Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.?

Ochotnik Nowy wpis

Jak wygląda atmosfera w firmie ?

Wiecie, czy Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Inga

@P o to super, a jak z pakietem medycznym?

Tetrahydrocanabinol Nowy wpis
@Inga

Brak pakietu medycznego.

Sprzedawca

Brałem udział i szkoleniu i sporo się nauczyłem. Rozmowa kwalifikacyjna w Arnjent przebiegła dobrze i nie mam już obaw przed rozpoczęciem pracy. Polecam

Czy odpowiadają mi warunki pracy, które mi zaproponowano

P

Oczywiscie. Premia 5.10.15% w zaleznosci od zaangażowania.

Dobra rada

Pisanie i odpowiadanie sobie na opinie zawsze w cenie. Firma ma duzy potencjal jednak niestety nie radzi sobie zeby wszystko ogarnac . Obietnice ,dziwne sytuacje no i rodzina w biznesie. Powiem tak, jak nie masz roboty mozesz sprawdzić, ale mysle ze szybko sam kazdy sie przekona ze kolorowo jak sami pisza nie jest.Slupki w górę a sytuacja sie nie zmienia . Kto pracuje /pracowal wie o co chodzi .

@Dobra rada

Nigdzie nie jest kolorowo - wszędzie trzeba pracować i coś od siebie dać. Słupki same w górę nie szybują, trzeba się postarać. Ma na nie wpływ praca całego zespołu i zarządu, który nad wszystkim czuwa. Ale nie wszyscy chyba rozumieją na czym polega prowadzenie i funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa...

Tycjan

Jaką macie atmosferę w pracy? Fajnie, że firma udziela informacji ale opinie pracownicze są bardzo pomocne.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Oczywiście, że istnieje. Każdy pracownik zarówno podczas okresu próbnego, jak i w trakcie trwania umowy o pracę ma szansę się rozwijać i dokształcać na wielu płaszczyznach. Oprócz tradycyjnego wdrażania w system działania firmy organizujemy szkolenia i warsztaty dla naszych pracowników dopasowane do poszczególnych stanowisk.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.?

Tak, rozmowa kwalifikacyjna zawsze odbywa się w siedzibie firmy Arntjen Polska.

Aktualność
Luty był dla nas bardzo intensywny miesiącem. Dużo się działo. Najpierw wydarzenie Agro Days Dni Hodowcy 2019 w Warszawie (2-3.02), potem Mazurskie Agro Show w Ostródzie (9-10.02), a na koniec FERMA 2019 w Łodzi (15-17.02). Wszędzie tam uczestniczyliśmy jako wystawca i prezentowaliśmy naszą ofertę i produkty. Można było się z nami spotkać, porozmawiać i skonsultować wszystkie niejasności.
Nasze stoiska były chętnie odwiedzane zarówno przez stałych, jak i potencjalnych nowych klientów. Nawiązaliśmy sporo nowych kontaktów, które mamy nadzieję zaowocują w przyszłości.
Kolejne okazje do spotkania się z nami na targach już w czerwcu - na pewno nie zabraknie nas na najważniejszych wydarzeniach w branży rolniczej!
polecam

Firma dba bardzo o klientów nie tylko tych kluczowych, ale też tych mniejszych!

Stabilne zatrudnienie bez jakiejś śmieciowej umowy. Firma uczciwa i jako pracodawca jak najbardziej godna polecenia.

Dziękujemy za obiektywną opinię. Zdanie pracowników jest dla nas istotne. Cieszymy się, że nasza firma jest postrzegana jako solidna. Pozdrawiamy, Arntjen Polska

pracowity

Wypłata przyzwoita, dostosowana do tego ile kto umie i pracuje, więc dobrze jest widzieć, że firma docenia zaangażowanych pracowników i wynagradza im ich trud :)

@pracowity

Zaangażowanie pracowników to dla nas podstawa, bardzo nam zależy by każdy u nas pracował solidnie i rzetelnie wykonywał swoje obowiązki. Taka postawa jest zauważana, odpowiednio wynagradzana i premiowana. Chcemy, żeby każdy pracownik czuł, że jego wkład i zaangażowanie w wykonywaną pracę są istotne. Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Arntjen Polska

zen

Praca czasem wymagająca i ciężka, ale ogólne warunki zatrudnienia jak najbardziej motywujące :)

@zen

Dziękujemy za opinię. Szczerość to podstawa. Cieszymy się, że warunki zatrudnienia Ci pasują. Dokładamy wszelkich starań, by nasi pracownicy byli zadowoleni. Pozdrawiamy, Arntjen Polska

loki

Firma solidna i z bogatym doświadczeniem na rynku. Dobrze się pracuje w ludźmi z takim doświadczenie w branży.

@loki

Miło nam czytać opinie zadowolonych ze współpracy pracowników. Dziękujemy!

Pracujacy

Pracuje w Arntjen już jakis czas i nie mam nic do zarzucenia. Warunki sa w porządku, ludzie ok, mi pasuje. Lubię atmosferę w Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o. za: Dogodne warunki, dobra atmosfera

@Pracujacy

Dziękujemy za Pańską opinię. Cieszymy się, że warunki przez nas oferowane odpowiadają oczekiwaniom. Wkładamy wielu trudu w to, by każdy pracownik czuł się u nas jak najlepiej. Zależy nam na zadowoleniu nie tylko klientów, ale także pracowników. Pozdrawiamy, Arntjen Polska

Szanowni Państwo, Kamery u nas są, owszem. Informuję jednocześnie wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników – obraz z kamer jest zapisywany, są też zainstalowane sondy paliwowe i nadajniki GPS w pojazdach firmowych. Dodać też muszę, że instalacja tego typu urządzeń została wymuszona przez samych pracowników, pokroju tutaj piszących negatywne opinie, a dopuszczających się w różny sposób do nadużyć czasu pracy i uszczuplania majątku firmy. Każdy kto był albo jest nadal zatrudniony wie o jakich przypadkach jest mowa. Natomiast wszystkich „dotkniętych” obecnością kamer zapraszam na projekcję (obraz z kamer jest zapisywany). Tylko wtedy można obiektywnie stwierdzić jak „krótkie” chwile spędzane były na bezczynności – a to jest nadużycie czasu pracy opłacanego przecież przez pracodawcę. Poza regulaminowymi przerwami, które i tak były „przeciągane”. Chowanie się za regałami czy spanie na biurku lub krześle (dosłownie) też były faktem. Wszystkim, którym bardzo przeszkadza monitoring życzę powodzenia w dalszej pracy zawodowej. I to tylko u pracodawców, u których controlling personalny jest jeszcze bardziej doskonały. Controlling dodam, ma na celu uzyskanie możliwie najlepszego wykorzystania pracowników oraz takiego ich kształtowania, aby uzyskać maksymalne korzyści dla przedsiębiorstwa. Miernych i niedouczonych pracowników odsyłam do literatury w tym zakresie. Dla kadry zarządzającej są to kwestie oczywiste. Pozdrawiam.

Warunki zatrudnienia na bardzo wysokim poziomie. Szefostwo przyjemne i pozytywnie nastawione do pracownika. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szefostwo stawia na to, aby pracownicy pomagali i doradzali klientom.

Bardzo dziękujemy Ci za podzielenie się swoją opinią. Obiektywna informacja zwrotna od naszych byłych i obecnych pracowników jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Tworzymy zgrany zespół, który lubi ze sobą współpracować i wzajemnie się wspierać. To właśnie ludzie tworzą atmosferę w Arntjen Polska. Zawsze staramy się też, by klienci otrzymali fachową pomoc i doradztwo. Pozdrawiamy, Arntjen Polska

Szanowny Panie/Szanowna Pani, Które produkty z naszej oferty Pan/-i użytkuje i które z nich określa Pan/-i jako „produkty ze średniej półki”? Produkty przez nas oferowane posiadają stosowne deklaracje producenta odnośnie zachowania norm materiałowych i wykonawczych. Jeśli jednak którykolwiek z produktów zakupionych przez Pana/-ią jest innej niż przez nas deklarowanej jakości, podlega roszczeniom gwarancyjnym. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Jeśli chodzi natomiast o jakość ocynku: Powłoka antykorozyjna na wyrobach ocynkowanych spełnia wymagania normy PN-EN ISO 1461. Gdy odbiega od wymagań ww. normy podlega roszczeniom gwarancyjnym. Firma GEA posiada podobną gamę produktów do firmy Arntjen i jest rzeczą oczywistą, że może być polecana na równi z ofertą firmy Arntjen. Jest to jednak zawsze kwestia indywidualnego wyboru. Na rynku i przez większość klientów produkty obu firm są traktowane równorzędnie (poza halami udojowymi, których firma Arntjen nie ma w swojej ofercie). Sukcesy sprzedażowe i zadowolenie klientów są zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Informacje o produktach podane są na stronach katalogowych dostępnych online na stronie www.arntjen.com Jeśli informacje na stronie są niewystarczające zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym Dyrektorem handlowym, który pełni swoją funkcję od ponad 19 lat i z pewnością wyczerpująco odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Wykonując swoją pracę zawsze wspiera działania handlowców i konsultantów. Proszę mieć na względzie, że nowy pracownik na początku swojej ścieżki zawodowej ma prawo nie posiadać pełnej wiedzy o całym asortymencie. Jednak zawsze staramy się udzielać rzeczowych i rzetelnych odpowiedzi na wszystkie zapytania. W przypadku poideł ich działanie nie jest skomplikowane (szczegółowo opisane zostało także na stronach katalogowych) – ciężko zatem stwierdzić, co wymaga dalszego tłumaczenia... Zapraszamy do kontaktu.

Waldor

Możecie się podzielić swoimi doświadczeniami z Arntjen? Kumple doradzają żebym wziął od nich sprzęt, ale wolę się jeszcze Was dopytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o. - Paproć

• Jak się pracuje w Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arntjen Polska Internationale Farmtechnik Sp. z o.o.