Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Ale będzie płacz konkurencji po dzisiejszej konferencji która trwa od 13:00. Już nie ma hejtu po publikacji wyników za 3Q a dzisiaj będzie dobicie :). Zapraszam do współpracy, dobra firma.

hejt
@:)

kolego nie szalej z tym optymizmem! Zastanów się lepiej jakie to może mieć skutki dla nas, handlowców. Ja to widzę tak: sieć A-T i Kaczmarka pokrywa się z loalizacjami BH. Prędzej czy później można bedzie nauczyć tych ludzi wdrażania sklepu. Jak na razie jesteśmy potrzebni, ale tez jesteśmy dużym kosztem. Wynik na plusie już jest, koszty pracownicze to wielokrotność tego wyniku, a to może kusić ;(

@hejt

Kolego, nie jestem PH, więc te rozterki mnie nie dotyczą. Firma ma zarabiać i z tego co widzę, będzie to robić.

szeregowy

Duża może i jest, ale czy na pewno stabilna? Na pewno na swoistym rozdrożu! Kasa coraz słabsza a obowiązków przybywa. Walczcie o solidna podstawę bo część zmienna może być mimo waszych starań mało satysfakcjonująca! Jakieś wieści na temat plotek co po Nowym Roku?

burek

Warto sprobowac!

Megan

Nie chodzi o Stacha

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
pracujący w tim

chodzi o batona?

Megan

Słyszałam o mobbingu na pakowni i antresoli przez jednego z kierowników.Dobrze że się tam nie przyjęłam.A kierownik ten jest znany w Siechnicach i nie ma najlepszej opinii ,szykują się na niego do sadu pracy.

Pracowałem w tej firmie, ale w oddziale we Wrocławiu. Zarobki nie były najgorsze, ale wiązało się to z ciężką pracą. To akurat mi nie przeszkadza, bo lubię wyzwania. Jedyne do czego mogę się przyczepić to kobieta z kadr i plac. Zero profesjonalizmu i zaangażowania, totalna infantylność i brak kultury.

?

Firma nie ogranicza Cie finasowo ,,mozesz nawet dojsc do 10.000 ile,sprzedaz tyle masz ,,jesli chcesz przesiedziec bezczynnie to nie licz nawet na 2.500 . A za nic nie robienie nie placą nie masz wyników to robisz wypad :-) . Czyli sama sobie odpowiedz na pytanie czy dojedziesz ,,,

f
@

10000 to zarabiają nieliczni, nowy może liczyć na max 4 brutto plus 3-4 brutto jak zrobi z 500 tys obrotu. A na wyczesanym rynku to utopia. Poza tym atmosfera jakas gęsta się robi, chyba nie tak to miało wyglądać jak jest obecnie :/

vwv

Pracować trzeba, licząc na szybkie rozwiązanie. Ilu z waszych kolegów pracuje oczekując na odprawy i zwolnienie z lojalki? Znacie kolegów z Jeleniej Góry? Widać że się da!

?

Niech kazdy robi swoje a wszyscy bedą zadowoleni ,,,,sa miesiace gorsze i są lepsze, tak sie dzieje w wielu firmach ,przestanmy wylewać pomyje na firme ktora tak naprawde wspolnie tworzymy. Mysle ze te wszystkie gegatywne wpisy robia nasi bezrdni koledzy z konkurencji :-) .

?

Przyglądam się ostatnim wpisom i jedyne co mogę powiedzieć, Panowie do szkoły i nie wagarować ponieważ wasz język i analfabetyzm az poraża. Wiec nie dziwcie sie ze nie radzicie sobie w pracy, skoro zdania nie potraficie skreślić bez błędów ,,aż wstyd dla firmy ,kto was rekrutował

ortograf
@

Coś się ruch zrobił znów, wrze w ulu? Co do ortografi to proponuje wyguglać Przemysława, Dyrektora ds. Ofertowania i zobaczcie jakie błędy ort ma ten profesjonalista na goldenline :)

timowiec

ja pracuje w timie i na zarobki nie narzekam, chyba nikt w firmie nie narzeka bo inaczej szukał by innej pracy. A zarobić idzie tyle co dyrektor u konkurencji... oczywiście w zamian za rzetelną prace.

pionek
@timowiec

Złote czasy były i już nie wrócą. Kto jeszcze daje radę spełniac wyśrubowane warunki? Coraz to nowe pomysły władzuchna ma. Propaganda sukcesu dale trwa, tylko kto w to jeszcze łyka?

gg

organizacja pracy .tragedia.zatrudniajac sie teafiasz do getta.koszmar jaki przezylem sni mi siecdo dzis.pranie muzgu zniewolenie.ludzie uciekajcie z tamtad...

hhfj

zysk dla firmy.a tobie 1800.TO JEST KOŁCHOZ PRACY.WYZYSK DLA MLIDYCH LUDZI CO DOSWIADCZENIA NIE MAJA.I POJECIA O BRANZY.....WIEC SIE UCZA I CO ZROBIA TO ZROBIA WMAWIA IM SIE ZE MALO I ZLE.EXPLOSTUJE I WYWALA NA ZBITA MORDE...

hh

haha`aaa jaki wyzysk ja pierdo.le

zebedeusz

dzieki za opinie, darowalem sobie rozmowe rekrutacyjna u nich, strata mojego czasu

S

jak ktoś ambitny to odchodzi

Niech

Strzał w stope zaliczyli, wiec dwa razy powinni sie zastanowic, zanim podjete zostaną podobne kroki, ale nie szarak jest szefem :-)

to chyba dobrze, co? zwalnianie ludzi to by było szaleństwo!

:-)

Tak a sprobuj nie odpowiedziec w ciagu 10 min to będą dzwonic do bolu

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.