Arntjen Polska Sp. z o.o.

Paproć

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Arntjen Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arntjen Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

Oświadczenie pracodawcy. Spółka Arntjen Polska Internationale Farmtechnik sp. z o.o. absolutnie nie kwestionuje prawa były i aktualnych pracowników do wygłaszania opinii o niej, których znaczenie ma niezaprzeczalną wartość. Należy jednak zwrócić uwagę, że opinie takie nie mogą przekraczać granic wolności wypowiedzi i dozwolonej krytyki. Wolność wypowiedzi kończy się zaś tam, gdzie zaczyna się obrażanie i poniżanie drugiego człowieka lub godzenie w renomę firmy w taki sposób. Takie wpisy naruszają dobra osobiste poszkodowanego, które są prawnie chronione (art. 24 k.c.), a osoba dokonująca takiego wpisu naraża się na odpowiedzialność cywilną i karną. Także wpisy zawierające nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd informacje o Spółce lub jej pracownikach stanowią naruszenie prawa (art. 14 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji), za które autor ponosi odpowiedzialność prawną. Mając powyższe na uwadze, Spółka oświadcza, że będzie podejmować wszelkie kroki prawne zmierzające do ochrony jej dobrego imienia, jak i wizerunku i czci jej pracowników. Stąd też wpisy naruszające prawo będą natychmiast zgłaszane do administratora portalu, który zobowiązany jest wówczas do ich usunięcia. Jednocześnie Spółka będzie podejmować kroki prawne bezpośrednio względem autorów wpisów, których anonimowość – w razie przekroczenia granic wolności wypowiedzi lub rozpowszechniania nieprawdziwych informacji – nie jest prawnie chroniona. Wówczas, w zależności od rodzaju naruszenia, autor wpisu zostanie pociągnięty nie tylko do odpowiedzialności cywilnej, ale i karnej za przestępstwo zniesławienia stypizowane w art. 212 § 2 k.k., zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Arntjen Polska Internationale Farmtechnik sp. z o.o.

Zostaw opinię o Arntjen Polska Sp. z o.o. - Paproć

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arntjen Polska Sp. z o.o.