy. ( CV można wysyłać na maila: rekrutacja@atl-polska.pl albo złożyć osobiście w siedzibie firmy ul.Polna 38 42-690 Tworóg) Pozdrawiamy serdecznie ATL Polska

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie ATL Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Na ten moment szukamy osoby na stanowisko spawacza. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół ATL Polska

Jak w ATL Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Witamy. W ATL Polska Sp. z o.o na ten moment awans pionowy nie jest możliwy. Jednak firma jest w fazie dużego rozwoju oraz poszerzania zakresu usług. Z tego powodu wynika zapotrzebowanie na nowe stanowiska pracy. Jeżeli osoba, która u nas pracuje wykaże się odpowiednimi cechami i umiejętnościami, dostanie od nas propozycję pracy na innym stanowisku. Zachęcamy do składania swojego CV. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół ATL Polska

Czy ATL Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Dzień dobry. Na ten moment mamy studentów studiów zaocznych jednak nie wykluczamy współpracy ze studentami studiów dziennych. Wszystko zależy od planu zajęć osoby studiującej. Zachęcamy do wysłania do nas swojego CV. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół ATL Polska

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć więcej o możliwości zatrudnienia w Waszej firmie. Jestem spawaczem z blisko dwudziestoletnim stażem. Ponadto posiadam tytuł magistra inżyniera zdobyty na Politechnice Śląskiej. Oprócz tego posiadam certyfikat audytora wewnętrznego ISO oraz jestem przed egzaminem końcowym na Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika. Jestem zainteresowany pracą na stanowisku spawacza lub w obszarze dozoru produkcyjnego. Jakie są szanse na zatrudnienie w Waszej firmie?

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cały czas prowadzimy różnego rodzaju rekrutacje. Wystarczy wysłać swoje CV na adres rekrutacja@atl-polska.pl a odpowiednia osoba się z Panem skontaktuje. Pozdrawiamy serdecznie Zespół ATL Polska

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ATL Polska Sp. z o.o.?

Witamy! Dziękujemy za zapytanie. W ATL Polska Sp. z o.o. nie zadajemy pytań, na które Państwo nie potrafiliby odpowiedzieć. Odsyłam do naszej strony z zakładką Kariera i zapraszamy do kontaktu z Nami! Pozdrawiamy :) https://atl-polska.pl/kariera/

Rozważająca

Oferta pracy kierownika projektu wydaje się bardzo ciekawa, ale czy byłby może ktoś, kto przybliżyłby jak się pracuje na tym stanowisku? Na ile praca zdalna jest pracą zdalną? Czy jest to praca "od - do"? Z czym się wiąże? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź.

@Rozważająca

Widzę że jesteś zainteresowana pracą w Atl Polska. Jeśli wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną to podziel się proszę swoimi wrażeniami, jestem ciekaw jakie wymagania stawia przed kandydatem szefostwo firmy.

@Rozważająca

W naszej firmie nie ma i nie było oferty z pracą zdalną. W poniższym linku przesyłamy nasze aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy bardzo serdecznie! Oferty pracy: https://atl-polska.pl/kariera/

Pedro

Przecież firmy już na początku informują, że będą się kontaktować z wybraną osobą, a że firma dobra to nie jest łatwo.

@Pedro

Dziękujemy za przedstawienie swojego zdania! Staramy się odpowiedzieć każdemu, niestety czasem nam się to nie udaje! Pozdrawiamy bardzo serdecznie!

Aktualność

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Pozdrawiamy
Zespół ATL Polska Sp. z o.o.
Karol

Cześć. Cisza w tym wątku jest o tyle zastanawiająca, że ze znalezionych przeze mnie informacji w sieci wynika, iż pracodawca ten normalnie funkcjonuje. Chcę po prostu właśnie tu dowiedzieć się, czy pracodawca ten jest w pełni godny polecenia? Tak sam z siebie niestety będę mieć problem to ustalić, ale liczę, że ktoś tu właśnie mi pomoże. Zachęcam do odpowiedzi.

nowa

MM czy mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat rekrutacji? Czy dużo osób brało w niej udział? Nikogo wtedy nie wyłonili? Czy może szukają kolejnego pracownika?Ogłoszenie jest wstawione ponownie.

Staszek

@Kamil to jest forum dla pracowników firmy ,więc jeśli ktoś ma rozliczenia z pewnością tu tego nie rozwiąże!

Marzena

Czy piszesz z perspektywy osoby, która współpracowała z Atl Polska i nie otrzymała należnego wynagrodzenia, czy raczej klienta, który oczekuje zwrotu za towar? Może to tylko jakieś tymczasowe opóźnienie. Próbowałeś jakoś wyjaśnić tę kwestię na spokojnie z pracodawcą/usługodawcą? Daj znać, jak wygląda Twoja sytuacja!

Marzena

Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w Atl Polska? Ciekawa jestem, jak pracuje się w tym miejscu, czy praca nie jest stresująca i przynosi satysfakcję tym, którzy ją wykonują. Jak pracodawca traktuje swoich pracowników? Może zechcecie napisać kilka słów swojej opinii na forum? Zachęcam gorąco - Wasze wypowiedzi będą bardzo cenne dla osób chcących podjąć zatrudnienie w tym miejscu.

zzz

szkoda

Justyna

Czy tylko negatywnie można napisać o firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o ATL Polska Sp. z o.o. - Tworóg

• Jak się pracuje w ATL Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATL Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ATL Polska Sp. z o.o.