Opinie o Formanway Małgorzata Tryfon w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Formanway Małgorzata Tryfon. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Formanway Małgorzata Tryfon o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formanway Małgorzata Tryfon w Warszawa

bezrobotny

Firma ma od 5 lat moje dane osobowe i nigdy nie zaprezentowali mi żadnych ofert pracy pomimo znakomitych kompetencji. Zero odzewu na wysłane aplikacje. Brak kontaktu z tym pośrednikiem. Ignorowanie kandydatów.

Zabrzmiało to trochę tak jakby po latach się odezwali. :D a tak całkiem poważnie to ile mniej więcej trzeba czekać, taki symboliczny tydzień? Chce iść na tego spawacza na Dortmund ale liczę na szybki odzew. ciekawe czy w tym roku można powiedzieć ze to sprawdzona firma

bezrobotny

Maja
@bezrobotny

Może warto byłoby skontaktować się z firmą ponownie, przesłać jeszcze raz - na przykład - swoje CV z uzupełnią klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych? Warto się przypominać w takich sprawach, może akurat znajdą się niebawem jakieś ciekawe oferty dla Ciebie - trzymam za to kciuki! Czy komuś z Was udało się podjąć pracę za pośrednictwem Formanway Małgorzata Tryfon? Zachęcam do opisania szczegółów współpracy.

Faktycznie z L4 zdarzały się czasem jakieś problemy? a jak to jest podczas gdy ktoś zatrudnia się bezpośrednio? Czy wtedy szukają kogoś na zastępstwo? Po jakim czasie osoby rekrutujące maja już umowę na czas nieokreślony?

Były pracownik Nowy wpis

Praca za pośrednictwem firmy formanway to jedna wielka porażka. Przede wszystkim brak wypłat na czas, BŁĘDY w wypłatach (w ostatnim miesiącu pracy wypłata pomniejszona o ok 450 zł! - po prośbie o pasek wynagrodzenia przesłano mi pasek, inny niż wcześniej. Po dopytaniu o "stary" pasek nagle pomyłka została wykryta przez księgowość i dosłano mi pieniądze). Brak benefitów, obiecywanie od pierwszego miesiąca pracy, że będzie prywatna opieka medyczna - co miesiąc jednak mówiono, że może w przyszłym miesiącu uruchomią benefit. Multisport - nie ma opcji. Na rozmowach o pracę mowa o okresie próbnym z opcją podwyżki po nim - w dniu podpisania zmiana umowy na roczną. Zapewnienia o opcji pracy hybrydowej 2/3 - przy rzeczywistej pracy wymóg przełożonego do przychodzenia częściej do biura, na początku nawet codziennie. Szefowa nieprzyjemna, przy drugim L4 po poważnym zapaleniu ucha wystosowała pytanie "Co takiego znowu się stało?". NIE POLECAM.

Kandydatka

Odradzam aplikowanie do tej firmy. Kandydat nie może spodziewać się żadnego konkretnego feedbacku, ciągle jest zapewniany, że odpowiedź nadejdzie lada chwila. Osoby rekrutujące nie są w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania ani cokolwiek doradzic. Strata czasu.

@Kandydatka

A na jakie stanowiska Pani aspirowała jeśli można spytać? Chodzi o to, że za dużo osób chciało się zgłosić na której pozycje czy w czym rzecz? Chce sprawdzić czy być może spotka mnie ten sam problem, bo mam już pewna ofertę wypatrzona, tylko teraz nie wiem jak mi pójdzie? Te rozmowy jak w końcu wyglądają?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Sales Manager w firmie Formanway Małgorzata Tryfon? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Odnośnie przebiegu rekrutacji widzę raczej rozbieżne opinie, z czego wynikają? Teraz wisi oferta dla junior Recruitera i zastanawiam się czy by nie podesłać cv, co sadzicie? Z opisu wynika, że wystarczy min rok doświadczenia. interesuje mnie natomiast to podkreślenie możliwości na stały rozwój w firmie. w czym konkretnie się on przejawia? i jakie są zarobki?

Izabella

Pracę w ForManWay mogę polecić z czystym sumieniem. Zgrany, pomocny i życzliwy zespół, bardzo prężnie działający. Umożliwiająca rozwój zawodowy kierowniczka firmy, możliwość otrzymania umowy o pracę. Wsparcie i stabilność w kameralnej firmie, która jednocześnie zapewnia pracę w dużo większych organizacjach.

Kiepsko

Bardzo nieprofesjonalna firma która nie potrafi prowadzić rekrutacji, nie wiedzą co jest istotne dla klienta. Brak komunikacji z rekruterką w trakcie rekrutacji. Nie przekazanie kandydatury do klienta. Siłowe wymaganie zbędnych informacji w ramach rekrutacji.

Kandydatka

A ja bardzo polecam tą agencję. Rozmowa rekrutacyjna na wysokim poziomie, w miłej atmosferze. Informacja zwrotna w niedługim czasie. Pani omówiła ze mną moje CV i profil na linkedin, z czym nigdy wcześniej się nie spotkałam.

Zmieszana.

Rekruterka- Pani Małgorzata odezwała się do mnie z propozycją pracy, która nie była dopasowana dla mnie, ale byłam otwarta na inne stanowiska. Otrzymałam zapewnienie, żeby przesłać mimo to CV i ktoś się ze mną skontaktuje- kontaktu do dzisiaj brak. Dodatkowo przypominałam się Pani Małgorzacie, aby uzyskać informację zwrotną, ale nawet nie odpowiedziała na wiadomość. Napisałam tę opinię, bo uważam, że takie zachowanie należy piętnować. Brak odpowiedzi, to brak szacunku do kandydata i wiele to mówi o kulturze pracy w danej firmie. Podsumowując: stanowczo nie polecam i będę wszystkim odradzać współpracę z tą firmą, zarówno na tle prywatnym jak i zawodowym.

Honorata

Widzę, że agencja działa szeroko, od pracowników IT po murarzy czy elektryków. A jak się dostać do ich stałego zespołu rekruterów? Gdzie się ogłaszają? Znalazłam jedynie archiwalny post z FB, gdzie agencja szukała rekrutera do IT, ale dla jakiejś szwedzkiej firmy.

Mam same pozytywne odczucia. Profesjonalne przeprowadzona rozmowa. Po niej informacja zwrotna na co nie ma co liczyć od innych agencji. Polecam wszystkim szukającym pracy. Pomagają też w napisaniu cv i jak ktoś jest zainteresowany to i profil na linkedin omówią.

Nie polecam, firma BARDZO NIEPROFESJONALNA lepiej omijać szerokim łukiem!!!

Natalia
@Kandydat

A co się stało? Też jestem kandydatem, zdradzisz szczegóły? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Zdziwiony

Jednym słowem komedia :). Podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką otrzymałem pytanie o moje oczekiwania finansowe, po ich przedstawieniu usłyszałem, że wykraczają poza założony budżet. Odrzeklem, że mogę podjąć negocjacje z przyszłym pracodawcą. Rekruterka ze zdziwionym oburzeniem "ale my jesteśmy agencja, pośrednikiem, nie będę bo nie mogę z panem negocjować. To jakie są te minimalne oczekiwania?". Odpowiedziałem, że już je przedstawiłem aczkolwiek chętnie podejmę rozmowę o wynagrodzeniu aby zadowolilo to obie strony. Nie mogła tego najwyraźniej zrozumieć bo szybko przeszła do zakończenia rozmowy. Innymi słowy osiągnęli wartości ujemnie na mojej skali profesjonalizmu, nie polecę :). To jak spytać o czyjeś Minimalne oczekiwania finansowe i bez usłyszenia odpowiedzi zapytać "czemu tak drogo?". Jestem pewien, że moja kandydatura nie została przedstawiona klientowi z uwagi na kardynalny błąd rekruterki podczas rozmowy. Dało się również odczuć niechęć rozmowczyni do rozmowy. Po 10 latach w handlu i obsłudze klienta jestem zszokowany tragicznym poziomem kontaktu ze mną.

@Zdziwiony

Potwierdzam, firma bardzo nieprofesjonalna. Nie rozumieją słowa negocjacje.

asdf

moze to zwykly handel danymi powiazane placowki :)

Daniel

@Zdziwiony Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi!!

Zostaw merytoryczną opinię o Formanway Małgorzata Tryfon - Warszawa

• Jak się pracuje w Formanway Małgorzata Tryfon?

Zobacz opinie na temat firmy Formanway Małgorzata Tryfon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formanway Małgorzata Tryfon?

Formanway Małgorzata Tryfon
  • Polinezyjska 5 lok. 59