Opinie o Powerfarm Maciej Jurga w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Powerfarm Maciej Jurga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Powerfarm Maciej Jurga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powerfarm Maciej Jurga w Wolsztyn

Jakie wartości są cenione w Powerfarm Maciej Jurga?

Fs

Nasza firma dostarczała kilkukrotnie urządzenia do tej firmy. Początkowo było wszystko ok. Ale od jakiegoś czasu płatności się przedłużały i w tej chwili ta firma nie uregulowała nam sporej zaległości. W tej chwili wstrzymaliśmy dostawy. Jestem ciekaw czy to nie jest odosobniony przypadek?

POWERFARM Nowy wpis
@Fs

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu celem wyjaśnienia sprawy. 602638963

Mp Nowy wpis
@Fs

Nie to nie jest tylko problem z wami .Nam nie płacą ,i nie kontaktu z nikim odpowiedzialnym.Zabawa w kotka i myszke. Firma próbuje wyłudzić towar ,a powiazana jest firma pod tym samym adresem MC Agri.

Rolnik Nowy wpis
@Mp

Firma Eneravia mieszcząca się pod tym samym adresem to (usunięte przez administratora) !!! Nawet telefon jest ten sam. Podejrzewam oszustwa podatkowe VAT.

PRACOWNIK

Zwolnienie wieloletniego pracownika Pawła za to że nie dogadywał się z nowym dyrektorem to już lekka przesada. Wszyscy pracownicy są w szoku. Dlaczego nikt nie stanął w jego obronie, przecież to był dobry pracownik. Co się dzieje w tej firmie? Dlaczego taki nowy dyrektorek, pan buraczek, nie został wyhamowany w swoich działaniach? Czy nie można było go przenieść do działu obok gdzie nikt by na niego nie narzekał? Czy nikt nie widzi tego że ten burak jest już w konflikcie z wieloma działami i to z nim jest problem a nie ze zwolnionym kolegą?

dobry
@PRACOWNIK

Pracodawca jest w porządku!! tu jest konflikt interesów każdy chce mieć lepiej :)

Nowak
@dobry

Mi jeszcze za zlecenie nie zapłacili. To chyba nie jest w porządku?

Mateusz

@pracownik tak po prostu został zwolniony ? A jaka miał umowę ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Powerfarm Maciej Jurga? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Ja także kupiłem brone od firmy Powerfarm. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo z dostawą do domu we wskazanym przez przedstawiciela terminie. Kupiłem taką niebieską maszynkę. Super robotę robi. Napewno wrócę po kolejne maszyny do Pana Pawła. Szczerze polecam. A.

J.

Opinia od klienta. Nie polecam! Wplacilismy zaliczke. Brona miala byc zgodnie z umową 28 lutego. Po terminie po naszym telefonie powiedziano ze bedzie w polowie marca. Minęła polowa marca zadzwonilismy i ze koniec marca. Przy koncu marca dzwonimy i maszyna bedzie u nas wtorek/sroda. Nie ma jej. Dzwonimy znowu. Ma być w sobote. Nikt sam z siebie do nas nie dzwonil i nie przepraszal i nie informował o zmianie terminu. W dodatku za kazdym razem musieliśmy opowiadac co to za brona bo z nazwiska i z miejscowości ten sam od poczatku przedstawiciel w ogole nie wiedział o czym mowa i o kim mowa. Na ostatnią chwile mowi zeby zrobic przelew. O godz 14 w piątek nagle chce potwierdzenia przelewu ktore wysylamy. A w sobote sms ze nie bedzie dostawy bo nie ma zaksiegowanych pieniedzy i maszyne sami mamy sobie odebrac w poniedziałek!!! Telefonu nie odbiera na smsy nie odpisuje olewa ! Kpina i brak poszanowania klienta. Nie polecam! Bedzie wam cos potrzebne , obiecaja i nie dostarcza na czas!

Zostaw merytoryczną opinię o Powerfarm Maciej Jurga - Wolsztyn

Powerfarm Maciej Jurga